ITĀLIJA, ko redzēt?

 
Reitings 32
Reģ: 15.10.2014
Plāns vasarā uz nedēļu doties uz IT, 1 diena paredzēta Venēcijai, 1 vai 2 Florencei un atlikušās 3,4 Romai.
Vai Florencei pietiktu ar vienu dienu un, ko tur ir vērts redzēt, kur paēst, ko darīt, un runājot par Romu, apsveru domu arī, ka var aizbraukt uz tuvējām pilsētām, tikai uz kuru, kurām, kas būtu ne vairāk kā 2,3 stundu braucienā no Romas, ar mašīnu. Gribas pēc iespējas vairāk baudīt ar acīm, arhitektūru, dabu, skatus un, protams, arī nogaršot gardus galato, picas, pastas, vīnus utt.
Iesakiet visu, ko ir vērts šajās visās vietās apskatīt, nogaršot, izbaudīt. Paldies! (l)
06.03.2016 11:43 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
gotši... Es pat nezinu, kas tas par vārdu. Es biju domājusi - forši.
06.03.2016 12:52 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
uj, man veneecija galiigi nepatika, lieka resursu teereeshana. viss smirdiigs un vecs.

Florence gan man loti patika, taapat arii siciilija
06.03.2016 13:11 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.10.2014
jāpiemin vēl, ka mūsu transportlīdzeklis būs mašīna, sākot ar Bergamo. Jā, sāk šķist, ka Venēciju lkm jāatmet.
06.03.2016 13:20 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Kāpēc tieši mašīna? īrēsiet? Braukt uz Romu ar īrētu mašīnu, un vispār barukt ar īrētu mašīnu pa Itāliju, ja nav apgūta Itālijas braukšanas kultūra, nav pārāk prātīgi. Es sapratsu pabraukāšanos pa ciemiem, bet pa lielpilsētām... nuuu, diezgan riskanti.
06.03.2016 13:31 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kas tur riskants? mees no milaanas uz veneeciju braucaam ar mashiinu. Neko paarmeetigu un riskantu tur nesaskatiju
06.03.2016 13:34 |
 
Reitings 80
Reģ: 12.06.2014
Es piekritīšu, ka Venēcija nav nekas tāads - tikko pati biju, ar vienu pēcpusdienu pārpārēm pietika, ko vēl tur varētu darīt, nav ne jausmas. Nekādu tur īpašo feelingu arī nevar dabūt, jo pilns ar tūristu bariem. Daudz foršāk tad uz kādu ciemu aizbraukt un lēnā garā pastaigāties :).
Ja būs mašīna, ieteiktu aizbraukt uz Gardas ezeru - nav tik tālu no Bergamo, bet pasakaini skaista vieta, it īpaši vasarā.
06.03.2016 13:35 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man arī Venēcija ļoti patika! Un par Gardas ezeru arī piekrītu, ļoti skaista vieta!
Mēs arī braucām ar īrētu mašīnu, nekas traks galīgi nelikās :-)
06.03.2016 13:39 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
stiprais_dzimums, Milāna - Venēcija varbūt arī nav nekas īpašs. Tur principā ir viens lielceļš. Bet Roma... :D
06.03.2016 13:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Lasu un acis pierē , kā var teikt , ka Veneecija nav nekas iipashs ? :-O
Taa ir viennoziimiigi TOP pilseeta Itaalijaa , kuru veerts apmekleet , vieniigais piekriitu , ka ar 1 dienu buus par maz . Ja pamataa vairaak plaanots Romaa , tad labaak apskatiit Romai tuvaakaas pilseetas , bet Veneeciju atstaat jau citam celojumam . Dienvidpilseetaas visur ir netiiraaks kaa LV , tapec nezinu kapec Veneciju butu jaapcelj .
Veneecija ir pasakaini skaista , nekur citur nav tik daudz mazinu elinu , salinu un maaju uz uudens ar tiltiniem .
Nepiekriitu , ka Milaanaa labi baro ,(t) augstas cenas par kaut kaadiem pusburgeriem vai parastaam picaam , kuras reti kur gatavo labi . Veneecijaa arii normaala eediena truukumus , visur ieskrietuves tuuristiem kaa Milaanaa .
Roma , Florence , Neapole , tur ap Siciiliju ir iistaas vietas , kur baudiit eedienu . (l)
06.03.2016 13:58 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Man tieši Venēcija nepatika mazo ieliņu dēļ, jo tur tūristu ir pārlieku daudz, ka dažkārt nevar pat izkustēties, līdz ar to no lielajiem cilvēku pūļiem radās liels nogurums. Otrkārt, likās arī diezgan netīra pilsēta, protams, vienu reizi aizbraukt un redzēt ir vērts, bet ar to arī pietiek, vismaz man, bet cik cilvēku, tik viedokļu.
06.03.2016 14:16 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.10.2014
kas tieši jums patika un likās ievērības cienīgs Florencē un Romā, gan no apskates objektiem, gan ēdieniem un vietām, kur tos nobaudīt? Kuri muzeji šķita MUST SEE un, kurus varēja arī izlaist? Un Spāņu kāpnes nebūs iespējams apskatīt, tas gan žēl, varbūt līdz vasarai būs atjaunotas? :-/
06.03.2016 14:22 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.10.2014
es galīgi negribu savu atpūtu kā skraidīšanu no punkta A uz B, vairāk tā baudot, lēnā garā, staigājot, aizbraucot, vairāk iečilojot, nevis kā aptrakušam tūristiņam, tāpēc vaicāju pēc jūsu pieredzētā :-)
06.03.2016 14:24 |
 
Reitings 32
Reģ: 15.10.2014
draugs saka, ka noteikti iebrauksim arī Venēcijā, uz pāris stundām (ne vairāk kā 4,5), lai būtu redzējuši un būtu vismaz reāls priekšstats, un tālāk laist uz Florenci, bet nevaram izlemt vai pietiks ar 1 vai 2 dienām un vai vairāk dienas tomēr atstāt plašajai, baudāmajai Romai.
06.03.2016 14:26 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Bet kaapeec nelidojaat uz Romai tuvaako lidostu , ja plaanots lielaako dalu pavaidiit tomer Romaa un ap to ?
Liekas kaut kaa diivaini , lidot uz Bergamo , bet plaanot vairaak laika pavadiit Romaa . Jums tik daudz naudas , ka varat plaanot tik neracionaali celu ? 2h Veneecijaa , bet bileshu cena un celaa pavadiitais laiks nemulsina cik aizies izteereejot lai tiktu liidz Veneecijai un atpakalj ? Taa ir Itaalija jopcik , tur saraksti nav tik patiikami cik gribeetos , vilcieni meedz kaveet , neatnaakt , ilgi jaagaida . Un veel tad braukt pus valstij cauri , lai garaamskrienot apskatiitu Florenci un beidzot nokluutu Romaa !
sorrii , bet crazy , loti neracionaala plaanoshana .
06.03.2016 14:53 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
luizelza, Tāpēc es skau, ka Milānā nevajag ēst tuvu centram. Jāēd ir guļamrajonos. Un nejau burgerus. :D
Sicīlijā, starp citu ir visneinteresnatākā, veinveidīgākā un nekrāšņākā virtuve visā Itālijā. Tev noteikti paveicās ar vietām kur ēdi. Principā, tā nav top 1 vieta ēdienu baudās.
Bet protams, salīdzinot ar jebkuru citu vietu pasaulē, Itālijā ir garšīgi visur. Ja neēd burgerus. :)
Itālijā jāspiež uz vidusjūras virtuvi. Grillētām zivīm, gaļu, jūras veltēm. Picas jāēd Neapolē, spageti, Romā un Milānā. Jūras veltes Sardīnijā un Pugliā. Sicīlijā var ēst gaļu un sautējumus.


Venēcijai nav ne vainas. Es arī nepiekrītu, viedoklim, ka Venēcijā nav ko redzēt. Ir. Labāk gan braukt uz turieni pavasarī vai rudenī, kad tūristu nav tik daudz. Es tikai par to, ka Itālija nav skrienamā zeme. Tur nav ko dzities pēc apskates objektiem, tikai tāpēc, lai būtu redzēts. Tur ir jābauda, jāatpūšas un nesteidzīgi jāvēro. Tāpēc es pastāvu uz to, ka nav ko skriet. Izvēlēties mazāk vietu ko apskatīt un tajās tad arī atpūsties. Īpaši, ja Itālijā pirms tam nav būts.
06.03.2016 15:06 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Principā, man arī liekas neracionāls plāns. Ja braucat uz Bergamo, apskatiet Bergamo, Milānu. Uz Romu ir baaaigais gabals. Tad drīzāk barukt uz Rimini. Tas ir tuvāk. Vai Gardas vai Como ezeru. Vasarā tu ir ļoooti jauki.
06.03.2016 15:10 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
es vairaak tagad neizpratnee par to neracionaalo celojuma plaanoshanu . Tagad apskatijos 1 pers . bilete Milaana-Roma izmaksaa 90eur ! :-O Un , ja pieskaita visus cela izdevumus ar Veneeciju , Florenci , Romu, visas tikshanas no-uz lidostu un centraalstacijaam . esmu shokaa godiigi sakot :-O
Manuprat , ir ieprieksh jaizvelas ko grib apskatit , tad arii skatiit to pusi , uz kuru lidostu lido , nevis naivi cereet , ka panemot leeto lidojuma bileti sanaaks apcelot bez maz vai visas Itaalijas must have pilsetas .
Sanaaks pat stipri daargaak , kaa nemt bileti uz Fiumicino , ja jau galvenais galameerkis tomeer Roma .
un es pat nerunaaju par celaa pavadiito laiku , sanaak daudz vairaak pavadiit celaa visaados vilcienos un paarseshanaas , nekaa reaali baudiit celojumu .
06.03.2016 15:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
piekriitu Inga88 , ja jau lidojat uz Bergamo , tad ari skatat sho ziemelpusi - Milaana , Vidusjuuras pilseetinas gan piekrasti , uz citu pusi no Milaanas - Como un Gardas ezers . Bet Romu jau tad citu reizi un Veneeciju veel citaa .
06.03.2016 15:21 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Biju vasarā venēcijā. Nu, man arī nepatika. Labi,ka bija viesnīca ar baseinu :D Par ēšanu gan nepiekrītu, tur ir labi restorāni, garšigi un ar ļoti labu apkalpošanu. Tur pa pilno tās mazās kiosku veida ieskrietuves, bet tajās es neriskēju iet :D
06.03.2016 15:22 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Viņi grib barukt ar mašīnu. Bet tas baigi nemaina lietas būtību. Es nestādos priekšā, kā Romā var barukt ar mašīnu, kur atstāt mašīnu, ja neesi itālis un pirmo reizi brauc pa Romu. Un arī Venēcija.
Manuprāt, jums viss tas ceļojums būs vairāk nogurdinošs nekā izklaidējošs. Itālijā visur ir ko redzēt. Un Roma, Venēcija un Florence nav ne ar ko īpašāka par jebkuru citu pilsētu. Itālijā galvenais ir SAJŪTAS.
Romu, protams ir vērts redzēt, bet es pilnīgi piekrītu tam, ka nav jābrauc Romu apskatīt no Milānas.
06.03.2016 15:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits