Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopdzive , BET

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labvakar.
Nepieciešams padoms. Vēršos šeit, jo dažkārt zinu, ka vērts ieklausīties citos , jebšu ieklausīties citu viedokļos , lai atrastu savai situācijai izeju no bezizejas.

Esmu ievākusies dzīvot ar savu vīrieti. Viss ir brīnišķīgi un skaisti. Izlēmam ,ka dalīsim summu uz pusēm, lai būtu tīri godīgi. Nevēlos būt atkarīga no viņa, jo pati strādāju uz puslodzi , kā arī mācos uz pilnu slodzi. Un mani vecāki atbalsta, jo mācos vēl (kaut gan Universitātē).Ievācos pa visam nesen.
BET ir viens liels BET.

Pirmstam, dzīvoju ar paziņu un mēs dalījam summu uz pusēm. Mums abām šo summu uz pusēm apmaksāja vecāki, jo mūsu prioritāte ir pabeigt studijas un darbs ir tīri pašam priekš sevis, kādam noieciņam, kārotai mantai.
Vecākiem nepateicu, kad pārvācos, jebšu pateicu savam tēvam, kas atbalstija, ka ar vīrieti dzīvošu , bet neesmu pateikusi to mammai. Un man ir bail, kad man tiks nogriezti līdzekļi , jo savā mēra esmu atkarīga no viņas, bet dzīvokļa summu spēju sastrādāt, kas nav problēma. Bet būtu vieglāk , ja viņa mani atbalstītu.
Vienu dienu izmetu, kad vēlos ar savu draugu dzīvot kopā un tā būtu vieglāk , jo ar paziņu ar kuru dzīvoju veidojās koflikti regulāri. Viņa mani mēģināja attrunāt un pateica, kategoriski izslēgts, vienvārdsakot - viņa negrib ,lai sāku kopdzīvi, bet gan ,lai pabeidzu studijas un tad tikai par to domaju, jo mācības atstāšu novārtā.

Piemetināšu, ka esmu pilngadīga un esmu sasniegusi abas pilngadības sliegšņus, bet ,ka esi no kāda savā mērā atkarīgs, jāmeģina pa labam.
Mans izmisums ir ,kad būs jāmaksā nākammēness par dzīvokli un viņa uzzinās, kad vairs tur nedzīvoju un tur nav jāmaksā nauda , man ir pamatīgas bailes, kad man pārtrauks maksāt , jebkādu summu, lai mani sodītu par manu izvēli- dzīvot ar mīļoto cilvēku.
Drauga viedoklis tajā visā ir tāds, ka viņš negrib ,lai ar sevi , es sarīdos ar vecākiem.
Mamma bija gatava par daudzdārgākam summam man nomaksāt vienistabas dzīvokli, vienai centrā, bet galvenais nosacījums, lai nedzīvoju ar draugu, viņš var tikai nākt ciemos.
Vēlviena piebilde pie tēmas, viņa nedzīvo pilsetā , kurā es studēju un strādaju.

Mans jautājums , kā Jūs rīkotos manā vietā, ja Jūsu mamma , nebūtu pati labāka draudzene un būtu pret kopdzīvi, ja esat atkarīga mazliet, savā mērā no viņas?
Un cik ilgi novilcināt laiku?
Kā to pasniegt, lai pašai būtu mazāk jācieš. :-/
12.02.2016 00:23 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Mājas kaķi, par taam trubam Tu smiekligi pateici :D
13.02.2016 23:39 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
ai, nu ziniet, kad skuķis pats beidzot sapelnīs un vienu mēnesi no savas naudas VISU PATI APMAKSĀS, tad uj kā ātri sagribēsies, lai puisis piedalās maksājumos. tagad viņai tas liekas pohuj rudzi, jo tērēta tiek mammas pelnītā nauda.

+++
Tiešām,ieteiktu pašai kaut reizi samaksāt visu un tad parunāt :D Pagaidām tāda maza skuķa runas vien, kam trubas niez :D
13.02.2016 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
ai, nu ziniet, kad skuķis pats beidzot sapelnīs un vienu mēnesi no savas naudas VISU PATI APMAKSĀS, tad uj kā ātri sagribēsies, lai puisis piedalās maksājumos. tagad viņai tas liekas pohuj rudzi, jo tērēta tiek mammas pelnītā nauda.

un par to ka mamma it kā nepilda savu teikto- domājams, ka noteikums par kopdzīvi ar vīriešiem pastāv jau no sākta gala, meitai tikai tagad sagribējies, lai māte šo punktu izlaiž. viss vienkārši- meita nepilda punktu par večiem, māte- par naudas došanu :D
13.02.2016 14:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pieņemsim, ja īrēju viena dzīvokli par 400euro viena. Man to apmaksā mamma. Kapēc man jāprasa draugam ir puse no šīs sumas, kad viņs dodas dzīvot pie manis?


Un tagad pati pajautā sev - ja viena īrē dzīvokli un tos 400 eur apmaksā pati par savu naudu, nevis mamma - arī neprasīsi draugam segt daļu izdevumu, ja viņš dzīvos pie Tevis? Cita naudu jau vienmēr vieglāk tērēt kā savējo.

Vispār jau lielākā problēma te, manuprāt, ir tas, ka māte nav pat pazīstama ar šo puisi. Varbūt, ja reiz uzsākat kopdzīvi un sagaidi, ka vecāki turpina Tevi sponsorēt, iepazīstini beidzot vecākus ar puisi, kopā pavadiet laiku.

Protams, ka ir arī tādi vecāki, kas nespēj vien pārgriezt nabassaiti ar saviem pieaugušajiem bērniem (it īpaši, ja bērns vienīgais ģimenē) un grib kontrolēt katru bērna soli, bet šis neizklausās pēc tā gadījuma. Te vairāk spiežas ārā meitenes neapmierinātā attieksme par to, ka mamma negribēs maksāt par dzīvokli, ja tajā dzīvos arī meitenes draugs, kuru māte pat nekad dzīvē redzējusi nav.
13.02.2016 14:46 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Sito visu lasot, atcerejos Latviesu sakamvardu - kas maksa , tas pasuta muziku. Un kura te mineja,Ka mamma nedaris apsolitu un cik tas ir slikti nepildit solito, izlasiet kartigi Ko mamma apsolija -
Mamma bija gatava par daudzdārgākam summam man nomaksāt vienistabas dzīvokli, vienai centrā, bet galvenais nosacījums, lai nedzīvoju ar draugu, viņš var tikai nākt ciemos.
. Nu luk, velies ar puisi dzivot, tad jamekle cits risinajums , Ja jau esi tik pilngadiga kaa tu uzsver, tad uz prieksu.
Loti mulkigi tu izdariji, ka pa kluso parvacies un vel mulkigak, Ja slepsi to no mammas. Tu ar del puisa saksi kopdzivi vai kaa ?
13.02.2016 14:16 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
tētis ir mīksts, tāpēc viņam var pateikt, mammai nē, autorīte arī sev tepiķi audzina. :D
autores māte ne par ko nepiestāda rēķinu, tik grib, lai no meitas izaug labs cilvēks, bet velns, māte taču ir ļaunā ragana, kas kontrolē autorīti. nedos peso, ja neklausīs, nu, tad sāc pati uz savām kājām stāvēt, nevis gribi uz diviem krēsliem sēdēt, lai mammīte - ragana uztur un ar savu mincīti tik mīļi čivināt.

starp citu, man nav saprotams, kas tā par kopdzīvi, kad katrs ir savā valstī?!:-D tad jau es arī varu dzīvot kopā ar savu mīļāko Latvijā, lai gan pa īstam dzīvoju kopā ar vīru uk. viss taču notiek virtuāli! :-D

attiecības nav tikai smaidi, seksiņš un nebeidzama romantika, bet smags darbs, kas veicams katru dienu, pašu labā!
13.02.2016 13:59 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un ta rikojas pieaugusi sieviete? Pati tacu sevi ta pozicione.
13.02.2016 13:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man jau škiet, ka šis ir gadījums, kad laiks pārgriezt nabassaiti un kļūt pieaugušai.

vnk ja gribi savu dzīvi, tad sāc to dzīvot, pelni pati, dzīvo kopā ar vīrieti un tērējiet kopīgi savu naudu, ne vecāku.

+++

Sanāk - māte atbalsta finansiāli, bet uzticies tu tētim? Kāpēc naudu neprasi tētim?
Melojot tu uzvedies kā maza meitene, nevis pieaugusi sieviete.

+++

Izklausas, ka teetis ir labinais, jo neviena dzives sjtuacija neko nesaka, nekadi nerikojas un nereagee. Diez vai Tu gribi, lai ari Tavs draugs ir taads pats. Shajaa situacija vinam butu jauznemas Tevi atbalstit nevis atkal stavet malinaa - negrib, lai bojaa attiecibas ar gimeni, bet nekadu risinajumu ari nepiedavaa. Pec pieredzes iesaku, nevajag izlaist tos viirieshu tik loti, pec tam ir gruti tikt ar to galaa.
13.02.2016 12:53 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man jau škiet, ka šis ir gadījums, kad laiks pārgriezt nabassaiti un kļūt pieaugušai. Kad es beidzu prasīt naudu mātei, sāku pelnīt un dot viņai naudu. Oij kā mūsu attiecības uzlabojās, vispār vairs nejaucās manos lēmumos :) Tas pats jau ir kad dēli ir savu vecāku saitītē un pat ja sieva un 3 bērni, bet visu diriģē vīra māte... vnk ja gribi savu dzīvi, tad sāc to dzīvot, pelni pati, dzīvo kopā ar vīrieti un tērējiet kopīgi savu naudu, ne vecāku.
13.02.2016 12:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
acīmredzot tētis ir emocionāli tuvāks... un es esmu pārliecināta , ka man šādas poblēmas nebūtu , jo man nav tādi putni kā autores mātei , ja es apņemšos meitai īrēt dzīvokli tad man būs vienalga ar ko viņa tur pēc brīva prāta dzīvo , man prātā nenāktu piestādīt rēķinu par ūdeni vai gāzi .... :D :D
13.02.2016 12:16 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Cami-Li Vecāki ir šķīrušies? Ja nē, tad nezinu, kādam būtu jābūt tēvam, lai turētu tādus noslēpumus no tavas mātes.
Sanāk - māte atbalsta finansiāli, bet uzticies tu tētim? Kāpēc naudu neprasi tētim?
Melojot tu uzvedies kā maza meitene, nevis pieaugusi sieviete.
13.02.2016 11:52 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
wee, tev kā parasti morāles normas ir citādākas.
tātad tētim viņa nenoklusēja, mātei noklusēja. :D es ļoti ceru, ka viss ko pati raksti kādreiz tev būs jāpiedzīvo uz savas ādas un tad tu redzēsi cik mamma ir nepareiza. :D
13.02.2016 11:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
noklusēšana nav melošana .....
13.02.2016 11:20 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ja mana meita man melotu, es ne tikai neturētu vārdu! viņa vēl nav mammai taisnību pateikusi, līdz ar to nezin ko mamma teiktu, reizēm visstingrākās mammas ir vismīļākās. arī mana mamma kādreiz pati man ieteica sākt kopdzīvi ar vīru, lai gan nebijām vēl precējušies.
wee, tevi jau nemulsina tas, ka meita ir mele...
13.02.2016 11:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nevienu nemulsina fakts , ka mamma negrib turēt savu vārdu attiecībā pret meitu ?
13.02.2016 11:11 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Začeiti, es arī zinu, draudzenei tāds piedzīvojums bija, tikai bez mammas, par personīgo naudu, viņam naudas nebija, tik tērē, tērē... kad izšķīrās viņš lepnu auto nopirka, jo viņa viņu uzturēja. Pieminēšu svarīgu faktu - viņi izšķīrās, jo viņš viņu krāpa. Par to,ka krāpa meitene bija vainīga, viņš ne. Memītis...

Meitenes, esiet taču sievietes un pret vīriešiem izturieties kā pret vīriešiem nevis pret antikvariāta preci! Nu, ir viņi mazāk par mums, bet tas nenozīmē, ka tāpēc jālaiza viņiem dibens, ka dzīvnieku mammas to dara saviem mazuļiem. 8-)
13.02.2016 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
TRīne labi pateica :)

Zinu šādu gadījumu dzīvē- meitene izvācās no kojām, sāka dzīvot ar vīrieti, vecākiem meloja, ka ar draudzeni dzīvo, tie deva naudu, dzīvoja tālu, ciemos nebrauca. nepagāja ne pusgads, kad meitene palika stāvoklī. līdz ar pirmajiem meliem, nācās arī melot un noklusēt grūtniecību līdz pat 8.mēnesim- kad viss beigās nāca gaismā, bija tiešām traki!

un tās gudrinieces, kas iesaka melot vai noklusēt faktu par veci mātes nomaksātajā dzīvoklī- jūs normālas esat? tādu attieksmi pret vecākiem? kā pret stulbiem, ap pirkstu tinamiem naudas maisiem? es jums melošu, a jūs man maksājiet!
13.02.2016 08:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mamma ir naudas briesmonis ar plašo maku, draugs mazais, neaizsargātais mincītis, tā tie veči izlaižas un paliek mīksti, slinki kā tepiķi.
:D :D :D :D :D :D
13.02.2016 00:27 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
patīkama diskusija, jaunā dāma audzē biznesmeni uz savas mammas rēķina, jo kāpēc gan mamma nevar viņiem dzīvokli apmaksāt. :D Mamma ir naudas briesmonis ar plašo maku, draugs mazais, neaizsargātais mincītis, tā tie veči izlaižas un paliek mīksti, slinki kā tepiķi. 8-)
13.02.2016 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Un tas viirishkjis vispaar lupata
Pilnai laimei veel vari sagruusneet, lai vareetu tresho maatei uz kakla uzseedinaat
meitu ar vinjas pieguleetaaju


Un tāda sabiedrībā es dzīvoju, užžzasssss
13.02.2016 00:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits