Kopdzive , BET

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labvakar.
Nepieciešams padoms. Vēršos šeit, jo dažkārt zinu, ka vērts ieklausīties citos , jebšu ieklausīties citu viedokļos , lai atrastu savai situācijai izeju no bezizejas.

Esmu ievākusies dzīvot ar savu vīrieti. Viss ir brīnišķīgi un skaisti. Izlēmam ,ka dalīsim summu uz pusēm, lai būtu tīri godīgi. Nevēlos būt atkarīga no viņa, jo pati strādāju uz puslodzi , kā arī mācos uz pilnu slodzi. Un mani vecāki atbalsta, jo mācos vēl (kaut gan Universitātē).Ievācos pa visam nesen.
BET ir viens liels BET.

Pirmstam, dzīvoju ar paziņu un mēs dalījam summu uz pusēm. Mums abām šo summu uz pusēm apmaksāja vecāki, jo mūsu prioritāte ir pabeigt studijas un darbs ir tīri pašam priekš sevis, kādam noieciņam, kārotai mantai.
Vecākiem nepateicu, kad pārvācos, jebšu pateicu savam tēvam, kas atbalstija, ka ar vīrieti dzīvošu , bet neesmu pateikusi to mammai. Un man ir bail, kad man tiks nogriezti līdzekļi , jo savā mēra esmu atkarīga no viņas, bet dzīvokļa summu spēju sastrādāt, kas nav problēma. Bet būtu vieglāk , ja viņa mani atbalstītu.
Vienu dienu izmetu, kad vēlos ar savu draugu dzīvot kopā un tā būtu vieglāk , jo ar paziņu ar kuru dzīvoju veidojās koflikti regulāri. Viņa mani mēģināja attrunāt un pateica, kategoriski izslēgts, vienvārdsakot - viņa negrib ,lai sāku kopdzīvi, bet gan ,lai pabeidzu studijas un tad tikai par to domaju, jo mācības atstāšu novārtā.

Piemetināšu, ka esmu pilngadīga un esmu sasniegusi abas pilngadības sliegšņus, bet ,ka esi no kāda savā mērā atkarīgs, jāmeģina pa labam.
Mans izmisums ir ,kad būs jāmaksā nākammēness par dzīvokli un viņa uzzinās, kad vairs tur nedzīvoju un tur nav jāmaksā nauda , man ir pamatīgas bailes, kad man pārtrauks maksāt , jebkādu summu, lai mani sodītu par manu izvēli- dzīvot ar mīļoto cilvēku.
Drauga viedoklis tajā visā ir tāds, ka viņš negrib ,lai ar sevi , es sarīdos ar vecākiem.
Mamma bija gatava par daudzdārgākam summam man nomaksāt vienistabas dzīvokli, vienai centrā, bet galvenais nosacījums, lai nedzīvoju ar draugu, viņš var tikai nākt ciemos.
Vēlviena piebilde pie tēmas, viņa nedzīvo pilsetā , kurā es studēju un strādaju.

Mans jautājums , kā Jūs rīkotos manā vietā, ja Jūsu mamma , nebūtu pati labāka draudzene un būtu pret kopdzīvi, ja esat atkarīga mazliet, savā mērā no viņas?
Un cik ilgi novilcināt laiku?
Kā to pasniegt, lai pašai būtu mazāk jācieš. :-/
12.02.2016 00:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Te tak skaita naudu, viss uz pusem! Attieksme kadavirietim? Telot lielo grib, bet reali tak to atlauties nemaz nevar, nu i attieksmite.


ja es pareizi sapratu tad vīrietis arī ir students , tā kā tas ir mazliet savādāk ....
12.02.2016 17:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man arii patiik paliidzeet saveejiem,bet es nespeeju iedomaaties pateikt -ar ko draudzeeties,ar ko nee.Pareizaak buutu teikt-uzstaadiit savus noteikumus.
Isaak sakot -ar naudu uzpirkt savu meitu.


nu tieši tā , sanāk , kaut kāda šantāža no mātes puses , ģimenē tā nevajadzētu būt :-/
12.02.2016 17:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Esmu pateikusi pilniigi visiem,kuriem kaut ko suutu,paliidzu utt-luudzu izturieties pret mani normaali-es nevienu negribu nopirkt!
Autores vietaa es parunaatu ar mammu.Te liekas,ka mamma ar naudu kontrolees visu muuzu meitas attieciibas!
12.02.2016 17:39 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Te liekas,ka mamma ar naudu kontrolees visu muuzu meitas attieciibas!

kas par murgu :D lai meita tērē savu naudu (viņai cik saprotams ar to pietiktu dzīvošanai) un beidz dzīvot uz mammas rēķina, tad arī neviens nekontrolēs!
Varbūt mammai pašai nav tik daudz naudas un viņai ir uzskats, ka ja ir attiecības, kopā dzīvošana, tad budžets arī kopā jānopelna.. vecāki taču ir dažādi!
Kapēc vispār autores tētiņš nepalīdz ar naudu? atbalstīt atbalsta, bet naudu nedod :D
a mammīte, kura vienmēr ir devusi, protams, ir sliktā :) tagad vēl pie tam šantāžiste, jo autore taču visu ar draugu jau sarunājusi, kā gan mamma var tagad tā nedot un šantažēt? tiešam briesmas :D
12.02.2016 17:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kā gan mamma var tagad tā nedot un šantažēt?


palabo mani , bet kā gan savādāk saukt situāciju , kur ja dzīvosi ar māsu , tad naudu došu īei, ja ar džeku tad nē , vai tad tā nav šantāža , summa gan jau tā pati , tik pamainījās apstākļi ....
12.02.2016 17:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
wee - manuprāt, mamma vienkārši uztraucas, grib, lai meita koncentrējas tikai skolu (iespējams bija arī tāda noruna) + visticamāk zina, ka meita pati var pati nopelnīt naudu dzīvošanai, tāpēc neuzskata par vajadzīgu turpināt skaitīt naudu, ja abi jaunieši ir nonākuši līdz kopdzīve.
Man mamma arī sen kā vairs neskaita naudu, jo pati pelnu. Kādreiz taču tam ir jābeidzas! Lūk arī autores reize ir pienākusi!
Man arī, un gan jau ne tikai man, būtu daudz vieglāk un foršāk, ja katru mēnesi vēl kāds pāris simtus ieskaitītu, bet ne jau tapēc, ka tā nenotiek jāsauc mamma par šantāžisti!
12.02.2016 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 2683
Reģ: 29.01.2009
Es komentārus nelasīju, bet pateikšu,kā darītu es:

Ļautu, lai māte uzsauc man vienistabas dzīvokli, par kuru man nebūtu pašai jāmaksā. Jo kā Tu teici:

Mamma bija gatava par daudzdārgākam summam man nomaksāt vienistabas dzīvokli, vienai centrā, bet galvenais nosacījums, lai nedzīvoju ar draugu, viņš var tikai nākt ciemos.


Un tad pateiktu draugam, lai nāk dzīvot pie manis tajā dzīvoklī, bet māte par to nezinātu. Ja brauktu ciemos, tad aš' noslēptu drauga mantas. ...Jo viņa nedzīvo tajā pašā pilsētā!
Tādejādi jūs iegūsiet bezmaksas dzīves vietu un vairāk naudas atliks jums pašiem. Žirna! :-D

Pēc tam,kad pabeigsi mācības, strādāsi pilnu slodzi, varēsiet pārvākties kur vien gribēsiet! (l)
12.02.2016 17:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
man jau šķiet , ka parasti šādas norunas ir "līdz studiju beigām ", neviss līdz iemīlēsies , bet to jau mums tik autore var atbildēt
12.02.2016 17:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
pateikt -ar ko draudzeeties,ar ko nee.
Viena lieta ir draudzēties... kopdzīve jau ir nedaudz cita opera.. Manuprāt, tā nes lielāku atbildību, un tas ir tikai cilvēcīgi, ka māte varētu nevēlēties, lai meita to uzsāk, kamēr nav dzīvē ieviesusies lielāka stabilitāte un patstāvība :)

Turklāt, ja puisim meitene ir tiešām svarīga, viņam būtu vēlams respktēt un atbalstīt mātes nostāju.. manuprāt :)
12.02.2016 18:10 |
 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
wee Tu manu domu uztvēri. Mans gan vīrietis nav students, bet strādā ārzemēs un atsāks mācības ārzemēs pēc laba laika. Bet tieši tā, attiecību sākumposmā naudu negribu no viņa pieprasīt, viņam spiež apstākļi, mācībam ir jāsapelna nauda. Tapēc nevēlejos pieprasīt, lai par mani maksā pilnīgi visu.
Mana situācija ir savādaka. Mana mamma pelna diezgan daudz. Tie tiešam ir četrcipara skaitļi. Un vienīgais , kapēc viņa ir PRET, jo dzīvošu ar vīrieti un jau kopdzīvi. Kaut tiešam viņas velme ir pēc sava scenārija , saviem laikiem - kad pabeigsi studēt,kas mana gadijumā nav tulīt , pēc vairāk kā 3-5 gadiem , tad aī varēsi dzīvot kopdzīves un visu pārējo. Viņai riebjas mans darbs, riebjas. Arī tas izrādas traucējot manām studijām.
12.02.2016 18:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ja mātei viss riebjas, tad ir jāsāk sava patstāvīgā dzīve. Varēsi darīt visu uz savu galvu.
Un tu tiešām vēl 3-5. gadus gribi dzīvot uz mammas rēķina? Faktiski tikai ap 30 būsi gatava pati sevi uzturēt?
12.02.2016 18:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet tieši tā, attiecību sākumposmā naudu negribu no viņa pieprasīt,
Naudu, manuprāt, nekad nevajadzētu pieprasīt. Vīrietim pašam vajadzētu prasties..
Bet, ja materiāli nesanāk kopdzīve, tad nav ko steigties :)
12.02.2016 18:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cami-Li, nu ja tu zini un esi pārliecināta , ka tavs vīrietis nav kapeiku pisējs ,un alfons , tad viss ir kārtībā , es ar vīru esmu kopā no saviem 17-mit , visādi ir gājis , ir bijis arī kad visa sadzīve ir 100% par manu naudu , bet es zināju kā vārdā tas viss tiek darīts un zinu sava vīra raksturu.
Nelec pēc mammas stabules, man jau izskatās , ka viņa ar naudu grib diktēt savus noteikumus, iespējams,, pati studiju gados sagādāja jūs ar māsu , negrib lai tev būtu tāpat ... izrunājies , bet principā , ja nekas nesanāk es pieturētos pie šīi varianta

Un tad pateiktu draugam, lai nāk dzīvot pie manis tajā dzīvoklī, bet māte par to nezinātu. Ja brauktu ciemos, tad aš' noslēptu drauga mantas. ...Jo viņa nedzīvo tajā pašā pilsētā!
Tādejādi jūs iegūsiet bezmaksas dzīves vietu un vairāk naudas atliks jums pašiem. Žirna!
12.02.2016 18:25 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Ja jau ir tādas nesaskaņas, tad dzīvo savu dzīvi - no savas naudas. Melot un krāpt savus tuvākos ir neglīti. Ja uzskati, ka (pēc tevis teiktā) attiecību sākumā esi jau gatava ar pusi kopā dzīvot, tad ej un dzīvo, un iztiec no savas naudas. Ko tur daudz domāt un veidot melu līkločus?
12.02.2016 18:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Goda vārds, es būšu ļaunā, bet tomēr pateikšu - gan jau tavs ārzemnieks samaksājot nedaudz vairāk par tevi nabagāks nekļūs. Domājams, ka viņam, tāpat kā tavai mammai, arī ir četrciparu alga.
Jūs visi dzīvojat ārzemēs?
12.02.2016 18:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es sapratu , ,ka viņš studēs ārzemēs
12.02.2016 18:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
wee - tev tiešām liekas normāli, ka strādājošs vīrietis dzīvos mammas īrēta un maksātā dzīvoklī pa kluso? tas tā kā normāli? tā dara normālās ģimenēs? :D
12.02.2016 18:30 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Vispār jau, ja parādīsi mammai, ka esi pieaugusi, gan jau to kāpostu pēc mēneša vai diviem atkal dabūtu. Nevis kaut kādas idiotiskas rīcības, bet gan normāli vajag visu darīt. Atsakies no naudas, padzīvo ar puisi. Ja mamma redzēs, ka viss godīgi, gan jau atkal līdzēs.
12.02.2016 18:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mans gan vīrietis nav students, bet strādā ārzemēs un atsāks mācības ārzemēs pēc laba laika.

nu vo, iekrās kārtrīgi naudu tajā mammas īrētajā dzīvoklī par kuru nenāksies maksāt un beigās aizlaidīsies uz ārzemēm sūtot gaisa bučas autorei :D
tieši kā wee teica - vecāki paliek, bet vīrietis nav piesiets, tik vienkārši :)
12.02.2016 18:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu es pieļauju , ka mācoties ārzemēs viņš šeit nebūs patstāvīgi , man grūti spriet , jo es nezinu ne cik viņiem gadu , ne algu ... bet vispārīgi ņemot , es to neuzskatu par traģēdiju. Un normālās ģimenēs , manuprāt, mamma nomaksātu dzīvokli līdz studiju beigām , neatkarīgi cik pelna viņas bērns. Labāk , lai atstāj to naudiņu sev , aizbrauc ceļojumā vai iekrāj .... es nekad neuzstādītu šādus noteikumus , nekad neliktu meitai izvēlēties starp viņas vajadzībām , manām kaprīzēm un viņas mīļoto cilvēku , lai kāds viņš nebūtu .... Es droši varētu sadzīvot zem viena jumta arī ar meitas pusi un man nav nekas pret dzīvošanu ar vecākiem .....
12.02.2016 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits