Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt,ja es negribu iet uz izlaidumu un pēdējo zvanu ?

 
Reitings 11
Reģ: 06.02.2016
Es ienīstu savu klasi.Pēdejo gadu(12.klasi)viņi ir diezgan labi par mani paņirgajās un tagad es vienkārši viņus ienīstu...Uz restorānu pēc izlaiduma es nebraukšu,jo negribu sēdēt ar viņiem nezin kur un nezin cik ilgi (t)Bet tagad es vispār negribu iet pat uz pēdējo zvanu un izlaidumu,kuri notiks skolas aktu zālē...Kleitas jau ir nopirktas..Es par to esmu runājusi ar savu māti,bet viņa uzkliedza uz mani...Es esmu pirkusi šīs kleitas par savu naudu,kuru es pati esmu nopelnījusi....Teikšu godīgi man ir žēl naudas,bet es saprotu,ka nevaru sevi pārvarēt,lai atsēdētu dažas stundas ar cilvēkiem,kuri man nepatīk..Vēl es baidos no manas klases zēniem..Viņi pateica,ka mani gaida ļoti "jautra" izlaiduma diena un viņi ar mani parunās,kad blakus nebūs vecāku un skolotāju...(s)Ko darīt,ja es negribu iet uz izlaidumu un pēdējo zvanu ?:-/
06.02.2016 19:38 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es arī aizgāju tikai uz svinīgo daļu un kaut kādu tizlu pasākumu skolā pēc tā. Pēc tam nosvinēju ar ģimeni un draugiem. Man mani klasesbiedri vienkārši neinteresēja, tādēļ negribēju tērēt savu laiku ar viņiem kopā. Man šķiet pilnīgi normāli neiet.
08.02.2016 16:57 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es arī uz 12. klases izlaidumiem esmu tikai jūnijā bijusi, nekad jūlijā.

Esmu kaut ko dzirdējusi par izlaidumiem jūlijā, jo tad izlaidumā izsniedz arī atestātus. Tāpēc arī man likās, ka visdrīzāk tā būtu 12. klase :)

Bet par pašu situāciju - man patīk variants par iešanu tikai uz svinīgo daļu. Otrā daļa nav obligāta un dažreiz pat klasesbiedri to nesvin, par to jau nav nevienam jāatskaitās.
08.02.2016 16:54 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Jā, un man arī ģimene no sākuma bija dusmīga, bet nu neko darīt, negribeju iet, negāju. To naudu iztērējām svinīgās vakariņās restorānā.
08.02.2016 16:45 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Bet izlaidums vēl tik tālu. Puiši gribētu vēl pusgads lai piekautu. Sorry. Bet kleita jau arī nopirkta? Es kaut ko nesaprotu..
Bet vispār jā, izlaidums nav obligāta lieta. Es arī negāju, jo man skola kā tāda nepatika, bet ar klasesbiedriem bija labas attiecības un puse klases negāja. Pēdejo zvanu labi nosvinējām un vēl vasarā uztaisījām pasakumu. Dokumentus un atestātu paņēmu izlaiduma dienas rītā..
08.02.2016 16:43 |
 
Reitings 11
Reģ: 06.02.2016
Man arī neticas, ka šis viss ir taisnība, nevaru iedomāties 12.kl. skolniekus, kas draud piekaut meiteni. Ja arī tiešām būtu tādi mežoņi, kāpēc viņiem būtu jāgaida kaut kāds izlaidums? Un 12.kl., manuprāt, diezgan bieži dzird vārdu "atestāts", lai zinātu, kāda ir tā izruna/pareizrakstība (autore visu laiku to sauc nepareizi), un vispār visi tie teksti..neizklausās, ka būtu tik daudz gadu.

Atvaino,bet latviešu valoda nav mana dzimtā valoda,tāpēc ir tik daudz kļūdu....
08.02.2016 16:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Vai tad 9. klasei izlaidums var būt 1. jūlijā? Pamatskolai parasti izlaidums ir uzreiz pēc eksāmeniem, t.i. jūnija vidū, kaut kādi padsmitie datumi, ne? 1. jūlijs vairāk velk uz vidusskolas izlaidumu


Es arī uz 12. klases izlaidumiem esmu tikai jūnijā bijusi, nekad jūlijā.

Man arī neticas, ka šis viss ir taisnība, nevaru iedomāties 12.kl. skolniekus, kas draud piekaut meiteni. Ja arī tiešām būtu tādi mežoņi, kāpēc viņiem būtu jāgaida kaut kāds izlaidums? Un 12.kl., manuprāt, diezgan bieži dzird vārdu "atestāts", lai zinātu, kāda ir tā izruna/pareizrakstība (autore visu laiku to sauc nepareizi), un vispār visi tie teksti..neizklausās, ka būtu tik daudz gadu.

Nu, jebkurā gadījumā, ja vienkārši negribas iet, neej, pēc tam paņemsi to atestātu.
08.02.2016 13:59 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Tā nav 12. klase, tā ir 9.

Vai tad 9. klasei izlaidums var būt 1. jūlijā? Pamatskolai parasti izlaidums ir uzreiz pēc eksāmeniem, t.i. jūnija vidū, kaut kādi padsmitie datumi, ne? 1. jūlijs vairāk velk uz vidusskolas izlaidumu(t)
08.02.2016 13:09 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Uz izlaidumu oficiālo daļu aizej. Saņemsi atestātu u.t.t., kas oficiālajai daļai piederās.
Neoficiālā daļa tāpēc jau arī ir neoficiālā- VAR IET VAR NEIET.
Tu nevienam neesi neko parādā!
Mammai vnk vari paskaidrot, kādu iemeslu pēc nevēlies piedalīties neofic. pasākumā. Viņai tevi jāsaprot un jāatbalsta. Domāju, ļoti jauki un tikami var nosvinēt šo dzives posmu arī sev miļu un īpašu cilvēku lokā , nevis būt kaut kur un ar kādiem tikai ķeksīša pēc, plus, ja ir saņemti šādi tādi draudi ( to , ko teikuši puiši , es tā uztvertu)
08.02.2016 13:05 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man nebutu problemu visus pasutit d :D
08.02.2016 12:45 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Es ļoti negribēju iet uz žetonvakaru, beigās aizgāju, bet nu.. varēju arī neiet. Man nebija ar klasi sliktas attiecības, vienkārši, man bija citi draugi ne no klases un skolas, rezultātā pavadīt laiku ar klasesbiedriem bija ļoti garlaicīgi. Uz visiem pasākumiem beigās gāju, gan pēdējo zvanu, gan izlaidumu, uz ballītēm pēc tam arī, bet šobrīd ļoti priecājos, ka ar tiem cilvēkiem vairs nav jāuztur kontakts un 'jādraudzējas' kā skolas laikā. Tā kā, ja nevēlies - neej, bet atceries to, ka kā skola beigsies, tā tu varēsi tos cilvēkus principā izslēgt no savas dzīves un sākt jaunu. :)
08.02.2016 12:31 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Uz izlaidumu gan aizej. Esmu bijusi līdzīgā situācijā - pēc izlaiduma uz kopīgo tusu nebraucu, jo zināju, ka tur vienkārši nebūs ko darīt, bet pats izlaidums bija tīri ok. Nav jau ar viņiem jārunā, tikai jānoplūc lauri saviem darbiem :)
08.02.2016 06:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tā nav 12. klase, tā ir 9. Kā es to zinu? Meitene runā par pēdējo zvanu kā par svarīgu notikumu, bet ne ar vienu vārdu nepiemin žetonu vakaru. Ja tāds jau būtu bijis, būtu atsauksme, kā jutās tajā pasākumā. Ja vēl taisītos būt, negribētu iet arī uz to.

15-16 gados tāda lemšana par neiešanu uz izlaidumu var būt diezgan atkarīga no vecāku viedokļa. Optimālais risinājums ir iet tikai uz oficiālo daļu.
08.02.2016 03:08 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.06.2011
Es neagāju uz savu 12. klases izlaidumu un to nenožēloju. Skolotājai neteicu, ka neiešu, jo negribēju skaidroties. Dokumentus no skolas izņēmu pēc izlaiduma.
Nav jēgas strīdēties ar skolotāju vai mēģināt ko skaidrot, pēc tā, ko rakstīji var pateikt, ka skolotāja nav saprotoša.
Iemācies vairāk paļauties uz sevi un savām vēlmēm, tad arī jutīsies labāk ;-)
08.02.2016 03:02 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es piekritīšu tam, ka tā ir tikai Tava izvēle - iet uz pēdējā zvana pasākumu un izlaidumu, vai neiet. Piekrītu arī tam, ka laba ideja ir aiziet tikai uz svinīgo daļu. Būtībā man tā šķiet pat labāka ideja par pasākuma absolūtu ignorēšanu - ja jūti, ka spēsi to visu izturēt tīri emocionālā ziņā, aizej! Manuprāt, tādā veidā Tu tieši parādīsi pārējiem, ka viņu draudi nav spējuši Tevi iebiedēt! Ka spēj atnākt uz izlaidumu, saņemt atestātu un atvadīties no konkrētās vietas uz visiem laikiem. Pēc svinīgās daļas dodies prom, izbaudi vakaru sev tuvu un mīļu cilvēku klātbūtnē un uz visiem laikiem aizmirsti par lielajiem draudētājiem. Tādi puišeļi (par vīriešiem tādus nenosaukt) ir tikai gļēvi radījumi - draudēt sievietei nav liela māka. Aizmirsti par tādiem idiotiem un sāc skatīties citā virzienā, kurš pavērsies mirklī, kad pēdējoreiz iziesi pa vidusskolas durvīm. Veiksmi! :)
08.02.2016 01:50 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neej, es arī negāju :-)
07.02.2016 20:52 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Dari tā kā jūti. Un nedomā par citiem. Tas ir TAVS izlaidums. Un pavadi to tā, kā TU vēlies. Lai Tev veicas! Gan izlaidumā, gan dzīvē! Stiprajiem, ne kretīniem pasaule pieder.
07.02.2016 20:46 |
 
Reitings 11
Reģ: 06.02.2016
Meitenes paldies par atbalstu (l):-D Tādi idioti,ka manas klases zēni vēl eksistē...Es arī esmu apsvērusi domu aiziet tikai uz svīnīgo daļu,saņemt savu atestāti un viss.Dzīvot savu dzīvi bez skolas:-)
07.02.2016 20:42 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Gribēju ielikt plusiņu tam citātam :-D
07.02.2016 13:28 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Bet nu neej. Es droši vien neko skaļi neteiktu, ka iešu/neiešu, bet vienkārši neierastos.

Saprotu, ka esi tizlā situācijā. Droši vien baidies, ka tad, ja pateiksi skolotājai par draudiem, tad tev draudēs lielākas nepatikšanas no klases zēniem. Pēc tā skolotājas apraksta arī izklausās, ka viņa ir nelīdzsvarots cilvēks, kas tev varbūt pat neticētu. Es tavā vietā neietu, tev nav nevienam nekas jāpierāda un jāpavada laiks kopā ar cilvēkiem, kas tevi morāli ēd nost un fiziski apdraud.
07.02.2016 13:27 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man arī īsti neticas, ka kaut kas tāds notiek vidusskolā, 12.(!!!) klasē. Visiem jau ir 18-19 gadi, gandrīz pieauguši cilvēki, un šitik neglītas lietas un pat draudi? (t) 9. klasē vēl kas tāds varbūt varētu notikt, lai gan normāli tas nav jebkurā gadījumā.

Es neietu. Pati biju aizgājusi gan uz 9tās klases izlaiduma svinīgo daļu, gan 12tās klases izlaiduma svinīgo daļu, attiecības klasē bija īsti nekādas, konfliktu nebija, bet tusēt ar viņiem nevēlējos, tāpēc devos tikai uz svinīgajām daļām un pēc tām svinēju ģimenes un draugu lokā.
Ja ir tik traki, tad neietu arī uz svinīgo daļu un paņemtu atestātu pēc tam.
07.02.2016 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits