Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvošana Ventspilī?

 
Reitings 27
Reģ: 16.04.2010
Sveikas, meitenes!

Nesen ar draugu esam sākuši runāt par kopdzīves uzsākšanu, taču ir viena milzīga problēma - viņš atsakās dzīvot ārpus Ventspils, bet es atsakos dzīvot Ventspilī.

Mans pamatojums ir pavisam vienkāršs, un manuprāt, ļoti pamatots, bet gribētu dzirdēt arī jūsu domas, varbūt kāda vēl dzirdējuši par problēmu, kas man ir ar šo pilsētu:

Pilsēta skaista, bērniem draudzīga, utt. BET! Bet.. Gan mana, gan manu radu, draugu, paziņu pieredze pārsvarā norāda uz to, ka Ventspilī - pateicoties ostai, dažādiem uzņēmumiem (piem. Ventamonjaks) - gaiss šajā pilsētā ir ļoti slikts - daudziem ventspilniekiem esot problēmas ar elpceļiem šo visu iestāžu dēļ (dažādas ķimikālijas, kas maisās gaisā). To ļoti labi esmu novērojusi uz draugiem, paziņām, kam ir astma - ja ikdienā imhalatoru nelieto tad pēc pāris stundām, kas pavadītas Ventspilī, jau paniski ķērās pie inhalatora, jo nevar paelpot, utt.
Tā nu jautājums - ņemot vērā to, ka ir vēlme arī dibināt ģimeni, vai jums mans pamatojums šķiet pietiekami pamatīgs un nopietns, lai tiešām kategoriski atteiktos ievākties šajā pilsētā? Varbūt ir kāda, kas varētu palīdzēt ar padomiem, kā visu šo izskaidrot draugam, kurš šo informāciju atsakās pieņemt, jo 'tas, ka taviem draugiem ir astma nenozīmē, kā Ventspils gaiss ir ar to kaut kā saistīts'...

P.s. droši vien, jāatzīmē, kā viņam darbs ir Ventspilī pašlaik, bet man pašai ir iespēja strādāt no mājām, kas ir vēlviens viņa argumenta par dzīvi šajā pilsētā.

Jebkādi padomi, jebkas, kas varētu kādu no mums pārliecināt par pretējo? :-)
06.02.2016 01:11 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.01.2016
Wendy - par to pārvākšanos jau arī tā 50/50 - es pēdējos dažus gadus nodzīvoju Ventspilī (studēju, strādāju), tagad sakarā ar studijām pārvācos atpakaļ uz Rīgas pusi. Bet, kad beigsies studijas, tad jau arī pārvāksimies kopā kaut kur. Un pateicoties komentāriem, kas parādījušies pa dienu, nevis naktī, kad uzrakstīju, tad jau varētu piekāpties tomēr draugam, tik ar nosacījumu, ka pilsētas nomale. :)
Vējš, protams, nepatīk man visu cauru gadu, bet ar to jau var sadzīvot. :)
Par Miss Joker
Man jau liekas ka tas ir pārspīlējums. Un ja kādam iebraucējam V-pilī palicis slikti no elpceļiem tad tas drīzāk varētu būt vienkārši dēļ gaisa maiņas, ka tā kā aizsit elpceļus ciet, bet ne jau dēļ piesārņojuma.

Ir tā, ka zinu cilvēkus, kas padzīvo Ventspilī (pie radiem, draugiem) nedēļu, divas no vietas, bet inhalatoru kā jālieto, tā jālieto, neskatoties uz to, ka ir bijuši gan Rīgā, gan Liepājā, gan Kolkā, utt., kur problēmas nav bijušas.
Bet galu galā paldies par papildu informāciju. :) Tad jau iznāk, ka tomēr ar to gaisu nav tik traki, kā esmu dzirdējusi, vienkārši tiešām jādzīvo tuvāk pilsētas nomalei, tālāk no ostas. :)
09.02.2016 00:08 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ventsoils it kaa skaitas vissakoptaaka pilseeta LV, bet tas taa,:-D Gaisa pieraarnosana ir virur vari zureiz meza vidu parcelties attalu no civilizaacijas tur peisarnojums nebus:-D
07.02.2016 01:36 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Es laikam piekritīšu Wendy rakstītajam, ka tev vnk negribas mainīt savu dzīvesvietu.
06.02.2016 15:53 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.01.2016
Runa par benziopirenu atkal viena slima pensionāra murgi, cepot kotletes, šašliku tu uzņem šo 'launu' dahuja vairāk nekā no viena zivju ceha nāk ārā, ā un vēl kurinot malkas krāsnī tu blin indē sevi un apkārtējos vairāk nekā no zivju skursteņa nāk ārā.
06.02.2016 14:57 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.01.2016
Njaa ja stulbākais ko esmu dzirdējis. Ja tu sajustu amonjaku, tad būtu sen beigta. Ostas pilsēta, rūpniecība, ko visi var nīdet par smakām. Rīgā tak gaiss x10 sliktāks. Kādas problēmas ar elpceliem, palasi vēl viena slima pensionāra komentārus. Zb šitie dzīvo mežā, kur problēma. Izdomā vel kaut ko par slikto gaisu un to ka visi sprāgst nost, tīrākais bulshits.
06.02.2016 14:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Riga ar tu nevari dzivot.

http://www.diena.lv/dabas-diena/rigas-gaisa-piesarnojums-lielakais-baltija-14064200 ta ka mums inde ne jau cigaresu dumu ka dazas mamukes doma, bvet ka vienmer saku auto izpludes gazes!


Rīgas centrā novērota pie intensīvas satiksmes. «K. Valdemāra ielā vien ir četras joslas, un laikā no četriem līdz septiņiem pēcpusdienā šeit kājām var aiziet ātrāk, nekā pārvietojoties ar transportu. Un tas automašīnu skaits, kas traucas cauri Rīgas centram, ir apmēram 25 tūkstoši vienību dienā,» stāsta Kleperis. Viņš arī norāda, ka pērn zinātnieki apjomīgā pētījumā ņēmuši putekļu paraugus, lai analizētu to sastāvu. Pētījumā arī noskaidrots, ka Rīgas centrā autotransporta noslogotās ielās līdz pat 90% gadījumos putekļu avots ir tieši transports. Vides speciālists uzsver, ka liela loma ir arī tam, ar cik vecām automašīnām iedzīvotāji pārvietojas, - jo vecāks auto, jo vairāk kaitīgo izmešu.
06.02.2016 13:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un ar ko Tu tagad atšķiries no tiem,kuriem ir ietekmēta smadzeņu darbība?


Ar to, ka lamuvārdu te nav un tas ir secinājums par tik daudziem rupjiem komentāriem. Var izteikt savu viedokli arī pieklājīgā veidā, bet dažiem acīmredzot daba šādu iespēju nav devusi. Ja kāds prasa padomu un pirmā reakcija ir apvainojumu un rupjību gūzma, tas rada secinājumus par atbilžu autoriem.
06.02.2016 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
Wendy1, tā uzrakstīja, ka sagribējās vasaru un uz mājām. :D Vasarā Ventspils ir lieliska. Nezinu par kādām "gaisā maisošām ķimikālijām" Tu runā, zinu, ka tuvāk ostai dzīvojošajiem, ogļu putekļi liek biežāk logus mazgāt, elpceļiem jau arī noteikti nekas superlabs tas nav, bet man zināmie no skolas laikiem, ar astmu slimojošie, apmiruši vēl nav. Bet var jau dzīvot kaut kur mazliet ārpus pilsētas.
06.02.2016 13:04 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Ja tie rupjie komentāri bija no ventspilniekiem, tad varbūt elpceļus tur nekas neietekmē, bet smadzeņu darbību gan

Un ar ko Tu tagad atšķiries no tiem,kuriem ir ietekmēta smadzeņu darbība?
06.02.2016 12:59 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Vienīgais tur var sūdzèties par garlaicîbu, ne jau par mitro gaisu. Vasara varèsi iet uz jûrmalu sauļoties, ziemā nav tik auksti kā piemèram LV otrā galā. Sniega ar nav tik daudz. Savi plusi ir jûras tuvumam. Un tā ir atklāta jûra, nevis lïcis. Ûdens tīrāks :-D. Vienïgi tas, ka véjś Ventspilï varétu bűt, tāpat kā Liepājā. :-D Vasaras vakaros tas gaiss, kas ir pie jûras zonā, kur priedes vai kāds mežs nav salïdzināms ne ar ko. (l) Ja dzìvosi kādas piecstāvenes augśèjå ståvå ar skatu uz jűru, un pretîm nebûs citas lielas måjas, varèsi vèrot skaistus skatus. Saulrietus.
Padomā vai tieśām vaina ir pilsètā. Varbůt tā gribas padresèt savu puisi, jo cik saprotu, dzîvesvieta mainîsies Tev, ne viñam. Lielākås pārmaiņas skars Tevi.
06.02.2016 12:49 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Es negribētu dzīvot Ventspilī. Vnk neuzrunā tā pilsēta.
06.02.2016 12:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ventspilniekus baigi aizkeera autores teksts


Ja tie rupjie komentāri bija no ventspilniekiem, tad varbūt elpceļus tur nekas neietekmē, bet smadzeņu darbību gan :-D
06.02.2016 12:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kad mācījos Liepājā un tagad Ventspilī,nekad nav mocījušas iesnas vai kakla sāpes. Gaisā neko īpašu nejutu. Autore,beidz žēloties.
06.02.2016 12:11 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Fionna Esi dzirdējusi par karmu?
06.02.2016 12:10 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
'Paldies' par visiem jēdzīgajiem komentāriem... Laikam viens cilvēks reāli kaut ko pateica, nemēģinot uzreiz mani pataisīt par histēriķi.. Nu, ko.. Laikam tiešām šajā portālā nav iespējams atrast normālus cilvēkus, kas uzreiz nemēģinās izsmiet, nod*rst, utt.. 'Jauki'...
Undiya - darbs atļauj, bet samaksa tik ekskluzīvi gan neatļauj. Tuvu, bet līdz Bahamu salām nepavelk.


Problēma tajā, ka daļa nemāk lasīt, bet citi atkal nesaprot sarkasmu.

Normas izklausās pēc cilvēka, kas ir neapmierināts ar dzīvi un tāpēc komentāros vairāk par apvainojumiem nevar uzrakstīt. Bet tādiem uzmanību nevajag pievērst. Viņi ir tik nožēlojami, ka pret tādiem jājūt tikai žēlums.
06.02.2016 12:08 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Agrāk mācījos Liepājā. Kā pēc vasaras atgriezos Liepājā vienmēr mocījos ar iesnām un kaklu kādu nedēļu. Tas tikai sākumā.
Ventspilī es vienkārši nevēlētos dzīvot. Bet man citi iemesli. Lai izdodas rast risinājumu!
06.02.2016 12:02 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Es arī šobrīd studēju Ventspilī, nudien kaut ko tik absurdu pat iedomāties nevarētu :D Dzīvo Inženieru ielā, Lielajā prospektā vai kādā ielā, kas atrodas netālu no jūras.
Dzīvoju studentu viesnīcā, 8. stāvā, uz āra palodzes nekad, tiešām nekad, nav bijuši melni putekļi, kas manī raisītu zināmas pārdomas. Neredzu nopietnus argumentus šaubām! :)
06.02.2016 11:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
To paśu esmu dzirdèjusi par tiem, kas iebrauc Liepājā. Nav rasts pie jûras gaisa, tāpèc ir tā.


Man tā tieši Liepājā bija, kad pirmo reizi aizbraucu. Bija jāelpo dziļāk lai plaušas vispār saprastu kas notiek. Uz mirkli bija smagumiņš kamēr pierodi. Jāņem arī vērātas ka man astma nav.
06.02.2016 11:52 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Man jau liekas ka tas ir pārspīlējums. Un ja kādam iebraucējam V-pilī palicis slikti no elpceļiem tad tas drīzāk varētu būt vienkārši dēļ gaisa maiņas, ka tā kā aizsit elpceļus ciet, bet ne jau dēļ piesārņojuma.

To paśu esmu dzirdèjusi par tiem, kas iebrauc Liepājā. Nav rasts pie jûras gaisa, tāpèc ir tā.
06.02.2016 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits