Kāpēc jūs gribat bērnus?

 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Jautājums jau virsrakstā. Kopš piedzīvoju spontāno - man vairs nav iespeja palikt stāvoklī, bet gribētu. Šķiet nepiepildīta dzīve bez..

Kā ar jums? Kāpēc gribas? Cik? (l)
04.02.2016 13:52 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Mēs arī plānojam bērniņu. (l) pati strādāju rotaļlietu veikalā, rezultātā pie manis nāk vecāki iepirkt drēbītes kopā ar bērniem, izskatās tik mīļi ka nevar beigt skatīties. (l)
Bērns ir loģiski attiecību jauns posms. Pazīstamas tik daudz ģimenes kuriem pēc bērna piedzimšanas visa laulības un vispār dzīve aiziet pa dibenu. Bet manuprāt, tas atkarīgs no pašiem cilvēkiem kā veidot savu dzīvi gan pēc kāzām, gan pēc bērna dzimšanas.
04.12.2016 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es gribēju bērnu, jo bez bērniem man ģimene liekas nepilnvērtīga. Bet tās ir manas domas un man netraucē ja citi dzīvo bez bērniem. Esmu laimīga, ka man ir meita un varu tikai piekrist gan piparenei, gan citām meitenēm, kas te izteicās, ka mīlestība, kuru izjūt pret savu bērnu, nav ne ar ko salīdzināma. Un man konkrēti besī šeit izskanējušie viedokļi, ka mātes, kuras priecājas par bērnu mazajiem sasniegumiem un sajūsminās par pirmajiem soļiem/vārdiem utt ir slimas, ar bērnu apsēstas mammuškas, kuras to vien dara kā FB liek bildes ar bērnu kakšiem. Un jā, man un vīram ir pilns telefons ar bērna bildēm/video, bet tas nenozīmē, ka mēs to visu publicējam internetā. Vienkārši tas, ka tu priecājies par savu bērnu un gribi saglabāt liecības par viņa sasniegumiem, ir dabiski.
Dažām te derētu pārdomāt savas attiecības ģimenē pirms izsaka viedokļus par sievietēm ar bērniem. Turklāt jautājums bija cik un kāpēc grib bērnus nevis kāpēc negrib utt.
05.12.2016 00:05 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Gribu bērnus, jo gribu pilnvērtīgu ğimeni. Tādu, kāda tā ir bijusi man un daudziem apkārtējiem cilvēkiem. Gribu, lai vecumdienās man ir bariņš mazbērnu, kurus man apciemot vai , kuri ciemotos pie manis.. Ja vīrs var pamest un palikt par svešu cilvēku, tad bērns neaizies pie citas mammas un nepazudīs no manas dzīves uz visiem laikiem. Un nevajag tagad sākt filozofēt par to, ka arī bērni var pamest vai kaut kas ar viņiem var notikt. Dzīvē neko nevar paredzēt.
Gribu izaudzināt vienu cilvēciņu tā, kā es uzskatu par pareizu, gribu neatkārtot savu vecāku kļūdas.. gribu nodrošināt viņam laimīgu bērnību un vienkārši būt laba mamma savam bērnam!
Tas ir tik jauki - redzēt savu bērnu smaidam un iemācamies ko jaunu. Tik mīļi, kad viņš ar savām mazajām rociņām tev apvijas cieši ap kaklu.. kad tu esi vienīgā, kas spēj viņu samīļot tā, ka pēkšņi viņam beidz sāpēt tikko atsistais pakausis! :-D
Mans bērns ir manas dzīves piepildījums, viss pārējais ir tikai fons..vismaz pagaidām!
Man gan bērns nenoteica, kad es iešu dušā, kad ēdīšu vai vēl ko citu darīšu. Kad gāju vannā, tad bērns bija līdzi autokrēslā, ēdu kad gribēju.. vai tad grūti ko uzsildīt un ēst kopā ar bērnu? Man bija bērns pie krūts un mierīgi stampāju iekšā.
Bērns mani nekădi nav ierobežojis. Tik, cik no tusiņiem atturējis, bet tāpat tas viss nekur nepazudīs un esmu daudz kur bijusi arī kopā ar bērnu.
Un par tām mammām, kas tiešām kaut kādā veidā priecājas par kakām - viņas noteikti arī iepriekš ir priecājušās par savdabīgām lietām.. nevajag tajā tagad bērnu vainot! :-D
05.12.2016 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Un starp citu, tie, kuriem nav bērnu, nekad nezinās kā ir priecāties par ilgi gaidītu kaksi, jo ja tas nav bijis, tad bērns var kļūt nikns, jo sāp punčuks ar visām tām izrietošajām sekām. Tāpēc ir iemesls tam, lai vecāki priecātos par kakām :D
05.12.2016 00:31 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Anne, es gribu zināt kādā veidā tieši tās citas par kakām priecīgās mammas to izrāda, ja tik daudzas tas biedē un šausmina?! Raksta twitterī, pievieno bildi, video? Varbūt sūta draugiem sms.. vai taisa iznākušās kakas ballīti?
Cik, nu, kādreiz mazajam kas aizkavējies un beidzot sanācis, tad nekādu īpašu emociju virpuli uz āru nelaižu. Tik vien kā atviegloti nopūšos un eju mainīt pamperu..:-D
05.12.2016 00:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Un, starp citu, kad Tev priekšnieks piedāvās bezmaksas 7.iphone, tad visas tavas bērnu bildes un video izčabēs, jo iCloud būs pilns.
Man nav ne mazāko iebildumu pret to, ka kāda fano par pamperiem un kaku krāsu, izkrāsotām zivtiņām un pirmajiem soļiem netīrās zeķēs, es vienkārši to esmu atskatījusies jau gadiem un distancējos no tā.
Mīliet savus bērnus, no sirds to novēlu! Bet saprotiet, ka visiem kā negudriem nav jāfano par jūsu bērniem. Pieņemiet to, tāpat kā es pieņemu citu vēlmi vairoties un savu dzīvesvietu robežās sajūsmināties par visu pēc kārtas.
05.12.2016 00:41 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Undiya, labs jautājums :D Es nekad mūžā neesmu ne redzējusi, ne dzirdējusi kaut kādu publisku sajūsmināšanos par vēdera izeju :D Arī pati neesmu tautu informējusi par saviem novērojumiem kaku jautājumā :D
05.12.2016 00:46 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
No vienas puses, mēs gaidām daudzmaz saprotošu attieksmi no citiem, bet paši no savas puses citiem igan to negribam izrādīt. Ā, pareizi- ja mātes attieksme pret bērnu lietišķa, tad viņu vēl var saprast, bet citādi - tas taču ir slimi teikt, ka ļoti mīlu savu bērnu, lai tikai kāds nepadomā, ka viņu pārlutina ar labiem vārdiem.

Tu maldies, starp citu, man vairākām draudzenēm ir bērni un man ļoti patīk pavadīt laiku ar draudzenēm un viņu bērniem, jo viņas man neuzbāžas ar saviem "mans bērns vemj indigo vēmekļus" variantiem,kurus, diemžēl, esmu atklausījusies savā radu lokā. Ir pat ļoti forši un jautri pavadīt laiku ar labi audzinātiem un gudriem bērniem.
05.12.2016 00:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Daenerys1
Tad kada velna pec Tu to raksti te? Ej un saviem radiem staasti!
Nemaniiju, ja te kada apspriezh vai priecajas par kakam un vemekliem, jaa, tai skaitaa ari es.
05.12.2016 07:21 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Šāda tipa tēmās vienmēr būs pulks kas iespraudīs savu cik ļoti nevēlas bērnus, un tas būs ļoti kareivīgi it kā tām kurām patīk bērni būtu jājūtas sasodīti slikti ;-)
05.12.2016 08:04 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es gribu zināt kādā veidā tieši tās citas par kakām priecīgās mammas to izrāda, ja tik daudzas tas biedē un šausmina?! Raksta twitterī, pievieno bildi, video? Varbūt sūta draugiem sms.. vai taisa iznākušās kakas ballīti?
Cik, nu, kādreiz mazajam kas aizkavējies un beidzot sanācis, tad nekādu īpašu emociju virpuli uz āru nelaižu. Tik vien kā atviegloti nopūšos un eju mainīt pamperu..

Tajā pašā cālī ir pilns ar šiem te sajūsmas spiedzieniem "Mēs pakakājām!" (Oh, really? Tu arī bikses pieliki?), FB ir grupas mammām, tur to "daili" arī fotogrāfiski iemūžina un atrāda. Un tāda nav viena vai divas, viņu ir daudz. Tā forši - atver FB, lasi jaunumus un pa vidu politikai un muļķīgiem kaķu video, pa kādam kaksim un stāstam par un ap to. :D Ja tajās grupās nebūtu arī derīga informācija, būtu sevi jau atbrīvojusi no skatīšanās uz pamperu saturu. Par aizrādījumu, ka nav īsti normāli tādus attēlus publicēt (Ir sievietes, kuru bērniem var vēdera izejas grafiku sazīmēt no šiem foto), no grupas met ārā.
05.12.2016 08:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Alexxa, par laimi tādus cilvēkus neesmu redzējusi, kuri sajūsmā publisko kakas. Tas ir liels retums.
05.12.2016 08:30 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Bet vispār jau tas ir slikts tonis norādīt, ka citi ir slikti, īpaši citas mammas ir tādas in šitādas, jo dara to un šito, bet noteikti pati es esmu perfektā, jo es nedaru to, es visu daru super un neesmu neriktīgā mamma
05.12.2016 08:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
(t)
05.12.2016 15:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Daenerys1 un Alexxa, Nezinu, kur jūs izrokat šādas bildes. No maniem draugiem FB neviens nav licis foto ar bērnu fekālijām.
Bet saprotiet, ka visiem kā negudriem nav jāfano par jūsu bērniem.

Neviens tev neprasa fanot par viņu bērniem un visdrīzāk viņiem ir vienaldzīga gan tu gan tavs viedoklis. Man riebjas, kad visur bāz vienādus selfijus, bet es nepiesienos cilvēkiem par to, tā teikt, whatever floats your boat. Bet tu te sataisi histēriju. Tev nav vienalga?
Ja godīgi, Daenerys1, tu izklausies pēc kaut kādas ar dzīvi neapmierinātas kaķu tantes :-D
05.12.2016 15:45 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Esmu ļoti sašutusi. Šīs diskusijas iespaidā man ir atsūtītas naida pilnas vēstules ar draudiem. Un pat, kā man likās, no sakarīgām foruma dalībniecēm!! Meitenes, ne jūs mani pazīstat, ne zinat kāda ir situācija. Un tā nu galīgi nav jūsu darīšana ko es mīlu un ko nē.
Vēlreiz un vēlreiz tikai pierādas, ka šajā forumā labāk runāt runāt tikai par kosmētiku un modes lietām
05.12.2016 18:11 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
wow, krabi, nopietni? :-O
05.12.2016 18:18 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
To, kāpēc privāti jābrauc augumā lietotājai par viņas viedokli, gan nesaprotu.. (t)
Ja gribējās izteikties, varēja arī šeit to darīt, diskusijas rāmjos nevis privāti draudot.
05.12.2016 18:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krabis, koa??? Tiešām???:-O
05.12.2016 18:21 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
krabis-ooo, man tiešām no sirds žēl, ka tev ir jāsaņem tāda naidpilna šļura. :-( Es ceru, ka tu spēj no tā norobežoties. Lai arī mana pieredze ir pilnīgi savādāka, man šķiet bezsirdīgi likt tev (un citiem) cenzēt savu unikālo pieredzi baidoties no interneta agresijas. :-/
05.12.2016 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!