Treniņi, motivācija, liekais svars!

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Kādi ir jūsu šī pavasara un vasaras mērķi svara nomešanā? Kā veicas šobrīd?
Cik bieži un kādus treniņus taisat?
Kādu diētu ieturat?
:-)
03.02.2016 12:04 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
man labāk svaigā gaisā pasportot nekā zālē kaut ko darīt
Pati sportoju tikai un vienīgi laukā !
04.02.2016 22:24 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.01.2016
Helisa ++

Es arī, lai gan agrāk biju zāles lielākais fans, tagad to vien vēlos kā svaigā gaisā sportot, ideālā variantā hikings, riteņbraukšana, supošana, peldēšana. Pēdējiem gan jāpaciešas līdz vasarai. :D Vismaz prieks, ka visu gadu spēlēju golfu, tam nekādi laikapstākļi netraucē + daudz svaiga gaisa. :)
04.02.2016 22:28 |
 
Reitings 48
Reģ: 18.01.2016
Es līdz šim arī sportoju tikai ārā, kad ārā bija -14 grādi, draugs uzstāja, ka jāiegādājas abonements, jo tādā laikā taču nevar skriet, var seju apsaldēt u.t.t. Tik un tā pāris reizes izgāju paskriet, nekāda vaina, seja vēl vietā.
Tā kā trenažieru zālē izmantoju tikai kardio trenažierus, tad liela jēga man tur iet nav, ja to pašu varu izdarīt ārā un bez maksas.
04.02.2016 22:29 |
 
Reitings 20
Reģ: 03.02.2016
Luella, tev nākošais sanāk recovery treniņš? Atceros, ka man pēc pirmā recovery palika ļoti labi, kājas vairs nav sāpējušas. Pats treniņš no sākuma likās, ka būs viegli, kas tad tur - palocīties. Bet tāpat pa zemi vārtījos. :-D Tik pat labi to video varēja saukt muscle burning. :-D
05.02.2016 08:13 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
viss cosmo laikam pieseko arietai un zin, ka viņa stāv uz galvas un visādus citus akrobātiskus trikus veic :D
05.02.2016 08:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Man agrāk likās, ka zumba un latino dejas ir tādas nedaudz garlacīgas utt., bet, jo vairāk es uz viņām eju, jo vairāk man iepatīkas. vakar vispār biju cauri slapja pēc stundas dejošanas - trenere arī vienkārši enerdžaizers kkāds, un viss tas treniņš pustumsā un tumsā ar viņas teikumu man vienalga, kur jums kājas un rokas iet, galvenais dejojiet, atbrīvojieties, baudiet!!! tiiiik tāda forša sajūta.
05.02.2016 10:13 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
René, jā, man liekas, ka tā pustumsai ir baigi laba! Mums arī dejās šad tad uzliek pustumsu, un visas uzreiz daudz labāk sāk dejot..nav jau tā, ka gaismā kautrētos, bet tur ir kaut kas tāds...cits fīlings. 8-)
05.02.2016 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 29.08.2013
Cik sevi atceros, vienmēr esmu bijusi baigā saldummīle. Daba gan mani apveltījusi ar slaidu augumu, bet nu saldumi reljefam noteikti par labu nenāca. Sāku pērkamo našķu vietā gatavot pati internetā atrodamos veselīgos našķus. Recepšu dažādība ir milzīga, turklāt, ēdot pati savus našķus, vairs neprasās pēc veikalā pērkamajiem, ar kuriem grēks sanāk daudz lielāks. Par fast food - iestāstīju sev, ka sāp kuņģis no tiem :-D Kā arī atklāju par treniņiem to, ka daudz lielāka motivācija ir tad, kad ir pienākums pret kādu iet uz to treniņu. Katru dienu čīkstēju, ka negribu iet trenēties, bet beigās aizgāju. Tāpēc laikam noder tie treniņu biedri :-)
05.02.2016 11:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es tieši vakar, kad biju sporta klubā un skrēju uz celiņa, skatījos, ka blakus bija deju nodarbība, Afro dance vai kā tur viņa saucās, tieši nodomāju , ka varētu pamēģināt. No malas izskatījās ļoti aktīvi un enerģiski.
Uz zumbu kaut kad esmu bijusi, tā gan nebija īsti manā gaumē.
05.02.2016 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 3186
Reģ: 18.12.2012
Piekāpju cosmo tik pa retam, bet kā piekāpju, tā lieliska diskusija priekšā (l)

Varu ar savu stāstu padalīties:
ilgiem gadiem sevi muļķoju, ka esmu aktīva un mācos ēst pareizi. Vismaz gadus 5... Vienu mēnesi skrienu, citā mīlu jogu, vēl citā garšo salāti. Dažreiz kombinācijas, citreiz nē. Dažreiz ilgāk, citreiz ne tik ilgi. Dažreiz neēdu pēc sešiem, citreiz ēdu tikai tad... :-D Īsāk sakot visu laiku peldēju un gribēju nomest svaru, bet nekad nepieķēros pie nopietna ilgtermiņa plāna. Kad kaut kas notika ilgtermiņā, tad tie bija nieki, kas manu izskatu un svaru nevarēja īsti ietekmēt (piemēram, cukura nelietošana vai joga no rītiem). Izpalika lielā bilde.

Tad nu tagad! Tagad nu tik būs :-D
Bet patiešām! Beidzot esmu sabalansējusi visu, izplānojusi visu un visam atradusi laiku. Pirmo reizi nto gadu laikā! TIK milzīgs prieks par sevi!
Regulāri skrienu, darbojos gan ar spēka vingrojumiem, gan staipos un relaksējos.
Sāku dzert arī proteīna pulverīti, ko ilgus gadus noliedzu. Tomēr tagad muskuļi sāka pieprasīt, ņemot vērā, ka ar galīgi veselīgu ēšanu ir grūti.
Bet tajā pašā laikā ceptu aizvien vairāk nomainu ar vārītu, aizvien mazāk pērku saldētas lietas, pievienoju dārzeņus, mācos taisīt salātus un beigu galā - dzīve iet uz augšu! (l)
Mācos piespiesties, nepadoties un izbaudīt. Jo uz šo vasaru beidzot NU TIEŠĀM gribas to lielisko presīti redzēt!

Veiksmi visām!
Labprāt pasekošu šai diskusijai arī tālāk.
05.02.2016 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 3186
Reģ: 18.12.2012
Starp citu, ja kādai ir kāds viedoklis par tiem pulverīšiem vai ieteikumi, jebkādi!, labprāt uzklausīšu. Jūtos vēl galīgi zaļa šajā jomā un tā vien iekšējā balss neapklust par to, vai tik kaut ko nedaru nepareizi :-|
05.02.2016 12:53 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
ir kāda kas uz baseinu iet?es pēc treniņa aizeju papeldēt bet man šī peldēšana liekas tik garlaicīga.Kā ir ar Jums kuras peld?cik ilgi peldat?
05.02.2016 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Estere8
proteina un citi pulveri jalieto tad ja ar uzturu neuznem velamo uzturvielu apjomu.. respektivi ko kadu iemselu del neuznme ar uzturu to var uznemt ar pulveri... bet ir ari japarzin sie pulveri kurs kam paredzets ... jo vini ir loti daudz un dazaadi.. taspats proteins ir vairakos veidos (sukalu, kazeina, multikomponentu utt)- katrs ar kautko atskiras.. tas pats ari ar razotajiem un o obv % sastavaa....

Tas ka need ceptu vai saldetu nebut nenorada ka ed pareizaak... proatms ceps nav iapsi ok (saldetam gan neredzu problemu) bet pats pamts jau ir ko un cik aped... kada tev dienas uzturvielu bilance gala aun vai ta atbilst tavam merkim....
06.02.2016 10:05 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
jaukums, es eju - patiesiibaa, taa ir sporta aktivitaate, ko daru ar vislielaako prieku, ja runa ir konkreeti par aktivitaateem sporta klubaa (l) Man tiesi monotona skrieshana sporta zaalee liekas garlaiciiga, aaraa cita lieta. Bet nu - es esmu riktiigs uudens cilveeks. Katram savs :-) Eju uz uudens aerobiku, citreiz zaali vai kaadu deju nodarbiibu, un tad veel kaadu laiku peldu.
06.02.2016 13:48 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Kā katru gadu... :D

Arī svars tas pats, kas pagājšgad, bet apkārtmēri gan samazinājušies. Paldies sportiņam.

Augums 180 cm, gurni šobrīd 97, viduklis 65, gribu gurnus 95 un viduklī 60, bet tās nav īsti problēmzonas, problēmzona, manuprāt, ir kājas, tās gribu slaidākas.

Ar ēšanu problēmu vairs nav, tagad esmu izveseļojusies arī no šādām tādām kaitēm, kas lika pārtraukt sportu, tad nu no šodienas atsāku Kayla Itsines 12 nedēļu treniņu programmu BBG1, ļoti iesaku - super!
08.02.2016 13:16 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sagaidot siltāku laiku, atsākšu riteņbraukšanu ikdienā pa ~20 km un brīvdienās ~50 km.
08.02.2016 13:19 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Brīvdienās biju skriet, tiiiik forši, vēl vairāk gaidu, kad paliks gaišāks. Šodien vēl piereģistrējos Stipro skrējienam, vairs nav variantu, jātrenējas. :-D
08.02.2016 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 251
Reģ: 17.04.2009
Jauns gads, bet apņemšanās - tās pašas vecās :-D
Nu labi, šoreiz gan esmu mazliet saņēmusies un tiešām kaut ko daru lietas labā. Cenšos drusciņ kontrolēt ēšanu - mazāk lietoju maizi, mēģinu ierobežot saldumus. Ļoti palīdzēja kāda nelāga ieraduma atmešana, kas vakaros veicināja saldumu un našķu patēriņu milzu apjomos :-D Gan jau sapratīsiet, par ko runāju.

Esmu 1,73 un sveru 58 kg - gribētu 55, bet vairāk koncentrējos tieši uz vizuālo izskatu un pašsajūtu. Gribu stingrāku augumu, skaistas rokas, apaļu dibenu (l) Nesen atsāku iet uz jāšanas sporta treniņiem un izturība sāk jūtami palielināties. Vēl strādāju pie šī challenge - http://www.cosmopolitan.com/health-fitness/advice/a51024/cosmobuttchallenge/ Ļooooti iesaku izmēģināt visām, kuras grib skaistu dibenu! Man pagājusi tikai pusotra nedēļa, bet jau jūtu un redzu rezultātus! (l) Pāris gadus no vietas taisīju ap 30 squatiem dienā, bet laikam biju tā pieradusi, ka izmaiņu vairs nebija. Bet pēc šī - uzreiz jūt!

Šobrīd vēl nevaru izlemt, kam man pietiks apņēmības - lēkāšanai mājās pie Kayla Itsines Bikini Body guide vai iet uz sporta zāli.
08.02.2016 14:11 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Esmu 173 un sveru 65, tā, ka galvenais nav cik sver, bet kā izskaties :-) man nav konkrēta svara ideāla, bet šosezon esmu nopietni nobriedusi bubble but iegūšanai un daudz kardio..
08.02.2016 14:33 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Varbūt kāda meitene iet uz TRX?
08.02.2016 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits