Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā mainīt ģērbšanās stilu pēc ilgiem gadiem ar džinsiem

 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Sveikas!

Vēlos dzirdēt padomus no tām, kas ir mainījušas savu ģērbšanās stilu vai tām, kam vienkārši ir ko teikt! :D Jau sen domāju par to, ka man ir vienkārši apnicis kā es ģērbjos. Jau kopš skolas laikiem, kad biju `pelēkā pele`, valkāju tikai bikses (džinsus) un augšā kādu t-kreklu, blūzīti, džemperi. Kurpes parasti bez papēža, šad tad kaut ko ar kādu platformu. Neģērbjos sievišķīgi, nejūtos tik skaista, cik varētu būt..
Bet kā lai es mainu savu stilu, ja pārdesmit gadus jau staigāju savās biksēs un džemperos? Man ir tāds kauns iziet uz ielas kleitā, svārkos, liekas, ka nemāku staigāt un izskatīšos kā vīrietis ietērpts svārkos :-D Arī nezinu, kā lai garderobes maiņu saplāno kopā ar budžetu, ko iegādāties pirmo vai ar ko sakombinēt. Stilistu šobrīd nevaru atļauties..
Ar ko sākt? Ko pirkt? Kā sevi pārvarēt? Stils, kas man patīk ir klasisks, ofisa stils, bet ar sievišķības piedevu. Aptuveni kā filmas Intern galvenajai varonei.
Jebkādi padomi? Kā jums gāja?
19.01.2016 17:26 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ar midi svārkiem vai kleitām sākt neieteiktu gan , tās reti kurai izskatās labi , pat tievajām ne tuvu , kur nu vēl apaļīgai . Pēc omes izskatīsies . Šādu garumu jāmāk sakombinēt un vilkt .
Ieteiktu no apģērba sākt ar sdandarta zīmuļsvārkiem , pievelkot klāt smalkā adījuma jaciņas vai džemperīšus , apakšā velc blūzi , kuras krāgu un piedurknes izvelc ārā . Izskatīsies sievišķīgi smart casual
To pašu var ar biksēm , tikai nopērc tad klasiskāka piegriezuma .
Paralēli arī sāc darboties ar svara nomešanu ;)
23.01.2017 16:29 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Ne tur:-D
23.01.2017 13:06 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/mezhciems/abnix.html
Pats pirktu šo dzīvokli. Viens no labākajiem Rīgas rajoniem. Cena runājama, cik saprotu. Sākumā varbūt nebūs glauns, bet arī nav nekopts dzīvoklis + mēbeles nāk līdzi.
23.01.2017 13:06 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir jau vēl midi kleitas, tagad īpaši modē, nav jau jānēsā uzreiz mini, lai gan tagad tā jau tāda ne tik modiska lieta.
Man ļoti patīk kleitas, mēģinu tās vairāk iekļaut. Protams neizpaliek džinsi, svārki, melnas klasiskas bikses. Žaketītes, visādi skaisti/klasiski topiņi. Sāc ar mazumiņu, atklāj savu stilu, te jau citas meitenes nevar ieteikt,kas tev izskatīsies labāk, kā vislabāk jutīsies tajā visā apģērbā pati.
23.01.2017 12:57 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Piekritīšu Zīlei - meitenes sametušas bildītes ar smalkām dāmītēm, kurām mugurā esošās drēbes piestāvēs ne tuvu ne visām :)
Sāc ar sevi, nevis drēbēm. Augums, mati, ar kosmētiku paspēlējies, vabūt jānomaina stils, varbūt jāaizdodas uz manikīru, pedikīru, masāžu u.c. sievišķīgām procedūrām, tad jāķeras pie apakšveļas un tad gan - apģērba.
23.01.2017 12:30 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Es arī esmu domās par pārmaiņām, lai gan strādāju birojā - uz darbu eju džinsās, jo svārkos nudien man ziemā auksti. Vasarā gribi negribi - kleitu velc, vai svārkus.
Gribu kaut ko pamainīt, sākšu jau ar matiem - man ir pāri lāpstiņām - gribas kaut ko feinu. Tikai nezinu ko. Matu krāsa - dabīga brūna.
Jaaiziet arī manikīru uztaisīt - man pilnīgi ''grauž'', ka mamma un māsa smukas , pucējās, es tāda pušļukusi. Vīrieti atradusi, tātad - var uz saloniem neiet, ķipa tavo. :D
Nē, nē - nāks pavasaris mainīšos. Pašai noriebies jau.
23.01.2017 12:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es bušu nedaudz skarba.
Ja tev traucē tavie likie kg, tad laiks pasēdet uz diētas.
Lai cik skaistas un labas iekšas tev nebūtu, tomēr pirmām kārtām mēs mīlam ar acīm.
Un tad padomā par skaistu sievišķīgu vesiņu, kura tev liks justies sievišķīgi un seksīgi. Un tikai tad domā par kleitām un svārkiem.
23.01.2017 11:40 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Oo veca diskusija un augstak pat mans komentara...interesanti palasit:-D
23.01.2017 11:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es nekad neliktu vienadibas zimi starp sieviskibu un augstpapezu kurpem. Tas tomer ir kas vairak. Gaita, zesti, valoda utml.
Es laikam saktu ar aksesuariem, auskari, rokas spradzes utt. Nezinu kadad krasas tu valka, ja viss tumss tad izveletos gaisakus tonus.
23.01.2017 11:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 06.09.2016
Sieviešu apģērbu un aksesuāru tiešsaistes veikals 11eiro. Visas preces maksā līdz 11 €! Iepirkties ir izdevīgi, ātri un ērti! Vairāk informācijas meklē veikala mājas lapā: http://11eiro.lv
23.01.2017 10:55 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Un ir vēl viena apgrūtinoša lieta - uz skaistiem augumiem visas drēbes izskatās labi, tāpēc meklēt idejas pinterestā vai citur it kā ir laba ideja, bet vienlaikus es tādām drēbēm veikalā vienkārši paeju garām, jo tur tās izskatās kā lupatas. Piemēram, šodien H&M man šķita, ka lielākā daļa drēbju ir lupatas uz pakaramajiem. Nezinu, kaut kāds "filtrs" ieslēdzies, nekas nepatīk.
20.01.2016 15:37 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man, piemēram, bērna kopšanas atvaļinājuma laikā ir tā izrevidēts skapis, ka ir palikuši vieni džinsi un dažas lietas, ko vilkt augšā. Pilnīgs ārprāts. Bet tā kā es metu svaru, tad negribu tagad pirkt jaunu garderobi. Un man jau sen liekas, ka es ģērbjos garlaicīgi. Man nepatīk aksesuāri - bižutērija, tie liekas traucējoši. Un uz apaļīgu augumu vispār maz kas labi izskatās... Tad nu pasūtīju 4 kleitas, ko vilkt uz biroju. Ja derēs, priecāšos, ja nē, tad būs d***, varēšu iet uz darbu treniņtērpā :D
20.01.2016 15:35 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+ Beibe.Marta pieredzes stāstam :-)

Vispār es tā padomāju, ka laika gaitā esmu diezgan nejauši tomēr pamainījusi savu garderobi, jo kādreiz arī biju džinsu, bikšu un dažādu džemperu mīļotāja...uzvilkt kleitu bija mans izaicinājums un arī tikai tad, ja citādi nevarēja :-D

Pamazām esmu iepirkusi kaut ko no biroja/lietišķā stila...Ir arī pāris lietas, kas ir diezgan neraksturīgas man un bija jāsaņemas ko tādu nopirkt un arī valkāt, nevis glabāt skapī un priecāties :-D
Atceros kā pirku ziemas zābīšus uz augstas platformas...patika kā izskatījās utt, smuki zamšādas ar aitādas vilnu, bet tā zole mani biedēja gan tāpēc, ka pati esmu gara, gan tāpēc, ka esmu neveikla, gan vispār kompleksoju, ka manām kājām tāda platforma izskatīsies nepiemēroti (t) Bet neko, nopirku, nēsāju un viss kārtībā (l)
20.01.2016 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
man atkal šķiet, ka vasarā šo paveikt ir ļoti viegli/dabiski- nu kā var gribēties jūlijā dienas vidū iziet uz ielas džinsos? automātiski jāvelk kādi svārciņi, šorti, kleitas :)
bet tagad, ja bail uzreiz šķirties no džinsiem, tad var pamazām pāriet uz auduma biksēm un legingiem.
blūzes un kurpes jau ir sievišķīgi, sliktāk būtu,ja tie būtu hūdijs un botes :D
20.01.2016 13:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Varbut tiesam sac ar skapju revidesanu. Un ja vari salasi dazus kompelktinus kopa, vismaz idejas radisies ko vel vajadzetu utml. izmainas jau nevajag drastiskas un uzreiz, pakapeniski.
20.01.2016 13:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atceros sevi saja parmainu posma, nebija viegli:)
Ja pareizi atceros, tad saku ar apavu mainu. Biju ta salipusi ar briva laika apaviem, kedam. Nomainiju pret kurpem, sakuma gan pret zempapezu. Kedas atstaju pastaigam briva daba vai atram skrejienam uz veikalu.

Tad uznaca bizdings un izrevideju skapi, toreiz tonnu ar drebem atdevu maasaam. Visas berniskigas maikas, ar multenu teliem, tinju uzrakstiem nahrenizeeju. Viss tika merits ntas reizes un atstaju tikai to kas man izskaats uz visiem simts, der ideali, krit ideali utml. Skiet pirmo ko saku iegadaties vairuma bija dazadas glaunakas ikdieniskas bluzes. Kautkas sads

Vilku ar skinny dzinsaam, virsu melna zaketite. Kajas gan joprojam vilku zempapezu apavus.

Nakamais solis bija svarku iegade. Ja senak biju mini piekriteja tad tagad es tadus nespeju uzvilkt ja vien ara nav +30 gradi :) Tam par iemeslu nav problema ar augumu, bet reiz pec svarku merisanas loti iepatikas svarki garuma nedaudz virs cela un lidz ar celi.lena gara pirku tadus, gan vasarai, gan biezakus aukstam laikam. Un tad kad iegadajos sos svarkus, iegadajos sada veida zabakus. Tiesi sos attela redzamos
ta ka nekad nebiju ar papeziem staigajuysi, tas man bija ka piedzivojums :) Tadel priku dargus zabakus, kuri man ir tik erti, ka riet varu, noiet 5 km un kajas vel vieta :) Valkaju jau kuro gadu, pavasaeri, rudeni, ari ziema kad sauss.

Tad sekoja aksesuari, tie man acas pedejie un daudz gan nenesaju. Loti patik dazadas statement rotas. Pat uzvelkot melnas skinny dzinsas, klat savu gaisi peleko dzemperiti, uzliksu rotinu, izskatisos glaunak.

Velak jau sekoja nagu lakas, to man daudz, tapat esmu aizravusies ar matetam lupu krasam. Sarkana un maigi, maigi gaisi nbruniga ir manas favorites sobrid, gan ne ikdienaa, vismaz ne sarkana.

es savas parmainas saku kad saku studet un tagad pec daziem gadiem mana garderobe ir 99% ka es vinu velos, neko ara vairs sviest neprasas. Bet tas bija ilgs cels un prasija daudz finanses.
20.01.2016 13:31 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.06.2015
Nu nosākuma varbūt iegādājies tās leginveidīgās staipīgās bikses(nezinu kā īsti sauc) melnā krāsā un pieliec kād kādu smuku blūzīti un uzvelc žaketīti virsū! :) es domāju, ka būs smuki un noteikti sievišķīgāk kā džinsos un džemperī.
Pati arī, tikai skolas laika, staigāju džinsos un kkādos džemperos . tagad nav tā, ka džinsus nevelku, bet parasti velkus tās staipīgās bikses tumšā krāsā, jo ir ērtākas par džinsiem. :) un skapī tagad blùzes tik daudz ka šausmas, bet man patīk. Tagad pati gribētu iegādāties kādu smuku jaciņu vai džemperīti un jaunu žaketi :) Lai Tev veicas! :) Galvenais, izcel savas skaistākās vietas, un noslēp kādus trūkumiņus:)
20.01.2016 13:04 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
es arī velku tikai džinsas, ja nav naudas stilistam, varbut panem līdzi kādu draudzeni, es ar brala sievu gaju iepirkties humana, paris smukas lietinas nopirkam, ko pati nebutu iedomajusies panemt, pasai slinkums iet lidz veikalam vajag kadu kas aizved. :D nopirkam svarkus, zaketi smuku, dzemperi ari smmuku, tagad tas ir manas miljakas mantas gruti skirties no vinam.svarkus diemzeh neesmu uzvilkusi vel.
20.01.2016 12:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iesaku aiziet ar kādu draudzeni, kam ir plašs vēriens un laba gaume šopingā. Lai viņa Tev piemeklē dažādus apģērbūs, stilus kombinācijas... visu piemēri un apdomā, kurā tēlā labak jūties :)
20.01.2016 12:01 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nepabeidzu domu par apakšveļu... gribēju teikt, ka tad, kad pieradīsi pie tās domas, ka jūties sievišķīga vai sievišķīgāka, tad varēsi vilkt ko kārosies un nebūs tik traģiska sajūta, ka nemācēsi iznest un no malas visi to pamanīs :-)
20.01.2016 11:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits