Kā mainīt ģērbšanās stilu pēc ilgiem gadiem ar džinsiem

 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Sveikas!

Vēlos dzirdēt padomus no tām, kas ir mainījušas savu ģērbšanās stilu vai tām, kam vienkārši ir ko teikt! :D Jau sen domāju par to, ka man ir vienkārši apnicis kā es ģērbjos. Jau kopš skolas laikiem, kad biju `pelēkā pele`, valkāju tikai bikses (džinsus) un augšā kādu t-kreklu, blūzīti, džemperi. Kurpes parasti bez papēža, šad tad kaut ko ar kādu platformu. Neģērbjos sievišķīgi, nejūtos tik skaista, cik varētu būt..
Bet kā lai es mainu savu stilu, ja pārdesmit gadus jau staigāju savās biksēs un džemperos? Man ir tāds kauns iziet uz ielas kleitā, svārkos, liekas, ka nemāku staigāt un izskatīšos kā vīrietis ietērpts svārkos :-D Arī nezinu, kā lai garderobes maiņu saplāno kopā ar budžetu, ko iegādāties pirmo vai ar ko sakombinēt. Stilistu šobrīd nevaru atļauties..
Ar ko sākt? Ko pirkt? Kā sevi pārvarēt? Stils, kas man patīk ir klasisks, ofisa stils, bet ar sievišķības piedevu. Aptuveni kā filmas Intern galvenajai varonei.
Jebkādi padomi? Kā jums gāja?
19.01.2016 17:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man patika arieta padoms :-)

Bet vispār jā, ir mazliet grūti pamainīt garderobi, ja ilgus gadus pierasts pie kaut kā ērta un par to tēmu nav diez ko iespringts ;-)
Jāsāk pakāpeniski - ar tiem pašiem apaviem un aksesuāriem var pamainīt koptēlu :-)
Un godīgi sakot, ja saki, ka jūties vīrišķīga un kāda tik vēl ne, tad varbūt sāc nevis ar svārkiem, kleitām un augstpapēžiem, ko vēl neesi gatava iznest, bet ar sievišķīgu apakšveļu :-P jo tā ir tāda lieta, kas no malas nav redzama, bet pašai iekšēji uzreiz ir cita pārliecība un noskaņojums (l)
20.01.2016 11:55 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
He he,
man ar bija bikšu laiks - i nepilnības uz gurniem noslēpa, i bija ērti un ļoti ērti..
Bet pagājušā gada sākumā sāku plānotājā atzīmēt dienas, kad vilku svārkus/kleitas - tas jau pamainīja daudz ko.
Rudenī nomainīju darbu - un nu etiķete ir uzlikusi zīmogu pierē un ar biksēm uz darbu eju labi, ja reizi 3 nedēļās :) pie tam tās ofisīgās bikses man reti, kuras patīk, bet svārkus - kleitas vieglāk foršas piemeklēt :)
20.01.2016 08:41 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Man vienīgajai tie ieteikumi, sākt ģērbties, kā ofisa darbiniecei, šķiet dīvaini?;-)
Sāc ar mazām detaļām, nevis uzreiz lec sev neērti liekošā apģērba kārtā. Jostas, kakla rotas, rokassprādzes, pulksteņi, apavi uz papēža, apģērbs kārtās, garas jakas utt.





pinterests pilns ideju! Ievadi savu bāzes apģērbu un ideju izlēks simtiem ;)
20.01.2016 08:24 |
 
Reitings 12
Reģ: 10.03.2015
Arī man bija laiks, kad nēsāju tikai bikses un džinsas. Vecāki vēl tagad mēdz atgādināt, ka agrāk nevarēja mani pierunāt pirkt kleitas un svārkus :D
Bet tad kaut kā pieaugu, sapratu, ka tas taču sievišķīgi un es arī tā gribētu. Ieteiktu sākt nēsāt kleitas/svārkus vispirms pa mājām, lai var pierast. Kā arī mēģini atrast to apģērba gabalu, aksesuāru vai detaļu kas Tev liek justies sievišķīgākai un te jau būs katram savs. Man piemēram patīk augsti papēži, šķiet gaita uzreiz paliek sivišķīgāka un viss koptēls mainās.
20.01.2016 08:15 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Iespējams sievišķīgu efektu varētu piešķirt izvēloties žaketes, ir tik dažādu veidu un piegriezumu, noteikti izdosies atrast sev piemērotāko. Uz augumu kāds slm fit modelis, brīvākas kastainās, chanel tipa, vai oversize, boucle jaciņas, kardigani.
Žaketes var dažādi kombinēt, pielāgojoties dažādaām situācijaām. Apakšāb blūzes, džemerīts, topiņi, krekliņš.
Sataisi pinterest mapīti, kurā krāj sev atbilstošu stilu, ko vēlētos izmēģināt ;) Varbūt atradīsi kādu personību no kuras iedvesmoties. Man patīk Emmanuelle Alt, no Franču Vogue. Viņai ir savs īpašs, izteikts stils, un savs starojums jau dod savu. Vienkāršas lietas kombinē un izskatās lieliski, kaut džinsos un blūzē vai krekliņā. Bieži viņa kombinē žaketes arī ar jostu viduklim.













Varbūt vēl izvēlies kādus sievišķīgus aksesuārus, šalli, lakatu, cimdus :)
Ja nu galīgi nevari pierast svārkos, izvēlies bikses kurās jūties sievišķīga. Patīk bikses līdz potītēm ar apaviem bez papēža.
Veiksmi ekspermentojot un atrodot sev piemērotāko. Gaidam pavasari un tad varbūt arī uzdrošināsies svārkiem :)
20.01.2016 05:36 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
19.01.2016 20:00 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
varbuut tad saac ar kaadaam dzemper kleitaam, kreklkleitaam. Nav gluzi klasika, bet, iesaakumam derees, ja vispaar neneesaa kleitas, svaarkus





19.01.2016 19:38 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Ikdienā vienmēr krāsojos, tas nav nekas jauns. Mati ir gari. Ir bijuši arī periodi, kad valkāju augstpapēžu kurpes, tas gan bija tad, kad biju jaunāka un jutos sievišķīgāka pati par sevi, nu jā, laikam tie daži liekie kg visu manu pat mazo vēlmi pucēties ir pavisam nosituši :D

Manuprāt, esmu pēc ķermeņa uzbūves, kustībām un sejas vaibstiem nedaudz vīrišķīga, skarba, varbūt tāpēc arī man ir tik loti bail uzvilkt kleitas, svārkus, bail, ka izskatīšos pēc klauna.

Karjeriste, dažas līdzīgas kurpes valkāju ikdienā. Laikam gan lielākā problēma ir apģērbs, kā draugs saka `neizceļ manu augumu un to, kas man ir `(ar to viņš neprasa man vilkt īsas kleitas ar dziļu dekoltē :D) - bet man atkal liekas, ka manī vispār nav ko izcelt! :D

Jasmīna Vāvere ieliktās bildes ļoti patīk, bet nu tur meitenes izskatās pilnīgā harmonijā ar savu tērpu, es ne tā sakombinēt šobrīd mācētu, ne iznest. :-D

Nevalkāju džemperus ar kapucēm, bet tādus vienkārši adītus vai kādas maiciņas bez uzrakstiem un džinsus ar kādām normālām zempapēžu kurpēm un tāpat neizskatos ne tuvu tik sievišķīga kā te dažas ieliktās meitenes bildēs līdzīgā apģērbā :D
19.01.2016 19:23 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Es sāktu un esmu tā darījusi, ka izgriezu vai izdrukāju tēlus, kas man patīk. Nu sāc ar ideju, ar tu, kas Tev ir skaists, sievišķīgs un patīkams. Tad no malas paskaties to kolāžu un maziem soļiem ej uz to Sievieti, kāda vēlies izskatīties un būt :) Pati saproti, kas no sirds tevi uzrunā!
Man teiksim bikses nepavisam nešķiet sievišķīgi, kaut pašai patīk, šķiet stilīgi sakombinējamas, tomēr maigāk jūtos kleitās un svārkos, noteikti.
19.01.2016 19:00 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Neģērbjos sievišķīgi, nejūtos tik skaista, cik varētu būt..

Man ir tāds kauns iziet uz ielas kleitā, svārkos, liekas, ka nemāku staigāt un izskatīšos kā vīrietis ietērpts svārkos

Anna Heteveja ir sievišķīga būtne pati par sevi, viņa jebkuras drēbes iznesīs. Galvenais tev jābūt ērti un saskaņā ar to, kas tev mugurā. Meitenes ielika ļoti jaukus piemērus, bet ja tu jutīsies kā neveikls mužiks, tad arī tāda izskatīsies. Piekrītu, ka pašapziņu un pašai sev sievišķības devu varētu iedot minimāla kosmētika un ieveidoti mati. Notici sev, ka esi skaista un tad arī citi to redzēs.
19.01.2016 18:43 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
manuprāt, džinsi + tkrekls + bezpapēžu apavi obligāti nav puiciski un pelēkā pele:



citi bezpapēžu apavi:





19.01.2016 18:29 |
 
Reitings 211
Reģ: 29.11.2015
Es arī praktiski nekad nenēsāju augstus papēžus, bet man ļoti patīk kā izskatās un tas ir vienkāršākais veids kā padarīt tērpu sievišķīgāku.

Piekrītu, ka pieliekot papēžus apģērbs uzreiz izskatās ''sievišķīgāk,'' bet galīgi nepiekrītu, ka regulāri lauzīt kājas papēžos, it sevišķi tēmas autorei, kura tādus praktiski nekad nav ģērbusi, būtu vienkāršākais variants.
19.01.2016 18:20 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Par papēžiem runājot.. tie taču ir tik dažādi.. Es špiļkās pārvietojos tikai klubā vai kādā pasākumā, kad 100% esmu ar mašīnu, taxi..

Toties man ir vairāki pāri (t.sk. 2 pāri ziemas zābaku) ar diezgan augstiem, bet bieziem papēžiem. Līdz ar to jutos gandrīz kā čībās (gandrīz, bet uzreiz skats citādāks).. Man ļoti patīk, kā kājas izskatās papēžos, kaut gan ikdienā pārsvarā esmu bez ..

Piekrītu Nordic Bell, ka sāc ar aksesuāriem, kādu lūpukrāsu, pamaini frizūru.. :)
19.01.2016 18:18 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
NordicBelle, taa meitene ir puiciskas, iznjemot matus neko sievieskiigu neredzu :D
19.01.2016 18:16 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Es pedeja laikaa arii nenesaju vispar papezus, tapat labi izskatos :D
man loti patik bluzes, to man ir riktigs vezums.
Es ipasi neaizraujos ar krasam, viss ir vieglaas aciis nededzinosas kraasaas, viegli savaa starpaa kombineejamas.
19.01.2016 18:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es arī praktiski nekad nenēsāju augstus papēžus, bet man ļoti patīk kā izskatās un tas ir vienkāršākais veids kā padarīt tērpu sievišķīgāku.

Ne visām izdodas tik veikli kā šai dāmai, kur mugurā ir ļoti vienkāršas lietas, bet iespaids nu ļoti feminīns (l)

19.01.2016 18:13 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
mani ar šī tēma ieintresēja, kaut ko gribās pamainīt, man aktuālas ir košas krāsas,sapratu ka gribu mainīt, kaut ko uz neitrāliem toņiem, vairāk pirkt gan elegantas kleitas! piestrādāt pie sievišķiga tēla. izdomāju ka sākšu ar veļu skaistu. visus rozā brīnumus metīšu ārā :D
19.01.2016 18:10 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
bet vispaar par papeeziem piekriitu, es taadus neneesaaju, vispaar reti neesaaju, bez tiem arii var labi izskatiities un nebuus jaamokaas
19.01.2016 18:07 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
man patiik taa










19.01.2016 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)