Kā mainīt ģērbšanās stilu pēc ilgiem gadiem ar džinsiem

 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Sveikas!

Vēlos dzirdēt padomus no tām, kas ir mainījušas savu ģērbšanās stilu vai tām, kam vienkārši ir ko teikt! :D Jau sen domāju par to, ka man ir vienkārši apnicis kā es ģērbjos. Jau kopš skolas laikiem, kad biju `pelēkā pele`, valkāju tikai bikses (džinsus) un augšā kādu t-kreklu, blūzīti, džemperi. Kurpes parasti bez papēža, šad tad kaut ko ar kādu platformu. Neģērbjos sievišķīgi, nejūtos tik skaista, cik varētu būt..
Bet kā lai es mainu savu stilu, ja pārdesmit gadus jau staigāju savās biksēs un džemperos? Man ir tāds kauns iziet uz ielas kleitā, svārkos, liekas, ka nemāku staigāt un izskatīšos kā vīrietis ietērpts svārkos :-D Arī nezinu, kā lai garderobes maiņu saplāno kopā ar budžetu, ko iegādāties pirmo vai ar ko sakombinēt. Stilistu šobrīd nevaru atļauties..
Ar ko sākt? Ko pirkt? Kā sevi pārvarēt? Stils, kas man patīk ir klasisks, ofisa stils, bet ar sievišķības piedevu. Aptuveni kā filmas Intern galvenajai varonei.
Jebkādi padomi? Kā jums gāja?
19.01.2016 17:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es nekad neliktu vienadibas zimi starp sieviskibu un augstpapezu kurpem. Tas tomer ir kas vairak. Gaita, zesti, valoda utml.
Es laikam saktu ar aksesuariem, auskari, rokas spradzes utt. Nezinu kadad krasas tu valka, ja viss tumss tad izveletos gaisakus tonus.
23.01.2017 11:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Oo veca diskusija un augstak pat mans komentara...interesanti palasit:-D
23.01.2017 11:08 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es bušu nedaudz skarba.
Ja tev traucē tavie likie kg, tad laiks pasēdet uz diētas.
Lai cik skaistas un labas iekšas tev nebūtu, tomēr pirmām kārtām mēs mīlam ar acīm.
Un tad padomā par skaistu sievišķīgu vesiņu, kura tev liks justies sievišķīgi un seksīgi. Un tikai tad domā par kleitām un svārkiem.
23.01.2017 11:40 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Es arī esmu domās par pārmaiņām, lai gan strādāju birojā - uz darbu eju džinsās, jo svārkos nudien man ziemā auksti. Vasarā gribi negribi - kleitu velc, vai svārkus.
Gribu kaut ko pamainīt, sākšu jau ar matiem - man ir pāri lāpstiņām - gribas kaut ko feinu. Tikai nezinu ko. Matu krāsa - dabīga brūna.
Jaaiziet arī manikīru uztaisīt - man pilnīgi ''grauž'', ka mamma un māsa smukas , pucējās, es tāda pušļukusi. Vīrieti atradusi, tātad - var uz saloniem neiet, ķipa tavo. :D
Nē, nē - nāks pavasaris mainīšos. Pašai noriebies jau.
23.01.2017 12:02 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Piekritīšu Zīlei - meitenes sametušas bildītes ar smalkām dāmītēm, kurām mugurā esošās drēbes piestāvēs ne tuvu ne visām :)
Sāc ar sevi, nevis drēbēm. Augums, mati, ar kosmētiku paspēlējies, vabūt jānomaina stils, varbūt jāaizdodas uz manikīru, pedikīru, masāžu u.c. sievišķīgām procedūrām, tad jāķeras pie apakšveļas un tad gan - apģērba.
23.01.2017 12:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir jau vēl midi kleitas, tagad īpaši modē, nav jau jānēsā uzreiz mini, lai gan tagad tā jau tāda ne tik modiska lieta.
Man ļoti patīk kleitas, mēģinu tās vairāk iekļaut. Protams neizpaliek džinsi, svārki, melnas klasiskas bikses. Žaketītes, visādi skaisti/klasiski topiņi. Sāc ar mazumiņu, atklāj savu stilu, te jau citas meitenes nevar ieteikt,kas tev izskatīsies labāk, kā vislabāk jutīsies tajā visā apģērbā pati.
23.01.2017 12:57 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/riga/mezhciems/abnix.html
Pats pirktu šo dzīvokli. Viens no labākajiem Rīgas rajoniem. Cena runājama, cik saprotu. Sākumā varbūt nebūs glauns, bet arī nav nekopts dzīvoklis + mēbeles nāk līdzi.
23.01.2017 13:06 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Ne tur:-D
23.01.2017 13:06 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ar midi svārkiem vai kleitām sākt neieteiktu gan , tās reti kurai izskatās labi , pat tievajām ne tuvu , kur nu vēl apaļīgai . Pēc omes izskatīsies . Šādu garumu jāmāk sakombinēt un vilkt .
Ieteiktu no apģērba sākt ar sdandarta zīmuļsvārkiem , pievelkot klāt smalkā adījuma jaciņas vai džemperīšus , apakšā velc blūzi , kuras krāgu un piedurknes izvelc ārā . Izskatīsies sievišķīgi smart casual
To pašu var ar biksēm , tikai nopērc tad klasiskāka piegriezuma .
Paralēli arī sāc darboties ar svara nomešanu ;)
23.01.2017 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits