Matu atkāpšanās

 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2015
Čau,

Man ir te tāds jautājums. It kā jau pareizā sadaļa tomēr, bet nezinu vai būs īstie padomdevēji.
Redziet man ir 31 gads, esmu labas miesasbūves, un viss it kā ok, bet...jā mati atkāpjas, un
tas jau ir apmēram tā kādus gadus 5. It kā nekas baigi nemainās, bet labāk arī nepaliek protams
:D Un lūk, es vēlos uzzināt, varbūt kāds kāda var ko ieteikt? Sākot no jebkādiem smērējamiem
līdzekļiem(man ir debīla kombinācija galvas ādai taukaini mati, un sausa galvas ādā) vitamīnu
komplekss, vai jebkādas citas pat varbūt zāles? Kā arī, ja nu kāds būtu pietiekoši zinošs, tad
varbūt man ārstu jāapmeklē teiksim jānodod tā saucamās khm, khm fēču analīzes. Mani te
sabaidīja vienā forumā ka jā, redz esmu pilns ar parazītiem utt, tie nomāc visu imunitāti utt
utt, nu palika bail ka toč man nav kādi parazīti...fūū protams bet nu nevar zināt, vispār vēders
man ir problēma jau gadus 20, no apendecīta laika, bet esmu izgājis pa dzīvi daudz ārstu, un
nekas nav saka man vajag sportu, un meditāciju :D Nezinu vai melo vai kā. Katrā ziņā, ja nu
varbū kāds var ko ieteikt, kādai ir draugs kam tapat, jeb kāds kuram ir tā pat. Negribu skūt galvu,
besī, tad jākačājas visu laiku, jāiedeg nedaudz lai nav balts kā nāve utt, it kā piestāv skūti arī, bet nu baigi urlīgi tas viss tomēr, un tas man besī.Ar matiem tomēr ir daudz daudz labāk. Kā arī pēdējais, ja neviens neko jēdzīgu nezin tad moš matu transplantācija ir realā izeja, varbūt kāds zin.
Jā maksā kaudzi, bet ticiet es daudz ko maksātu par matu atgriešanos. Paldies, un ceru uz konstruktīviem padomiem nevis uz izmiešanos.
30.11.2015 16:39 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2015
enija. Es klausos? Izklausās kat tu pasaki kaut ko, bet kaut kā tam nav ne sākuma, ne nobeiguma.
Kādas tabletītes, kas ir reāli darīt? To var uzrakstīt neizņemot daudz vietas es domāju ne? Kas ar parazītiem? Kas ar enerģijām. Runā skaidri un gaiši, jeb raksti privāti ja ko zini, esmu konkrēts un tiešs, un ja kādam ir ideja es laikam jau neskaitāmas reizes prasīju padomu, nevis garāmejošu liktenīgu tekstu par to kas pie kā atnāks. Enerģija nav vilciens un es nēesmu uz perona. Es varu to mēģināt tikai sagaidīt zinot laiku cikos tā pienāk ;)
30.11.2015 18:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012



Reiniki, dēls un tēvs, bez matiem, bet tāpat simpātiski.

Piestrādā pie personības, un būs OK :)

Nu un Brūss Villiss vispār ir skaistulis:

30.11.2015 18:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tabletes gan es nedomāju ka vajadzētu lietot, ja nu vienīgi tie ir kādi vitamīni vai kas tāds.
Mājas apstākļos var nopirkt kādu barojošu matu eļļu un iemasēt to katru rītu/vakaru galvā maigi un lēnām izbaudot procesu :D
30.11.2015 18:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par to galvas skūšanu ir tā. Pirmkārt ir jāpierod pie tā izskata un otrkārt arī atkarīgs kāda ir galvas forma, citiem tas izskatīsies pabriesmīgi, bet citiem atkal ļoti labi :)
30.11.2015 18:59 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2015
Ehhh, nu bāc. Es nēesmu brūss, un vēl pāris miljardi vīriešu could not pull off that. Reiniki mani kaut kā nu... Sorry, gaumes dažādas bet tas ir tas ko negribu sev uz galvas redzēt. Man ir pat tagad labāki mati nekā visās bildēs norādītajiem :D Anyway, Brūss ir Brūss un viņš ir totāli bald tagad jau kas viņam super piestāv.
30.11.2015 19:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nobildē savu galvu/matus un parādi kā tev tur viss izskatās, varbūt nav nemaz tik traki kā pašam liekās.
30.11.2015 19:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es domāju, ka arī reiniki labprāt redzētu kaut ko citu sev uz galvas :) nu bet neko, netaisa no ta treģēdiju.

Procesu piebremzēt, ceru, tev izdosies, bet apstādināt - stipri šaubos. Un apgādāties ar kompleksiem matu dēļ gan nav vērts.
30.11.2015 19:09 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2015
Tabletes es jau nedomāju ņemt tā vienkārši bez idejas kapēc, tur man bija vairāk jautājums enijai.
Jo sarkasms nolasāms pa gabalu :) Tādēļ arī gribu uzzināt par tiem parazītiem, un enerģijām. Es saprotu apmēram par ko viņa runā, bet man vajag daudz lielāku apskaidrošanu. Es jau par tiem parazītiem pieminēju sākumā. Enerģijas domāju ir meditācija utt. Nez. Es nēesmu tas gan čalis kam tabletīti iedot. Man patīk visu izpētīt sīki pārdomāt miljons reižu un tad ķerties pie lietas, un mēģināt vairākus variantus, ja viens neder, varbūt nākamais derēs.
30.11.2015 19:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu uz savu galvu domāt ir vai nav tie parazīti arī nav jēga. Viss labāk un gudrāk būtu aiziet pie speciālista un visu noskaidrot un pat ja pēc viena speciālista neliekas viss pārliecinoši, tad drošības pēc vajag aiziet vel pie kāda lai pārliecinātos par to kur ir vaina.
30.11.2015 19:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.11.2015
Miss Joker, Tu man patīc. Labas atbildes :) Nē, nu ir jau tā protams. Es par to parazītu lietu vispāŗ tā ļoti nevēlos domāt, bet ir jau jāizslēdz arī tāda lieta. Tikai cik un kā būs labi tie speciālisti, un vai atradīs visu kas jāatrod, nezinu. Katrā ziņā, man enija varētu apgaismot kas par to lietu viņai zināms.
Arī tas kad tad jau lielākai vīriešu daļai būtu parazīti ja jau ir šī matu problēma.
30.11.2015 19:24 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009

Šim jauneklim, nu jau vīrietim mati sāka atkāpties diez gan ātri. Kā arī zinu dažus vīriešus kuriem agri mati sākuši atkāpties ( ap 24g. ) . Nu neko pienērots griezums un dzīvē. Mauprāt, bez matu pārstādīšanas, te neko īsti nevar darīt, ja tas ir gēnos.
30.11.2015 19:27 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Tas ir normāls process, man vienam klasesbiedram jau 16 gados bija atkāpušies mati. Viņš audzēja garu čolku, visi viņu sauca par čikenu (blondi mati viņam) un vienreiz kāds fiksi pacēla matu kušķi viņam un oeraudzīja atkāpušos matus :D kopš tā laika viņš dzen liso un jāsaka, ka piestāv.
30.11.2015 19:48 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Laba triholoģe ir Inga Zemīte "Veselības centrā 4". Viņa paņems tavu matu paraugu, pārbaudīs vai nav sēnīte. Bet tev jārēķinās, ka 80 %, ka tev ir alopecia areata, kas pat bieži pārvēršas par totalis. Tur zāles un šampūni īpaši nepalīdzēs. Transplantācijai es neticu, tad jau visi bagātie plikpauri staigātu ar biezu ērkuli. Dzer Dvitamīnu, tas stiprina matus.
30.11.2015 20:04 |
 
Reitings 30
Reģ: 15.02.2014
No sieviešu skaistumprocedūrām - smērēt rīcineļļu. Sievietēm uz skropstām un matiem iedarbojas labi - aug griezdamies.:-)
Bet vispār jāiet pie ārsta, neko radikālu mājas apstākļos nepanāksi.
30.11.2015 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Pamēğini mezoterapiju galvas ādai
30.11.2015 20:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, arī šādā situācijā var meklēt risinājumus :)

Pirmkārt, iesaku aptiekā iegādāties Minoxidil (5%). Tas ir visjēdzīgakais, ko darīt situācijā, kad vīrišķie hormoni birdina ārā matus :)

Otrkārt, Latvijā ir jau kādu laiciņu iespēja veikt matu pārstādīšanu :)
30.11.2015 20:47 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Varu tevi nomierināt, ar tavām enerģijām viss visdrīzāk ir kārtībā! :-D
Šobrīd racionālākais darbības plāns būtu vispirms pierakstīties pie ārsta, lai pārbauda vai matu atkāpšanās iemesls nav sēnīte vai uzturvielu deficīts. Ja izrādās, ka nav ne viens ne otrs, tad visdrīzāk pie vainas būs ģenētiski mantota tendence uz viena konkrēta vīriešu hormona "slinkumu", kurš atbildīgs par matu augšanu, bet dzīves laikā tam ir tendence palēnināt signālus uz konkrētām galvas vietām (pakausis vai pieres matu līnija, visbiežāk M formā) un jaunie mati (mati aug ciklos - vieni krīt ārā, citi aug vietā) tur ataug krietni vājāki un trauslāki, tā, ka izskatās "neredzami". Tādu īstu līdzekļu kā ar to cīnīties nav, ir pāris preperāti gan hormonāli, gan uz galvas ādas smērējami, bet tie nav īpaši efektīvi un var izsaukt nepatīkamas blaknes. Drīzumā ir solīta uz cilmes šūnām balstīta terapija, kas dabiskā veidā slinko hormonu atmodinās, bet kad tas būs, nav zināms.

Pagaidām visjēdzīgāk ir atrast smuku matu griezumu, rūpēties par labu galvas ādas apasiņošanu (galvas masāža, laba vispārējā veselība) un sabalansētu uzturu, dzīvot baudot un atcerēties, ka zāle uz dārgakmeņiem neaug ;-):-D
30.11.2015 20:55 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Nesaku, ka nevajag iet pie ārsta, smērēt smērītes, dzert vitamītus, transplantēties utt., bet man jau liekas, ka "pa lielam" dabai un gēniem nevar stāties pretī. :-D Man ir vismaz 3 paziņas, kas jau 25 ir teju plikpauraini. Līdz 18 gadiem vēl bija ok, tad pamazām, pamazām... nu jā, tagad ir Brūsi Vilisi, neko darīt. :-D Vismaz priecājies, būtu sieviete, tad šī problēma būtu krietni sāpīgāka. :-D
30.11.2015 21:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bordo Bet kur ir teikts ka taviem paziņām arī nebija kāda sēnīte vai parazīti? Vai vienkārši vitamīnu trūkums kurš izraisa matu izkrišanu? Ja viņi visas tās pārbaudes utt. nav mēģinājuši, tad par viņiem jēga nav runāt.

Mūsdienās ir vairāki veidi kā ar to cīnīties, it īpaši ja pie vainas ir nevis gēni, bet kāda kaita, bet to jau nevar noteikt bez iešanas pie ārsta.
30.11.2015 21:37 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Miss Joker, zinot, ka arī tēvi vai vecākie brāļi staigā uz nullīti, nerodas jautājumi par sēnītēm.:-)
Man jau gan liekas, ka visādus parazītus, sēnītes uz galvas var just, kā arī, tad jau laikam būtu arī kādas citas problēmas, ne tikai matu izkrišana uz galvas (pieņēmums, neesmu zinoša medicīnā). Bet ok, neko nesaku, jāpārbaudās. Kaut vai tāpēc, lai nomierinātu pats sevi, tomēr 90 %, manuprāt, ir parastā plikpaurība, kas piemeklē daudzus vīriešus.
Es vispār uzskatu, ka labāk ir vīrišķīgi samierināties ar likteni, nevis mēģināt muļķīgi maskēt šo problēmu ar tizlām frizūrām. Nodzin un miers! Tas liecina par kompleksiem vīrietim. Nu tādā stilā apmēram :D

30.11.2015 21:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!