Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taupa uz randiņiem

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Ko darīt, ja mīļotias vīrietis taupa uz randiņiem?
Viņam prioritāte ir dzīvokļa remonts, tāpēc naudu nekam citam netērē. Mēs neejam nekur ēst ārpus mājas, neejam uz kino, pasākumiem, vispār faktiski nav nekādu izklaižu. Laiku pavadām pārsvarā mājās, gatavojam vakariņas, skatāmies filmas, brīvdienās izbraucam pie dabas.
30.11.2015 11:41 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Kādi randiņi jums bija pirms "taupīšanas"?
01.12.2015 20:15 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
nabaga cilvēciņ, tev nepārtraukti ir problēmas ar citiem. Ko tu visu laiku īdi?


Selīna, ir arī tādi cilvēki, kas nāk forumos tikai tad, kad nepieciešams padoms, nevis katru vakaru runāt par visu ko. Tāpēc varbūt rodas iespaids, ka cilvēks visu laiku īd, bet nedomāju, ka tā ir. Vienkārši citreiz ir nepieciešams skats no malas problēmsituācijās. Ja meitene ienāktu te un rakstītu, cik viņai foršas dāvanas draugs sadāvināja, atkal nebūtu labi, sāktos negācijas komentāros.

mazspiradzins, varbūt izdomā kādas interesantas izklaides mājās? pasūti ēdienu uz mājām, piemēram suši, uzklāj galdu japāņu stilā, tad vīrietim nebūs iespējas neēst ārpus mājām gatavotu ēdienu. :D vai arī atrodi kādu foršu filmu, sataisi popokornu, nopērc kolu un uztaisi kino vakaru. Saaicini draugus ciemos un uzspēlējiet kaut vai to pašu "mēmo šovu", būs Tev jautrs teātris! Patiešām, ir cilvēki, kas ir "mājās-sēdētāji", bet neuzskatu, ka tas ir kas slikts. Paēst kūku kafejnīcā var arī ar draudzenēm. :)
Un vispār, iesaku atbalstīt vīrieti visā, ko viņš dara, Tev ir paveicies atrast tādu, kuram ir plāni dzīvē, kurš nedzīvo pie vecākiem, bet pats iekārto Jūsu ģimenes ligzdiņu. Aizbrauc palīgā! :)
30.11.2015 19:12 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tā ir laba īpašība.
Remonts nav lēta lieta un ja ar to var tikt galā bez kredītiem, tad tas ir apsveicami.
Daudz vērtīgāk ir naudu ieguldīt nevis notērēt.
30.11.2015 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nu viņš tāds taupīgs vienmēr ir bijis vai pēkšņi palicis? Nu gan jau grūti ar tādu. un nesaprotu tos pārmetumus autorei. viņa taču neprasa nezin ko. Ja vīrietis nevar pat uz kino meiteni aizvest, neprasa taču viņa ceļojumu uz Bali.
30.11.2015 18:50 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
blackrista - nu gan Tev ''skaista'' dzīve.

Bet par autori - vīrietim ir jāprot tērēt sava nauda un, ja viņš savu sievieti pat vienreiz mēnesī nevar palutināt un aizvest uz kino (vēl jo vairāk, Tu to ļoti vēlies), tad ir ļoti stulbi.
Protams, ir mājas ligzdiņa, utt, bet man arī neizklausās, ka Tu diži ilgotos pēc kopdzīves ar viņu vai arī dzīvot un taisīt remontu tajā vietā, kur esat tagad...

Skaties pati, ja pirms remonta viss bija super, tad vnk jāpaciešas. Un nevajag izmaksāt izklaides pašai, Tu neesi vīrietis, bet sieviete, ja negribi, lai Tavs vīrietis kļūst par mīksto, tādām izmaksāšanām nav jābūt nekad. Es vēl saprotu, ja, piemēram, ir mēneša beigas, nauda aptrūkusies un pārtika jānopērk, jā... Bet nejau iet uz kino ar VĪRIETI un maksāt par abiem. Tas pat izklausās kaut kā... vīrišķīgi.
30.11.2015 18:38 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Miss Joker draugu viņai nav, jo viņai viņas besī un žēl tērēt naudu priekš tikšanās!


Autorei nepatīk tērēt savus personīgos līdzekļus. Bet citu sapelnītos - jā, lūdzu, jebkurā laikā! :D
30.11.2015 18:32 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
var jau neprecēties un bērnus netaisīt, ja šādi jāspriež par drauga paradumiem
30.11.2015 18:26 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
No vienas puses šķiet normāli, ja prioritāte ir dzīvoklis, bet no otras es tā tomēr nespētu dzīvot. Mēs pēdējā laikā arī cenšamies taupīt, jo dzīvokļa iekārtošana prasa lielus līdzekļus, bet nu tāpat gan ēdam ārpus mājas, gan plānojam ceļojumu, gan ejam uz kino un teātri. Ekonomējam, piemēram, uz apģērbu, uz nevajadzīgiem našķiem un citām lietām. Man tā nebūtu dzīve, ja visu laiku būtu jāsēž mājās, es reāli sajuktu prātā laikam.
30.11.2015 18:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es laikam vienīgā ,kas līdzīgi domāju autorei.
Paciesties kādus mēnešus neejot nekur vēl tā,bet ja redzams,ka tas var ieilgt 2gadus ,vai arī ilgāk. Jūs gribētu visu laiku sēdēt mājas, nekur neiet?Neapniku kopīgi tik kārtis spēlēt, skatīties filmas vai tml.?
Var jau aiziet uz bezmaksas izklaidēm, vai arī izvēlēties izklaides ,kuras lēti izmaksā. Nekāds lielais robs nebūs ,ja iztērēs 25EUR mēnesī.
Jāmāk gan apvienot sava dzīvokļa iekārtošanas izdevus, gan kopīgas izklaides.
Un ja kāzām būs jākrāj nauda 8 gadus ,tad 8 gadus atturēsies no sabiedriskās dzīves, knapināsies, iesaldēs savu dzīvi,lai divās dienās visu ātri noēstu, nodzertu, uzrīkotu gada labāko ballīti? Es labāk izvēlētos pieticīgākas kāzas un neknapināties 8 gadus.
30.11.2015 18:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un gan jau ka tas vecis arī nav tik traks mājās sēdētājs, tu varbūt vienkārši tad neesi īstā sieviete kas viņu māk izvilkt no mājas.
30.11.2015 14:15 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
mazspiradzins Nu ja neapmierina pašreizējais vīrietis tad meklē citu!
Gan jau ka pacenšoties arī pierunātu savējo kur iziet utt. bet izklusas ka tev gribās visu uz paplātes pasniegtu.
Labāk tiešām priecājies ka viņš ar naudu apietas apzinīgi! Un nenotērē visu naudu ceļojumiem uz ārzemēm un dārgiem restorāniem.
Ja tik ļoti nevari pierast pie tā ka cilvēks domā kur liek naudu, domā par nākotni, nevis tik izpriecām tad meklē sev citu puisi.
30.11.2015 14:15 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Labāk šķiries. Domāju,ka daudzas meitenes būtu priecīgas par vīrieti,kas labāk paēd vakariņas setdienas vakarā kopā ar savu sievu mājīgā dzīvoklī,nekā to notērētu to naudu restorānā ar savu draudzeni.


piekriitu!
30.11.2015 13:53 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Labāk šķiries. Domāju,ka daudzas meitenes būtu priecīgas par vīrieti,kas labāk paēd vakariņas setdienas vakarā kopā ar savu sievu mājīgā dzīvoklī,nekā to notērētu to naudu restorānā ar savu draudzeni.

Jūs esat 2 dažādi cilvēki ar dažādām prioritātēm.

Pati Tu saki,ka visu laiku nesēžat mājās,bet tāpat nav labi.
30.11.2015 13:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es jau paredzu, ka tā nebūs vienīgā taupīšana. Pēc tam krāsim kāzām. Pēc tam taupīsim priekš bērna. Visu laiku tāda kā ierobežošanās

tad vajadzēja izvēlēties bagātāku vīrieti!
30.11.2015 13:45 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Nevajag taču pārspīlēt... Negribu, lai notrallina visu naudu izklaidēs. Bet tai pat laikā neesmu es gatava nākamos 5 gadus neaiziet ne uz vienu restorānu vai nevienu teātra izrādi. Es runāju par kaut kādu balansu.
30.11.2015 13:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār kādreiz tev arī ir labi? Tad nav labi ka draudzenes tādas un šitādas, par daudz grib tērēties. Nepatīk atkal ka draugs negrib lieki šķērdēties ar naudu. Nu tak ej un tērē savu naudu kā iegribi, neviens ar varu nespiež visu naudu atdot remontam, var jau sev ar ko paturēt lai abi kur aizietu.

Padomā pati, kas tad būtu labāk? Ka draugs notērē visu naudu uz tusiņiem, teātriem, pasākumiem, dzeršanu un čipšiem nekā krāj naudu priekš remontiem utt.? Labāk dzīvotu neremontētā vecā dzīvoklī ar veciem logiem un grīdām, nekā normāli izremontētā dzīvoklī?

Rodas kopumā tāds iespaids ka draugs ir pieaudzis vīrietis kas domā par ĢIMENES labklājību(Tajā skaitā arī tevi), bet tu tik domā par sevi un savām vajadzībām un iegribām. . . Sāc domāt kā draugs un ja gribi kur iziet tad vari ar reizi pa reizei pati sagādāt tam biļetes, kā sev tā draugam.
30.11.2015 13:34 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Bet kur problēma pašai piedalītes un kaut ko piedāvāt? Šobrīd esmu situācijā, kad arī manējais veic remontdarbus dzīvoklī, kur mēs dzīvojam kopā. Un tas vel ilgs pāris mēnešus , līdz ar to saprotu, ka viņš naudu vēlas ieguldīt primāri dzīvoklī un tad pārējās lietās. Tomēr, tā dēļ, es nevēlos atteikties no lietām pie kurām esmu raudusi. Ko es daru? Piedalos šo lietu realizēšanā finansiāli.

Es labāk priecātos par vīrieti, kas māk investēt naudu pareizās,ilgtermiņa lietās, nevis notrallina sestdienas izpriecās..
30.11.2015 13:32 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Es nesaprotu. Atrod problēmu kur tās nav. Es būtu priecīga ja manējais domātu vismaz kādu laiciņu uz priekšu un kko mēģinātu iekrāt utt. Būtu ar mieru i mājās pasēdēt i no saldumiem atteikties :-D Bet pat savā gadījumā par to nepiekasos, jo mani situācija vairāk vai mazāk apmierina.
30.11.2015 13:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
mazspiradzins Nu tad pasaki viņam ka bērns var pagaidīt! Bet tā izrāde ir tikai šajās brīvdienās Latvijā :-D:-D:-D Un pirms sāk krāt bērnam, tas ir jauztaisa.
30.11.2015 13:26 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Nepiekrītu, ka mājās sēdētājiem nekas neinteresē. Ja godīgi, es esmu arī mājās sēdētāja, ne man prasās pa vecrīgu skriet ar draudzenēm, ne man prasās iet ciemoties pie kāda. Bet ir lietas kas patīk un kurām neatteikšu. Tā kā atliek atrast tikai to, kas uzrunā konkrēto cilvēku.
30.11.2015 13:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!