Suns dzīvoklī

 
Reitings 50
Reģ: 29.06.2015
Sveikas
Ir tāda doma, ka vēlētos mazu suņuku dzīvoklī, čivavu, punduršpicu, varbūt varat ieteikt vēl kādu mazo suņu šķirni.
Padalieties, lūdzu, pieredzē, kā ir ar tiem mazajiem sunīšiem dzīvoklī, vai viņi grib pastaigāties tik pat cik lielie, vai ziemā viņiem ļoti nesals? :-/ Vai tādu maziņu var iemācīt iet uz kastīti vai paklājiņu, kamēr neesam mājās. Pati studēju, draugs strādā, sanāk, ka ilgākais kad suņukam būtu jābūt vienam sanāktu, tās darba dienas 8 stundas, bet tas arī ne katru dienu.
Varbūt ir vēl kas svarīgs, ko neiedomājos.
Ja ņemu mazo radībiņu, tad vēlos, lai viņš ir laimīgs un apmierināts.
Lūdzu padalieties savā pieredzē, būšu tiešām priecīga un pateicīga :-)
27.11.2015 12:49 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Man ir mopsis dzīvoklī. Protams ikdienas ritms mainījies, jo kopā ikdienu staigājam apm 2h, līdz ar to mazāk laika atpūtai pēc darba un miegam no rītiem. Arī strādāju 8h darba dienu, žēl atstāt vienu, bet mierinu sevi ar domu, ka lielāko dienas daļu viņš noguļ. Ir padriskājis arī tapetes. Ir diez gan aktīvs, šobrīd 8 mēn., lai gan bija priekšstats, ka mopši slinki, tā pagaidām nešķiet. Pie vetārsta savureiz sanāk aizbraukt-šajā laikā jau atklājušās divas nepilnības, ja tā tās var saukt.. Barība 20 eur mēnesī, plus visādi našķi, mantas utt.. Kopš man ir suns ļoti gribētos kaut varētu strādāt mazāku slodzi, piem līdz pl 15., jo tad nebūtu tā sajūta, ka vakari vnk pazūd. Visādi citādi protams esmu priecīga, ka man ir suns. BET vēl viens faktors, kas mani biedē vēljoprojām-man pašai ir bail no lieliem klaiņojošiem suņiem un ejot staigāt ar savējo bieži vien domāju ka tik kādu nesatieku, jo ja manam sunim uzbruktu (tā jau ir bijis, bet rīkojos diez gan varonīgi) tā man būtu trauma.. :/
28.11.2015 15:43 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
sheilo,man saprašanas par pareizu suņu barošanu ir lielāka kā vairumam šejienes meiteņu,jo man ir attiecīga izglītība.Un nav tādas gaļas pasaulē,ko suns nevarētu ēst un nav pasaulē tādu vitamīnu,ko suns nevarētu saņemt no manas diētas,jo visi mikroelementi un vitamīni,kas sunim ir vajadzīgi atrodas gaļā,visi sunim svarīgie vitamīni ir atrodami vienā olas dzeltenumā.Sunim ar šādu diētu nekāda ķīmija nav vajadzības,tas visu saņem no sev,dabā paredzētās barības.
Un man ir savi avoti,kautuves,piemēram,kur par 30 centiem kilogramā ir iespējams dabūt cūku plaušas,rīkles,kuņģus,avots,kur dabūt laša atgriezumus pa 50centiem kilogramā un avots,kur dabūt veselas kazas(20-30eur dzīvsvarā,kautsvarā tas varētu sanākt tie 2uer/kg),liellopa gaļu un putnu gaļu piepērku klāt tirgū,jo pagaidām neesmu atradusi,kur to dabūt lētāk,gan atradīšu,kad tiks apēsts tas,kas sapirkts tagad.
Un,jā,suns drīkst ēst cūkgaļu
28.11.2015 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits