Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad vīrietis nevēlas tuvību

 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Sveikas, meitenes!

Nekad nebiju domājusi, ka nāksies saskarties ar šādu problēmu, bet... Mans vīrietis nevēlas ar mani kopīgu tuvību, jau apmēram kādu pusgadu labi ja sekss ir reizi nedēļā.
Tas būtu ok, ja vēl attiecības būtu patiešām ilgas, bet ir pagājuši tikai divi gadi, un tas nav nekas. Neesmu es nekāds jūras briesmonis, kā saka, esmu nedaudz pāri otrajai pilngadībai :-D:-) un citiem vīriešiem acis ir manāmi īstajā vietā.
Agrāk pāris attiecībās, kuras ir bijušas, ar ko šādu saskārusies neesmu, tādēļ, protams, minējumu ir TIK DAUDZ! Mīļākās viņam diez vai, ka ir, jo draugs nav izcils sieviešu mīluļa paraugs, lai uzreiz dāma lektu klēpī, arī pats vairāk ir draugu-kompānijas, nevis sieviešu cilvēks, kā arī ļoti bieži esam kopā, visur tieku ņemta līdzi.
Tā sajūta pat ir tāda pazemojoša, ka cilvēks Tevi it kā nepārtraukti atgrūž kā sievieti - ne skūpstu, ne maiguma, tikai - uztaisi vakariņas, kur tas un kur šitas... Visu laiku tieku uztverts kā draugs/draudzene. Tas nebūtu tik kaitinoši, ja visu attiecību laiku tā būtu bijis. Bet palēnām tas sāk palikt patiešām neizturami. Piemēram, aizvakar ar draugu ļoti vēlējos pamīlēties, viņam nav laika - seriāls jāskatās.. Nu labi, tad neko. Vakar - atkal - miegs nāk, pēc 10 minūtēm skatos - sēž, atkal skatās seriālus. Pašai jau bija miegs pa to laiku uznācis un devos gulēt. Bet šodien vairs neizturēju - pateicu virsū, ka man viņam ir jālūdz fiziska tuvība, viņam redz, tik bieži kā man negriboties, bet man bieži nemaz negribās - kas ir 1x nedēļā? (s) Bet. Saruna neko nelīdzēja, tagad pati esmu dusmīga kā pūķis, ļoti gribu mīlēties, bet draugs, redz pēkšņi izdomā doties ārpus mājas. Fantastika! Jūtos galīgi kā negribēts objekts, nesaprotu - vai man tikt pašai galā ar sevi un samierināties, vai tomēr mudināt kādā veidā savu vīrieti? It kā sīkums, bet, kad jūties negribēta, patiešām zūd pašapziņa un noskaņojums, es to neuztveru kā tikai ko fizisku, bet ko vairāk. :-/:-(
30.10.2015 19:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
tad tā situācija ir krietni smagāka, manuprāt. Tādas lietas ir vai nu jāiznes citā vidē, piemēram, neliels atvaļinājums prom no mājām vai sniedzot nelielu brīvību sev, pavadot laiku draudzeņu lokā un gūstot jaunu pašapziņu. Jo apkārtējā vide ļoti visu maina, jo īpaši, ja draugs uzturas ar saviem "čomiem" viņš paliek līdzīgs viņiem, citādāks, tāpat jābūt arī sievietei, lai vīrietim būtu tā uguntiņa un interese. :-)
11.02.2016 12:13 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Man šī pasīvā norma neapmierina. Šie ieteikumi, ko sievietei darīt, rada dusmu, jo, pie velna, vai vīrietim, nav nekas jādara lietas labā?


Es arī bieži par to aizdomājos. Jo patiesībā, vajadzētu jau būt tā, ka attiecībās abi bezaizliedzīgi sniedz. Bet cik apkārt skaties, šķiet, ka vīrieši visi ir izaudzināti kā vienkāršas fiziskas būtnes ar ļoti minimālu garīgo pasauli. Protams, nevajag arī aiziet galējībās, bet uzskatu, ka vīrietim tomēr kaut nedaudz ir jābūt sirdī romantiķim, un sievietei jābūt tieši tai, kas ir nedaudz vairāk ņēmēja. JO - vīrietis tomēr ir mednieks, ja visu laiku tikai dod, tad apnīk. Attiecību sākumā to izdarīt ir viegli - sievietei ir jābūt kā pārsteiguma momentam, kaut kam negaidītam, bet patīkamam, savukārt, vīrietim ir vienmēr jāiekāro sieviete, ne tikai fiziski (kam normāli būtu jābūt izjūtamam vismaz kā skūpstam vai bučai uz vaiga), bet arī morālā līmenī "iekārot" (vēlēties) sievieti kā savu sievu vai bērnu māti, kas ir krietni svarīgāk.

BET, JA ATTIECĪBAS JAU IR PUSGADS+,
11.02.2016 12:10 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.01.2016
"Viņa papildina, ka vīrietis ir ņēmējs, bet sieviete – devēja. Taču ņemt var tikai tad, ja ir ko dot."
Un ko darīt, ja doto vairs nepieņem? Kad rozā brilles sāka balēt, tad tik uzzināju, ka šis nepatīk un tas nepatīk. Man, kas vēl bija augstākā iemīlēšanās pakāpē, tas apstulbināja, jo radās iespaids, ka atgrūž un viss zūd un brūk. Visi strīdi un ne tie vieglākie radās no jautājuma, kāpēc no viņa puses mazinās tuvība. Uzminēt es nevarēju. Bet, ja tiek apgalvots, projām neeju, ar Tevi esmu, kādu vēl apliecinājumu gribi!?
Tuvība ir pazudusi jau vairāk kā 6 mēnešus. No brīža kad mainījām dzīvesvietu un bija jāsāk smagi strādāt. Sekss, labi, ja reizi nedēļā un vairāk tehnisks. Tā mēdzot viņam gadīties. Ir pārstrādājies. Redzot to sašļukušo paskatu, neticu, ka prātā ir cita. Mēdz ik palaikam atgādināt, cik griboša reiz biju. Un nedzird, ja saku, ka tāpēc, ka arī mani gribēja.
Jo dienas, jo mazinās arī zudusī pašapziņa, jo, cik ilgi tieksies pēc kaut kā, ko nepieņem. Man šī pasīvā norma neapmierina. Šie ieteikumi, ko sievietei darīt, rada dusmu, jo, pie velna, vai vīrietim, nav nekas jādara lietas labā?
23.01.2016 00:22 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
es attiecībās nemeklēju seksu, jo tas man nav primārais pēc kā veidot attiecības, man tas nav tik svarīgi


Un kas tur tāds nesaprotams? Cilvēkam ir citas prioritātes, ko viņš arī godīgi pasaka.
20.01.2016 08:52 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Nu katrs cilvēks ir citādāks. Ja cilvēkam akurāti uz seksu nevelk un viss ir izrunāts, tad vai nu pieņem faktu un turpini kā ierasts vai arī šķiries, ja ar tādu seksa daudzumu, kāds ir šobrīd, nevēlies samierināties, jo cilvēku neizmainīsi. Vēl ir opcija seksuālu apmierinājumu gūt citur, bet tad atkal jautājums par sirdsapziņu un vai vīrietis to ir pelnījis, ja reiz ir bijis atklāts pret Tevi.
19.01.2016 13:08 |
 
Reitings 22
Reģ: 18.01.2016
Nu, varbūt atkārtošos, bet man situācija bišķi citādāka.

Respektīvi, pusis nevēlas tuvību. Nē un viss. Kāpēc es gribu vairāk par 1x trīs vai četrās nedēļās..?? :-D Un ir runāti visi iespējamie varianti kāpēc tā, kas neapmierina, vai vispār izbauda procesu, vai varbūt nav patikšana pret mani kā sievieti, jo nu reizēm dzīvē visādi gadās.

Atbildes, protams, ideālas. Viss ir forši, nav ne vainas, visu izbaudu, bet tad, pavadot ar dramatisku bungu solo, atskan šis: "es attiecībās nemeklēju seksu, jo tas man nav primārais pēc kā veidot attiecības, man tas nav tik svarīgi.."

Un tad tagad man rodas jautājums. Kā tas strādā?
Es izvaicāju no A līdz Z, kas vispār ir gribēšanas pamatā, vai tas ir tāds "nu, it kā dzīvojam kopā, tāpēc varbūt varētu pāris minūtes padarīt lietas, lai neizskatās, ka esam brālis ar māsu".

Strādā, nekur nekavējas, principā visu laiku ir redzes lokā (es parasti esmu tā, kas cenšas pierunāt iziet ar draugiem vai atpūsties, uz ko seko atbilde- nē, man nav laika, nevaru, daudz darba), citādi ir pat ļoti sakarīgs, bet nu šī ir diezgan būtiska diskomforta zona.

Komentāri? Idejas? Kādas pārdomas šādai uzvedībai?:-)
18.01.2016 16:30 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Tesla, es domāju, ka zābakam ir gana plaša interpretācija pieļaujama :)
18.01.2016 13:25 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Nu zābaks ir vārds, ko attiecina uz intelektuāli atpalikušiem cilvēkiem. Šajā gadījumā vīrietis vienkārši ir bijis gļēvulis. Tā vietā, lai pamestu draudzeni, pirms uzsākt ko jaunu, viņš izvēlējās noklusēt to, ka vairs nav intereses par tā brīža sievieti.
18.01.2016 12:54 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
zābaks tāpēc, ka pinas aiz muguras ar citu.
18.01.2016 12:45 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Ja sieviete sevi nepasniedz kā kaut ko vērtīgu, tad vīrietis ir zābaks?
18.01.2016 12:39 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Nu labi, ka tas nevilkās vēl ilgāk un tiki no tā zābaka vaļā ;)
18.01.2016 11:40 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
ak, atvainojos, izrādās, iemesls jau noskaidrots!


bet es izlasīju abus rakstiņus, un tieši tā arī ir - sieviete zāģē, strīdās, un viss burvīgais tiek izbojāts. tas viss ļoti liek uzsvaru, ka ir jāstrādā pašai ar sevi psiholoģiskā līmenī, ka mazas ikdienas problēmas nesatricina zemi un neliek mesties ar pārmetumiem virsū savam vīrietim, jo, tiešām, bijām sākuši daudz "kasīties" pat vispār par neko, tā tie vīrieši arī tiek pazaudēti un nav nozīmes, cik ļoti kopsi sevi vai kādu veļu būsi iegādājusies. Tādā posmā jau viss bija nokavēts, kā jau minēju, neizejot cauri šādām situācijām, ļoti iespējams, ka nebūtu nemaz sapratusi, ka pati nemaz neesmu tik balta un pūkaina. Protams, no vīrieša puses nav skaisti un cienīgi atrast mīļāko, bet skatoties "svaigu" skatu, pat saprotu. Tas viss tikai padara galu galā stiprāku :-)
18.01.2016 11:23 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ak, atvainojos, izrādās, iemesls jau noskaidrots! :)
18.01.2016 11:15 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
lūk, psihoterapeita viedoklis par šo problēmu - http://pariem.lv/home/article/285
un, lūk, ko par to domā dziedniece - http://pariem.lv/home/article/291
varbūt tev noder - vismaz pārdomām!
18.01.2016 11:14 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Sorry, bet par spīti tavai pārliecībai, es domāju, ka viņam ir cita, ar kuru viņu, visticamāk, saista ne tikai fiziskā tuvība un viņš ar tevi neguļ un neskūpstās tāpēc, ka domas ir pie citas. Es nebrīnītos, ja pēc laiciņa būtu diskusija ar nosaukumu "mīļotais aizgāja pie citas.", jo tieši tāds varētu būt scenārijs. Iespējams, guļot ar tevi, viņam ir sajūta, ka viņš nodod to otro sievieti, kuru patiešām mīl.
Bet tā ir tikai mana teorija. Balstīta uz sajūtām, kuras pati esmu piedzīvojusi.


Beigās izrādījās, ka šī ir īstā taisnība jau apmēram pusgada garumā, ko vīrietis centās noslēpt, bet, kā saka, meliem tāpat īsas kājas. Un nē, nebiju pieņēmusies svarā, tieši otrādāk, dēļ visa šī sāku ļoti bieži apmeklēt sporta zāli, solāriju, manikīru, jo bija bail pazaudēt otru, tādejādi, centos iekāri radīt ar sakoptu ārieni, lai viss būtu tā, ka uz citām pat skatīties negribētos, arī mājās vienmēr bija siltas vakariņas, tikai, protams, kad visu laiku bija tā "sišanās pret sienu", ka vēlies kaut nedaudz tuvības, bija sākusies arī zāģēšana, kas tas arī bija pašas vaina. Bet nu, ko nevar labot, to nevar, lieliska viela pārdomām vismaz turpmākajā attiecību gājumā. Jau ir pagājis labs laiks kopš esam šķīrušies, un labais ir tas, ka noteikti nepieļautu identisku situāciju. Tas tiešām ir tas, kas bojā sievietes pašapziņu - vīrieša neieinteresētība. Tādēļ tādi vīrieši vienkārši ir jālaiž vaļā, lai vai cik grūti nebūtu, jo šobrīd viss ir vēl labāk nekā bijis jebkad, dzīve izrādās krietni gaišāka, kad skatās plašākā horizontā, un arī sieviešķības pilnā pašpārliecinātība ir atpakaļ, kad mājās negaida viens ar aliņu rokās pie PC un paziņojumu, ka kaut kur jāsteidzas. :-)
18.01.2016 11:06 |
 
Reitings 21
Reģ: 24.12.2014
Nu, kad es savam viirietim esmu jautaajusi par shaada veida izmainjaam muusu attieciibaas (bija taads posminjsh), tad vinjsha rii skaidri un gaishi izstaastiiaj - kad mees stridamies,vai ir lielas domstarpiibas vinjam vispaar negribas seksu. vinjsh pat par to domaat nevarot. un, protams, man arii bija aizdomas par citu sievieti, bet, tajaa laikaa, veicot stalkoshanu un citas metodes, pieraadiijaas,ka nevienas nav. kaa arii, veelaak to izrnaajot, pastaastija, ka negribas to striidu deelj, bet arii nav gatavs visu sadirst muusu attieciibaas, lai leektu virsuu kaadai citai.

taa kaa, varbuut pie vainas ir vecums, savstarpeejaas nesaskanas, vai vienkaarsi tas, ka vinam negribas tik biezi kaa tev...loti daudzi uzskata,ka reizi nedeelaa ir pilniigi ok.
13.12.2015 00:13 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es piekritisu Feline. Pasai ta ir bijis. Tikai otradak. Un otrai pusei nebija pat nojausmas, kas notiek. Es vnk domas biju kopa ar citu. Ja, un ar ta briza otro pusi es visur braukaju, visur ko kopa darijam. Vinam pat domas nebija,ka man varetu but laiks kadam citam.
30.11.2015 20:29 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Viņa interese par tevi ir mazinājusies, tas ir fakts. Ir jābūt drīzāk, ka vīrietis pats cenšas tevi iekārdināt un tā tālāk... ne jau sievietei jālūdzas.
Es laikam pajautātu vīrietim, kāpēc viņš tā un iespējams, šķirtos.
30.11.2015 20:17 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
http://cosmo.lv/forums/topic/190525-meitene-mani-negrib/

Metaies kopā :))))
30.11.2015 20:06 |
 
Reitings 328
Reģ: 21.01.2013
Sorry, bet par spīti tavai pārliecībai, es domāju, ka viņam ir cita, ar kuru viņu, visticamāk, saista ne tikai fiziskā tuvība un viņš ar tevi neguļ un neskūpstās tāpēc, ka domas ir pie citas. Es nebrīnītos, ja pēc laiciņa būtu diskusija ar nosaukumu "mīļotais aizgāja pie citas.", jo tieši tāds varētu būt scenārijs. Iespējams, guļot ar tevi, viņam ir sajūta, ka viņš nodod to otro sievieti, kuru patiešām mīl.
Bet tā ir tikai mana teorija. Balstīta uz sajūtām, kuras pati esmu piedzīvojusi.


++++++
30.11.2015 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits