Kad vīrietis nevēlas tuvību

 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Sveikas, meitenes!

Nekad nebiju domājusi, ka nāksies saskarties ar šādu problēmu, bet... Mans vīrietis nevēlas ar mani kopīgu tuvību, jau apmēram kādu pusgadu labi ja sekss ir reizi nedēļā.
Tas būtu ok, ja vēl attiecības būtu patiešām ilgas, bet ir pagājuši tikai divi gadi, un tas nav nekas. Neesmu es nekāds jūras briesmonis, kā saka, esmu nedaudz pāri otrajai pilngadībai :-D:-) un citiem vīriešiem acis ir manāmi īstajā vietā.
Agrāk pāris attiecībās, kuras ir bijušas, ar ko šādu saskārusies neesmu, tādēļ, protams, minējumu ir TIK DAUDZ! Mīļākās viņam diez vai, ka ir, jo draugs nav izcils sieviešu mīluļa paraugs, lai uzreiz dāma lektu klēpī, arī pats vairāk ir draugu-kompānijas, nevis sieviešu cilvēks, kā arī ļoti bieži esam kopā, visur tieku ņemta līdzi.
Tā sajūta pat ir tāda pazemojoša, ka cilvēks Tevi it kā nepārtraukti atgrūž kā sievieti - ne skūpstu, ne maiguma, tikai - uztaisi vakariņas, kur tas un kur šitas... Visu laiku tieku uztverts kā draugs/draudzene. Tas nebūtu tik kaitinoši, ja visu attiecību laiku tā būtu bijis. Bet palēnām tas sāk palikt patiešām neizturami. Piemēram, aizvakar ar draugu ļoti vēlējos pamīlēties, viņam nav laika - seriāls jāskatās.. Nu labi, tad neko. Vakar - atkal - miegs nāk, pēc 10 minūtēm skatos - sēž, atkal skatās seriālus. Pašai jau bija miegs pa to laiku uznācis un devos gulēt. Bet šodien vairs neizturēju - pateicu virsū, ka man viņam ir jālūdz fiziska tuvība, viņam redz, tik bieži kā man negriboties, bet man bieži nemaz negribās - kas ir 1x nedēļā? (s) Bet. Saruna neko nelīdzēja, tagad pati esmu dusmīga kā pūķis, ļoti gribu mīlēties, bet draugs, redz pēkšņi izdomā doties ārpus mājas. Fantastika! Jūtos galīgi kā negribēts objekts, nesaprotu - vai man tikt pašai galā ar sevi un samierināties, vai tomēr mudināt kādā veidā savu vīrieti? It kā sīkums, bet, kad jūties negribēta, patiešām zūd pašapziņa un noskaņojums, es to neuztveru kā tikai ko fizisku, bet ko vairāk. :-/:-(
30.10.2015 19:24 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Man šī pasīvā norma neapmierina. Šie ieteikumi, ko sievietei darīt, rada dusmu, jo, pie velna, vai vīrietim, nav nekas jādara lietas labā?


Es arī bieži par to aizdomājos. Jo patiesībā, vajadzētu jau būt tā, ka attiecībās abi bezaizliedzīgi sniedz. Bet cik apkārt skaties, šķiet, ka vīrieši visi ir izaudzināti kā vienkāršas fiziskas būtnes ar ļoti minimālu garīgo pasauli. Protams, nevajag arī aiziet galējībās, bet uzskatu, ka vīrietim tomēr kaut nedaudz ir jābūt sirdī romantiķim, un sievietei jābūt tieši tai, kas ir nedaudz vairāk ņēmēja. JO - vīrietis tomēr ir mednieks, ja visu laiku tikai dod, tad apnīk. Attiecību sākumā to izdarīt ir viegli - sievietei ir jābūt kā pārsteiguma momentam, kaut kam negaidītam, bet patīkamam, savukārt, vīrietim ir vienmēr jāiekāro sieviete, ne tikai fiziski (kam normāli būtu jābūt izjūtamam vismaz kā skūpstam vai bučai uz vaiga), bet arī morālā līmenī "iekārot" (vēlēties) sievieti kā savu sievu vai bērnu māti, kas ir krietni svarīgāk.

BET, JA ATTIECĪBAS JAU IR PUSGADS+,
11.02.2016 12:10 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
tad tā situācija ir krietni smagāka, manuprāt. Tādas lietas ir vai nu jāiznes citā vidē, piemēram, neliels atvaļinājums prom no mājām vai sniedzot nelielu brīvību sev, pavadot laiku draudzeņu lokā un gūstot jaunu pašapziņu. Jo apkārtējā vide ļoti visu maina, jo īpaši, ja draugs uzturas ar saviem "čomiem" viņš paliek līdzīgs viņiem, citādāks, tāpat jābūt arī sievietei, lai vīrietim būtu tā uguntiņa un interese. :-)
11.02.2016 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits