Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad vīrietis nevēlas tuvību

 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Sveikas, meitenes!

Nekad nebiju domājusi, ka nāksies saskarties ar šādu problēmu, bet... Mans vīrietis nevēlas ar mani kopīgu tuvību, jau apmēram kādu pusgadu labi ja sekss ir reizi nedēļā.
Tas būtu ok, ja vēl attiecības būtu patiešām ilgas, bet ir pagājuši tikai divi gadi, un tas nav nekas. Neesmu es nekāds jūras briesmonis, kā saka, esmu nedaudz pāri otrajai pilngadībai :-D:-) un citiem vīriešiem acis ir manāmi īstajā vietā.
Agrāk pāris attiecībās, kuras ir bijušas, ar ko šādu saskārusies neesmu, tādēļ, protams, minējumu ir TIK DAUDZ! Mīļākās viņam diez vai, ka ir, jo draugs nav izcils sieviešu mīluļa paraugs, lai uzreiz dāma lektu klēpī, arī pats vairāk ir draugu-kompānijas, nevis sieviešu cilvēks, kā arī ļoti bieži esam kopā, visur tieku ņemta līdzi.
Tā sajūta pat ir tāda pazemojoša, ka cilvēks Tevi it kā nepārtraukti atgrūž kā sievieti - ne skūpstu, ne maiguma, tikai - uztaisi vakariņas, kur tas un kur šitas... Visu laiku tieku uztverts kā draugs/draudzene. Tas nebūtu tik kaitinoši, ja visu attiecību laiku tā būtu bijis. Bet palēnām tas sāk palikt patiešām neizturami. Piemēram, aizvakar ar draugu ļoti vēlējos pamīlēties, viņam nav laika - seriāls jāskatās.. Nu labi, tad neko. Vakar - atkal - miegs nāk, pēc 10 minūtēm skatos - sēž, atkal skatās seriālus. Pašai jau bija miegs pa to laiku uznācis un devos gulēt. Bet šodien vairs neizturēju - pateicu virsū, ka man viņam ir jālūdz fiziska tuvība, viņam redz, tik bieži kā man negriboties, bet man bieži nemaz negribās - kas ir 1x nedēļā? (s) Bet. Saruna neko nelīdzēja, tagad pati esmu dusmīga kā pūķis, ļoti gribu mīlēties, bet draugs, redz pēkšņi izdomā doties ārpus mājas. Fantastika! Jūtos galīgi kā negribēts objekts, nesaprotu - vai man tikt pašai galā ar sevi un samierināties, vai tomēr mudināt kādā veidā savu vīrieti? It kā sīkums, bet, kad jūties negribēta, patiešām zūd pašapziņa un noskaņojums, es to neuztveru kā tikai ko fizisku, bet ko vairāk. :-/:-(
30.10.2015 19:24 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
1) Vai nu izdomā, kā iekārdināt vīrieti
2) vai samierinies
3) vai izrunājies
4) vai ej pie kāda, kas spēs apmierināt.

Galvenokārt, laikam, ir jāsaprot, vai iekāres nav tāpēc, ka trūkst asumiņa, vai tāpēc, ka no viņa puses esat aizauguši vairāk uz draudzību un dzīvojat kopā ieraduma pēc.
30.10.2015 19:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 28.04.2014
Samierināties noteikti negrasos, jo tas izēd cilvēku no iekšienes un moka, iekārdināt - pat ideju vairs nav kā, liekas kā bezcerība, visdrīzāk jau vajadzētu normāli izrunāties, bet, pat īsti nezinu, kā to vēl savādāk savam draugam pasniegt un izskaidrot. :-/
30.10.2015 19:39 |
 
Reitings 62
Reģ: 31.07.2015
Nu intenetā noskati kādu jauku viesnīcu un pasaki draugam ka jūs brauksit mazā ceļojumā, protams, nopērc jaunu veļu un utt. un uztaisi tādu kā romantisko randiņu. Varbūt jums vienkārši ir iestājusies rutīna un jums ir jāpamaina vide. Nu es šaubos vai viņš viesnīcas gultā izvilks planšetu un pēkšņi sāks skatīties ugunsgrēku, kamēr blakus guļ puskaila, skaista daiļā būtne.
30.10.2015 21:24 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Neinteresee tu vinju shaadaa zinjaa vairs un viss. Iespeejams, ir noticis kaut kas, kas liek vinjam tevi vairs neiekaarot.
30.10.2015 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es piekritisu Sylph - tu vinu neinterese. Pajauta kapec un tad skaties talak. Vispar tajas retajas reizes, kad jums ir sekss - vins ir "entuziastisks" vai tas skiet tikai pienakuma pec darits?
30.10.2015 21:42 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu intenetā noskati kādu jauku viesnīcu un pasaki draugam ka jūs brauksit mazā ceļojumā, protams, nopērc jaunu veļu un utt. un uztaisi tādu kā romantisko randiņu.


Šausmas, cik banāli! Un vēl derēja kāda cita nodrāzta fīča tipa vakariņas sveču gaismā ar vīnu. :-D:-D:-D nav brīnums ka večiem vairs necilājas ja sievietes ir tik ... labi neizteikšos.
30.10.2015 21:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gan nepiekriitu Sylph un so.so

Man domat vnjs vienkarsi ir cilveks kura libido nav tik augsts. Jaa, attiecibu sakuma, jauns partneris, aizrautiba, tas ir kas cits. Bet iestajoties rutinai, sajusma noplok un tikai tad vari redzet vinja patieso seksualitati.
30.10.2015 21:49 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Šausmas, cik banāli! Un vēl derēja kāda cita nodrāzta fīča tipa vakariņas sveču gaismā ar vīnu. nav brīnums ka večiem vairs necilājas ja sievietes ir tik ... labi neizteikšos.

Gribēju vēl piebilst ka tādas pašas jūs acīmredzot gultā esat. Tad nav ko brīnīties ka vecim vairāk emociju un kaifa Maša kulačkova dod.
30.10.2015 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Iespejams, bet negribet seksu ar partneri un negribet seksu vispar ir divas dazadas lietas. Jo esmu piedzivojusi to, ka otrais ir, pirma nav.
30.10.2015 21:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Runā vēl. Ja nekas nemainās, tad jau tāpat kopā nebūsiet, diezin vai Tu samierināsies ar to, ka pašas vīrietis Tevi negrib.


Es gan nekādas viesnīcas nerezervētu un speciālu veļu nepirktu, jo, ja negrib, tad ar to neiekārdinās.
30.10.2015 21:52 |
 
Reitings 62
Reģ: 31.07.2015
Es ar tā nēsmu pati darījusi, jo mums ar to nu tiešām problēmas nav, bet padomā pati ko viņš atnākot mājās redz- tu esi pārgurusi no darba, no vakariņu taisīšanas un katru dienu viens un tas pats, un nav jau brīnums ka tas vienkārši apnīk.
30.10.2015 22:23 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Hermes Baigi pisties gribās, jeb tev gribās lai viņš grib? Cik zinu, prostitūtas var 24h diennaktī un vairākas reizes stunā. Es zinu ka tu vari. Visi zin. Nemoki to nabagu!!!

Vīrieša dzīvē gadās periodi, kad vīrietis jau atšāvies visās nozīmēs. Tipa negribās neko - ne jaunu sievieti, ne enduro moci, ne kotleti galdā.

Kaut kā jāvairo viņa vīrišķā enerģija. Vakariņas sveču gaismā te nelīdzēs. Kādu viduslaiku kara filmu noskatieties vai kaut ko sazin. Braveheart, piemēram.
30.10.2015 23:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neesi gadijuma pienemusies svaraa vai parstajusi sevi kopt? tas ar var nosist gribesanu.
31.10.2015 00:13 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāds cits iemesls kādēļ viņš izvairās no tuvības? Tā 1x nedēļā ir tāda pati kā vienmēr, viss ir forši vai arī kādas izmaiņas? Viņam nevarētu būt kādas veselības problēmas?
31.10.2015 00:21 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Tie nav jautājumi un kuriem jāatbild man. Es atbildes negribu zināt, uzdod tos pati sev :) Vienkārši šobrīd vienīgais ko domā, kā viņš Tevi negrib. Bet problēma varbūt cita un viņam grūti par to runāt.
31.10.2015 00:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja vīrietim ir zudusi intīmā interese par sievieti,tad nelīdzēs veļa, nelīdzēs nekas!
31.10.2015 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 1474
Reģ: 17.01.2013
Skatas serialus... izklausas, ka runa ir par negribosu sievieti..
Ja, protams, ir viriesi, kuriem gribesana ir mazaka ka lielakam vairumam, bet divu gadu laika, gan jau esi vinu no tadas puses iepazinusi.. es sliecos domat, ka vinam ir kadas problemas.

Kadas ir jusu attiecibas citas jomas? Intima tuviba ir vieniga joma, kur jums ir izmainas/ "nobide no normas"?
31.10.2015 00:47 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Var būt daudz faktoru, jāzin arī vecums. Ja čalim ir 30 vai vairāk, tad var būt libido vaina, jo ar katru gadu testosterons krītās, līdz ar ko libido arī. Ja vēl piedevām nenodarbojas ar sportu, kas to uztur, ja vēl kaut kādas problēmas darbā/naudas jautājumos, neskaidra finansiālā situācija/prioritātes, galu galā reizēm iestājas tāds periods, kad vispār neko negribas, viss apriebies. Ja kaut daļa no tā ir, tad nav nekāds brīnums, ka jums tur nekā nav. Vainot gan par to viņu nevar, ir jāpalīdz, jārunā. Ja tas nedod rezultātus, tad kā vienmēr dzīvē ir 2 varianti - samierināties vai nesamierināties ar visām no tā izrietošajām sekām.
31.10.2015 20:34 |
 
Reitings 3
Reģ: 10.11.2015
hmm... saprotu tevi hermes. looti lidziga problema. manam calim ir virs 30 un viņš pat pats nesaprot kas ar vņu notiek. un trakakais ka nezinam ko iesakt. ne vinam nojausma ka lai ko dara ne man . psihologiska palidziba vajadziga vai kur vaina.
viena bridi skaista minikleita un uztunets gimitis vnk palidz otra viesnica un divvientuliba nepalidz.
un pats trakakais notiek tad kad sieviskie hormoni iet pa gaisu un sieviete parversas zagi.....
11.11.2015 22:16 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Sorry, bet par spīti tavai pārliecībai, es domāju, ka viņam ir cita, ar kuru viņu, visticamāk, saista ne tikai fiziskā tuvība un viņš ar tevi neguļ un neskūpstās tāpēc, ka domas ir pie citas. Es nebrīnītos, ja pēc laiciņa būtu diskusija ar nosaukumu "mīļotais aizgāja pie citas.", jo tieši tāds varētu būt scenārijs. Iespējams, guļot ar tevi, viņam ir sajūta, ka viņš nodod to otro sievieti, kuru patiešām mīl.
Bet tā ir tikai mana teorija. Balstīta uz sajūtām, kuras pati esmu piedzīvojusi.
11.11.2015 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits