Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecums

 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
jūspurāt līdz 25 gadu vecumam ir jābūt attiecību pieredzei vai nē?
12.10.2015 08:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- Nu mana milā sieviete, izskatās galīgi nelasi ko es rakstu. Es visulaiku rakstīju ka zinu to ka nav kā vairumam,tādēl tās meitenes kas grib chali,kuram ir "kā parasti" var droši iet 3 mājas tālak un man tādas galīgi nesaistīs.
13.10.2015 00:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1Brunīt, jaukumiņ, Tas nebiji Tu, kas rakstīja sekojošas lietas?
Turklāt džekiem pieredze parasti parādās daudz vēlāk kā meitenēm. Lielai dalai ap 25-26 vai velāk tikai sāk parādīties pirmās attiecības...

Bet tas ka ballētāji uzreiz nenozīmē ka nevēlas attiecības. Liela dala grib,bet tādu meiteni kas būtu tāda pati ballētāja.

Bet liel.ākā dala vienkārši ir tā nodzīvojušies,ka vienkārši nav satikuši taja vecumā sev piemērotu meiteni nekad

Lielākā dala augstskolu pabeidz 25-26 gados

Pēc tam katru no šiem izteicieniem attaisnojot ar to, ka Tu personīgi zini vēl vienu tādu gadījumu?

Jaukumiņ, nemēģini man stāstīt, kāda ir lielākā daļa šajās lietās. Es neesmu mucā augusi un visus nesalīdzinu ar sevi. Es lasu Tavus komentārus. Visus. Bet Tu viņos brauc tādās pretrunās, ka vienkārši vairs pats netiec līdzi tam stāstam, ko mēģini tēlot.
Kad pieņemsi, ka Tavs gadījums ir īpašs, atradīsies arī tā īpašā meitene, nav ko te ārdīties, mēģinot sev pierādīt, ka esi tāds kā visi. Nessi. Kad sapratīsi, ka starp savādāks un slikts nav jāliek vienādības zīme, nebūs vajadzības trakot. Es zinu, ko runāju, es tādu cilvēku pazīstu. Tikai viņš nekad, nekur, kur nu vēl netā nav kaucis. Nomaini domāšanu, būs savādāk.
13.10.2015 01:41 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ak šausmas.. Ja iepriekš (vairs neatceros kādā sakārā) biju pamanījusi sakarīgu komentāru, kas man par Bruno lika domāt kā par normālu cilvēku, tad šī diskusija nostādīja n-tos kilometrus prom no tā. Un nevis attiecību trūkuma dēļ, bet slimīgās viedokļa/ego aizskatāvēšanas un divkosības dēļ.. "padiskutēt par tēmu" nav(!) sava viedokļa uzspiešana citiem un pieņemšana par pareizu, kur nu vēl sev piekrītošo cilvēku slavināšana un nepiekrītošo pelšana, paralēli pušķojot faktus kā ir vai nav parasti un normāli.. -_-

Par tēmu nevis par Bruno - zinu cilvēkus, kas dažādu iemeslu dēļ ilgāk kā ierasts ir bijuši bez attiecībām un pat nevainīgi dažādu iemeslu dēļ, piem., neieinteresētība pretējā dzimumā diezgan ilgi (pašpietiekamība), pašvērtējuma problēmas, mācības ārzemēs un vēlme būt kopā tikai ar savas tautības cilvēku, abpusēju simpātiju trūkums, t.i., vai nu patīk cilvēki, kuriem pats nepatīk, vai patīk cilvēkiem, kuri nepatīk. + noteikti vēl citi, kurus neesmu dzīvē sastapusi.
Pati uz tādiem skatos ar šķību, bet nepārmetošu aci, jo ar pieredzi tomēr ir labāk diskusijā iepriekš aprakstīto iemeslu dēļ un attiecības (nav runa par draudzību) ar tādu uzsāktu 10x vairāk apdomājot nekā parastās, jo tas IR lielāks darbs un no abu puses. Uzskatu, ka ar pareizo cilvēku jābūt klikšķim, kas pieredzes un nepieredzes padara mazsvarīgas, bet tādu satikt iespējams tikai tad, kad esi pats saskaņā ar sevi ;)
Pati arī ko tādu uz savas ādas izjutu, tikai to, ka puisim iepriekš pieredzes nav bijis, uzzināju vēlāk - attieksmē un uzvedībā galīgi nebija noprotams.
13.10.2015 04:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kā jau iepriekš paredzēju, Cosmo kvoruma viedoklis ir šāds: ja 25 gadu vecumā nav bijušas attiecības, tātad ir garīgs tizlenis vai vieglprātīgs uzdzīvotājs. Ja vēl jautājumā tiktu iesaistīta sexuālā pieredze, tad, ņemot vērā komentārus senākās diskusijās, teiktu, ka no tāda labāk turēties pa gabalu, jo viņš ir ne vien bez saprašanas par kopdzīvi, bet vēl ar garīgām, uzskatu un sexuālām novirzēm. Šādus izteikumus es labāk nekomentēšu.
13.10.2015 04:25 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- Vispār vairāk kā vienu. Man tā liekas,ka mēs domājam līdzīgi,tikai tu zakīt,uzreiz neuztvēri ko gribēju pateikt,tādēl sāki rakstīt dzēlīgus komentārus,bet lieki :) Nav tāda "visi". Katrs ir atškirīgs un tas,ka man ir savādāk kā "lielākai dalai". Es ar to tikai lepojos!!!!!! :) Vienmēr šeit esmu rakstījis un domājis ka cilvēkiem,kas nepieder pie tās lielākās dalas ir lielāka vērtība. :)
13.10.2015 09:08 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Skudrulaci- ++++ Tas arī ir iemesls,kādēl tiešām nobrieduši cilvēki,tādam cosmietēm ies ar līkumu un nebūs par ko runāt. Jo tik aprobežotu domāšanu,nu goda vārds, nekur citur nebūs iespējams dzirdēt. Dzīve visas meitenes saka,labāk chalis kuram 25 gados nav nekādas attiecību pieredzes,nekā tāds kas ir gājis daudzām cauri. Bet šeit protams viss ir "na aborot"...
13.10.2015 09:12 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kapec tev vispar tas ir jasaka? sakuma iemacies normali komunicet ar sievieti un kad nonaksi lidz gultai nesaki. tev jau nav pleve japless un jauztraucas par to ko padomas. virietim vieglak. iespraud un viss.
13.10.2015 11:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits