Vecums

 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
jūspurāt līdz 25 gadu vecumam ir jābūt attiecību pieredzei vai nē?
12.10.2015 08:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Gunita- Super! Beidzot šeit ir kāda arī forša meitene,ar kuru saskan ;) Galvenais turies un nepārdzīvo par to. Tas tevi padara tikai īpašāku un labāku par tām vienaidzēm,kurām jau ir nez kādā pieredze. Jebkurš normāls chalis to tikai respektēs,ka esi pašpietiekama un nav vienalga ar ko būt kopā ;)
12.10.2015 18:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/188249-ja-draugs-ir-mana-auguma-ka-samierinaties/

Man ir 22 un nekad dzīvē nav bijušās romantiskās attiecības, vienkārši negribās, neesmu satikusi vēl to cilvēku, ar kuru gribētos veidot attiecības.


nav smuki melot.
12.10.2015 18:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://cosmo.lv/forums/topic/187361-patik-puisis-bet-es-vinam-laikam-ne/ nu re izradas nepatic puisiem nevis tev neviens nepatik,
12.10.2015 18:10 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tik laimīgs, tik apmierināts, ka jānāk sieviešu portālā un par to visi jāmēģina pārliecināt.
12.10.2015 18:18 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
K.C.- Nevienu nemēginu pārliecināt. Tikai pastāstu ka ir arī savādāki cilvēki un ka tas ir pilnīgi normāli un neesam tādēl "tādi" vai "šitādi". Šeit lielākā dala meitenu ir savādākas kā es vai cilvēki ar ko es kontaktējos.
12.10.2015 18:23 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Baigā divkosība sanāk, Bruno (jeb varbūt tu dod priekšroku savam iepriekšējam nikam Rays :-D ) - ja vīrietis tiek vērtēts pēc attiecību pieredzes, tad vērtētājas redz ir bērnišķīgas un aprobežotas, bet sievietes vērtēt pēc attiecību pieredzes ir gluži normāli...

Vēl ietiktu atšķirt vārdnīcu un izlasīt šķirkli "briedums", nešķiet, ka tu būtu ar šī termina jēgu pazīstams :-D
12.10.2015 18:25 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Šķiet, ka diskusija ir citādāka nekā pirmo komentāru rakstot domāju. Man saprotami un patīkami šķiet tie cilvēki, kuri ir vieni/nav bijušas attiecības pieredzes, jo viņi ir nopietni, kaut kā mazāk koncentrējas uz pretējo dzimumu, bet vairāk uz citām lietām, hobijiem, mācībām, darbu.. Tādu vīrieti, kuram nav attiecību pieredzes, jo viņam prātā ir tikai ballītes, es nevēlētos, vēl jo vairāk, ja bijuši vienas nakts romāni. Tāds cilvēks man liekas vieglprātīgs un nenopietns. Es tādus īsti arī nepazīstu, manā paziņu lokā ir tie pirmā tipa cilvēki, kuram nav bijušas attiecības, jo, piemēram, daudz strādā un nav laika iepazīties/veidot kko utt.
12.10.2015 18:28 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Marrie- Kapēc uzreiz TIKAI ballītes? Un kuram tad jaunieša vecumā nav bijis "ballīšu periods" un vienas nakts sakari? Varbūt tu runā par citu vecuma grupu,bet es domāju jauniešus (20-26) gadi.

Un vismaz manā pazinu lokā tāpat kā brīvie,arī pārīši iet tusēt bieži,tikai pamatā kopā.
12.10.2015 18:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man nav grāda psiholoģijā, bet tik, cik esmu to mācījusies (Vienos kursos paralēli mācija - nepieciešams bija), tad tiem cilvēkiem, kam ir pāri 25 un nav attiecību pieredzes vispār, trūkst sociālo iemaņu šādu attiecību veidošanai. Kā likums visi attaisnojas, ka nav satikuši īsto, bet parasti tur apakšā ir kompleksi par savu izskatu vai kaut ko vēl (pusaudži bieži vien pārdzīvo arī par savu sociālo statusu un vecāku, līdz ar ko arī savu, finansiālo stāvokli), kas summējas ar bailēm izrādīt uzmanību potenciālajai otrajai pusei. Vēlāk, pat, ja tikts galā ar sākotnējiem kompleksu iemesliem (pumpas, liekais svars, naudas trūkums), tos jau aizvieto nākamais bubulis - pieredzes trūkums. Ja autors to uzskatītu par normālu, nemaz nebūtu veidojis te diskusijas, bet laimīgs dzīvojis tālāk. Cilvēki, kas ar sevi ir apmierināti, nerunā par to, viņi laimīgi dzīvo tālāk, viņiem nevajag ne palielīties, ne uzzināt, vai viss ir normāli.

Kas attiecas uz manu personīgo viedokli, tad par visu, kas ir lasīts, man ir sekojoši komentāri:
1) "Meitenes nāk un iet, bet īsti draugi paliek", tas tā arī ir. Un viņiem tās meitenes arī nāks un ies, jo sieviete ar nopietniem nākotnes plāniem, necietīs ilgi, viņai otrā vieta aiz kaut kāda tēvaiņu bara nav vajadzīga. Draugi un meitene, tās ir dažādu tipu attiecības. Ja nemāki apvienot, bet izvirzi vienu par prioritāti, vai nu paliksi bez draugiem, vai meitenes.
2) "Gribu meiteni ar mazu attiecību pieredzi". Normālai 25 gadus vecai meitenei jau būs bijusi viņas pirmā mīlestība, ar ko veidotas attiecības 16-17 gadu vecumā. Vairumam šīs attiecības izjūk pēc 3-4 gadiem, kad ap 20 sāk mainīties intereses vai attiecības neiztur attālumu - studēšanu dažādās pilsētās. Tad nāk otras attiecības un pirmā kopdzīves pieredze. Ja 25 gadus vecai meitenei ir bijušas 2 attiecības, tas nekas ārkārtējs nav. 3 arī nē. Protams tādam, kam pašam attiecību nav bijis, tas liekas ļoti daudz.
3) Ja diskusijas mērķis ir mēģināt pārliecināt šeit esošās sievietes, ka viņas visas ir sliktas, jo līdz 25 gadu vecumam nav sēdējušas klosterī, tad ir skaidrs, ka pasniedzējam, kas man mācīja psiholoģiju bija taisnība un autors ir atnācis ārstēt kompleksus, mēģinot sajusties labāk no tā, ka citiem stāsta, kādi viņi nepareizi.
12.10.2015 18:39 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tieši tā, pieņem pats, ka ir savādāk domājošie. Ko tad bruuc virsū tiem, kas nedomā ka tu?

Sākumā kad citi vēl mēģināja tev dot padomus, dirsi virsū, ka nē, tikai tu pats zini labāk. Jā, tikai nez kāpēc esi ceturtdalgadsimtu vecs, nevainigs bezdarbnieks uz mammas kakla. Neviena tevi negrib, tāpēc arī centies savas acīs attaisnoties.
12.10.2015 18:40 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
man kā puisim tikai nenopietnas un vieglprātīgas meitenes saista. Ar savādākām neveidojas nekāds kontakts,kā piemēram šeit. Uzrakstu ka ir cilvēku grupa kuriem nav attiecību UN (nevis jo) vnk nav satikuši sev piemērotu,tādu pašu ballētāju un uzreiz visas atturībnieces sāk bez pamata saukt par "nenopietniem". Bet meitenes kas ir tādas pašas,saprastu. Vismaz viena šeit tāda ir. Wee.
12.10.2015 18:40 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- tik vispārigi raksti. "Parasti" "Parasti"... Man piemēram nevajag meiteni kurai ir "kā parasti". Man vjg savadāku. Kura arī būtu pietiekami pašpietiekama un mācēs baudīt dzīvi,mīlēs iedzert/paballēt. Es nekad mužā negribētu sev nopietnu atturibnieci,ar nopietniem nākotnes mērkiem. Nekad!! Jo es pats tāda neesmu. Mums nebūs nekas kopējs un nesapasēs. Es grobu maximāli jautru un nenopietni meiteni un tikai ar tādām arī kontaktējos un iepazīstos.
12.10.2015 18:53 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
K.C. - Tavs kometārs ir galīgi garām ;) ne tu zini cik man gadu ne visu pārējo. Plus strādāju un uzturu pats sevi. :)
12.10.2015 18:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
mācēs baudīt dzīvi,mīlēs iedzert/paballēt

Tās, kas bauda dzīvi, iedzer un paballējas, viņas nekad ilgi nav vienas - viņām ir ar ko kopā to darīt. Lai kādi kompleksi bija par iemeslu tam, ka tādu meiteni nesāki meklēt 5-7 gadus atpakaļ, šodien tādu, bet bez attiecību pieredzes, nu neatradīsi. Vēl piemet klāt, ka Tev viņu smuku un gudru vajag un tad tiešām Tu būsi forever alone, jo smukai un gudrai ballētājai 25 gadu vecumā puisis jau būs bijis, pie kam ne viens vien.
12.10.2015 19:02 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Marrie- Kapēc uzreiz TIKAI ballītes? Un kuram tad jaunieša vecumā nav bijis "ballīšu periods" un vienas nakts sakari? Varbūt tu runā par citu vecuma grupu,bet es domāju jauniešus (20-26) gadi.

Un vismaz manā pazinu lokā tāpat kā brīvie,arī pārīši iet tusēt bieži,tikai pamatā kopā.


Es runāju par tevis minēto vecuma kategoriju, 20-26 gadi. Paballēties ik pa laikam nav nekas slikts, bet viss tevis rakstītais liecina, ka tev ir vējš galvā. Tu vienkārši esi vēl ļoti jauns, lai arī cik tev būtu gadi, 20 vai 25 gadi, bet garīgajā līmenī tu esi vidusskolnieks un ja tu gribi satikt sev līdzvērtīgu meiteni, tad meklē nevis šajā vecuma kategorijā, kuru tu nosauc (20-26 gadi), bet gan aptuveni 16-18 gadīgu. Ne visām, bet tomēr lielākai daļai jaunāku meiteņu vairāk interesēs tusiņi un viņas būs vieglprātīgākas un nenopietnākas.

Starp citu, es galīgi neesmu atturībniece, bet tai pat laikā esmu pāraugusi to garīgo līmeni, kad viss, kas interesē, ir ballītes, izklaides, atpūta, nenopietnums. Meitenes, kas ir šajā forumā, tevi nesaprot, jo visas to tavu garīgo līmeni ir pāraugušas.
12.10.2015 19:06 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- Mulkības! Kapēc ballītes uzreiz saisti ar vienas naks sakariem? Nē nu katrai normālai meitenei būs draudzenes ar kurām daudz laika pavadīt. Vai labākie draugi,bez nekā intīma.
12.10.2015 19:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
man kā puisim tikai nenopietnas un vieglprātīgas meitenes saista.


Aha, nenopietna, vieglprātīga, iedzert mīloša ballētāja - un nevainīga 25 gadu vecumā. Gadās, protams, bet reti. Tev un visiem draugiem nepietiks :)
12.10.2015 19:07 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Jā, un turklāt ir lielāka iespējamība, ka 16 gadīga tusētāja vēl nebūs paspējusi zaudēt nevainību.. Tā kā vienkārši copē maziņās.
12.10.2015 19:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Bruno, tev bail no seksa? Vai no sievietēm, kam patīk sekss? :-O
12.10.2015 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)