Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērns ir attiecību pārbaudījums? mīts?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?
Tautā saka, ka tikai bērnu gaidot vai piedzimstot var ieraudzīt pāra patieso dabu, raksturu un arī atbildības līmeni.
Kā ir jums? :-)
06.10.2015 21:23 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Kaut zeme beigtu nēsāt tādas mātes un tēvus kā WEE.
Man ļoti žēl bērna,ļoti,ļoti.Bērnam nav jaaug tādu cilvēku gimenē.Bērns ņem piemēru no vecākiem un tā arī tās paaudzes rodas aizvien briesmīgākas un briesmīgākas.
13.10.2015 12:24 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
vispār, kas tā par tīnisku domāšanu, ka dzert un pīpēt ir forši un kādi jūs visi pārējie esat nūģi!


miljons +++++++
manuprāt, nav vairs daudz tādu, ka smēķē , piemēram. Manā ģimenē 1 cilvēks ir regulārs pīpētājs, un tas tiesām nav tas ar ko ir jālielās.
13.10.2015 10:21 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
teika_spolite, tu ko, wee un viņas bērnam ir veselība kā zirgam, imunitāte ir nesagraujama, nekad nav bijusi temperatūra vai iesnas :D
13.10.2015 10:08 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja kāda mamma izturas pret savu bērnu savādāk nekā citas (aprūpē mazāk), lai nesaņemtu citu mammu nosodījumu, viņai nekas cits neatliek, kā stāstīt, ka viņas bērns ir ideāls. Arī šajā forumā daudzas uz šo triku ir pavilkušās (wee fanes). Nu nestāstīs viņa jums par to, ka arī viņas bērns raud, slimo, satraumējas, jo tad jūs viņu vairs neapbrīnosiet, bet tā vietā nosodīsiet.
Es wee nenosodu, man drīzāk viņas ir žēl, jo man ir radies iespaids, ka par viņu bērnībā vecāki rūpējās tāpat kā viņa tagad par savu bērnu.
13.10.2015 09:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja wee būtu viss pie kājas, tad viņa te nerakstītu tādus palagus Un vispār, kas tā par tīnisku domāšanu, ka dzert un pīpēt ir forši un kādi jūs visi pārējie esat nūģi! liels pluss
12.10.2015 18:05 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Ja wee būtu viss pie kājas, tad viņa te nerakstītu tādus palagus :D Un vispār, kas tā par tīnisku domāšanu, ka dzert un pīpēt ir forši un kādi jūs visi pārējie esat nūģi!
12.10.2015 15:42 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Wee, nevienu tu neinterese - ne tas kada tu bij skola, cik dzeri un cik pipe, taa kaa beidz sevi te slavinat. Aaa, un par pagatni It kaa nav jakaunas, bet lielities ar to ar nevajag - neesi tu vieniga, kura ir bastojusi, dzerusi utt. Saja tema sasutumu izraisa tads debilisms kaa iesana uz baru, kamer berns gul. Tapat kaa citas temas izcelies un stasti, ka neatdevi kreditu un esi varone, jo piecuko ielas - esmu laimiga, ka daudzas to uzskata par stulbuma pazimi. Tu stasti kko par sevi, tad nebrinies, ja kadam tas nepatik, tev tacu It kaa bija vienalga, ne ta ?!
12.10.2015 14:53 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
kāda tiešām domā vai cer , kas es darīšu vai nedarīšu tikai tapēc , ka cosmo tā vajag vai cosmo tā teica !?

Tavuprāt, likumdošanu nosaka Cosmo? :D
12.10.2015 14:20 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ooo, es ar mācījos ZVĢ, man tur patika :D
12.10.2015 13:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ja jau kādai šķiet , ka par mani labāk zin , cik man skolas laikā bija draugu , lai jau ... nekad neesmu noliegusi , ka kādreiz nebūtu apcelta , tieši tapēc neuzskatu to par pasaules galu , spriežot pēc informācijas kuru sniedzi secinu , ka esam mācījušās kopā ZVĢ ... tad jau tev jāzin arī , ka dzēra un pēpēja ne jau 3 skolēni no skolas , bet vismaz kādi 40, ja tas notika klases vakaros vai skolas diskotēkās. Gan jau tad arī atceries, ka uz kādu laiku dēļ manis un vēl dažiem puišiem no C klases skolā pat aizliedza diskotēkas un klases vakarus :D
Tas , ka kādai zubrilai šķita tas neinteresanti , mūs absolūtu neinteresēja :D ... Savukārt , par laimi ZVĢ nav ne mana mīļākā skola, ne arī vienīgā , kurā mācījos ... 9kl pabeidzu šķiet tikai ar vienu 6 liecībā un tas pats bija franču valodā .... Tas tā , janu mācību radītājs Tev šķiet kaut kas ļoti svarīgs .... :) Kā arī mana knapā sekmība ZVĢ , kas principā bija sekas skolas bastošanai ( visai loģiskas sekas ) , man nekādi nav traucējis iegūt 2 augstākās izglītības .... un nevienu dienu neko neesmu nožēlojusi ...
:D :D :D

kā arī nedomāju, ka kāda man te var norādīt par ko rakstīt un ar ko dalīties publiski , tā nav mana problēma , ja kādai acis krīt ārā ieraugot manu niku un komentāru , negribi nelasi , gribi lasi un peries , kāda tiešām domā vai cer , kas es darīšu vai nedarīšu tikai tapēc , ka cosmo tā vajag vai cosmo tā teica !? Sievietes attopieties , es ceru , ka liela daļa šeit apgrozās , lai padarītu interesantāku savu ikdienu vai redzētu ,cik cilvēki mēdz būt dažādi , bet tai pat laikā samierināties , ka kāds var darīt kaut ko ne tā kā citi, izsauc šeit citām reālu paniku un verbālo caureju .... :D
12.10.2015 13:26 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Bērnu neesmu ne reizi vienu atstājusi,nav bijusi tāda vajadzība,ņēmu līdzi uz veikalu,ja pēkšņi savajadzējās kaut ko,tuntulēju,nesu,stūmu :D Kad saslima un vajadzēja zāles,pasaucu kaimiņieni,lai paskatās viņu. Nenosodu tās mammas,kas atstāj,lai aizskrietu uz veikalu,jo katrs jau dara tā kā uzskata par pareizu.
12.10.2015 12:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bet piekrītu tām, kas saka, ka wee ir uzmanības deficīts. Viņai patīk no sevis tēlot pofigistisko .
Ja tā nebūtu, tad viņa nerakstītu ntos komentārus kā atstāj bērnu vienu pašu, kā sūc aliņu gandrīz katru vakaru, kā pīpē zāli. Viņa zina kāda būs reakcija un no tā gūst baudu.
Līdzīgi, kā viens, kurš baudu gūst no spickurpītēm, bet otrs no netīrām biksiņām. Visi grib būt cosmo zvaigznes :D tikai zvaigznes iemesls gan tāds patups.
12.10.2015 12:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cik savāds mums kontingents iekš cosmo.
Cāļu mātes tiek nopeltas, bet māte, kas pīpē zāli un tusē pa bāriem, kamēr bērns guļ, ir pilnīgi normāla parādība.
12.10.2015 12:30 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Nu ok, tas vēl ir pieļaujami, bet es nesaprotu, kā var sēdēt bārā, sūkt aliņu, zinot, ka bērns mājās. Te jau neiet par runa par iespējamām nelaimēm, kas var notikt, bet par to pašu faktu...Man tas liekas kaut kā amorāli, tur jābūt ar īpašu domāšanu.Neesmu nekāda cāļu māte, bet es justos netīri tā darot.
12.10.2015 12:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Amela Varbū tāpēc ka ja tiešām ir trauksme kā piemēram lieli MR plūdi vai bērns ir slims un nav ieteicams viņu laukā vest, tad tā visa bērna sagatavošana, satuntulēšana, utt. prasīs daudz ilgāku laiku nekā ātri aizskriet nopirkt un būt atpakaļ.
12.10.2015 12:22 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Es nesaprotu, kur problēma paņemt bērnu līdzi uz veikalu, kaut vai guļošu!
12.10.2015 12:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kopsavilkumā, labāk bērnu neatstāt vienu, bet diemžēl visiem gadās dzīvē tā ka nu vajag uz tām 5 min aizskriet uz veikalu kaut vai pēc paketēm vai arī uznest fiksi pārtiku uz piekto stāvu jo abus panest nevar, bet ir jāsaprot tas, ka bērnu ir saprotami atstāt vienu tādos gadījumos kad tā ir nepieciešamība, nevis tādos gadījumos kad vienkārši gribās pazust.
Nav labi bērnu atstāt vienu, bet labāk lai tas iemesls dēļ kā bērns tika atstāts viens ir jo aizskrēja nopirkt bērnam klepus zāles, nevis polšu sev.

Par to lielo klusumu kad bērns ir blakus istabā piekrītu, vot tad tiešām jāskrien skatīties kas tur notiek.
12.10.2015 12:15 |
 
Reitings 457
Reģ: 30.01.2012
Paskatījos wee facebookā un sasmējos , izrādās , ka mēs kopā skolā esam mācījušās un cik atceros, tad agrāk viņa tika uzskatīta visā skolā par meiteni ar nopietniem putniem galvā, draugi daudz viņai nebija, vienīgie cilvēki ar ko viņa ietusēja bija tādi paši dīvainīši, un tad nu viņa kopā vienmēr ar tiem dīvaiņiem tikai dzēra un smēkēja, tusējās, skolā arī bija knapi sekmīga.
Jāsaka gan, ka tagad viņa ir izmainījusies, vismaz izskatā, dāmiskāka palikusi, bet prāta ziņā kā redzams gan laikam nekas diži nav mainījies un visus savus kompleksus un to, kā viņu skolas laikā apcēla, tagad izliek ārā un tēlo varoni un kruto beibi, ko nesanāca izbaudīt skolas laikā. Mjaaaaa....
bēdīgi, ko lai saka.


Hmm...par to apcelšanu interesanti, jo nesen vienā diskusijā Wee izteicās šādi:
Un es tiešām neesmu saskārusies ar to, ka apceļ tāpat vien ... vai nu irms tam ir , kas izdarīts, vai nu tiešām nāk smirdīgi , nekopti vai stučī nonstopā citu .... Nevajag būt nūģim un viss būs čotka !
12.10.2015 12:01 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Prieks, ka tomer daudzas uztvera domu.
Reinas stasts loti skumjs :(
10.10.2015 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits