Bērns ir attiecību pārbaudījums? mīts?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?
Tautā saka, ka tikai bērnu gaidot vai piedzimstot var ieraudzīt pāra patieso dabu, raksturu un arī atbildības līmeni.
Kā ir jums? :-)
06.10.2015 21:23 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
atstajam naktis bernu vienu un etc, tas jau sikums, mes varam parkapt likumus


tā pat sīkums ir bērnu seksuāla izmantošana mūsdienās. soda ar piespiedu darbu vai nosacīti. vakar tieši Kurzemes Vārdā bija vairāku gadu gadījumi aprakstīti + kādus sodus šie ir saņēmuši. smieklīgus!

es jau te no tēmas novirzījos.
09.10.2015 14:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Bērni jau arī ir dažādi, citi ir ļoti aktīvi, bet citi pavisam mierīgi :)
09.10.2015 14:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Milestibu pret bernu tgd verte pec bildem Fb.

Man tomer neliekas normali atstat bernu vienu , lai aizietu uz BARU pasedet.



Man nav FB, laikam bernu nemiilu :D

Tada zinjaa, man pat negribas uz baru vairaak iet un nav speeka. Kur jus rodat speeku veel iet uz baaru? Es ap 21 jau dodos lenu garu uz gultu... Berns man tik daudz energijas atnem, majas darbi ikdienas japadara, pasai normali jaizskatas, es labaak pagulju vannaa, nekaa eju uz baaru.

kad biju stavoklii, lasiju wee komentarus, cik vinjai viss ar bernu easy, gulj visu nakti, nav problemu utt., uz tadas nots ari es gaidiju savu bernu, jo parejas mammas ap mani tikai sudzejas - ehh cik gruti, piekususi, neguletas naktis utt., tada zinjaa paldies wee, kura mani iedvesmoja domaat briivaak un nechiiksteet par to, ka esmu piekususi...


Bet veinalga, tas ir 2 minutes, 5 minutes, bernu es nevaru atstaat vienu, nu nevaru, bet es esmu planotaaja - man jau viss ir saplanots, ko kura diena edisim, 7dien uz veikalu visu saperkam un pa nedelju man ir miers.
09.10.2015 14:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
savukart par likumu parkapumiem, ja pret mums tad celam haju.Policijam, VDI, PTAC , prokuratura un piekliegti forumi un tv.Tacu ja braucam bez tiesibam, nevacam pec sava suna kakas,atstajam naktis bernu vienu un etc, tas jau sikums, mes varam parkapt likumus, Divkosiba ir cilveka dabaa,
09.10.2015 14:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet tagad pec FB un draugiem verte nereti visu cilveka dzivi ,m vai tad ta nav? Biulde smuka znacit gudrs,skaists,veiksmigs , bagats un etc. Tasjau nekas ka visbiezak ta visa ir tikai iluzija,
09.10.2015 14:32 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Milestibu pret bernu tgd verte pec bildem Fb.

Man tomer neliekas normali atstat bernu vienu , lai aizietu uz BARU pasedet. Man patik bernu atstat ar kadu rada gabalu un tad doties izklaide. Atbildiba , vot kas notiek, kad tev piedzimst berns. Mainas tomer kkadas vertibas.
09.10.2015 14:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alexxa un Robīte + :)
09.10.2015 14:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Salomē, mēs nezinām, vai viņa smēķē bērna klātbūtnē. Es uz grūtniecības un barošanas laiku atmetu. Tagad eju pagalmā, kamēr mazais guļ.
Es zinu, ka līdz 7 gadu vecumam vienu pēc likuma nevar atstāt, bet, kad viņš guļ, ja man vajag, es eju uz veikalu. Tūliņ nāku atpakaļ. Bet kāda starpība? Ja wee ir, kas noziņo, ka jāiet mājās un viņa 5 min laikā atnāk no bāra, vai es no veikala ar pienu un maizi tajās 5 min atnāku? Es nevaru piemājas veikalā ieiet ar ratiem, tāpēc izmatoju mirkļus, kad dēls guļ. Reāli tas ir viens un tas pats - mēs abas esam mājās 5 min laikā. Un es neticu, ka wee nereaģē uz aukles paziņojumiem. Viņa daudzās jomās ir bezatbildīga, bet savu meitu viņa mīl - to pat viņas slavenais fb profils rāda. Meita tur ir vairāk, kā viss cits.
09.10.2015 14:14 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man arī draugi, nesmēķētāji un nedzērāji, atstāj bērnu guļot un iet laukā, atstājot to telefonaukli. Es tā nevarētu, bet ja viņi var - neko tiiiiik sliktu neredzu, jo viņi jau turpat netālu vien ir...

Un lai arī kāda būtu wee - man liekas, ka viņa ir diezgan laba un normāla - lasīts, ka viņa tik 2x atstājusi bērnu mammai - bērns vienmēr ir līdzi, vienmēr ballē kopā ar meitu...

Man mamma ir praktiski blakus, tad nu ejot ar vīru uz kafejnīcu, parasti viņu atstāju, arī vairākas naktis esmu atstājusi.... Visur, kur varu, cenšos neņemt, jo viņš man diezgan patraks... Tādā ziņā uzskatu, ka wee ir ļoti laba mamma, jo viņai ne ar ko nav problēmas :)

Un tad labāk, lai ir tāda kā wee, nekā tāda, kad bērns pakrīt - skrien/ceļ/nes mājās dezinficēt vienu skambiņu un vēl uz slimnīcu aizvedīs... gribētu, ko pamācīties no wee, bet es vairāk emsu tā otrā mamma, bet nu ar ne tik traki :-D

Tak katrs savu dživi dživo... :)
09.10.2015 14:12 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Alexxa, bet runa jau ir par to, ka tiek pārkāpts likums - varbūt pat smēķē bērna klātbūtnē, ko var zināt... (t) Atstāt bērnu bez uzraudzības līdz 7 gadu vecumam ir aizliegts! Kaut vai likuma normas derētu ievērot, ja pašai māmiņai veselā saprāta nepietiek.
09.10.2015 13:58 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pārējām mammām tik atliek sajūsmā noelsties - būtu man tāds bērns bez audzināšanas u piepūles

Reizēm, lasot, kādas ir Cosmo mammas, es domāju - sievietes, ko jūs sev cenšaties sev pierādīt? Tas ir bērns, tas nav jūsu superspēju pierādījums. Man arī bez īpašas piepūles ir tāds bērns, kā wee - tieši tāpēc tāds - tas ir vēl viens cilvēks manā dzīvē. Cilvēks, par kuru esmu atbildīga, cilvēks, kam daudz ko mācīt. Viņš izaugs, aizies un dzīvos pats, viņam būs sava ģimene, savi bērni. Mans uzdevums ir iemācīt visu, kas viņam jāprot, lai viņš spētu būt patstāvīgs. Tas ir mans bērns, nevis mans īpašums. Nav tāda "mēs vēl pamperā kakājam" - pamperā kakā viņš, es to nedaru.
Mūsdienu mammas slimo ar "bērnam jāizdzīvo bērnība" slimību un aizmirst, ka bērnība bija laiks, kad darīt muļķības un saņemt pamācības, kā ir jābūt, nevis viens vienīgs "nedrīkst". Man ir 10 mēnešus vecs dēls, kas neaiztiek tēva remonta instrumentus, ēd nenosmērējoties un aizmieg tad, kad ir laiks. Kad viņš aizmieg, es zinu, kad viņš modīsies un ja man pa to laiku vajag iziet pēc maizes, es mierīgi neesmu mājās 10 minūtes. Bērns guļ.
Mēs katra savam bērnam esam labākā mamma, jo tikai mēs zinām, kādi ir mūsu bērni - kuru var guļošu atstāt, kuru nevar, pašas zinām, kurš ko darīs, kad pamodīsies. Ir bērni, kas vieni atstāti leks pa logu un ir bērni, kas pamodušies spēlēsies ar kaķi.

Jā, bērns ir attiecību pārbaudījums. Bērns ir sievietes pārbaudījums - vai viņa spēs pieņemt attiecībās vēl vienu cilvēku un mīlēt to tāpat kā vīrieti. Es pazīsīstu arī pāris vientuļos tēvus, sievietēm bērns ir bijis par grūtu. Un es nepiekrītu tam, ka ir svarīgs attiecību ilgums. Svarīgi ir tas, kas ir galvā. Ja ir sajūta, ka tagad ir īstais laiks, tad ir. Ja ir sajūta, ka kādam tas tiek uzspiests, viss pajuks. Simple as that.
09.10.2015 13:56 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Es nevienu no cosmo nezinu. :-D:-D:-D Nevienu arī neapskatījos.:-D
09.10.2015 13:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
harmless_ vareja nepuleties jo mani tikai viena meitene apskatija, jo parejas simt reizu jau reedzejusas. Ta ka nekas vinai neiznaca, savukart tais kas baidas no istaa profila te info par mums izlkt, izveido feiku un publiski wee vardu un abus uzvardus nosauca gan izdevas.wee pat statistriku gribeja pasutit,
09.10.2015 13:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
eszinuvisu ielika to info, bet nu jau bloķēts.
09.10.2015 12:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lollipop♡, ne ta kas mineja mani andu un wee vardu uzvardu bte izlika, jau dzests.,Kaut kads jauna lietotajs bija,
09.10.2015 12:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Visi visus apņirdza :D Tagad varam dzīvot laimīgi :D
09.10.2015 12:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ka tad, doma ko gribi, atradusies pasaules skaistule, es gar zem :-D
09.10.2015 12:53 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
za ka reedzam veido kreisos profilus un tikai tad izliek parcitiem info.Jo no sava telo engeli, pat strideties bail.

Tu uz ko to tēmēji?:-D harmless_ ir jaunā māmiņa no Daugavpils, kura biežāk gan bēbīštēmā apgrozās. Un kā skatos, tad admini nesnauž, viņas komentārs ar linku ir izdzēsts. Nav jau arī tā, ka šie fb profili te pirmo reizi parādītos, neviens te nav īsti anonīms. Tāpat te ir daudz kluso lasītāju, kuri nekomentē, bet lasa. Un kas to zin, kur šie cilvēki strādā. Tāpēc ir tomēr svarigi, kādu informāciju par sevi sniedzam un kā sevi pozicionējam. Wee ir skaļa un mēdz ik pa laikam šokēt cosmo sabiedrību ar saviem tekstiem, kubiete arī sataisa troksni. Tāpēc visiem ir tik liela interese par īstajiem vārdiem un soc.bildēm.
09.10.2015 12:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu forši, ka izņirdzāt mūs.. sanāca gan otrādāk - visas apņirdza jūsu briesmīgo izskatu :D :D skaistules kā no žurnāla vāka :D
09.10.2015 12:51 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
(t):-D:-D:-D
09.10.2015 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits