Bērns ir attiecību pārbaudījums? mīts?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?
Tautā saka, ka tikai bērnu gaidot vai piedzimstot var ieraudzīt pāra patieso dabu, raksturu un arī atbildības līmeni.
Kā ir jums? :-)
06.10.2015 21:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ugh, baigie palagi man, atvainojos.
08.10.2015 11:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par to bērna atstāšanu vienatnē kamēr viņš guļ naktī, man ir dalītas domas. Ok ja tu tiešām esi pus minūtes attālumā un tev vismaz ir kaut kāda ierīce kas dod ziņu ja rodas kādas skaņas vaikas tāds tad vel es uz to mazo mirkli to pieļautu.

Bet vispār, tik pat labi ja pat tu neesi prom, tu tik pat labi tajā laikā vari gulēt un arī var notikt visi tie sliktie notikumi kā izlekšana pa logu bērnam ar lietussargu vai šķēru paņemšana, tad jau vispār no bērna ne uz 10 sekundēm nedrīkst noiet nost(kā patiesībā arī ir ja ir ļoti aktīvs bērnelis).
Vai arī tā dzeršana kaut kur ļoti tuvu, vai dzeršana tur pat mājā arī ir tāda ķerīga padarīšana, no vienas puses tev ir ierīce kas uzreiz ziņo ja kādas skaņas tiek sadzirdētas un tad tev atnāk skaļa un skaidra sms ka kaut kas nav riktīgi vai pat zvani, tur pretīm mājās esot tu tur vari sēdēt virtuvē, skatīties tv, dzert viņčiku un nemaz nedzirdēt ka bērns ir piecēlies un tad arī var notikt tik pat trakas lietas, nav nemaz jābūt ārpus mājas.

Ugunsgrēku piesaukšana man liekas lieka un ķieģeļu krisšana uz galvas arī.



Kad pati biju maza man šādā ziņā bija baigi labā auklē - Suns. Šis suns ļoti sekoja līdzi manām aktivitātēm, piemēram kad biju nolikta diendusā tad suns vienmēr gulēja manai gūltai blakus kamēr pieaugušie pilnībā darīja ko citu, tiklīdz es pamodos un sāku darīt nedarbus kā piemēram kāpt laukā no gultas(ar restītēm) tā sākumā suns sāka riet viegli, ja jau galīgi darīju kaut ko ko nedrīkstēja tad suns skrēja pie pārējiem mājiniekiem un pilnā balsī rēja un paziņoja ka sīkais dara nedarbus. Jāpiebilst ka es maza esot biju ļoti aktīva un ļoti ātri sāku izzināt pasauli, ne mani būrīši ne nekas cits nenoturēja pie vietas :D

Mani arī uzjautrināja tas ka man mamma bieži deva tās tablešu pudelītes attaisīt kuras itkā bija bērnu drošas - KĀTAD, es ātrāk to pudeli attaisīju nekā mamma :D Vienu reizi gan biju sabiedējusi mammu ka biju dabūjusi tādu burciņu vaļā un jau likās ka es esmu tās tabletes saēdusies, beigās gan laikam esmu pagaršojusi tās tabletes un sapratusi ka nav garšīgas, bet kuņģa skalošana bija neizbēgama :D
08.10.2015 11:36 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man pat bail vienai nonest ratus un atstāt savu bērnu vienu pašu, ja nu kas notiek, nē, nē man sirdsapziņa neatļautu vienu pašu atstāt , kur nu vēl pa nakti. Un, ja nu saraudās, u.t.t...
Pie omes un vīra, jā, man sirds ir mierīga, lai gan tāpat es 3 reizes piezvanīšu un pajautāšu kā iet, kamēr bērns nebūs aizgājis gulēt. :-D
wee, a, kur tev vīrs, ka naktīs nav mājās???
08.10.2015 11:12 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Var un izmaina, bet vairāk jau piekrītu par naudu. Tā tik tiešām ir attiecību pārbaudījums. Paliek Tavs partneris bez naudas - būsi gatava pieņemt, ka ne vien viņš var Tevi atbalstīt, bet arī uzturēt, līdz viņš atradīs jaunu darbu? Un ja jaunā darba meklēšana ievelkās? Uzturēsi viņu ilgāku laiku? Nedusmosies uz viņu? Ja sieviete šādā gadījumā paliktu, tad nu tiešām visticamāk mīl šo vīrieti. Ilgstoši diez vai kāda dzīvotu ar "liekēdi" bez naudas un vēl atdotu viņam savu. Attiecībās ķeksīša pēc viss drošvien izjuktu tajā momentā.


++
un manuprāt, jebkas, kas attiecībās izmaina ikdienu, ir kaut neliels, bet pārbaudījums... pēkšņi kur aizkavējās, kādai zāģētājai un paranoiķei tas jau būs pārbaudījums. Nemaz nerunājot par darba zaudēšanu, slimībām, dažādām nelaimēm, un pozitīvo - bērniņu, dzīvnieciņu, u.t.t.
08.10.2015 03:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērnus neuzskatu par pārbaudījumu, bet par kārtējo pieredzi un attīstību. Jā, bērns parāda kādi mēs esam dažādās "nestandarta" situācijās. Tas jau nenozīmē, ka nav iespēja mainīties un pielāgoties. Ar bērna ienākšanu dzīve kļūst tikai labāka un pilnīgāka.
07.10.2015 23:39 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Palasīju komentārus par "suņa ņemšanu". Esmu ļoti PAR dzīvniekiem un uztveru dzīvniekus tik pat vērtīgus kā cilvēkus.
Piekrītu, ka dzīvnieks nedrīkst būt kā izmēģinājums, sagatavošana kaut kam. Dzīvnieku ir jāņem ja to tiešām grib un ir apsvērtas visas pozitīvās\negatīvās puses, atbildība ir skaidra, ir finanses utt.

Tam ka dzīvnieks prasa līdzīgu uzmanību, pienākumus kā bērns es tikai piekrītu.
Atceros kad mūsu kaķis bija vēl mazs, naktīs bija jāiztur skraidīšana pa māju, trakošana, spēļmantiņu spēlēšanās utt. jāskatās lai nekur nepaliek mazas lietas uz grīdas, un mūsu mince kad sākās puišu laiks aizčurāja bieži garām, vajadzēja naktīs celties sakopt utt. Arī nedaudz laika jāvelta lai ar viņu paspēlētos....lūk šeit var redzēt, kurš atdot savu laiku dzīvniekam, paspēlējas, kurš ceļas naktī, kā izturam dažkārt nemieru naktīs, kad mazais vienkārši grib spēlēties :)
Kaķi ļoti mīlam, un tas nebija pārbaudījums, mēs vienkārši viņu gribējām un šodien varam dažās situācijās viens otru novērot, cik pacietīgi esam, kurš veltīs savu laiku, kurš piecelsies naktī utt. :-)
07.10.2015 23:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Uhh, es savu bernu nevaretu uzticeet dzivai auklei, kur nu vel kadai aplikaacijai... :-O


Mums ir liidziigi, kaa Annie, tikai driz mes busim 4 (l)(l)(l)

Mūsu attiecības bērns ir tikai uzlabojis. Jā, ir reizēm grūti, jo pašiem ar visu jātiek galā. Nav mums tuvumā vecmammu, kas šad un tad izlīdzētu. Agrāk arī bija forši, jo varējām aiziet uz kādu pasākumu, aizbraukt ceļojumā, bet tagad tomēr ir daudz labāk. Nekas nevar aizstāt tās sajūtas, kad bērns uzsmaida, pieglaužas.


Bet - visu periodu, kad atrados slimniicaa un visu dzemdibu laiku iepazinu savu virieti no citas puses, tik gadigs, miljsh, pacieta visus manus nikus.(l)(l)(l)

Mums viennozimigi attiecibas berns ir uzlabojis, beidzot taa sajuta - jaa, esam gimene!
07.10.2015 23:28 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Ai, taču nedzesējiet mutes, dāmas.
07.10.2015 23:28 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Cik aizraujoši.
Mana mamma mani vienmēr mācīja, ka nekad neaizej no mājas pat vienu minūti, atstājot vāroties katliņu, ieslēgtu cepeškrāsni vai gludekli utml. Tā iemesla dēļ, ka mazums, kas var notikt ar TEVI un tu mājās vari neatgriezties... uz ielas notriekt mašīna, palikt slikti vai vēl simt iemeslu, kaut vai tas pats ķieğelis uz galvas, ko visi tā piesauc, bet kas nevienam gan neesot uzkritis (lāstekas no jumta gan)... Un nē, mamma man nav nekāda paranoiķe, vienkārši viela pārdomām par... visa pastāvošā nepastāvīgumu.
07.10.2015 23:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sasmejos par piemājas barčiku.Taču īstenībā tas ir skumīgi.
07.10.2015 23:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es te ko mēģināsu paskaidrot pēdējo reizi !

man vienalga ko dara citi bērni , mans bērns naktī guļ un tā nav viena nakts, es uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt kad viņa ir gulējusi naktī mazāk par 10h un tam ir bijuši iemesli un visas šīs situācijas es esmu paredzējusi iepriekš. Tas ir mans bērns un tā ir mana atbildība, man te nevienai nav jātaisnojas , tāpat kā nevienai nav mani jākaunina ... Drīkstat nošausmināts - kā zeme mani nēsā u.t.t ... Es esmu māte un es zinu kā un ko man darīt , nu jopcik, kā tādas jaunavas marijas cerat , ka es tiešām kaut ko nedarīšu vai darīšu tikai tapēc , ka cosmo meičas man ko saka ? :D :D :D
un priekš īpaši neattapīgām , es nesēžu barčikā katru nakti :D , bet ja man vajag iziet es to varu izdarīt bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem...
nu kaut kā tā ...
07.10.2015 23:14 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kāda , laika ziņā tās ir apmēram 30 sek , kāda starpība kur es dzeru savu alu/vīnu
Ja tev nav starpiba, nu pidod, te vispar nav nekas sakams. Ceru, ka tev tiesham nekad nenaksies saskarties ar sekaam kad berns sadomajis sastradat pigorus un tev gadas miseklis kapec nespej laicigi aizskriet majas.
07.10.2015 23:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es nezinu, manii runa personiga pieredze. Kad es un draudzene piedzivojam shoku, par to ko 3 gadigs puika speja izdarit minuutes laika, mes gandriz uz vietas nosirmojaam.

Sedejam, dzeram kafiju un puika istaba spelejas un skatijas kautkadu bebishraidijumu. Kad klusums saka skist aizdomigs, gajam skatities un sicis uzrapies uz palodzes pirms tam, piestumjot kreslu pie loga, palodze gana plata un loti zema. Labi, ka logs nebija valaa. Tapat uz palodzes staveja skeres kuras bija rokas stipiena attaluma. berni ir daudz acigaki un gudraki ka mums sket. Un saja veccuma zinkariba ir milziga.
07.10.2015 23:09 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
wee nesen bija gadĭjums, kad 6gadīgs bērns, noskatoties Merijas Popinsas multeni, paņēma lietussargu un izleca ārā pa logu, kamēr māte otru sīci veda uz bērnudārzu. To ir izdarījis 6 gadīgs bērns, bet tu atļaujies atstāt viengadnieku un doties izklaidēties. Diez vai paspētu atskriet no sava bāra, ja, nedod Dievs, bērnam ienāktu prātā pastrādāt ko līdzīgu.
07.10.2015 23:05 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ir atskiriba vai sedi majas pagalmaa, darza, bet te viena svilpaste sez barcikos


kāda , laika ziņā tās ir apmēram 30 sek , kāda starpība kur es dzeru savu alu/vīnu ?
un neviens ne ar ko nelepojas , vienkārši runājamies ....
07.10.2015 23:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ceru, ka so diskusiju nelasa kada kurai sakars ar sochiem. Kautkas nenormals. Ir atskiriba vai sedi majas pagalmaa, darza, bet te viena svilpaste sez barcikos un tuseejas. Zeme atveries un ar to vel lepojas.
07.10.2015 23:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mja, bet tai aplikācijai vajag divus telefonus.


nu , jā tā ir ...
07.10.2015 22:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mja, bet tai aplikācijai vajag divus telefonus. :-/
07.10.2015 22:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Forša padarīšana tā aplikācija.


man arī baigi patīk .... :-) tiešām forša un praktiska lietas, starpcitu pat bezmaksas
07.10.2015 22:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Cerams, ka wee zina, ka atkal pārkāpj likumu. (t)
07.10.2015 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits