Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā cīnīties?

 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Kā cīníties ar tādu nelāgu īpasību, kad dusmās sanāk sarunāt loti riebīgas lietas ko patiesībā nemaz nedomā?
06.10.2015 19:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Noteikti ka cilvēkam ir vajadzīgi draugi. Neredzu pat jēgu no attiecībam,ja cilvēkam nebūtu draugi ar kuriem aiziet patusēt,iedzert un parunāt pa dzīvi un atpūaties no otras puses. Kaut 1 vai 3 bet bez draugiem nevar,tie vienmēr būs tik svarīgi cik gimene (vai pat avarīgāki)


Muļķības
Mēs ar savu otru pusi aizejam kaut kur iedzert vai paballēties un varam ļoti labi pavadīt laiku.
Pat pēc daudziem attiecību gadiem, man „atpūsties no ģimenes” negribās.
Drīzāk ģimene ir atpūta no visa pārējā.
07.10.2015 10:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jo dusmās mēle strādā ātrāk par prātu. Esmu iespejams cilvēks kurš pret labu dos divtik labu pretī un pret sliktu-divtik slikti pretī.


tas kā par mani , ja es esmu dusmīga vai nedod Dievs aizvainota labi nebūs ...
06.10.2015 23:02 |
 
Reitings 110
Reģ: 02.08.2015
Lai arī kāds raksrurs, horoskops, temperaments cilvēkam būtu un lai arī kā viss besītu un kaitinātu, var tomēr savaldīties. No pieredzes saku, ka pašai vienmēr ir bijis tā, ka strīda karstumā pasaku ko riebīgu, lai sāpinātu un aizvainotu otru. Bet ar laiku ir nācies saprast to, ka jāpiedoma ko un kam tu to saki, lai pašam nesāpētu.
06.10.2015 22:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kā var pateikt to, ko nedomā?


lai otram būtu sāpīgi .... tā teik sitiens zem jostas vietas ... cilvēkiem kuri tā nedara ir to grūti saprast ....
06.10.2015 22:42 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Wee- Prieks ka neesmu vienīgais tāds :D

Delusion- Jo dusmās mēle strādā ātrāk par prātu. Esmu iespejams cilvēks kurš pret labu dos divtik labu pretī un pret sliktu-divtik slikti pretī.
06.10.2015 22:42 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kā var pateikt to, ko nedomā? :D Ja jau saki, tad domā gan, pat ja tas nav visu laiku un superapzināti.
Pazīstu daudzus šādus cilvēkus, kuri strīdos un dusmās ir gatavi otram sirdī gabalu izplēst un tad pasaka "bet es taču to nedomāju nopietni" - izvēlos ar viņiem nekontaktēties vispār. Ja normālā garastāvoklī saka vienu, bet dusmās ko citu, tas norāda uz divkosību un izlikšanos.
Vai nu jāmācās būt atklātam visu laiku, vai nu jāsavalda raksturs un jātur mēle aiz zobiem, citu risinājumu nav.
06.10.2015 22:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nekā , vienkārši pieņem sevi un viss.... es esmu tāda pati un vīrs arī ... ja mums pavel uz lielo kašķi tad ir čau ... meitenes jau te atcerās , kad labu laiku atpakaļ stāstīju par skandālu kurš beidzās ar ieiešanu stenderē un dašiņu virtuves sienā :D :D :D
06.10.2015 22:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams ka ar vecumu arī nāk tā pieredze un savaldīšanās, bet pašam vien labāk būs ja centīsies to jau apgūt ātrāk. Nu labāk tomēr neko neteikt nekā pateikt ko par daudz. It īpaši kamēr pats nestrādā un nevari pat varbūt atļauties savu dzīves vietu, tikmēr jādzīvo pēc mājinieku noteikumiem, patīk tas vai nē.
06.10.2015 21:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man arī tā ir. bet kaut kā tas temperaments ar laiku paliek mierīgāks.
ļoti ātri domāju :D skan stulbi tā teikt, bet tā ir - katru reizi saspringtā situācija, ja sanāk strīds, galvā iešaujas kāda frāze, kas ļoti aizvainotu otru cilvēku un es tik ātri uzmodelēju galvā situāciju, kad sāpinu otru ar savu teikto, ka nespēju to vairs pateikt, pat ja uz to mirkli ir dusmas un besis.
06.10.2015 21:39 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Noteikti ka cilvēkam ir vajadzīgi draugi. Neredzu pat jēgu no attiecībam,ja cilvēkam nebūtu draugi ar kuriem aiziet patusēt,iedzert un parunāt pa dzīvi un atpūaties no otras puses. Kaut 1 vai 3 bet bez draugiem nevar,tie vienmēr būs tik svarīgi cik gimene (vai pat avarīgāki)
06.10.2015 21:34 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Turēt muti un paklusēt.

Lai gan es esmu tempermentīgs holeriķis esmu iemācījis vajadzīgā brīdī turēt muti.
Galvenais ir izturēt pirmās sekundes, pēc tam ir vieglāk.

Es sev esmu uzstādījis noteikumus, kurus nepārkāpju - pat vissliktākajā situācijā nepazemot otru ar lamuvārdiem.
06.10.2015 20:41 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- vai nav tā ka šī ipasiba tikai ar gadiem,mainoties raksturam utt citam lietam sak pazust? Jau rakstīju ka zem 25. Mums arī tie raksturi galīgi nesapas. Nu galīgi. Vina ir cilvēks,kas vienmēr atradīs tikai piesieties un uzskatīs ka tikai vinai ir taisnība. Ja arī būšu izdarījis ko labu,vienmēr pamanīs ko neesmu izdarījis. Un tā ir tikai viena lieta. Un tas viss kaitina loti. Dažreiz ir nepatikama sajūta jau tādēl vien,ja esmu vienā dzīvokli ar vinu. Bet saprotu ka es pagaidām nestrādāju un vina nopelna diezgan labi,tādēl sajūtos riebīgi kad pasaku dusmās ko sliktu.
06.10.2015 20:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja vien to dzīvē izdarīt būtu tik vienkārši.


Atcerēies vienu reizi tā izdarīt, tad pēc tam jau tas aizies. Labāk kod sev mēlē nekā saki ko baigi pretīgu tam otrajam cilvēkam.

Hmm cik tev gadi ka runā nesmuki ar māti? Lai gan, visiem mums ir savi vājie punkti. Man nekad ar vienu radinieci nav bijušas labas attiecības, kā arī ņemot vērā ka mēs abas esam līdzīgas, abas kašķējamies kā nelabie, es protams sevi turu pie savaldības cik vien ilgi varu, bet jā, ir reizes kad vienkārši viņas kūdīšanu arī nespēju izturēt, vai arī ka lien pa vidu kur nevajag. Šis cilvēks tad ir vienīgais līdz šim ko es pazīstu kas mani vel var spēt izvest no pacietības, bet visi pārējie radi jau par to tik tā pasmejās, jo mēs kā mazi bērni saķīvējamies un tad ignorējam viens otru :D

Bet ok, mēs jau visi reizēm ko nesmuku pasakam, vienkārši pēc tam ir jācenšas atvainoties vai kaut kā to vērst pa labu.
06.10.2015 20:06 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- Tas būtu loti labs variants. Ja vien to dzīvē izdarīt būtu tik vienkārši.
06.10.2015 20:00 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Visstulbākais ir tas,ka tās riebīgās lietas visbieżāk saku miesīgai mātei,jo mum galīgi nesapas raksturi+vina bieži izprovocē uz to un pēc tam vēl atstāsta vecākajam brālim visu riebīgo,ko esmu teicis,net nekad to,kapēc tā teicu,tā vienmēr pataisot mani par vainīgi
06.10.2015 19:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bet lūk, tas cilvēks arī sevi nemāk acīmredzot savaldīt. Varbūt jums vajag cilvēcīgi izrunāties utt. Tā arī pateikt lai to ko tu pasaki niknumā neņem pie sirds jo tas tā nav domāts.

Vai tad tu būtu priecīgs zaudēt tuvu cilvēku tikai dēļ stūlbībām kuras sarunā niknumā? Gan jau ka nē, tieši tāpēc vajag turēt prātā ka tev šis cilvēks ir svarīgs kad ko strīdās pat. Un ja tevi arī izaicina sakot ko nesmuku tev, tad vienkārši saki lai viņi nomierinas, ja tas nelīdz tad aizej prom no strīda uz kādu laiciņu, lai tad cilvēks nomierinās un sakopo domas, pie viena tu pats ar to izdari un tad atnāc atpakaļ un normāli izrunājies. Nekādā gadījumā nevajag pavilkties uz kašķiem.
06.10.2015 19:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un es dusmās diemžēl nedomāju ar galvu. Es saprotu ka cilvēkiem,kuriem arī nav šādas problēmas,visticamāk šo nesaprast,bet varbūt kādai ari ir/bija tāda nelāga ipasiba un tika mo vinas valā?


Jā, bija man tāda īpašība spļaut laukā to kas uz mēles gala, tā arī darīju līdz vienu reizi smagi ieberzos, pati dēļ sevis teiktā biju iedragājusi ko īpašu.. Nu neko, ar laiku iemācijos domāt pirms runāt. Nē tas nebija dienas laikā vai mēneša laikā, tas bija ar gadiem un cilvēku maiņu.
06.10.2015 19:48 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Miss joker- tur tā problēma,ka es nemāku sevi apvaldīt. Es nemāku noslēpt savas emocijas un splauju arā,kas pirmais nāk mutē,it īpaši ja tas cilvēks man pirmais ir pateicis ko riebīgu (dusmu iespaidā) un nezinu kā ar to cīnīties.
06.10.2015 19:45 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Valdies un viss. Kad ir kāds strīds, padomā jau uzreiz, kā tas beigsies, ja atkal ļausies impulsam sarunāt visu, kas ienāk prātā. Vai tu būsi laimīgs? Vai otrs cilvēks būs laimīgs? Nebūs.

Kā arī padomā par to, kāpēc tu sarunā tādas lietas. Vai tu gribi otru sāpināt? Vai tu gribi pacelt savu pašvērtējumu uz otra fona? Vai tev vienkārši gribas uzvarēt strīdā, lai tur vai kas? Kad nonāksi līdz cēlonim, tad attiecīgi arī varēsi mēģināt kaut ko mainīt. Uzņemies atbildību par savu rīcību, nevis mēģini vainot savu horoskopa zīmi vai citas lietas, kas nav no tevis atkarīgas.
06.10.2015 19:43 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Un es dusmās diemžēl nedomāju ar galvu. Es saprotu ka cilvēkiem,kuriem arī nav šādas problēmas,visticamāk šo nesaprast,bet varbūt kādai ari ir/bija tāda nelāga ipasiba un tika mo vinas valā?
06.10.2015 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits