Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neprotu dusmoties

 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Labrīt!

Jau atkal rīts sācies ar slapju, pieraudātu spilvenu.

Kāpēc mēs, sievietes, nemācamies no kļūdām un arvien ļaujamies tikt sāpinātas?
Man arī likās, ka šoreiz viss būs citādi, bet ņiifiga...
Kādu laiku atpakaļ sāku tikties ar burvīgu vīrieti, garīgā un emocionālā saskaņa 110%, kad esam kopā vienkārši lidoju.... Un sekss... es beidzot, pirmo reizi mūžā saprotu, kas ir tās 7. debesis, par ko visi tā runā...
Bet viņam ir viens niķis - ik pa laikam pilnīgi pazust no zemes virsas. Un pēc tam tēlot, it kā nekas nebūtu bijis. Kā arī sarunāt tikšanos, bet atkal pazust.

Nē, citas sievietes diez vai ir, bet zinu, ka ir alkohols.

It kā jau nekas traks, es nekad neesmu aizliegusi saviem ex vīriešiem iet ballēties utml, bet nu tad piezvani un paziņo, nevis pazūdi.

Man vajadzētu dusmoties, bet nē - es muļķe priecājos, ka šis tomēr ir uzradies pēctam, jo redz kopā ir tik labi....
Pilnīgs bērnudārzs no pieauguša vīrieša, kuram jau ir bērni no iepriekšējām laulībām.

It kā jau sīkums vien ir - nepiezvanīja, nepainformēja. Bet jūtos kaut kā nejauki. Nenovērtēta.

Taču pamest arī negribas, jo ir cerība, ka kopā varētu būt labi, bet varbūt beigt sevi muļķot??

Kā jūs rīkotos?
03.10.2015 10:13 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Liels paldies par atbildēm, meitenes. Ir viela pārdomām.
05.10.2015 12:46 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Un jā,šajā laikā,kad viņš ir uz korķā viņš tiešām ir pazudis,nav sazvanāms,jo 99% ir pazudis viņa telefons,vai tas ir nozagts.Gadās,ka neviens nezin,kur viņš atrodas,gadās,ka kaimiņi nāk un saka manai omei,ka viņas dēls uz adas un tādas ielas nokritis guļ,tad mēs ar draugu braucam meklējam to psihopātu,kurš brēc,ka mājās negrib un ejiet jūs visi nahuj.Citā laikā viņš ir forš cilvēks,asprātīgs,kā vīrietis laikam jau diezgan izskatīgs(grūti uz savu tēvu tā paskatīties),bet tas nav tā vērts.Cik reizes ar omi jau neesam nospriedušas,ka labāk būtu nomiris,varētu iet pie kapa un paraudāt,nebūtu jākrāmējas ar to nenormālo,kas rij antidepresantus kopā ar šņabi,sauc uz mājām ātro palīdzību un tad viņus noliek par to,ka viņam piedāvā viņu aizvest tikai uz Tvaika ielu.Tas ir nenormāls kauns un šausmīga nelaime.
05.10.2015 12:24 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Beidz.Alkoholiķi nemainās.Man diemžēl ir tāds tēvs,kas savos gandrīz 50 gados,bija mainijies uz 7 gadu ilgu periodu,kurā nedzēra ne grama.Toties,kas darās tagad...Un viņam ir cita sieva(jo mana mamma no iņa izšķīrās tieši dzeršanas dēļ) un 4 bērni,sieva regulāri paliek viena,jo viņš pierijas un kaut kur aizvazājas,vai nedod Dies' atvelkas mājās un sieva tiek pie 5. bērna pieauguša vīrieša izskatā,kas visu laiku lej krokodila asaras un stāsta,ka gribot nomirt,mazu bērnu klātbūtnē.Tā ir sērga!Nekad un nemūžam!
05.10.2015 12:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Meitene mīļā, no alkoholiķa bēdz kā no nāves. Nopietni. Laimes brīži, kas ir starp iedzeršanām NAV tā vērti. Ģimeni ar šādu cilvēku nevar veidot un alkoholiķis mainīsies tad, kad pūcei aste uzziedēs. Vairumā gadījumu. Un ar gadiem pārsvarā kļūst tikai sliktāk. Es zinu, jo man ir bijis jāsamierinās ar šādu tēvu. Un, tici man, Tu negribēsi, lai arī Taviem pieaugušajiem bērniem jāmeklē tēvs rokā un jāved atkačāt, un jāmeklē dažādi veidi kā tikt ar šo slimību galā. Neesi muļķe, nebāz galvu cilpā.

+1000000000
05.10.2015 11:52 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bija man viens tāds, kurš uzradās tikai pēc paša vēlmes...pārējā laikā nebija atrodams. Viss jau bija baigi forši, bet sapratu, ka man besī un viss...tā arī viņš atjēdzās, ka tiešām pavisam grib mani blakus tad, kad jau bija daudz par vēlu :-D
05.10.2015 11:43 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
neprotu dusmoties
Principā, mēs kontaktējamies tikai tad, kad viņš vēlas.


Ņem un kontaktē!

Parasti ja vīrietis meklē kontaktu tad viņš nesāk ar uzbraucieniem bet kad tāds femellus vulgaris meklē kontaktu, tad pirmie teikumi ir truli uzbraucieni - "Nah neraksti?", "kur pazudi?". Vīrietim jābūt psiholoģiski ļoti rūtītam vai arī nedaudz pajoliņam, lai nebojātu garīgo sev un sievietei kā arī lai lai pozitīvi novērtētu šādus uzmanības apliecinājumus no savas sievietes.
04.10.2015 19:37 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Lai kā negribētos, ar prātu saprotu, ka jums visām taisnība, meitenes. Dodiet man spēku aiziet no šīm "attiecībām"
04.10.2015 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Meitene mīļā, no alkoholiķa bēdz kā no nāves. Nopietni. Laimes brīži, kas ir starp iedzeršanām NAV tā vērti. Ģimeni ar šādu cilvēku nevar veidot un alkoholiķis mainīsies tad, kad pūcei aste uzziedēs. Vairumā gadījumu. Un ar gadiem pārsvarā kļūst tikai sliktāk. Es zinu, jo man ir bijis jāsamierinās ar šādu tēvu. Un, tici man, Tu negribēsi, lai arī Taviem pieaugušajiem bērniem jāmeklē tēvs rokā un jāved atkačāt, un jāmeklē dažādi veidi kā tikt ar šo slimību galā. Neesi muļķe, nebāz galvu cilpā.
04.10.2015 11:54 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Noskatījos savā draudzenē, kas mēģināja saglabāt attiecības ar vīrieti alkoholiķi. Nedzīvoja viņi kopā, bet bieži vien bija tādas situācijas, kad bija paredzēts vīrietim ierasties ciemos. Draudzene šim sagatvojusi vakariņas, vīnu, viss kā pienākās. Beigās pie vakariņām tiku es, jo bija jābrauc mierināt draudzene. Vīrietis neesot atbraucis, telefons izslēgts, nekādu ziņu. Pāris nākamo dienu laikā pilnīgs klusums no vīrieša, bet šī apzvanījusi visus vīrieša radus- omes, mammu, māsīcas, kas arī neko neesot dzirdējušas no sava radinieka. Pāris reizes viņa pat bija aiztriekusies uz viņa dzīvesvietu citā pilsētā, kurā protams viņš neatradās. Parasti pēc nepilnas nedēļas vīrietis uzradās kā nekas nebūtu noticis. Šim redz, vienkārši esot izlādējies telefons, bet pa ceļam pie viņas esot saticis sen neredzētus draugus. Un tā šis scenāris atkārtojās neskaitāmas reizes. Līdz vīrietis notinās pie dāmas, kas acīmredzot necentās viņu vaktēt.
Draudzenei no šī visa sačakarēti nervi, pazaudēja viņa 2 gadus no medicīnas skolas, un kur nu vēl viss pārējais izniekotais ieguldītais laiks " attiecībās".
Tagad atceroties to laiku viņa pati saka, ka nezina, kur bija palicis viņas prāts. Rozā briļļu iespaidā neesot klausījusies ne manā, ne kādā citā viedoklī. Visvairāk no tā perioda viņa nožēlojot tieši izniekoto laiku un savu interešu nolikšanu otrajā plānā.
04.10.2015 00:10 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
alkoholiķi nemainās, sakiet?
ir kādai bijusi pieredze?


Ja būtu pavisam jauns, tad varētu varbūt domāt, ka iztrakosies un nomierināsies. Bet, ja aiz muguras laulība un bērni, tad jau pieaudzis cilvēks tomēr. Man arī bijusi pieredze ar tādu tipiņu, toreiz viņam bija 27. Pagājuši septiņi vai astoņi gadi, bet, cik nu zinu, mainījies nekas nav. Piedod, bet nedomāju, ka viņš tās vispār uztver kā attiecības. Ar tādiem var izklaidēties, ja nu garlaicīgi un nav nekā labāka, ko darīt, bet neko nopietnu plānot nevajag.
03.10.2015 23:52 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Man ir tā apnicis vilties... so.so, varu piekrist katram Tavam vārdam, vienkārši vajag, lai kāds no malas pasaka.
03.10.2015 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nē nu dari kā zini, katram jau pašam uz saviem grābekļiem jāuzkāpj. Un var jau būt, ka mainās ar'. Bet nu tu taču saproti, ka tā ir neliela iespēja, vai ne? ;-) Un, ja nemainās, tad tāda tava dzīve būs ar viņu. Un viss.
Jums vēl pat nav bijušas nopietnas attiecības. Es tavā vietā skrietu, kamēr ir vēl rozā briļļu periods, jo tās nokritīs un nekas briesmīgs nenotiks. Atradīsi citu, ar kuru labs sekss.
03.10.2015 23:32 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
so.so - par bērniem viņš rūpējas, ar sievieti vienkārši nav sapasējis līdz galam....

laikam baigās klapes uz acīm man ir un uzskatu vēlamo par esošo! (s)
03.10.2015 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
alkoholiķi nemainās, sakiet?

Un kā tev pašai liekas?
Nē, nu visi jau var mainīties, bet tik un tā. Vecis ne vien dzer, kas acīmredzot jau ir atkarība. Viņam arī ir pie vienas vietas. Viņam jau ir izjukusi ģimene aiz muguras (t.i. - viņš ir tēvs bērniem, ar kuru māti šķīries un tagad dzerstās riņķī kā padsmitnieks). Ko tu vispār no viņa gribi, ja mēs atņemam tās romantiskās idilles ainas ar labu seksu? Tu taču nevari gribēt izveidot nākotnē ar viņu ģimeni, ņemot vērā augstāminēto? Tad kam - īslaicīgām attiecībām? Šitie kreņķi ir tā vērti?
03.10.2015 23:26 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
alkoholiķi nemainās, sakiet?
ir kādai bijusi pieredze?
03.10.2015 23:20 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
lai saglabātu mīlošas attiecības, abiem to ir jāgrib. lai kā arī autore saņemtos un rīkotos, bez vīrieša motivācijas kaut ko mainīt, te nekas nesanāks.
ja nu vienīgi tā saņemšanās tiks vērsta uz problēmas ignorēšanu un pieņemšanu par normu.
03.10.2015 23:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nevajag tev dzērāju :(
03.10.2015 23:12 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ar alkoholiķi nu nē.
03.10.2015 23:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Egamons, kā tad viņai jārīkojas? (no tava teksta neko nevar saprast)
03.10.2015 22:54 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
chillliite
No manis +

Šodien ekstra stundas strādāju, konstrukcija tāda!
Es ne vienā vārdā neteicu ka pamest : Ieteiktu neklausīties šās diskusijas komentāros, jo katrs spriežs pēc sevis un Tava kopējā teksta, ko Tu esi uzrakstījusi.Jādomā ir Tev pašai un jāsaprot, ko Tu vēlies no tā visa sasniegt.Glābt attiecības? TAD RĪKOJIES, GAIDĪT? Neieteiktu, jo nekas nemainīsies un rutīna turpināsies.Jo katrs cilvēks sadzīvo ar savām problēmām, citi noklusē.Citi nevēlas sāpināt atklājot, tāpēc jau ir otrs cilvēks lai motivētu, uzrunātu.IR TAK BEIDZOT JĀSĀK DZĪVOT!!! Tu vēlies visu savu atlikušo dzīvi raudāt, domāt kur viņš ir vai kāpēc neatbild? ATBILDE IR , KA JĀRĪKOJAS, jo katrs risina savas problēmas savā starpā, nevis liek publiskai diskusijai un tad izceļ KĀPĒC VIŅŠ IR TIK SLIKTS!
Es uzliku akcentu uz vārdiem, kur nāktos veikt kādas aktivitātes, lai vieglāk saprastu.
03.10.2015 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits