neprotu dusmoties

 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Labrīt!

Jau atkal rīts sācies ar slapju, pieraudātu spilvenu.

Kāpēc mēs, sievietes, nemācamies no kļūdām un arvien ļaujamies tikt sāpinātas?
Man arī likās, ka šoreiz viss būs citādi, bet ņiifiga...
Kādu laiku atpakaļ sāku tikties ar burvīgu vīrieti, garīgā un emocionālā saskaņa 110%, kad esam kopā vienkārši lidoju.... Un sekss... es beidzot, pirmo reizi mūžā saprotu, kas ir tās 7. debesis, par ko visi tā runā...
Bet viņam ir viens niķis - ik pa laikam pilnīgi pazust no zemes virsas. Un pēc tam tēlot, it kā nekas nebūtu bijis. Kā arī sarunāt tikšanos, bet atkal pazust.

Nē, citas sievietes diez vai ir, bet zinu, ka ir alkohols.

It kā jau nekas traks, es nekad neesmu aizliegusi saviem ex vīriešiem iet ballēties utml, bet nu tad piezvani un paziņo, nevis pazūdi.

Man vajadzētu dusmoties, bet nē - es muļķe priecājos, ka šis tomēr ir uzradies pēctam, jo redz kopā ir tik labi....
Pilnīgs bērnudārzs no pieauguša vīrieša, kuram jau ir bērni no iepriekšējām laulībām.

It kā jau sīkums vien ir - nepiezvanīja, nepainformēja. Bet jūtos kaut kā nejauki. Nenovērtēta.

Taču pamest arī negribas, jo ir cerība, ka kopā varētu būt labi, bet varbūt beigt sevi muļķot??

Kā jūs rīkotos?
03.10.2015 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ieteiktu arī nelielu nepieejamību no tavas puses - nesatiecies vienmer, kad viņš grib. Protams, vairāk izklausās, ka viņš izklaidējas, nevis plāno ko nopietnu.
03.10.2015 10:42 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Labāk tik ļoti neuzticies viņam par to, ka viņam nav cita.
Šobrīd esi iemīlējusies un redzi viņu labāku kāds viņš patiesībā ir
03.10.2015 10:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Taču pamest arī negribas, jo ir cerība, ka kopā varētu būt labi, bet varbūt beigt sevi muļķot??
Es izvēlētos beigt muļķot.. Šaubos vai pat 9.debesis būtu to pārdzīvojumu un stresa vērtas :)
Protams, ir jauki, ka tas kopā pavadītais laiks ir skaists.. tomēr reizēm ir vērts padomāt praktiski.

Ja vīrietis ir īstais.. kā Tu redzi ģimenes dzīvi ar bērniem? Sevišķi periodos, kad viņš pazudīs..
03.10.2015 10:26 |
 
Reitings 47
Reģ: 24.07.2015
Tas notiek regulāri. Principā, mēs kontaktējamies tikai tad, kad viņš vēlas. :(
03.10.2015 10:25 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tā ir tikai viena reize, kad viņš tā pazūd? Vai regulārs niķis? Nosodīt nenosodīšu, cilvēki ir dažādi. Bet tev atliek tikai viens - vai nu samierinies, vai arī izbeidz to visu. Ja pieaugušam vīrietim ir tāds netikums, tad tā tas arī paliks. Nav jau suns, neizdresēsi.
03.10.2015 10:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits