Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ticība parādās?

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Pirms nedēļas izšķīros no drauga, kuru ļoti mīlēju, pusotru gadu mana pasaule riņķoja ap viņu vien un biju laimīga. Nu, viņš ar laiku mainījās, asi uz visu reaģēja, strīdos saukāja rupjos vārdos un tamlīdzīgi. Labi, nav runa par to. Protams, sirsniņa sāp, pirmās nopietnās attiecības, visu darījām kopā, ceļojām, mācījāmies, mums bija entās savas "lietiņas", muļķīga un mums īpaša valoda, kad uznāca super-mīļums (no malas nedaudz banāli), biju pieradusi jau pie viņa vides, viņa mājas man bija harmoniskākā vieta pasaulē, it īpaši viņam azotē. Viss, ko attiecībās vien var kopā darīt - pirmo reizi tieši ar viņu. Kaut filmu skatīšanās un vakariņu taisīšanu, kas ir tik parasta lieta, bet forša. Katrā ziņā, protams, tagad man nav ticība, ka atradīšu tik mērķtiecīgu, sakarīgu un sev tuvu cilvēku, kuru tik stipri mīlēšu. Vispār liekas, ka pārējie visi ir nekādi. Vai kādai ir šādi bijis, ka patiesi liekas, ka pasaulīte iekšējā dikti sabrukusi, atmiņas nenormāli liek raudāt utt., bet spējat vēl kādu reizi dzīvē kādu iemīlēt vēl stiprāk un nekas neasocējas ar bijušo? Cerams, ka neesmu haotiski un nesaprotami te savārdojusi kaut ko.
04.09.2015 16:27 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Šis bija super komentārs, patiesi! Vēnas graizīt netaisos, spilvenos gluži asaras neleju, ik pa laikam tik atceros un tad sirsniņa saraujas, bet ar katru dienu jūtos daudz labàk un saprotu par visu situàciju arvien vairāk. :)
05.09.2015 20:13 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Ehhh, es tikai gribu būt laimīga un priecīga, vai tiešām tas ir par daudz prasīts..


Šīs frāzes, lai cik varbūt situācija cilvēkam nav sāpīga, reāli krīt uz nerviem. Kas prasīts? Kādam jānodrošina Tev laime, redz pirmais rumaks izdomāja spriņģot un pa pasauli skriet, tad gandrīz vēnas jāgriež. Labāk paskaties apkārt, kas bez tā puišeļa ir (nesaprotu, kā tīni / pusaudzi var par vīrieti saukt, uzaudzē pirmo spalvu uz sejas - vīrietis??).

Ne Tu precējusies, ne Tev bērni, ne kopdzīve uzsākta, turklāt vēl mācies. Tev visas durvis priekšā un reāli lielākai daļai tās būs labas iespējas. Ne velti vecāki cilvēki pasmīkņā par pirmajām attiecībām / pieredzi, jo tos grābekļus visi ir izstaigājuši, tik tās jaunās meitenītes tik brēc sejā, ka neko nesaprotot, jo viņai viss savādāk. Nekas nav savādāk, ja dzīvē mēslu nebūtu, tad Tu nekad nezinātu, ko nozīmē būt laimīgai! Iepazīsi īsto, atcerēsies un sajutīsi, ko nozīmē cieņa, attieksme, izpratne, tad sapratīsi, cik muļķīgas un bērnišķīgas visas asaras bijušas.

Cik nav runāts ar meitenēm, kuras pamestas - akd, visa dzīve lupatās, jākaras, īstā un patiesā mīla vējā, mūžam mīlēs, bla, bla. Tik nez kāpēc paiet dažai mēnesis, dažai trīs, dažai gads un visām atkal jauna mīla, vēl labāka, vēl patiesāka un dziļāka un bieži vien tā patiešām ir.

Tā kā necepies, atrodi sev nodarbes, izpaud sevi, satiecies ar draugiem, baudi dzīvi un sapratīsi, ka iespējams biji važās visu šo laiku, kad "likās esi laimīga".

No puiša skatu punkta - vairums vīriešos pēc šķiršanās atmostas mednieka instinkts un, ja jutīs, ka Tev paliek labāk, ir jaunas simpātijas, tad centīsies atkal "piebraukt" - neuzkāp uz šī grābekļa, jo tas būs tikai tik ilgi, kad būsi atkal iekarota.
05.09.2015 15:47 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
tas labi, ka ir labāk, bet labuma un pēkšņa sliktuma uzplūdi būs kādu brīdi :)
05.09.2015 15:31 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Kā pa amerikāņu kalniņiem - šobrīd jau jūtos labi un cerams pēc kāda laika viņš neturēs naidu uz mani un būsim draugi, lai vismaz varam vienās ballītēs kopā būt vai neiet viens otram ar līkumu, jo visi draugi kopīgi.
05.09.2015 15:08 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
anndele, nu jocīgi būtu, ja no mīlama cilvēk izšķirtos un pēc pāris dienām būtu priecīga un laimīga...8-)
05.09.2015 13:47 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Ehhh, es tikai gribu būt laimīga un priecīga, vai tiešām tas ir par daudz prasīts..
05.09.2015 13:44 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
05.09.2015 13:27 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
anndele, laicīgi centies pieslēgties kkur klāt :)
Varbūt te ir kāda, kurai līdzīgs storijs un variet sadraudzēties :)
05.09.2015 13:13 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Tur jau tā lieta, ka visiem citi plāni un tad nu jūtos kā uzmācīga muša, katru dienu prasot
05.09.2015 13:10 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Bet tā būs, gribi, patīk vai nepatīk :)

anndele, bet Tu arī nesēdi mājās un negaidi kko. Uzzvani pati draudzenēm, sadomā un piedāvā kaut ko pati, redzēsi, cilvēki atsauksies :)
05.09.2015 12:59 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Nekad man nepatika teiciens "viss, kas notiek, notiek uz labu" un "kā liktenis lēmis, tā būs", jo man bail no nezināmā un lielām pārmaiņām, bet pagaidām turos pie šī atziņām un ceru, ka viss būs labi. Sāku nedaudz sevi šaustīt, ka es pie visa vainīga, jo viņam pašlaik ir labi, visas meitenes raksta, draugi kopējie vakar uz pasēdēšanu uzaicināja, viss viņam kārtībā, bet es tik sēžu viena, nevienam neinteresēju un jūtos, itkā pie visa būtu vainīga, ja jau man slikta karma. Ugghhh, šis izklausās pēc domu jucekļa un sevis šaustīšanas.
05.09.2015 12:56 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Sākums varētu būt grūts, bet lai cik būtu banāli, viss notiek kā jānotiek un Tevi noteikti gaida kaut kas labāks, lai gan tagad Tu noteikti tā nedomā ;)
bet vispār , pai pai :)
05.09.2015 12:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Savu ''lielo mīlu'' mākslīgi elpināju ilgu laiku.. gumijas stiepšanas dēļ..šķiršanās brīdī atvieglojums nomāca sāpes, ilgas nebija aktuālas.
Vēlāk sev pārmetu, ka labāk būtu bijis, ja viss tiktu pārtraukts krietni agrāk. Ilgs laiks tika izniekots..

Tavā stāstā jauki ir tas, ka tie nav daudzi notriekti gadi uz nervu rēķina.. :)
05.09.2015 12:47 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sēžu un cenšos saprast, vai patiesi var ienīst kādu, ko nesen ļoti mīlēji bez īpaša iemesla
05.09.2015 12:37 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Cormeum, perfekti pateikts, jo patiesi pēdējā laikā jau mīlēju to ilūziju, kā mums varētu būt, kā viss mainīsies, atcerējos to cilvēku, kāds bija sākumā. To es uzreiz sapratu, tieši tādēļ vairāk sāp tas, ka viņš necentās, tā nenotika un es biju sacerējusies, ko īsti nevajadzēja
05.09.2015 11:52 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Aurita1, mīlestība acis aizmālē un varbūt man bija pārāk liels pieradums pie viņa, tādēļ loģiski, ka pārdzīvoju, ka pēkšņi viss ir citādāk un es visu laiku esmu mājās, ne pie viņa, kur dzīvojāmies. Neredzu starpību laikam. Pa to pusotru gadu attiecības bija ļoti nopietnas, bet neņemšos skaidrot.
05.09.2015 11:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tu vienkārši mīli savu ilūziju par konkrētu vīrieti. Jūtas un sirdsāpes ir par to foršo studiju biedru, kurš pret Tevi ir mīļš un jauks, nekliedz, nelamājas.. bet realitātē jau tāds nemaz nepastāv.. :-/
05.09.2015 11:49 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es ar vienu.savu ex mācījos vienā grupā. Tad nu man tas viss pasākums aizņēma pusotru gadu. Un arī šķīrāmies slikti. Bet nu neko,tas viss ir ļoti senā pagātnē un vairs nav aktuāli.
05.09.2015 11:48 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Nu, pēc šķiršanās viņš visiem stāstīja, ka mana mamma likusi man ar viņu būt kopā naudas dēļ (lai gan tā patiesi nebija un manai mammai viņš ļooooti patika), mana mamma to uzzināja, šausmīgi sadusmojās un tad nu viņiem bija saruna. Man tas likās kā izdomāts pekstiņš, lai pasargātu savu pak*ļu un neviens nezinātu, kā patiesībā viņš pret mani izturējās. Viņš ir cilvēks, kas vairāk par visu mīl sevi un vienmēr domā, ka tikai viņam taisnība. Tad nu pēc šīm sarunām vismaz neuzdrīkstas sliktas lietas par manu ģimeni teikt. Šos melus viņš izdomāja, jo es pateicu, ka šķiršanās bija labākais, ko viņš manis dēļ varēja izdarīt un es būšu laimīgāka. Nezinu, vai nu tiešām traki laimīgs un ienīst mani vai šis viss izpaužās, jo viņam sirsniņā sāp. Vispār traka situācija.
05.09.2015 11:47 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
anndele, gadiem netiek pāri nu nejau tik īsām attiecībām kā 1,5g!
Wtf tas aizņem tik niecīgu laika sprīdi tavā dzīvē.
Kādā sakarā tu sauc to par nopietnām attiecībām?

Viņš tā kliedz un tu saki "nē, zaķi, nevajag tā", nu tad esi pelnījusi tik sūdīgu vīrieti, ja vēl pēc visa šā tev ir jūtas...
05.09.2015 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits