Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pie vīrieša ar mantām...

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Šodien piektdiena, un atkal ar mantām vakarā braucu pie puiša, kur būšu visu nedēļas nogali.

Protams, tas ir forši, esmu laimīga. Bet... tās mantas... ufff :( Katru reizi es sakrāmēju kādas divas lielas somas, jo nevar zināt, ko tieši darīsim tās divas dienas. A ja nu jāsporta, a ja nu uz restorānu jāiet, silts laiks, auksts laiks, visa kosmētika, matu lietas utt.

Jums arī tā ir un kā tiekat ar to galā? :)
04.09.2015 10:11 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Cik somas tad tu ņem līdzi, kad brauc ceļojumā uz nedēļu?
04.09.2015 21:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
uij, cik labi, ka es pat 3 nedelju celojumu varu saplaanot 1 medium size somaa :D ko tu lidzi njem??

man parasti ir tadas 3 dienaam lidzi njemajaa sarakstaa, ka japanem lidzi dzinsus, 3 dazadus kreklinus, bluuzi ja nu kas? kedas?balerinas? 2 lupu krasas, kremus,kemmi? es shados gadijumos izmantoju testeriishus. Matus piektdien izmazga, sataisi un nav nekas jastiepj lidzi....

Pat ja arī zinu, ko darīsim, tak tāpat 2-3 dienu laikā daudz kas tiek darīts, līdz ar to sataisīties vajag katriem apstākļiem


nu paga, cik reizes dienaa tad tu pargerbies? man vispar liekas, galvenais, lai smuki, tiri mati (iztaisnoti, lokas, vienalga, kas), vienkarsh makeup un tirs apgerbs. nu ko veel vajag?
04.09.2015 19:59 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Par tām zobu birstēm un ķemmēm, mantu atstāšanas piedāvājumiem.. Uz to nav jāiespringst. Esmu kopā ar cilvēku, kurs nevienai nekad neko tādu pats nepiedāvātu, un nejau tāpēc, mani viņš mīl mazāk nekā kāds cits to, kurai piedāvājis šādas opcijas. Tas nav nekāds rādītājs.

Arī es kādu laiku braukāju ar somām, tāpēc, pirmkārt, tiešām izvēlies apģērbu, kuru var kombinēt. Nu nevajag uz 2 dienām piecas bikses, 10 maikas, jaku, kleitas trīs un vēl apavus, taisnotāju fēnu un kosmētiku 3kg. Nu nevajag. Tiešām max 2 bikses ir absolūti pietiekami, 3 blūzes (vai džemperīši, ko jau labāk pati velc) ir pietiekami, viena kleitiņa ir pietiekami un arī šortiņi ir pietiekami, virsjaka, vieni sportiskāki apavi un vieni neitrālāki kājās.

Arī kosmētikā iesaku optimizāciju, nav vajadzīgi seši krēmi, labāk viens universāls, galu galā tās ir tikai divas dienas un nekas slikts nenotiks, nav vajadzīgas nez cik paletes acu ēnu, vaigu sārtumu un bronzeru. Mans must have komplekts ir konsīleris, BB krēms, caurspīdīgs pūderis, vaigu sārtums, uzacu zīmulis, tuša, un šo komplektu var vēl sašaurināt, šo visu var salikt maza izmēra kosmētikas maciņā. Sejas tīršanai tām divām dienām var izmantot salvetes, mazāk vietas aizņem un vieglākas.
Pie drauga pirmās lietas, ko atstāju pati, bija zobu birstīte un vates kosmētikas noņemšanai, viens mitrinošs universāls sejas krēms. Nedomāju, ka tādā veidā būtu okupējusi viņa skapi :D
04.09.2015 17:04 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kad mēs vēl nedzīvojām kopā, es parasti daļu mantu atstāju vienkārši pie viņa. Tas taču ir pašsaprotami, kādēļ gan man būtu jāstiepj atkal projām visas mantas, ja drīz pēc pāris dienām atkal viņas vilkšu šurp. :D
04.09.2015 15:48 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Katru reizi es sakrāmēju kādas divas lielas somas, jo nevar zināt, ko tieši darīsim tās divas dienas.

Sataisīties var, bet ne jau divas lielās somas uz nieka 2 dienām. Ko tu tur ņem līdzi? Bez puses no tā visa neiztikt?
04.09.2015 15:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tās ir tikai 2-3 dienas, tā nav nedēļa vai mēnesis kad jāņem visa garderobe līdzi. Paņem vienu smukāku kleitiņu, tad bikses kuras būs kājās, piekombinē klāt 1-2 krekliņus kurus vari līdzi paņemt, 3 krekliņš mugurā. Somā vel ieliez svārciņus, kas arī piekombinēti lai izskatītos labi ar līdzi paņemtajiem krekliņiem.
Ja domā ka sportosiet, tad paņem kādus šortiņus līdzi, ja vajag gan jau draugam kāds krekls arī būs pa rokai ko aizdot, tas jau nekas ka pa lielu izskatīsies, tomēr sportošana nevis skaistumkonkurss.

Velc kājās kurpes kuras ir unversālas vairāk, gan der igdienai, gan arī iziešanai. Ja ņem to sporta tērpu tad arī apavus vajag, tos tad vienu reizi vari paņemt un atstāt pie drauga piemēram, ja arī nepaņel līdzi, gan jau kaut kādas kedas lai pasportotu arī varēs kur nopirkt utt.

Vairāk ir jādomā līdzi tā lai vari esošās drēbes sakombinēt kopā, lai pie kurpēm ietu gan topiņi un bikses/svārki, gan arī tā kleitiņa utt.

Kosmētiku neņem visu līdzi, bet tikai to svarīgāko bez kā nevari iztikt, nu nevajag visu acu ēnu krāsu gammu staipīt līdzi.

Matu taisnotājus, fēnus utt. var arī atstāt mājās, nenobeigsies mati no tā ka vienreiz izžūs paši no sevis vai ja viņus neiztaisnosi.

Utt. Tādā garā tik jāturpina. Uzliec sev limitu - 1 soma un viss.
04.09.2015 13:37 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Tev ir tik daudz ieteikumu un variantu, neviens neapmierina, nu tad atliek vien staipīt mantas :-D
Ja jau Tu viņam patīc un ir uzsācis ar Tevi attiecības, tad diezvai būs iebildumi, ja Tu pāris mantas atstāsi pie viņa. Pašam būtu jāsaprot, ka tas ir apgrūtinoši-staipīties šurpu turpu un japiedāvā nepieciešamo pie viņa atstāt, ja nav iedomājies, pajautā pati, paskaidro, ka nav tas ērtākais variants, ja nevari, dod mājienu, ja vēl pats neieminas, nu tad tiešām staipi mantas un pa ceļam apdomā, kadeļ puisis, kurš ar Tevi ir uzsācis attiecības, nevēlas daļu Tevis atstāt savā teritorijā, kas man šķiet pašsaprotami attiecībās. Varbūt ne pirmajā nedēļā, bet divi mēneši, manuprāt, ir pietiekami, lai par to aprunātos. Un ja tu tieši pajautā, bet puisis atsaka, tad atkal jāpadomā, kāds tam iemesls, gulēt kopā var, bet Tava zobubirste traucēs :D
04.09.2015 13:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
līdz ar to sataisīties vajag katriem apstākļiem


Ai nu nevajag pārspīlēt arī. Gan jau ja uz balli būs jāiet tad jau paziņos laicīgi, vai arī pati noskaidro kādi plāni brīvdienām un ko vajadzētu ņemt līdzi.
04.09.2015 13:28 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Pat ja arī zinu, ko darīsim, tak tāpat 2-3 dienu laikā daudz kas tiek darīts, līdz ar to sataisīties vajag katriem apstākļiem
04.09.2015 13:15 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Nu kur var taisīt problēmas .. :-D
Vienkārši ņem un pajautā, kas ieplānots, ko varētu darīt, norunājat. Nevar būt, ka katru reizi tu stiep līdzi sākot no augstpapēžu kurpēm līdz sporta botām. Crazy.
04.09.2015 13:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es mēģināju uzrakstīt kaut ko nomierinošu, bet sanāca tieši otrādi :D doma bija - nevajag iespringt uz to zobubirsti, nopērc pati un paprasi, vai vari atstāt. Neesmu vēl dzirdējusi, ka kāds būtu teicis ''nē, nevari''.
04.09.2015 13:06 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Nu vispār viņš ir ļoti saimniecisks kā tāds ...
04.09.2015 13:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man arī ļoti nepatīk vazāties turpu-šurpu ar visu iedzīvi, tāpēc pajautāju puisim, vai kādas basic mantas varu atstāt - zobubirsti, kosmētikas noņemamo u.c. lietas, kuras vedu katru reizi, un tad atstāju. Par to zobubirstes pirkšanu - ne visi vīrieši ir tik saimnieciski, tāpēc ļoti iesaku uz tādām lietām neiespringt un nopirkt pašai. Kā arī noskaidrot brīvdienu plānus, jo stiept visu, sākot ar sporta tērpu un beidzot ar balles kleitu, man šķiet drusku pārspīlēti. Mums tie brīvdienu plāni laikam nav tik piesātināti, jo bieži vien iztieku ar to, kas man mugurā, tik maiņas apakšbikses iemetu somiņā :D
04.09.2015 12:53 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Gunita,

Izslēdz šito portālu un ļaujies attiecībām, kaut vai ar tām savām divām somām. Tagad tu te sēdi un lasi, ka kādai jaunais draugs bija iepircis zibu birsti, čības un halātu, kamēr tev nepērk neko, un tad no pirksta izzīd, ka tu jau viņam droši vien nemaz tik ļoti neinteresē, ja jau nav vēl nopircis tev zobu birsti. Tev caur visām diskusijām spiežas laukā analizēšana. Nu nevajag tā, tā tu tikai visu bojā un aizbaidi viņu. Viņš jau nav muļķis, vecis taču jūt un redz,ka sieviete visu laiku kko analizē.

Un ja, tu jau prātā esi ar viņu apprecējusies un jums ir trīs bērni. Tā ir ļoti slikta pieeja attiecību sākumā.
04.09.2015 11:12 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
2 mēnešus
04.09.2015 11:02 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Es tādos gadījumos vienmēr pašu nepieciešamāko vienkārši kompakti saliku somā. Nekad neņēmu līdzi visu garderobi vai kosmētikas krājumus, tikai to, ko var savajadzēties. Nu, dažreiz savācās tik un tā palielāka soma, bet nu, neko, stiepu vien stiepdama :-D Kad sāku pie viena no kādreizējiem attiecību partneriem tā nopietnāk "dzīvot", visas mantas tomēr nepārvedu, bet atstāju šo to. Dvieļus, čības un tamlīdzīgus sīkumus, bez kuriem ikdiena nav iedomājama.
04.09.2015 11:02 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Mans vīrs jau kopš manas pirmās ciemošanās gribēja, lai pārvācos pie viņa, tāpēc bija sajūsmā par katru manis atstāto mantu! :-D

Cik ilgi jau tiekaties?
04.09.2015 11:01 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
bai-bai, un kā tu sāki atstāt mantas pie vina?
04.09.2015 10:55 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Šito vispār bieži dzirdu, ka otrā pusīte nopērk kaut vai zobu birsti. Manējais man neko tādu nav pircis... :(
04.09.2015 10:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits