Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gudrā diskusija.

 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Stāstat savus feilus par situācijām, kurās neesat sevišķi izcēlušās ar prāta spējām. :D Nevis apkaunojošus vai dzeršanas, bet tieši stulbības. (l)
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Bāc, ideāli :-D:-D

Ja par mani - laikam ik pa pāris dienām man kas atgadās :-D

Klasiski - nekad neatceros, kur un ko esmu nolikusi, kas, protams, beigās izrādās turpat blakus.
Aizmirst pin kodu bankas kartei, kas jau man ir gadus 3.

Kas nāk uzreiz prātā... Atrados ne-Latvijā. BIja man caur draugiem sarunāts, ka viens viņu paziņa, kuru nekad nebiju redzējusi, atbrauks ap 5 no rīta, lai aizvestu uz lidostu. Kā pateicību nopirku viņam konfekšu kasti.
Sarunāts mums bija tikties pie veikala. Pilsētiņa maza, mašīnas praktiski nav tādā rīta stundā, ziema, tumšs... Piebrauc mašīna, atrauju durvis, iekāpju iekšā, čalis tā jocīgi uz mani skatās, bet nu neko. Sāku vārīties, paldies par izpalīdzēšanu, ļoti jauki no viņa, nu tad braucam uz lidostu? Dodu konfektes, saku, ka tas par izpalīdzēšanu. Viņš saka - nu ok, varu Tevi uz lidostu aizvest. Kā Tevi sauc?
Tad es sapratu, ka kkas īsti nav, pirmkārt jau tas paziņa zināja, kā mani sauc, un vispār kkā neomulīgi sajutos :-D
Prasu, vaitad mums nebija te sarunāts tikties? Čalis saka, ka nē, bet varot uz lidostu aizvest :-D:-D Sakautrējos par sevi, izrāvu viņam konfektes no rokām un izkāpu ārā :-D:-D
07.09.2015 17:11 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Paātrinām gaitu, skatāmies - urla skrien pakaļ. Krieviski kliedz, ka esmu nozagusi VIŅA groziņu!!! Un lai atdodu.


Sākām smaržināties uz nebēdu, ar domu, ka smaržosim, kā smalkas dāmas, līdz pie mums pienāca konsultante un smaidot jautāja, vai pastāstāstīt kaut ko vairāk par jaunajiem paklāju kopšanas līdzekļiem


:D :D :D
07.09.2015 13:26 |
 
Reitings 17
Reģ: 01.07.2015
Superīga diskusija! :-D Sēžu, smejos skaļā balsī, kaut mazā blakus guļ un man būtu jāuzvedas klusi.

Pašai vasarā ne vienu reizi vien gadījies sajaukt mašīnas.. Vienreiz ar draugu piebraucam pie veikala, viņš palika mašīnā un es ieskrēju aši kaut ko nopirkt. Tā kā mūsu mašīnai priekšā blakussēdētāja durvīm uz brīdi nedarbojās rokturis no ārpuses, parasti piegāju pie mašīnas un draugs no iekšas atvēra man durvis.. Iznākusi no veikala, meklēju ar acīm mūsu mašīnu stāvlaukumā, pieskrienu un stāvu un gaidu, kad draugs atvērs durvis. Nevarot sagaidīt, pieklauvēju pie loga un skatos ar tādu ''nu, taču, taisi vaļā!'' sejas izteiksmi.. Attapos pie svešas mašīnas, saskatoties ar svešu vīrieti, abi sasmējāmies un beigās jau atradu īsto mašīnu..
07.09.2015 12:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Par luksaforiem atcerējos.
Ejam ar draudzeni pa Čaka un Marijas ielu. Protams mums ir ļoti inteliģentas un intresantas sarunas. Ta nu ejam protams pirms katra luksafora sagaidam zaļo gaismu, līdz nonākam līdz ielai uz kuras atrodas Maskavas nams. Tā nu stāvam un runājam gaidot zaļo gaismu. Iet garām cilvēki un skatās uz mums, bet mēs tikai stāvam un gaidam zaļo, līdz attopamies ka luksafors tur nemaz nav.
Vēl esmu aizdomājusies pie luksafora. Stāvu gaidu zaļo, iedegās zaļais, tad sarkanais, tad atkal zaļais un atkal satkanais, līdz beidzot iedegās zaļais un sāk jau mirgot un gatavoties sarkanajam. Es attoposun fiksi ar savam pekelēm vicoju pāri :-D
07.09.2015 11:52 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Forša diskusija, palasot meiteņu stāstus, vēlāk arī citus sanāca atcerēties :-D

Man pašai vēl bija sanācis tā - arī pirms vairākiem gadiem, kad veikalos vēl nebija karšu aparāti, lai pats iespiestu PIN kodu, bet bija jāparakstās uz čeka. Tā kā esmu no tiem cilvēkiem, kas pārsvarā vienmēr izmanto karti, tad laikam man tā parakstīšanās jau bija automātiska darbība. Vienreizi Rimi samaksāju skaidrā naudā, paņemu rokā pildspalvu, stāvu un gaidu, kamēr pārdevēja man iedos čeku. Viņa uz mani skatās, es uz viņu, pēc brītiņa viņa laikam attapās un man saka - bet Jūs taču skaidrā naudā samaksājāt :D Tad es arī, protams, attapos, nosmējos, pārdevēja tik noteica "kam negadās" :D
06.09.2015 13:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
briedis
:D
06.09.2015 11:20 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Es reiz sen atpakaļ, kad nedaudz pastrādāju degustācijās, pateicu, lai pamēģina šo tēju ar amfetamīnu. Meitene reāli izbolīja acis. Nezinu, kādā sakarā to pateicu! P.s. Amfetamīnu neesmu lietojusi. :D
06.09.2015 01:24 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Šovakar sajutos mazliet stulbi. Pēc lietus iekāpju automašīnā. Visi logi un spoguļi salijuši tā, ka neko nevar redzēt. Nu,bāc, meklēju lupatiņu, kāpju laukā no mašīnas,lai tīrītu sānu spoguļus un aizmugurējo logu. Priekšējais arī tāds nolijis,bet redzēt vēl var. Notīru logus, pēc tam,ad jau braucu, man jautā, kāpēc vienkārši neieslēdzu logu tīrītājus vismaz logiem * face palm* ...
06.09.2015 00:04 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man šad tad notiek tādas "īpašas lietas", parasti, jo vnk esmu aizdomājusies un iegrimusi domās, tāpēc ja mani nejauši pārtrauc, mēdzu nenoreaģēt pietiekami adekvāti :D

Atcerējos, kā vienreiz ar draudzeni stāvam pie luksofora, gaidam zaļo gaismu. Kaut ko klačojamies, pēkšņi pienāk viena sieviete un pasakot kaut ko, ko es nedzirdēju, ieķeras man rokā un skatās uz mani. Ko es? Tā kā uzmācīga pārdošana un piesiešanās uzpildīt visādas anketas un lasīt flaijerus par kkādām reliģijām man nepatīk, kā arī sveši cilvēki, kad vnk tā pienāk, arī nepatīk, neiedziļinoties izvelku no viņas apsāviena roku un vnk saku "nē, paldies" un tieši iededzās zaļais un gājām pāri. Pārgājām pāri, draudzene uz mani apjukusi skatās un saka - tā sieviete prasīja, lai palīdzi pāri ielai pāriet. Joprojām jūtos neērti par to, bet galīgi tās sievetes vajadzību neuztvēru. Laikam jau gadās.

Bet smējos kā kutināta par to Argentīnas konfekti :-D
05.09.2015 19:31 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Vienīgais, ko es uz doto brīdi atceros kā nobloķēju savu i-banku. Vairākas reizes nepareizi kodu no kartes ievadīju, tāda izbesījusies zvanu uz banku, lai atbloķē un tad bankas darbiniece pajautāja: "Jums nesaskatāms kods uz karte ir?" un tad sapratu ka 4 vietā visu laiku vadīju A burtu :-D
Ā, draudzenei bieži sanāk pārteikties, viņa man ir jautājusi kā sauc Aivaru.
05.09.2015 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
1) Klasika ar tukšo jogurta trauciņu izietnē un karoti miskastē.

2) Biju ciemos pie krustdēla, uzcienāja mani ar kēksiņiem, sīcis uzdāvināja man no plastalīna taisītu kaķīti, respektīvi vienā rokā man bija tā kūciņa, otrā kaķītis.. es aizrunājos.. un nokodu kaķītim galvu...plastalīna kaķim, maza bērna priekša!!!

3) Bieži aizmirstu lietas mašīnai uz jumta. Pēdējoreizi tā bija statoil kafija... brrr...
05.09.2015 18:55 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Uhh, piedošanu par garo tekstu, bet to, cik tas bija smieklīgi, pat šitik gari uzrakstīt līdz galam nesanāca :-D
05.09.2015 18:24 |
 
Reitings 1035
Reģ: 29.07.2009
Es arī esmu pagājusi garām kasei, nesamaksājot par visu pirkumu :-D Man bija atbraucis kolēģis no Krievijas, kuru biju apsolījusi savākt, pakavēt viņam laiku pāris h, un aizvest tālāk, lai viņš var doties, kur nepieciešams. Pa ceļam iebraucām Olimpijā paķert kko laikam padzerties, un es, neatceros, kāpēc, paņēmu divas sulas pakas. Vienu viņš no manis paņēma un nesa, pie kases uzlika uz lentas, un par to es arī samaksāju, nepamanot, ka otra paka man visu laiku bija rokās. Attapos tikai stāvvietā, un tad tāds dubultkauns - par to, ka nesamaksāju, un kauns no kolēģa, jo sāku riktīgi smieties, šis prasa, kas par vainu, pateicu, ka par otru sulu netīšām nesamaksāju. Viņš mierīgi saka, lai eju tak atpakaļ un samaksāju, bet man bija tāds kauns, ka atpakaļ iet negribēju, un klāt vēl kauns no kolēģa par to, ka kauns iet atpakaļ :-D:-D:-D

Bet pati riktīgi nosmējos pirms dažiem gadiem Vācijā, mazpilsētā. Aizbraucam ar draudzeni uz veikalu (kik, ja nekļūdos, jo viņa gribēja kko lētu nopirkt priekš vakara pasākuma, un tur citu jēdzīgu veikalu īsti nebija), es pie stūres, bet ar viņas drauga auto. Viņa tad priekš sevis kaut ko arī atrada (laikam tuniku un kurpes), pie kases samaksāja, ejam ārā, gribu atslēgt mašīnu, saprotu, ka nav atslēgas :-D Sāku tīt filmu atpakaļ - iegājām iekšā, viņa skatījās apģērbu, bet es, tā kā man neko nevajadzēja, staigāju pa visām ejām un pētīju visu pēc kārtas, griežot atslēgu uz piekariņa riņķa ap pirkstu. Nokrist nevarēja, jo tad būtu pamanījusi. Izstaigāju visu, kur biju gājusi - nav. Tālāk vienā brīdī draudzene mani pasauca, lai paskatos kaut kādas kurpes - aizgāju paskatīties, izdomāju pati uzmērīt. Droši vien noliku atslēgu kaut kur blakus, jo somā nav. Izmeklējāmies visu zemē un apkārt - nav. Sākas nedaudz panika, jo otra atslēga it kā ir, bet jāiet pakaļ kādi laikam vismaz 5 km kājām (un tātad vēl tikpat atpakaļ :-D), kā arī es vainīga, jo atslēga pie manis bija, bet reizē arī riktīgi smieklīgi, jo nesaprotam, kur viņa varēja palikt. Un bišķi sāk palikt kauns no pārdevējām, jo caur smiekliem cenšos vāciski viņām izskaidrot, kas noticis, pašas smejamies, pārdevējas ar sāk ņemties un meklēt to atslēgu, bet bez panākumiem. Viena pajautā, vai varbūt maisiņā pie kases neielikām, izceļam no maisiņa ārā tās draudzenes nopirktās kurpes, pārcilājam maisiņu, nu nav. Pēc vēl kāda laiciņa smiešanās un cītīgas visa apčamdīšanas atslēga atradās - tur, kur bija apavi, blakus sakārti visādi lakatiņi, un es biju uzkārusi atslēgu uz viena no tiem lakatiņu stienīšiem, bet, tā kā lakatiņi raibi, pamanīt vispār nevar :-D Nu neko, nosmējāmies, aizbraucām mājās, draudzene izdomā sākt mērīt savas jaunās kurpes ar drēbēm, ar ko kopā labāk vakarā vilkt. Konstatējam, ka maisiņā tik viena kurpe :-D:-D Kur varēja palikt? Protams, veikalā, kad izcēlām ārā, meklējot to sasodīto atslēgu! :-D Nosmējāmies ne pa jokam, un, joprojām smejoties, braucām atpakaļ uz veikalu, un vēlreiz skaidroju pārdevējām, kas noticis :-D Viņa paņēma kurpi, aizgāja uz noliktavu pārbaudīt, konstatēja, ka jā, visas kurpes ir pa pāriem, bet tā viena, kas bija izņemta no maisiņa, uzlikta atpakaļ stendā :-D Nosmējāmies līdz asarām, un droši vien arī tām nabaga pārdevējām drusciņ uzlabojām dienu (stulbie ausländeri) :-D
05.09.2015 18:23 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Vienreiz izkāpu no asins donora busiņa ar visām bahilām un tikai pēc nostaigāta kvartāla attapos, ka esmu tās aizmirsusi novilkt. :D
05.09.2015 17:23 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tādu gadījumu ir tiešām daudz, bet pirmais no tādiem nesenākiem, kas iešāvās prātā (vairāk gan māsas fail):

Biju sarunājusi ar māsu, ka savākšu viņu centrā un mums bija jāsteidzas pie vecākiem uz jubilejas ballīti. Māsa ar sabiedrisko brauca no darba uz centru, visu laiku sazvanījāmies, cik tālu viņa ir, lai zinu, kur man visizdevīgāk piebraukt un viņu savākt, jo bija arī diez gan lieli sastrēgumi centrā. Braucu pa Čaka ielu un ieraugu, ka viņa tieši ir ielas otrā pusē - es zvanu un saku, ka redzu viņu, prasu, vai viņa mani redz un saku, lai viņa fiksi skrien pāri ielai, ka es nogriezīšos uz A.Kalniņa ielas un tur apstāšos. Zvanu nepārtraucām, bet skrienot pāri ielai viņa nolaida telefonu, jo rokās bija daudz mantu. Viņa skrien pāri ielai, es tieši griežos uz A.Kalniņa ielas un skatos, kā viņa pieskrien pie mašīnas, kas lēnām brauc man pa priekšu un rauj vaļā durvis. Es kliedzu klausulē, ka tā nav īstā mašīna, es esmu aiz tās mašīnas, bet tā kā telefonu viņa nolaidusi un netur pie auss, viņa, protams, nedzird. Viņa jau burtiski lec iekšā tajā braucošajā mašīnā, bet pēkšķi pamana, ka pie stūres sēž šokēts vīrietis - tajā brīdī saprata, ka ir sajaukusi mašīnas, bet apstulbuma pat neko nepateica tam vīrietim, neatvainojās - izleca ārā no viņa mašīnas un atkal paņem telefonu pie auss un prasa, kur es esmu, bet man ir vienkārši tāda smieklu lēkme, ka es nespēju vispār viņai neko sakarīgi pateikt - vispār biju bez elpas un nevarēju pateikt, ka esmu tieši aiz viņas - viņa pieskrien pie manas mašīnas, attaisa durvis - vispirms paskatās, vai tā esmu es, un tikai tad lec iekšā. Pēc tam kādu pusstundu nevarējām beigt smieties.
05.09.2015 16:39 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Vispār tāds kauns paliek, šitā nolažojoties sabiedrībā.. Pārteikties vēl tā, bet, ja samežģās mēle un tu kā idiote stāvi un bubini un nevari normāli izrunāt vārdu.. :D kas tas par īssavienojumu.
05.09.2015 10:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
windd

:-D:-D:-D:-D:-D
05.09.2015 10:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
No gurinēto marķīšu sērijas: tikko pateicu draugam, lai neber sāli uz gurķmaizītēm, jo iebakstīju smadzenē un, ja tur tiks sāls, sāpēs vēl vairāk. :D (bija domāts smaganā)
05.09.2015 10:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Miss Take :D
Man bijis lidzigi. Nebija elektribas, abi ar dzivesbiedru sezam un stulokam ko lai pagatavo est jo elektribas nav. Es saberu makaronus katlinaa, ieleju udeni, iesledzu pliti un lieku varities.

Virietis --
05.09.2015 10:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sis diskusijas iespaidaa vakar laikam nolazojos.

Tiesibas esmu ieguvusi Irija un pa Lv celiem nekad neesmu braukusi. Tatad man nav pieredzes ka tas ir, braukt pa cela labo pusi. Vakar braucu pakal draudzenes puiselim un kautkada krena pec sau braukt pa labo pusi, preti taluma brauc masina un es kaa dura, tai pipinu, lai tinas sava joslaa. Un vel laicinu nesapratu ko vins man idinja zimi paradija aiznesoties garam :D
Japiebist, ka tadu kludu pat nebiju macoties pielavusi, pad doma nav bijusi.

Un jaaa, iegaju partikas veikala, samaksaju un ejot ara maisina saturs izkrita caur maisna apaksu. Protams visi apkart esosie viriesi piedavajas palidzet, tacu es, sarkanaja krasa iekapsi, celi atteicos.

Tik daudz feilu dienas laika man nav bijis sen. Zemapzina jutas atbildiga par sis diskusijas satura papildinasanu.
05.09.2015 10:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits