Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gudrā diskusija.

 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Stāstat savus feilus par situācijām, kurās neesat sevišķi izcēlušās ar prāta spējām. :D Nevis apkaunojošus vai dzeršanas, bet tieši stulbības. (l)
03.09.2015 20:44 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Bija jāsatiekas ar nepazīstamu meiteni, lai viņai ko atdotu. Esmu vajadzīgajā vietā, viņa man zvana. Es paceļu, bet neviens nerunā. Stāvu tur tāda- halo, halo- klusums. Nometu, zvanu atpakaļ, viņa paceļ, un vienalga neko nedzirdu. Spaidu skaļuma podziņas, vēl kaut ko, un nesaprotu, nu kas ir, nevar būt, ka telefons saplīsis. Beigās to meiteni atpazīstu, dodos klāt, gruzos par telefonu- beigās pamanu, ka viņam taču austiņas iespraustas. :D

SEŠAS reizes gāju uz citu istabu pēc austiņām. Sēžu pie datora, savajagās austiņas. Ok, eju pakaļ. Ieeju pa ceļam vannasistabā, noņemu kosmētiku, apsēžos atpakaļ pie datora. Atceros, ka austiņas nepaņēmu. Ceļos atkal augšā, eju pakaļ. Izdomāju, ka nagus vajag pārkrāsot. Paņemu acetonu, eju atpakaļ pie datora, tīru nagus.. bļin, austiņas. :D Šitā vēl pāris reizes. Beigās sapsihojos, atkal eju tām austiņām pakaļ, beidzot paņemu, atnāku atpakaļ, nosēžos pie datora, skatos uz austiņām un domāju.. kaut kas nav riktīgi. Skatos, skatos.. bļāviens, tas ir lādētājs. :D Beigās, kad beidzot viņas dabūju, ar tik nobesītu seju sēdēju. :D

Ieraudzīju 9gag'ā postu, ka x.dienā x.datumā no Zemes būs redzami 12 mēneši. Šis neatkārtojamais fenomens nākamo reizi būs tikai 2343. gadā. Es tāda- wooow, sajūsmā stāstu puisim, prasu, vai iesim skatīties, tad saprotu, ka man tajā dienā naktsmaiņa, sāku gruzīties, ka neredzēšu.. Viņš uz mani skatās ar tādām dīvainām acīm. Es tāda- kas ir? Tu negribi redzēt? Tas ir tik forši!! Viņš uz mani tā uzmanīgi skatās un sāk smīnēt, un tāds saka- em, mīļum.. 12 mēneši. Es tāda- nu jā, iedomājies?! Viņš skatās uz mani ar kaut ko starp žēlumu un neizpratni vai jokoju- saulīt, tu nopietni? Un tad man pieleca, un palika tāāāds kauns. :D tas skaties bija nenovērtējams. Nākamajā dienā bija līdzīgs posts, ka no Zemes būs redzama Zeme. Šis tāds- eu, eu, mīļum, skatīsies šito neatkārtojamo fenomenu? :D
03.09.2015 20:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
atnāku atpakaļ, nosēžos pie datora, skatos uz austiņām un domāju.. kaut kas nav riktīgi. Skatos, skatos.. bļāviens, tas ir lādētājs.


Balsī smējos!!! :-D:-D:-D
03.09.2015 20:54 |
 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Pirmais, ko atceros, gāju pie labākās draudzenes uz dzimšanas dienu, dāvana dāvanu maisiņā, biju iegājusi pa ceļam veikalā kaut ko pirkt un pēc tam neapzināti ieliku maku dāvanu maisiņā. Tā nu uzdāvināju dāvanu ar savu maku. :-D Viņa vakara gaitā izsaiņoja dāvanas ciemiņu priekšā, arī manu maku (s) Bet labi, ka tā, citādāk vēl domātu, ka kāds mani apzadzis :-D
Sasmējos par tām ausiņām un atcerējos vēl vienu atgadījumu :-D Šis gan bija manai draudzenei, nevis man. Viņa brauca ar starppilsētu autobusu, klausās mūziku austiņās, bet mūzika baigi klusu skan. Pagriež uz pašu skaļāko, bet tik un tā klusu, nu nodomāja, ka austiņas saplīsušas. Pēc 1h, viņa pamanīja, ka nav iespraudusi austiņas telefonā :-D Visi pasažieri arī to stundu, iecietīgi izbaudīja draudzenes muzikālo gaumi :-D
03.09.2015 21:02 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Viņa brauca ar starppilsētu autobusu, klausās mūziku austiņās, bet mūzika baigi klusu skan. Pagriež uz pašu skaļāko, bet tik un tā klusu, nu nodomāja, ka austiņas saplīsušas. Pēc 1h, viņa pamanīja, ka nav iespraudusi austiņas telefonā Visi pasažieri arī to stundu, iecietīgi izbaudīja draudzenes muzikālo gaumi

Man tā bija, kad autobusā skatījos filmu. Paldies dievam, laicīgāk pamanīju,ka skaņa iet pa visu autobusu.

Sajūtos kā hipstere un plastmasas maisiņa vietā paņēmu papīra maisiņu Protams, tieši tad,kad man ir papīra maisiņš,jāsāk līt. Tā nu pē neilga laika attapos ar mantām uz ielas un izmirkušām papīra maisiņa osiņām rokās. Sakautrējos un galu galā tuvākajā veikalā nopirku plastmasas maisiņu.
03.09.2015 21:06 |
 
Reitings 26
Reģ: 09.07.2015
Ui, ierakstīju tēmai neatbilstošus atgadījumus (s)
Bieži gadās, ka taisot kafiju sajaucu traukus un ieleju karstu ūdeni cukurtraukā, vai, kad jāpapildina cukurtrauks ieberu visu cukuru krūzītē, kur apakšā ir kafija :-D
03.09.2015 21:17 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Gāju ciemos pie draudzenes un aizmirsu uzvilkt krūšturi,pusceļā ievēroju,ka kaut kas nav riktīgi,bet toreiz jau bija slinkums iet atpakaļ uz mājām.
03.09.2015 21:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Kādos padsmit gados sanāca notizloties savas draudzenes un viena čaļa priekšā. Braucam mašīnā, ieraugu, ka tur pa atskaņotāju skan Various artists - un saku "eu, man mājās arī tāda grupa, viņiem foršas dziesmas". :D kad šie par mani izsmējās, tad arī man pateica, kur tas joks slēpjas un tad man pieleca, bet pirms tam es tiešām neaizdomājos par reālo tulkojumu, bet man tā bija grupa. :D
03.09.2015 21:23 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Bieži gadās, ka taisot kafiju sajaucu traukus un ieleju karstu ūdeni cukurtraukā, vai, kad jāpapildina cukurtrauks ieberu visu cukuru krūzītē, kur apakšā ir kafija


Jā, man arī šis ir ikdiena. :D
03.09.2015 21:24 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nevar aizmirst misēkļus par to,kad sanāk nogulēt vakaru un tad piecelties vakarā un domāt,ka ir rīts.:-D
03.09.2015 21:28 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Mēs ar mammu vienreiz izsaucam TV meistaru, jo nevarējam ieslēgt savu televizoru pusi dienas. Spaidījām visas pults pogas, vilkām štepseli no rozetes iekšā un ārā, vairākas reizes pārbaudījām, vai mājās ir elektrība.
Beigās ieradās meistars un prasīja: "Sievietes, bet vai Jūs mēģinājāt nospiest TV ieslēgšanas pogu?" Un viņš piegāja pie TV, nospieda pogu, un viss strādaja...
03.09.2015 21:29 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kaazas savu fotografi aizsutiju uz nepareizo viesnicu. Labi, ka pilseta nav liela un viesnica kura bijaam bija 5min attaluma no tas kuraa vina bija.
03.09.2015 21:29 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Reiz sanāca tizli uz tramvaja sliedēm - gāju pāri pie orandžā, man samisējās - ieķērās kāja, nokritu, mati pāri sejai, zeķubikses saplēstas. Tikmēr jau a/m bija ieslēdzies zaļais un abas puses gaidīja, kad piecelšos utt. Galvenais, ka man nebija kauns, bet piecēlos un kārtīgi smaidot ierēcu par sevi.
Regulāri mēdzu ieskriet stenderēs aiz sava ātrā rakstura.
Nesen pašvaldības policija stāvēja un apsargāja velomaratonu. Man bija jātiek uz vecāku mājām, pa grants ceļu. Policists man saka - ja brauksiet lēni, es varu jūs palaist, tikai brauciet pa malu, lai nenobrauktu velobraucējus. Es automātiski - baigais zaudējums būtu! Un mēs vnk sasmējāmies no sirds. Tas bija tads moments, kad pārsteidz pats sevi, un tajā pašā mirklī mazliet neērti.
03.09.2015 21:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Riry - tik smieklīgi. :D gan jau čalim tā ikdiena ar ko sāk. :D
03.09.2015 21:33 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
tikai brauciet pa malu, lai nenobrauktu velobraucējus. Es automātiski - baigais zaudējums būtu!

:D:D:D
03.09.2015 21:36 |
 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Ejot ārā no veikla, esmu paķērusi iepriekš pie ieejas atstāto maisiņu.. nepareizo maisiņu un visu ceļu cilpojusi mājās ar 5x smagāku maisu to nepamanot, mājās konstatējot, ka tur gan nav viss mans saldējums uz kociņa, bet vesela vista cepetim. Pa galvu, pa kaklu skrēju atpakaļ uz veikalu, nosviedu maisu, pārdevējas skatiens bija tāds, ka vairākus mēnešus uz to veikalu negāju, kaut tas bija viens no tuvākajiem mājai. :-D

Vēl viena iepirkšanās reizē nometu zemē mazo koliņas pudelīti tā, ka strūkla sāka šļākties un viņa griezās pa savu asi un nošļakstīja vienai dāmītei garo, bēšo mēteli, skrēju pie viņas atvainoties... pa ceļam nogāžot zemē arbūzu...kurš arī izsķīda pa zemi (s):-D lieki teikt, ka arī uz to veikalu vairs negāju :-D
03.09.2015 21:37 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Ai, es tizlojos gandrīz katru dienu. Kafijai piena vietā pieleju kefīru, kafijas krūzē uztaisu bērna piena maisījumu, lietas, kuras ir jāieliek ledusskapī, izmetu miskastē. Izkāpju no mašīnas, aizslēdzu mašīnas durvis, aizeju līdz mājas durvīm un atjēdzos, ka mājas atslēgas ieslēdzu mašīnā. Regulāri salieku drēbes veļasmašīnā un pēc laika brīnos, kāpēc tās ir sausas (aizmirsās veļeni arī ieslēgt).
03.09.2015 21:42 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Iespaidojoties no Oga gadījumiem, atcerējos, kā ar iepirkuma ratiem Stockmann nesos uz kasēm, lai nenokavētu autobusu autoostā un riktīgi ietriecos sānā kādam vīrietim. Šis šokā skatās uz mani, es nobijos, apstulbu un tā vietā, lai atvainotos, smaidīgi pateicu viņam "Visu labu!" un aiznesos tālāk. Pa ceļam es domāju "Kas, pie velna, tas bija?" :D
03.09.2015 21:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tādu baigi tizlu neko nevaru atcerēties. Bet bieži gadās ar miskastes maisu stāvēt pie miskastes un spaidīt mašīnas atslēgas pulti un dusmoties kāpēc tā stulbā misene netaisās vaļā, līdz saprotu, ka mašīna pīkst mazliet tālāk, bet es ar mašīnas atslēgu mēģinu piespiest atvērties miskasti...
03.09.2015 21:46 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Reiz sensenos laikos strādāju par telefona operatori. Vakarā stāvu Maximas rindā, kasiere pēc naudas izdošanas novēl jauku vakaru (kādreiz viņām tā bija jāsaka katram klientam), es aizdomājusies automātiski novilku " Un jums arī paldies par zvanu!". :-D
03.09.2015 21:47 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nācām reiz ar mammu kopā no tirgus,bijām nopirkušas kartupeļus,nezinu kādā veidā,bet maisā uzradās caurums un beigās mājās atnācām vien ar dažiem kartupeļiem.
03.09.2015 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits