Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vecāki nepieņem draudzeni

 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sveiki, esmu nonācis diezgan pretīgā un negatīvā situācijā. Esam kopā nu jau 6 mēnešus, bet jau kopš paša sākuma, maniem vecākiem nepatika draudzene. Slikts pirmais iespaids, jeb māte izložņāja viņas Facebook lapu, pirms pirmo reizi dzīvē redzēja. Meitene jaunāka, man 21, viņai 18, liels tetovējums uz kājas un nepabeigta izglītība(vēl mācās 12tajā klasē). Neatkarīgi no tā, ka attiecībās runājām par visu, un pēc sarunas par manu vecāku teikto, ko laikam man vajadzēja paturēt pie sevis, sanāca liels kašķīs un meitene ilgi un dikti nevēlējās braukt ciemos, palikt pie manis, jo baidījās, ka maniem vecākiem viņa nepatiks u.t.t.
Pagāja kāds laiciņš līdz tikām no runāšanas par to, ka man tas ir svarīgi, ka viņai ar maniem vecākiem ir labas attiecības, un viņi vismaz normāli iepazīstās vai nejūtās neērti viens otra klātbūtnē, līdz sāka braukt ciemos. Jāpiemin, ka mani vecāki īsti neatbalstīja palikšanu pie mums(dzīvoju kopā ar vecākiem), bet šad tad palikām, tā teikt pa kluso. Laikam ejot, likās, ka attiecības starp viņu un manu māti uzlabojas, arī meitene parādījās vēlme sakārtot attiecības, jo vēlas lai ar viņas puiša vecākiem viņai ir labas vai normālas attiecības.
Un fināls, jeb kur viss nogāja greizi. Mums parādījās iespēja pavadīt laiku omes dzīvoklī, kamēr viņa ir prom laukos, ko arī izmantojām ilgstoši, bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss). Un sanāca tā, ka dienu pēc tam atbrauca oma no laukiem, uz viņas teikto, jābrauc viss sakārtot, teicu, ka viss būs ok. Protams, ka viss kārtībā nebija, ome nolamāja mani no galvas līdz kājām un viņu vēl trakāk. Paldies dievam telefoniski, bet nu ir skaidrs, ka mammai un abām omēm iespaids ir sabojāts, un tuvākajā laikā nelabojams. Draudzene jutās slikti un manai mammai uzrakstīja atvainošanos, izkratīja sirdi, jautāja kā labot notikušo uz ko mana māte atbildēja: '' pat 5 zvaigžnu viesnīcā savas nedienas ir jāsavāc pašai, bet laikam jau katrs ir audzināts citādāk'', ko draudzene saprata, ka viņa ir neaudzināta u.t.t.

Meitene iedzīta stresā, raud, bēdājās un domā, ka attiecības nav jēgas turpināt, jo viņa maniem vecākiem nekad nepatiks, viņa negrib sadzīvot ar domu, ka vecāki viņu ienīst, u.t.t. Es nezinu ko darīt, jo es viņu nevēlos pazaudēt, bet nevaru uzspiest būt ar cilvēku, kura vecāki viņu ienīst, nepatīk u.t.t.

:'-(Tiešām nezinu ko darīt.
01.09.2015 01:06 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
īstenībā tu to savu draudzeni esi pelnījis, pagaidām tev labāka nepienākas :D
02.09.2015 09:02 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
21 gads, bet kā 15gadīgs. (t)
02.09.2015 04:49 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kaa tas ir - nebija laika uzkopt? Kaa tas ir - nekas, ome aiz mums savaks??? Nu kaa???

Kauna vispaar nav?


Es pat savās mājās neatstātu asiņainus traipus, kur nu vēl ciemos, svešā dzīvoklī un svešiem dvieļiem un palagiem. Fuj!


+++
02.09.2015 00:45 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mazgāt iet kauns, bet atstāt omei lai viņa mazgā nav kauns? Šis gan izbrīnija.
Meitene gan cūka, tas nu noteikti, ja man tādu šmuci atstātu, tā būtu pēdējā reize kad es ļautu palikt savā dzīvoklī.
02.09.2015 00:36 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.07.2015
Abi labi :D
Bet nu protams, ka klausīties dabūs draudzene, jo kuram tad gribētos atzīt, ka dēls tāds neizdevies? Gribas tēlot baigo veci bet dzīvo pie vecākiem un pa kluso ņemas omas dzīvoklī.
Izvēles tikai divas. Vai nu izvācies no vecāku mājām un dzīvo kā gribi, vai cieni savus vecākus.
01.09.2015 21:52 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es atkal šo nesaprotu. Kā var atbaidīt, ka vēl mācās 12.klasē? Ja nemaldos 18 gados tas tā kā normāli. Es saprastu, ja atbaidītu, jo tusētos apkārt un nemācītos.


Pilnībā piekrītu, bet ja jau vecākiem radās nepatika pret to, ka meitene vēl pat nav pabeigusi vidusskolu, tad vairāk izklausās pēc tā, ka viņi vienkārši gribēja savam dēlam citu draudzeni - ja reiz ir pretenzijas pret to, ka meitene vēl mācās, visticamāk, ka gribēja, lai dēliņam ir jau augstskolas absolvente, tāpēc arī bija neapmierināti, ka vēl pat vidusskolu nav pabeigusi.
01.09.2015 19:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Undiya, kā tad, nepaspēja sakopt... Ome atbrauca tikai nākošajā dienā un šie pat dzīvoklī nebija. Ja asinis tiek uz auduma, tas ir jāmazgā nekavējoties, lai būtu kaut cik liela iespēja atmazgāt. Nevis visu pamest un vēsā mierā noziedēt savās darīšanās. Es pat savās mājās neatstātu asiņainus traipus, kur nu vēl ciemos, svešā dzīvoklī un svešiem dvieļiem un palagiem. Fuj!
01.09.2015 19:51 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Tak noteikti nepaspēja savākt, nevis uzskatīja, ka tā visu atstāt ir normāli. Ja man tā svešā vietā būtu gadījies es noteikti momentā censtos likvidēt sekas, bet jaunieši bišku aizrāvās un tiešām stulbi, ka omes dzīvoklī. Saprastu vēl ja puiša gultu piešmucētu, bet ne jau omes. Eh, visādi dzīvē gadās. :D
Es uzskatu, ka pietika ar rājienu no omes. Nebija obligāta tā atkārtotā aizrādīšana no mammas vajadzīga. Tādā gadījumā varbūt tētis, brāļi un māsīcas arī vēl meiteni varēja pakaunināt pilnam komplektam?!
01.09.2015 19:12 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Es, kad sāku ar savu tagadējo draugu tikties, man pašai bija 18 un mācījos ģimnāzijā. Tas taču normāls vecums priekš 12. klases.
01.09.2015 18:38 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Iespējams vecākiem ir taisnība, lai arī kā Tev tas nepatiktu. Neviena adekvāta meitene neatstās drauga vecmammai vākt netīrus palagus. WTF?
Pašam arī vajadzēja domāt.
Ko tagad? No attiecībām neatsakies, tad vienmēr domāsi kā būtu, ja būtu. Domāju tās ar laiku pašas izbalēs, ļoti jauni esat. Vecākiem pagaidām jāsamierinās un jāciena tava izvēle. Bet neuzspied, pēc kā tāda jau lsbākās draudzenes vairs nebūs.
01.09.2015 18:27 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
man 18 gadu vecumā arī bija tetovējums un es vēl arī mācījos 12. klasē, jo nu....parasti 12. klasē visiem ir vai nu vēl 17 vai jau 18 kaut kurā momentā, atkarībā, kurā mēnesī kurš ir dzimis. :D
savākt aiz sevis, protams, nav normāli, ne viņai ne Tev, bet tie vecāki arī kaut kādi vakarējie..ko viņi no sevis iedomājas, lai tip baigi teiktu...man nepatīk viņas feisbukpeidžs :D pats arī neesi nekāds einšteins, ja uzreiz draudzenei saki, ka vecākiem nepatīk tavs feisbukpeidžs un tu, neskatoties uz to, ka nav satikuši nemaz meiču :D
viens liels idiotu bars :D
01.09.2015 18:22 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
epabeigta vidusskola varbūt sākumā var mazliet atbaidīt


Es atkal šo nesaprotu. Kā var atbaidīt, ka vēl mācās 12.klasē? Ja nemaldos 18 gados tas tā kā normāli. Es saprastu, ja atbaidītu, jo tusētos apkārt un nemācītos.
01.09.2015 17:44 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss)

Nu zini, ja manā dzīvoklī, kamēr es pati neesmu mājās, būtu atstāti ne tikai netīri trauki un vannas istaba, bet arī ar kaut kādas meičas asinīm notraipīta veļa, es viņu ne tikai nolamātu. 18 gadi nav attaisnojums cūcībai. Atvainojos, gulēt viens ar otru māk, taču aiz sevis cūcību savākt nemāk? Loģiski, ka vecāki būs pret tādu sievieti pēc kuras svešam cilvēkam jāvāc asinis.
Jā, tetovējums un nepabeigta vidusskola varbūt sākumā var mazliet atbaidīt cilvēkus, kuri savos uzskatos ir konservatīvi, taču ar laiku cilvēks var pilnībā mainīt iespaidu par sevi. Vajag padomāt kāpēc tagad vecākiem radušās vēl lielākas antipātijas, un tad čīkstēt par to, cik tas ir netaisnīgi.
Ko varu ieteikt... Vai nu turpini dzīvot ar vecākiem un visu laiku stresot par to kā vecāki un Tava draudzene viens otru nepieņem vai nu dzīvo atsevišķi - vecāki vairs nejauksies jūsu darīšanās, Tev nebūs lieki jāstreso un draudzene varēs turpināt cūkoties citā vietā. Problēma atrisināta.
01.09.2015 17:35 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
nomazgā rokas un noslauka tās dvielītī


Goda vārds sāka šķebināt. :-|

Tapēc man grūti saprast kā var aiz sevis ko tādu nesavākt. Pašai laikam būtu patīkami citu mēnešreizes vākt. :-|
01.09.2015 15:28 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu fuj, es ari izlamatu no panckam tos kuri manu dzivokli atstajusi kaa cuku kuuri. Tas parada attieksmi. Un kada sunja pec man vel cita asinainie paltraki javac.
01.09.2015 15:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vispār jācer, ka viņi visu to arī bardakā atstāja nevis paņemtos dvielīšus salocīja un ielika atpakaļ skapī vai pakāra vannas istabā vai virtuvē (skatoties kādi dvieļi - sejas, roku, trauku vai taml.)

Ome atnāk mājās, nomazgā rokas un noslauka tās dvielītī un uzreiz sāk meklēt kur sagriezusi pirkstus :D
Nē nu bet vispār liels fuj par tādu cūcību.
01.09.2015 14:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispār jācer, ka viņi visu to arī bardakā atstāja nevis paņemtos dvielīšus salocīja un ielika atpakaļ skapī vai pakāra vannas istabā vai virtuvē (skatoties kādi dvieļi - sejas, roku, trauku vai taml.) :D :D
01.09.2015 14:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pist es devu puisīšam,
Kājiņās stāvēdama
Kam man tāda nieka dēļ
Pa zemīti vārtīties?


nerātnās dainas. A te pa sv ešu māju, pa svešu gultu un noākt nevar aiz sevis. Pat traukus neizmazgā.
01.09.2015 14:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nabaga ome. varu iedomāties vēl viņu sakām ""manos laikos tā nebija", bet tas tā.:-D
01.09.2015 14:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispār kurā gultā jūs ņēmāties? Tak ne jau omes gultā cerams? Jo ja tā, tad velns es pati tās omes vietā jūs abus nolamātu ne pa jokam i īpaši par sarkaniem pleķiem

Omes gultā, omes palagos un ar omes dvieļiem :D
01.09.2015 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits