Vecāki nepieņem draudzeni

 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sveiki, esmu nonācis diezgan pretīgā un negatīvā situācijā. Esam kopā nu jau 6 mēnešus, bet jau kopš paša sākuma, maniem vecākiem nepatika draudzene. Slikts pirmais iespaids, jeb māte izložņāja viņas Facebook lapu, pirms pirmo reizi dzīvē redzēja. Meitene jaunāka, man 21, viņai 18, liels tetovējums uz kājas un nepabeigta izglītība(vēl mācās 12tajā klasē). Neatkarīgi no tā, ka attiecībās runājām par visu, un pēc sarunas par manu vecāku teikto, ko laikam man vajadzēja paturēt pie sevis, sanāca liels kašķīs un meitene ilgi un dikti nevēlējās braukt ciemos, palikt pie manis, jo baidījās, ka maniem vecākiem viņa nepatiks u.t.t.
Pagāja kāds laiciņš līdz tikām no runāšanas par to, ka man tas ir svarīgi, ka viņai ar maniem vecākiem ir labas attiecības, un viņi vismaz normāli iepazīstās vai nejūtās neērti viens otra klātbūtnē, līdz sāka braukt ciemos. Jāpiemin, ka mani vecāki īsti neatbalstīja palikšanu pie mums(dzīvoju kopā ar vecākiem), bet šad tad palikām, tā teikt pa kluso. Laikam ejot, likās, ka attiecības starp viņu un manu māti uzlabojas, arī meitene parādījās vēlme sakārtot attiecības, jo vēlas lai ar viņas puiša vecākiem viņai ir labas vai normālas attiecības.
Un fināls, jeb kur viss nogāja greizi. Mums parādījās iespēja pavadīt laiku omes dzīvoklī, kamēr viņa ir prom laukos, ko arī izmantojām ilgstoši, bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss). Un sanāca tā, ka dienu pēc tam atbrauca oma no laukiem, uz viņas teikto, jābrauc viss sakārtot, teicu, ka viss būs ok. Protams, ka viss kārtībā nebija, ome nolamāja mani no galvas līdz kājām un viņu vēl trakāk. Paldies dievam telefoniski, bet nu ir skaidrs, ka mammai un abām omēm iespaids ir sabojāts, un tuvākajā laikā nelabojams. Draudzene jutās slikti un manai mammai uzrakstīja atvainošanos, izkratīja sirdi, jautāja kā labot notikušo uz ko mana māte atbildēja: '' pat 5 zvaigžnu viesnīcā savas nedienas ir jāsavāc pašai, bet laikam jau katrs ir audzināts citādāk'', ko draudzene saprata, ka viņa ir neaudzināta u.t.t.

Meitene iedzīta stresā, raud, bēdājās un domā, ka attiecības nav jēgas turpināt, jo viņa maniem vecākiem nekad nepatiks, viņa negrib sadzīvot ar domu, ka vecāki viņu ienīst, u.t.t. Es nezinu ko darīt, jo es viņu nevēlos pazaudēt, bet nevaru uzspiest būt ar cilvēku, kura vecāki viņu ienīst, nepatīk u.t.t.

:'-(Tiešām nezinu ko darīt.
01.09.2015 01:06 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
ko arī izmantojām ilgstoši, bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss).


Padomā kā Tu pats justos, ka ar labu sirdi ļauj savam mīļajam mazdēlam izmantot savas mājas un atrodi ko šādu. Goda vārds tiem palagiem un dvieļiem uguni pielaistu.. Tā ir necieņa pret savu vecmāminu.

Ko gan Tu gaidīji? Es mammas vietā būtu diezgan līdzīgi pateikusi. Varbūt ne tik skarbi, bet lai saprastu, ka drauga ģimene ir jāciena. Ņemot vēra arī to, ka saprotu, ka mamma jau bija panākusi soli uz priekšu starp attiecībām ar meiteni.
01.09.2015 10:19 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
neciena Tavu izvēli, tātad neciena arī Tevi, ja neciena Tevi


Man šķiet, ka te ir necieņa pret necieņu. Es arī nevarētu cienīt kādu, kas pret manu īpašumu un lietām izturas tik cūciski.
01.09.2015 10:21 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Būsim reāli .. lielākā daļa 18 gadīgo meiteņu vēl nevelna nerubī, ko nozīmē aiz sevis sakopt (protams, izņēmumi ir) .. vēl jo vairāk - svešā mājā .. tāpat, abi labi .. nav ko kniebties svešā vietā, kad sievietei dienas .. bišku jāpadomā tālāk par savu galu arī vīrietim .. bez tam .. to var darīt arī ne palagos, ja jau tāds izmisums ..
Cerams, ka nākotnē būs mācība .. kā jau teicu, slikta pieredze arī ir laba pieredze :)
01.09.2015 10:30 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu nopietni, nesavākt aiz sevis savu menstruālo izdalījumu sasmērētos palagus? WTF

Nesaku, ka nevar gadīties cūcīgs mēnešreižu sekss, bet tik daudz cienīt pašai sevi, lai aiz sevis savāktu, tomēr vajadzētu - ja ne traukus, tad mēnešreižu notraipītās lietas. Un te tiešām ir neaudzinātība, nevīžība augstākajā pakāpē.

Man tas neliekas vispār prātam aptverami, bet nu ko es zinu, varbūt pārāk konservatīvi audzināta, ka savus menstruālos izdalījumus pati aiz sevis savācu un nevienam nerādu.
01.09.2015 10:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Būsim reāli .. lielākā daļa 18 gadīgo meiteņu vēl nevelna nerubī, ko nozīmē aiz sevis sakopt


Man liekas ka lielākā daļa 18 gadīgu meiteņu vispār neko nerubī (kā jau te iepriekš minēja, ar izņēmumiem) :D
01.09.2015 10:34 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Un jā, savus izdalījumus savākt spēju arī 18 gados.
01.09.2015 10:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
runāt un rakstīt atvainošanās vēstules ir viens, bet kāda jēga vārdiem, ja ar darbiem parādāt sevi no sliktās puses. pa lielam jau tas viss ir sīkums, vecāki piedos un pieradīs pie fakta, ka draudzējies ar šo meiteni, ja atkārtoti nečakarēsiet viņiem garastāvokli.
meitenei vnk ir kauns, nomierini viņu, bet nenostājies pret vecākiem, jums abiem jāsaprot, ka jāizturās ar cieņu pret citu dzīvesvietām, kur jums ļauj palikt.
18 gadi nav arī zīdainis, jebkura meitene jēdz parūpēties par savu higēnu un novākt aiz sevis iemācās kopš mr sākšanās.
01.09.2015 10:48 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Pzc(es atvainojos), kaa var izmantot sveshas maajas( pat, ja omes) un nesavaakt, nesakopt, es nemaz nerunaaju par tiem dvieliem!!:-O es no kauna zemee ieliistu!! Taa ir elementaara neciena pret cilveekiem, tad kaadaa veidaa, lai rodas ciena un simpaatika pret meiteni un jums kaa paari?!
Kaarteejo reizi paraadaas, ka muusdienaas jaunieshiem elementaari neieliek( neieaudzina) uzvediibas normas utt.
Es savos gandriiz 30 gados drauga maajaas uz pirkstiniem saakumaa staigaaju!:-D
01.09.2015 11:10 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kāda starpība ko domā vecāki !? Man būtu vienalga ko par mani domā puiša vecāki, es ar puisi taisos dzīvot ne viņa vecākiem
01.09.2015 12:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mister Trololooo :D
01.09.2015 12:32 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
es ar puisi taisos dzīvot ne viņa vecākiem

Šajā gadījumā viņi grib dzīvot PIE vecākiem.
01.09.2015 12:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiešām ļoti nesmuka rīcība. Varējāt taču aiz sevis sakopt, it sevišķi tās asinis. NU fuj. Par šo tēmu laikam paklusēšu. Meitene varēja parādīt sevi no labākas puses nevis uzvesties kā cūka. Piedod pa izteicienu, bet tā ir. Meklējiet paši kur dzīvot un tad varēsiet kaut vai gulēt asiņu peļķe un tamlīdzīgi.
01.09.2015 12:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Šajā gadījumā viņi grib dzīvot PIE vecākiem.


tas ir tikai laika jautājums ... vecāku interesēs ir uzturēt labas/neitrālas attiecības ar bērnu trajām pusītēm
01.09.2015 12:35 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
^^2 pateica to, ko es gribēju rakstīt.
Abi izklausaties pēc bērnudārzniekiem- gan Tu, autor, gan Tava meitene. 21 gads un dzīvo pie vecākiem, un uztraucās par to, ko mamma un oma saka par Tavām attiecībām. Ah.. vēlviens mīkstais latvju bāleliņš. Atkraties no mātes pupa vispirms un tad par attiecībām sāc domāt.
01.09.2015 12:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Atkraties no mātes pupa vispirms un tad par attiecībām sāc domāt.


vai ne ....

tikko padomāju un atcerējos, ka kad pati biju tajā vecumā , abi vairs nedzīvojām pie vecākiem :-D
01.09.2015 12:42 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.07.2014
Es īsti nesaprotu, kāpēc tas dzīvoklis netika savākts? Elementāra slinkuma dēļ?

Anyway... Manuprāt, abi esat vienlīdz vainojami šajā situācijā, bet vainota tiek tikai meitene. Interesanti!
01.09.2015 12:42 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tiešām esi vīrietis un sāc dzīvot atsevišķi nevis sūknēt no mammas pieniņu. Kamēr dzīvo zem viņas jumta diemžēl nāksies pakļauties noteikumiem.
01.09.2015 12:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nabaga ompene.. gulta asinīs, dvieļi asinīs :D
01.09.2015 12:47 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Manuprāt, abi esat vienlīdz vainojami šajā situācijā, bet vainota tiek tikai meiten


Nu nedomāju arī, ka čalim būtu jāskrien mazgāt asiņainos mr palagus. Par savu higiēnu atbildīgai pirmāmkartām jābūt sievietei. Nenomazgātus traukus un neizslaucītu grīdu es vēl varētu saprast, bet tādu cūcību kā svešā dzīvoklī atstāt savas asinis citam cilvēkam savākšanai, nu fuj! Savās mājās meitene var kaut vai paketes pie sienas līmēt, sveša māja ir jāciena.
01.09.2015 12:49 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Anyway... Manuprāt, abi esat vienlīdz vainojami šajā situācijā, bet vainota tiek tikai meitene. Interesanti!

Jo meitenei, redz, ir tetovējums uz kājas, uz vēl skolā mācās :-D A autors gan ir paraug puika- 21 gads un dzīvo pie mammas. Varu derēt, ka mātei nav ne jausmas, ka piena puiku izaudzinājusi.

Bet šajā situācijā, laikam, jāsaka, ka tāds tādu atrod. Kā var meitene aizmirst aiz sevis satīrīt asins traipus..nu fui...
01.09.2015 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits