Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

stulbie dabas likumi kas upagreidojas tikai sievietem

 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
viņa pienākums ir ''atnest medījumu'' un tas arī viss.!? Nū, nodrošināt ģimeni/otru pusīti ar naudu...
kamēr mums sievietēm, jāuzkopj māja, jāuztaisa ēst (šitajās darbībās ir daudz apakšpunktu), jābūt vienmēr formā (happy un ar visu apmierinātām, lai vecim nenāk stress virsū), jāizdomā ko darīt brīvajā laikā/brīvdienās, jāatbalsta/jamotivē/jāuzmundrina (lai gan tas varētu būt pie ''jābūt formā'', tās kurām vēl bērns- japarūpējas par bērnu (simmiljons apakšpunktu), tās kurām gribas arī ko sasniegt- jāmācās/jāstrādā (simtmiljonu apakšpunktu) un vēl vēl UTT.... kamēr ja viņš labi pelnot, var nedarīt neko ārpus tā ka nopelna naudu? kā ir jums? palīdz mājas darbos? pārmet ja lūdz izpalīdzēt? Pukst ja pārmet lai aizved, palīdz izdomāt? kaut kā stulbi- saprastu ja tikai sēdētu mājās, bet es tak cenšos/ plānoju kā ''izsisties'' lai varētu arī naudiņu pelnīt... n kā tad būs ja mēs abi pelnīsim naudu, bet mājas darbus un attiecību darbus pildu tikai es :'-(
26.08.2015 23:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
31.08.2015 20:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mājās es esmu tā, kas aizvāc krūzi, ieliek veļu mašīnā, gludina, gatavo un tīra. 2. pusīte bieži vien piedāvā palīdzēt, tomēr viņu neiesaistu mājsolī. Tāpēc, ka viņš noguris un daudz strādā, turklāt es šos mājas pienākumus veicu kvalitatīvāk :D

Piekrītu, ka palīdz sistēma.. kā kārtot mājokli, pie ēst gatavošanas arī jāpiešauj roka..
Tomēr, kopdzīvē ir jārada vairāk prieks.. ja šie pienākumi pilnībā nodzenā un bojā garastāvokli.. varbūt ir vērts 1-2x nedēļā maksāt apkopējai?
30.08.2015 15:15 |
 
Reitings 31
Reģ: 11.02.2009
Izlasīju diskusiju un sapratu, ka negribu ievākties pie drauga :-/
30.08.2015 10:20 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Ja tu nepelni un sēdi vecim uz kakla tikai loģiski, ka mājās visu dari :-P

Domā ka naudas pelnīsana ir viegla, gan jau ka tavs vecis pelna kosmiešu sapņu veča algu 2000€ vismaz aizej un pamēģini šo summu nopelnīt, ja sanāk tad vecim var iegrūst netīros traukus
30.08.2015 09:33 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Vīrietis ir pasīvs un neko īpaši nevēlas darīt tāpēc jau esmu gatava šķirties pavisam, jo kamēr vēl esmu jauna ir žēl palaist vējā vienus no labākajiem dzīves gadiem. Neredzu kopīgu nākotni..
Tas jau būtu sīkums, ja man brīvdienu plāni būtu jāizdomā, bet ja labāk ir palikt gultā ar telefonu rokā.. paldies, visu labu..
30.08.2015 03:52 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Es gan ļoti labi saprotu autori... Mans vīrietis bija ļoti prasīgs pret mani un pirms es to visu iemācījos darīt, mums bija ļoti daudz strīdu. Es mācījos pilna laika nodaļā, strādāju pusslodzes darbu, bez tam man ir draugi un vēlme kaut ko padarīt ārpus darba / skolas un mājām. Dzīvojām mājā, tāpēc man bija jārūpējas par kārtību lielā virtuvē, 2 vannasistabās, pārējās koplietojamās telpās. Jāgatavo ēst un es brīnos par dažām, kas te saka - kas tur grūts uzvārīt 2 olas. Viņam vienmēr vajadzēja omleti + maizītes + dārzenīši vai pankūkas, kas pašas par sevi aizņem kādas 30min. Vīrietim no rīta sataisīties aizņem 10 minūtes - tik cik ieiet dušā un uzvilkt drēbes. Es taisos 1h tikai sev, ar visiem matiem, make up, utt. Tā kā visu dienu pavadīju savos darbos, pusdienas viņam izpalika un varēju uztaisīt kaut ko vakariņās, kas noteikti sastāv no gaļas ar piedevām. Tikai salātus viņš nevar ēst. + man bieži vakarā bija jāmācās, jo mācības aizņēma diezgan lielu piepūli apjoma ziņā. Bet viņš ir uzņēmējs un viņa darbs ir 1-2 tikšanās dienā, kas kopā aizņem maksimums 2h. Tomēr par visu mājsaimniecību bija jāatbild man. Es reāli jutos kā kalpone un es biju nogurusi, kā rakstīju - strīdējāmies daudz! Mani benefiti, protams, nebija tikai sekss, viņš palīdzēja materiāli, bet reāli nebija gatavs pakustināt ne pirkstiņu, lai palīdzētu man mājās. Tā vietā, ja es kaut ko neizdarīju, izdarīja viņš un tad pārmeta man, ka neesmu to izdarījusi. Gāja traki. Es arī uzskatu, ka vīrietim ir jāpiepalīdz. Kad es ieminējos par to, ka strādāju un mācos tā dēļ, lai kādu dienu varētu noalgot cilvēku, kas man reizi nedēļā var palīdzēt savākt māju - viņam tas nav pieņemami. Es diemžēl esmu slinka un nesaimnieciska, bet ļoti daudz ko iemācījos šajās attiecībās. Arī to, ka nauda nav galvenais, galvenais - ir atbalstīt, saprast un palīdzēt kaut ko iemācīties, jo mēs visi neesam ideāli. Diemžēl jau labu laiku esam šķīrušies (tur bija daudz citu iemeslu līdzās sadzīviskiem), bet esmu izdarījusi secinājumu - ja mamuts ir liels, sievietei tomēr vairāk vai mazāk ir jāpalīdz saimniecībā, ja mamuts ir neliels, tad sieviete var strādāt un pienākumus var sākt dalīt. Citādāk mans "darbs" nebija pietiekams iemesls, kāpēc nepavadu vairāk laika pie plīts vai ar lupatu rokās. Tiesa tagad es visu daru automātā - vienmēr ir kas ko apēst ledusskapī (iepriekš pagatavots), bet dzīvojot vienai un nelielā dzīvoklī ir daudz vieglāk uzturēt kārtību. Jebkurā ziņā - tas tiešām ir pieredzes un vēlmes jautājums. Lai veicas!
29.08.2015 21:39 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Story ir tada sieviete, ko man gribetos par draudzeni :)
29.08.2015 21:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es gan nesaprotu kā sieviete ar bērnu vispār kko var paspēt


Var un veel vairaak var un gribu arii visu paspeet. esmu pedante peec dabas :) Neesmu jau galiigi ideala, ari man medz but majas ellite, bet parsvara katru dienu paspeju uzmazgat gridas, noslaucit putekljus, nomazgat traukus, uztaisit est, bet ja to nedarishu - manam virietim bus vienalga, pats skandina, ka vajadzetu majas apkopeeju, bet es negribu. kad to visu paspeeju? kad berns gulj. tad zinu tik un tik daudz laika man ir un izdaru. jaa, un man vnm ir pedikirs, tiri mati un kopts izskats.

bet man ari ir saprotosh viirs, kursh gatavo arii man un pieskata bernu, lai varu gramatu palasiit, iziet viena uz veikalu. viss liidzsvaraa :)
29.08.2015 20:32 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sievuks, par pedejo bildi +++++ :D
29.08.2015 20:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
29.08.2015 20:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pat ja gatavotu, tas butu pilnigi cits apmers, laika ietilpigums un izejmateriāli. Arī pārtiku iepirktu ļoti reti. Tur jau ta luerta, ka ģimene tas ir pilnigi kas cits.;-)
28.08.2015 17:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Milzīga, sev es negatavoju.

Tad nav ko raut frāzes no konteksta. Kas gatavo sev, tai nekas diži nemainās. Tas tur bija aprakstīts. Kāda jēga izcelt to, kas jau vienreiz izrunāts?
28.08.2015 16:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu taču nekad nemainīsies un lasīt neiemācīsies, ne? Tieši vienu teikumu pirms tā, ko Tu izrāvi no konteksta, es šo to paskaidroju. Nav dižas starpības, cept 2 karbonādes, vai 4
Milzīga, sev es negatavoju. Vai arī putrina ko vīrs neēstu 5 minūšu tagavošanas jautājums. Un ar ne katru reizi. Pietiek ar biezpienu. Tā ir milzīga starpība.

Negribu nevienu apvainot, bet no šī var izdarīt divus secinājumus - vai nu vīrs ir šausmīgs cūka, vai tad, kad viņa nav mājās, Tu nedari neko, kas nav absolūti nepieciešams.


drēbes mazgāju un dvieļus uz puysi mazākk, trauku nav un etc . Loģiski ka darba daudz daudz mazāk. :D:-P
28.08.2015 15:25 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
atškiras pat ļoti. Es ēdu vai darbā vai biezpienu vakariņās. Vari ārī auzu putru apēst vai augli. Vīrs ta nevar gaļa+ piedevas+ salāti.

Tu taču nekad nemainīsies un lasīt neiemācīsies, ne? Tieši vienu teikumu pirms tā, ko Tu izrāvi no konteksta, es šo to paskaidroju. Nav dižas starpības, cept 2 karbonādes, vai 4. Arī no dažu lieku kartupeļu nomizošanas neviens galus neatdod. Ja sev ir pirms tam gatavotas normālas vakariņas, nevis pārtikts no biezpiena sieriņiem, nekas diži nemainās.
redzu pēc sevis kad vīrs atvaļinājumā laukos man darba mājā par 80% mazāk

Negribu nevienu apvainot, bet no šī var izdarīt divus secinājumus - vai nu vīrs ir šausmīgs cūka, vai tad, kad viņa nav mājās, Tu nedari neko, kas nav absolūti nepieciešams.
28.08.2015 15:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Un jā, mana drauga mamma laikam arī ir tā, kura viņam nodemonstrēja, ka sieviete var visu paspēt arī strādājot, uzturot 2. stāvu māju, čubinoties ar 2 lieliem suņiem, kaķi, 2 dēliem un vīru... es sevi tādā lomā nesaskatu :D
28.08.2015 15:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ļoti laba diskusija par super sievietēm :D te ir ko pasmelties idejiskā līmenī...

Izlasīju bez maz vai visu un lieku lielu + GOLDEN, tāda sajūta, ka otra es :D
Te jau drīzāk nav jautājums, vai to reāli var, bet vai to vispār gribas un tas ir iekšā. Varbūt arī, ja es labi pacenstos, es varētu izdarīt un visu saplānot, taču es to vienkārši negribu! Tas nav man! Neesmu saimnieciska, neesmu čakla un neesmu tipiska sieviete no stereotipiem. Jā, man patīk slinkot, paskatīties seriālus, un labāk eju uz darbu, nevis esmu mājsaimniece. Varēt jau mēs visi kaut ko varam, ja pacenšamies, taču no manis kārtīgu ģimenes sievu nekad neuztaisīsi - drīzāk būšu tā sliņķīte, kas izkomandēs savu puisi šajā sakarā. Nu tā vienkārši ir un tai, kurai būšana par mājsaimnieci nav iekšā arī neiedzīsi. Man vispār vājprāts iestājas, kad jānāk ciemiņiem un jākārto māja, bet draugs vēl darbā -ak dievs, lielākās mocības tās man ir

Un apbrīnoju Neons, Alexxa, NordicBelle un citas, kuras tiek galā ar visu un vēl paspēj atpūsties un pašas sapucēties :-)

Ja par autores situāciju - domāju, ka kaut kas nav pareizi ar laika plānošanu un prioritātēm, jo ja tā vietā, lai darītu kaut ko lietderīgu, cilvēks vāc mājās bardaku (to var izdarīt arī vēlāk vai pa bišķim), tad kaut kas nav ok ;)

Ja par mums - es uzskatu, ka es daru pārsvarā visu, kas attiecās uz mājlietām, jo mums ar draugu ir pārāk dažāda izpratne par kārtību un tīrību :D nesaku, ka esmu sajūsmā, ka piespiedu kārtā savu brīvo laiku pavadu tēlojot mājsaimnieci, bet nu...esmu slinka un tur neko nevar darīt (s) kamēr esam divatā, tikmēr neviens par pienākumu sadali necepās...lai gan man brīžiem apnīk uzņemties par daudz, jo galu galā es arī strādāju, ne tikai sēžu mājās un slaucu naudu no sava vīrieša :-D
Un neatbalstu modeli - vīrs strādā, sieva skaista (t)
28.08.2015 15:12 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Protams, tas ir dzīvesstila jautājums;-) To var pagriezt arī uz pretējo pusi - ja vīrieša dzīvesstils nekad nav bijis savākt aiz sevis kafijas krūzi, netaisīt sev vakariņas, drēbes pašam nemazgāt, tad viņš to nedarīs arī attiecības. Tieši tā - dzīvesstila jautājums;-)
28.08.2015 14:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Laiks, ko jāpavada, lai pagatavotu vienam, daudz neatšķiras no tā, ko vajag diviem
atškiras pat ļoti. Es ēdu vai darbā vai biezpienu vakariņās. Vari ārī auzu putru apēst vai augli. Vīrs ta nevar gaļa+ piedevas+ salāti. Arī veļa mazgāt ko ir uz 50% vairāk( drēbes, dvieļi) man bļuzes daudzas nav jagludina, viam krekli jāpletē. Miskate ar 50% vairāk piepildās un grīda jātria lai dzivotu normali ne ka cukas katru dienu. Miskastes , puteklu, trauku mazgāšana, pārtikas pirkšanas arī ir vairāk par 50%.
28.08.2015 13:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
r tādas sievietes, kam tas reāli neko nemaina (Es, piemēram, man tie daži viņa krekli, kas jāiemet veļasmašīnā un pēc tam jāgludina, vai lielāka vakariņu porcija, kas no mana brīvā laika nepanem vairāk, ka 20-30min, nemaina neko, es to visu tā, kā daru, darīju arī pirms tam)


Ir arī tādi vīrieši kas tiek paši galā. Veļu samet vešenē visu kopā. Kreklus ar gultasveļu, vai krāsaino ar balto. Kas pagatvo fast foof vai 1 reiz nesdela uz 6 dienām un plīti tīra reizi menesī. Tikai visi tā dzīvot nevar. Kass vienam tīrība otram ir cūku kūts. Un redzu pēc sevis kad vīrs atvaļinājumā laukos man darba mājā par 80% mazāk. Un attiecigi kad strādājam vairāk abi, mājā haoss un bardaks. Es īsti nevcaru apvienot 2 in 1! Strādāt un būt laba mājsaimniece.
28.08.2015 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!