stulbie dabas likumi kas upagreidojas tikai sievietem

 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
viņa pienākums ir ''atnest medījumu'' un tas arī viss.!? Nū, nodrošināt ģimeni/otru pusīti ar naudu...
kamēr mums sievietēm, jāuzkopj māja, jāuztaisa ēst (šitajās darbībās ir daudz apakšpunktu), jābūt vienmēr formā (happy un ar visu apmierinātām, lai vecim nenāk stress virsū), jāizdomā ko darīt brīvajā laikā/brīvdienās, jāatbalsta/jamotivē/jāuzmundrina (lai gan tas varētu būt pie ''jābūt formā'', tās kurām vēl bērns- japarūpējas par bērnu (simmiljons apakšpunktu), tās kurām gribas arī ko sasniegt- jāmācās/jāstrādā (simtmiljonu apakšpunktu) un vēl vēl UTT.... kamēr ja viņš labi pelnot, var nedarīt neko ārpus tā ka nopelna naudu? kā ir jums? palīdz mājas darbos? pārmet ja lūdz izpalīdzēt? Pukst ja pārmet lai aizved, palīdz izdomāt? kaut kā stulbi- saprastu ja tikai sēdētu mājās, bet es tak cenšos/ plānoju kā ''izsisties'' lai varētu arī naudiņu pelnīt... n kā tad būs ja mēs abi pelnīsim naudu, bet mājas darbus un attiecību darbus pildu tikai es :'-(
26.08.2015 23:06 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Es īsti nesaprotu vai tas ka viņš mani uztur (gan mācības, pajumte, ēdiens) attaisno to ka mājās un attiecībās viņš var neko nedarīt? var bet vai tas ir īsti taisnīgi?


Neattaisno, bet tie ir tavi "putni" un tu esi ieciklējusies uz to lai komandētu un ieriebtu viņam. Manuprāt, nejau par brokastīm un mājas darbiem te runa.
27.08.2015 00:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nedēļā ir 168 stundas. Visiem. Ja citi var saplānot laiku, tad es pieļauju, ka tu arī varētu.

+++
27.08.2015 00:23 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
mājas uzkopšana prasa ilgāku laiku (ir māja nevis dzīvoklis), jo nekas netiek nolikts vietā, nekas netiek ievērots lai nerastos nekārtību utt (simtiem apakpunktu)
kursi ir var, teikt katru darbadienu
ir vēl dzīvnieki kuriem jāvelta laiks,
ir vēl ārstu vizītes- nav tā ka dzīvojam centrā lai uz visiem čik un nokļūtu, ceļā laiks arī aiziet,
+ brokastis būtu nieks, bet jāpagatavo ari pusdienas (nu nemāku pa pus h visu garšīgi pagatvot) vēl vakariņas un citas uzkodas
mani hobiji, jāatrod ko vakarā skatīties/ ko brīvdienās darīt, galu galā jarāksta biznesa plāns, sieviešu lietas utt (personīgas izklaides t.i. draugi vispār pusgadā reizi par ko ir lieli pārmetumi)

\viņam naudas pelnīšanai jāvelta pavisam nedaudz laika...var teikt ka stradā no mājām...ja to var nosaukt par strādāšanu...sazvanīšanās un viss nokārtots
27.08.2015 00:30 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
var jau būt ka netieku galā, jo neesmu tik uzņēmīga, bet būtu patīkami ja kāds panāktu pretī un palīdzētu vai vismaz uzmundrinātu.... vismaz nepārmestu ka visu nepaspēju
27.08.2015 00:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kuram tā māja pieder? Kurš pirms tam tajā saimniekoja?
27.08.2015 00:36 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Dod dievs visiem tādu darbu - sazvanies un viss nokārtots. :D

Bet ja nopietni... tu meklē sev un savai nespējai plānot laiku attaisnojumus.
Man arī ir māja, man arī ir dzīvnieki, man ir mazs bērns, kursi, un es kaut kā tieku ar to galā. Nemaz neuzskaitīšu visu, bet pa lielam... un es netaisu ēst diviem cilvēkiem, bet pieciem.
27.08.2015 00:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Ja jau saki, ka netiek nolikts vietās, u.t.t. varbūt būtu jāsāk ar to, ka elementāri jāsāk abiem mācīties ''neaizdirst'' vidi sev apkārt, lai nav stundām lgi jāberž māja un jāskraida pakaļ pieaugušam cilvēkam kā mazam bērnam?
27.08.2015 00:41 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
vot tādas kā Tevi harmless_ - es apbrīnoju!!!
teikts jau daudz reižu ''lūdzu nedari tā, vai saproti ka ja tu tā dari man jau aiz tā jāvāc'' un citos veidos... bet kaut kā neaiziet. strīdēties papildus par to arī negribas jeb apnīk.

eh paldies tām kurām atbildēja, un tām kas ko ierosināja- tāds neliels lādiņš
27.08.2015 00:50 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Es gan saprotu par ko ir runa. Pati tagad esmu "tā saucamā" mājsaimniece. Norunājām ar draugu - viņš man dod naudu, es pērku ēdamo, taisu ēst un uzturu māju. Tas ja butu ok, bet kopš tā brīža viss tiek nomests, atstāts uz galdiem, uzkopju virtuvi vienreiz , lai varētu pagatavot ēst, be pēc laičina tur jau atkal ir bardaks, kuru es nemaz nesataisīju. reāli sanāk visu laiku vākt pēc viņa, jo es nevaru darboties netīrās istabās, un tas reāli izbesī, jo man ir ari savas lietas darāmas.
Izdomāju, ka pateikšu draugam , bet pilnīgi normālā tonī - ka man tāda sajūta, ka viņš aiz sevis vairs neko nevac, jo es to izdaru, bet tas manuprāt, nav forša attieksme. Tas, ka esmu atbildīga par kartību, jo man tam ir laiks, nenozimē, ka būšu apkopēja. Tā ka ir vērts paskaidrot.
Bet pēc būtības tas taisnīgi. Viņš ar investēt savu laiku darbā un tas noteikti ir produktīvaks, ja nav jādomā par sikumiem. Bet kad es sāksu stradāt, tad abi kopsim māju un gatavosim.
27.08.2015 00:51 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es varu savējam teikt vai neteikt - darbojas tikai īsu brīdi. Viņš vnk ir tāds cilvēks, aiz viņa paliek haoss. Ja autorei ir tāds vīrietis, tad vai nu iemācies sadzīvot ar bardaku un atslābsti, vai mierini sevi ar domu, ka tava kustēšanās sadedzina kalorijas un skraidi nopakaļ visu vākdama...
27.08.2015 00:56 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Neons, es jau arī progresu pagaidām neredzu. Bet vismaz miskasti iznes un savas drēbes pats mazgā, tadā ziņā nav anormāls bardaks, lai es baigi varētu sūdzēties :-D
27.08.2015 01:04 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.02.2015
jā :D ar to ka kalorijas dedzinu to visu darīdama ir vienīgais mierinājums... bēt rēķini ka mājas darbus darot vien (tai skaitā sevis uzkopšana) nepietiek laika lai vēl ''augtu savās jomās'', sākas jau runas arī par bērnu nu bāc tā jau nav laika... man gan bardaks- pat zupas bļodu aiz sevis nevar aiznest visMAZ līdz izlietnei.. viss varbūt arī būtu kārtībā ja vien es nesaņemtu pārmetumus ka es kaut ko neesmu paspējusi
27.08.2015 01:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu beidz! Noteikti esi vēl ļoti jauna un bez pieredzes...
Es svilpodama tieku galā ar divstāvu māju, diviem bērniem, kaķi, dārzu, un brokastīm/pusdienām/vakariņām, mājas uzkopšanu, vakara filmām, trauku mazgāšanu (nav man trauku mazgājamās mašīnas), veļas gludināšanu, pastaigām, nodarbībām ar vecāko meitu, skaistumkopšanu, šopingu un kursiem. Taču tas viss nāca ar laiku, ne jau vienā dienā... No sākuma arī sprausloju un visādi ārdījos, audzināju vīrieti pie kārtības un pie mājas darbiem, bet ar gadiem sapratu kāds ir mans vīrs, kas tieši viņam ir primārais, kas sekundārais, sapratu, kādas ir manas stiprās puses, kādi talanti, protams piešāvos arī ēdienu gatavošanā un mājas uzkopšanā, kas kādreiz bija sarežģīti, tagad - ātri pagatavojams. Ir izstrādājusies sava sistēma - piem., veļas grozs ceļoja pa māju tikmēr, kamēr atradu īsto kaktu, kur vīrietim bija ērti mest savas netīras drēbes - tagad vienmēr pats tur visu samet, nemētājot visu pa māju. Miskastes gan vienmēr vīrietis iznes pats, kaķa WC arī ir viņa atbildība (grūtniecības laikā novēlu to uz viņu un negrasos "ņemt" šo pienākumu atpakaļ), arī citos darbos mēdz man palīdzēt, ja tiek lūgts (retu reizi), bet nu tad gan jāseko, lai pa ceļam nesarīko vēl lielāku bardaku (piem., ja palūdzu ieskrīvēt plauktu, tad noteikti būs japaseko, lai skrūves, skrūvgrieznis un citi instrumenti nepaliek kas zin kur, bet tiek savākti un nolikti vietā). utt. Vispār ģimenes dzīve ir jautra padarīšana! Garlaicīgi nemēdz būt! :D

Tev jāsaprot, kas tev pašai ir svarīgi, kas vairāk patīk un jāizrunājas ar vīrieti. Tāpat ir svarīgi kā viņš dzīvoja pirms jūsu attiecībām, vai māk vispār kaut ko pats darīt vai nē. Jāmeklē kompromiss.
27.08.2015 01:27 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Neona modelis izklausās tā, ka it kā dzīvotu ar 3 bērniem nevis 2! :D Ko tad vīrietis dara, izņemot naudas pelnīšanu?
27.08.2015 01:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Salomē, es jau rakstīju - miskastes nes ārā un kaķa wc tīra! :D :D :D
27.08.2015 01:37 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neons, man arī sāk likties, ka autore vienkārši ir bez pieredzes tādās lietās :)
Pieradīs, iemācīsies gan darbus saplānot, gan brīvo laiku visam atrast - sapratīs, kas ir prioritātes un kas var pagaidīt, bet bez kā vispār var iztikt. Pagaidām vēl mēģina vienkārši sagrābt visu kaudzē :)
27.08.2015 01:41 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
1. Nevispārini situāciju savā ģimenē uz visu pasauli.
2. Kurš tev lika izvēlēties vīrieti, kurš tev nav pa prātam? Ir pilna pasaule ar savādākiem. Tikai uzreiz pateikšu, ka tiem pēdējiem sievietes neskatās virsū; vairumam sieviešu patīk tieši tādi, kāds tev ir. Un, acīmredzot, tu skrēji vairumam līdzi.
27.08.2015 06:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Reizēm izklausās, ka runa ir nevis par vīrieti, bet par mazu bērnu vai kopjamu slimnieku kurš ir jāaprūpē.
Pat ja vīrietis strādā, viņš daudz var darīt arī mājas darbos, gan iepirkties, gan gatavot, gan palīdzēt kopt māju, gan bērnus pieskatīt. Neticu kāds no darba atnāk tik noguris ka gāžas no kājām nost.
27.08.2015 06:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dionysus, uz to brīdi, kad vīrietis pārnāk no darba arī mani darbi jau ir apdarīti. Abi saceļam kājas uz dīvāna un skatāmies seriālus pēc gardām vakariņām. Un pirms gulētiešanas nomazgāt dažus traukus, apčubināt bērneļus, nolikt tos gulēt nav nekas mega grūts.
27.08.2015 06:57 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Mums mājās ir tā - Ja negribi nedari, neviens ar netīru bļodu pakaļ neskraida. Kad man ir laiks tad sakopju, kad viņam laiks tad viņš sakopj. Pati esi uzkrāvusi sev tādus darbus nevis daba vainīga. Neesam vairs viduslaikos, ka pienākumi mājās tā sadalīti. Žēl Tevis, bet pati vien esi vainīga!
27.08.2015 08:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!