Iztika

 
Reitings 27
Reģ: 07.08.2015
Sveikas meitenes,vēlējos pajautāt ,ko jūs gatavojāt un ēdāt kojās? Kas sanāk izdevīgi un cik daudz naudiņas vidēji nedēļā jums aizgāja uz pārtiku?
26.08.2015 13:55 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Katreiz, kad vajadzēja ietaupit, gatavoju auksto zupu. Leti, vienkārši, garšigi :)
26.08.2015 14:39 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Ak jā, brokastīs
1. Auzu pārslu putru ar ievārījumu
2. Mannā putru ar ievārījumu
3. Maizi ar lētajiem dārzeņiem (tomāti, gurķi), garšo super
4. Ja gribas gaļu, tad vista ir lētākā gaļa, tirgū maksā 1,60 eiro kilogramā, novāri vistu šķiņķīšus un apcep uz pannas garšvielās ar ūdeni, garšos kā cepta cepeškrāsnī
26.08.2015 14:35 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
1. Cepti kartupeļi ar majonēzi vai kečupu
2. Rolton zupiņas
3. Vārīti makaroni ar kečupu vai majonēzi
4. Tagad lēti dārzeņi, vari piegriezt tos
5. Salātus vari gatavot no sarīvētas kāpostgalvas ar eļļu un nedaudz etiķa, vai sarīvētiem burkāniem ar majonēzi un ķiploku.
6. Vārīti apcepti kartupeļi, ja apnīk parasti cepti :-D
26.08.2015 14:33 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es daudz vedu no mājām. Katru nedēļu braucu uz mājām, kojās nekad brīvdienās nepaliku. Nu piemēram, jau vārītus kartupeļus, karbonādes, salātiņus. Tas uz divām dienām apmēram, pārējās dienās kaut ko piepirku klāt. Regulāri ēdu kaut kādus salātus, maizītes, augļus. Baigi naskā uz ēdiena gatavošanu nebiju.
Cik man tas izmaksāja, neatceros. Šķiet, ka bija 35 eiro uz tām četrām dienām, bet tas nebija tikai ēšanai - ceļa nauda un viss pārējais. Man pietika pilnīgi, palika pāri pat vēl brīvdienām. Kojās man nekad neprasījās ne saldumus, ne kaut ko tādu, tāpēc vēl varēju ietaupīt uz to.
26.08.2015 14:28 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Sākumā ēdu kā kārtīgs students - ceptus kartupeļus, makaronus ar cīsiņiem, roltonu :D Pēdējos kursos sāku normālāk gatavot. Bet tur bija tas, ka man īpaši nepatika gatavot tajā kopējā virtuvē.
Man bija 40 lati uz 2 nedēļām. Bet tas bija ne tikai pārtikai.
26.08.2015 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Kojās ēdu apmēram to pašu, ko mājās. Brokastis man pārsvarā ir nemainīgas - auzu pārslas ar jogurtu un mandelēm + kāds auglis.
Pusdienas variēju dažādi, gandrīz vienmēr salāti, kaut vai gurķi un tomāti sagriezti. Griķi, lēcas, pupas, zirņi, melnie un brūnie rīsi, dažkārt kartupeļi, retu reizi makaroni - tas ir pamats pusdienām, klāt vai nu kāda gaļa, vai kkas cits. Pēc pusdienām man ir vēl 2 ēdienreizes, tad ēdu omleti vai biezpienu, maizītes, augļus, nu tā. Arī zivi šad tad ēdu - žāvētu vai ceptu attiecīgi!
Aiziet diezgan daudz, vairāk tad, ja zinu, ka nauda ir, varu tērēt, bet cik precīzi - nepateikšu, jo samērā daudz aiziet arī alkoholam, diemžēl :D, bet to šogad domāju labot :D . Attiecīgi, kad naudas mazāk, tad varbūt riekstus tik daudz neēdu, melno rīsu vietā ēdu brūnos utt.
26.08.2015 14:14 |
 
Reitings 89
Reģ: 15.02.2011
Es kojās parasti centos gatavot ēst tā, lai pietiktu uz nedēļu apmēram. Visbiežāk pusdienās tie bija griķi un dažādas vistas filejas variācijas - karbonādes, mērce, vienkārši vārīta vista utt., kā nu kuru reizi. Kad nebija jau gatavas pusdienas, tad ātri izvārīju makaronus, sarīvēju sieru pa virsu. Vakariņās vienmēr bija dārzeņu salāti. Brokastīs auzu pārslu putra. Diezgan vienveidīgi sanāca, bet man it nemaz negribējās katru vakaru stāvēt pie plīts un taisīt ko jaunu. Nedēļā vidēji aizgāja 20 eiro, ja stingri savilku jostu, 30 eiro, kad izlēmu tomēr paēst kādus riekstus, saldumus, augļus.
26.08.2015 14:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits