Attiecības ar brāli un viņa ģimeni

 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Sveiki :)

Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli par manu stāvokli ģimenē. Lieta tāda, ka nesen ļoti sanāca sastrīdēties ar brāļa sievu. Kura manuprāt izturējās ļoti zemiski un nepiedodami. Viss beidzās ar to, ka viņa man / manai mammai lika pazust no viņas, viņu bērnu un mana brāļa ģimenes. Brālis dzīvo manas vecmammas mājā, kuru mantoja no mūsu vecmammas.
Bet problēma sākas ar to, ka brālis darba dēļ bieži paliek pa nakti pie manis Rīgā. Un es brālim pateicu, tā kā es nevaru vairs tikties ar Tevi ( brāli) , taviem bērniem, tad nevēlos, lai tavas sieva brauc uz mana Rīgas dzīvokļa.
Bet tagad jūtu sirdsapziņas pārmetumus, varbūt tā nevajadzēja teikt. Un es esmu nežēlīga ....

Ļoti ceru, ka sapratāt manu klāstījumu un varat man kaut ko ieteikt / vai nomierināt :/

Paldies!
25.08.2015 21:36 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
cik saprotu, tad viņa šajā mājā dzīvo patstāvīgi. Un droši vien tīra, mazgā logus, gultas veļas un podus, gatavo ēdienu utt.
NordicBelle, nevienu no gadiem, kuru viņa dzīvoja tajā mājā, viņa nav rīkojusies kā saimniece, jo visu viņas vietā izdarīja kāds cits. Mana ome bija kā skudriņa, kas strādāja, pucēja un rūpējās, lai viss būtu.
Varētu pat teikt, ka tas bija viens no iemesliem, kāpēc man viņa nepatika, jo bija SLINKA. Goda vārds!

Šis kašķi varētu teikt, ka brieda mums ilgi, jo nesaskaņas ir bijušas, un nepatika. ... Pret brāli viņa izturas kā pret pēdējo sū ..., paņēmusi ento kredītus uz viņa vārdu ... Man tiešām šī sieviete neliekas normāla ...
Ir grūti saprast šo situāciju, ja pašām nekas līdzīgs nav bijis ...
25.08.2015 21:59 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Man nevajag māju, jo māja ir brālim un viņa bērniem!!!
Bet tā attieksme pret mani, vai tiešām tur iet nevaru ... ciemos! Vai vajadzēja tik rupji izturēties! Varējām, tak visi kopā draudzīgāk ...
25.08.2015 22:02 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Tiešām pati neko pirms tam neesi sadarījusi?
ja es būtu Tavā vietā,tad ietu uz to māju,jo tā bija Tava omīte,nevis viņas.
Vispār jau brālis arī labais. Stāv maliņā un izliekas par beigtu...
25.08.2015 22:02 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Un jā, no brāli gaidīju ko vair\ak. bet tur jau neko vairs nevaru mainīt!
25.08.2015 22:02 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Pirms tam neko neesmu sadarījusi, kā jau teicu, mums nekad nav bijušas LIELAS simpātijas vienai pret otru.
25.08.2015 22:03 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Atklāti sakot, es tiešām domāju, ka varbūt no vecmammas mantām kaut kripatiņu varēšu paņemt, par piemiņu ... vai tā nav mums visiem, ka vēlamies no cilvēka ko atstāt?


Ja mana vīra māsa nāktu uz manām mājām un bez maz vai pieprasītu šito un to, es arī nebūtu īpaši priecīga. Es vēlētos savās mājās relaksēties nevis nodarboties ar mantas dalīšanu, sevišķi, ja vīram nesen būtu aizgājis radinieks. Es, protams, neaizliegtu braukt ciemos, bet varbūt tā ciemošanās nedaudz ir jāierobežo. Man nepatika, ka bijušā drauga mamma braukāja ciemos katru otro nedēļu, kur nu vēl, ja biežāk. Gribas tak privāto telpu.
Ja gribās tiešām kāda mantiska piemiņa no vecmāmiņas, tad tak var brālim normāli uzjautāt. Gan jau neatteiks. :-)
25.08.2015 22:04 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Manuprāt, tu rīkojies pareizi, ja jau brāļa sieva tevi izraida no tām mājām un brālis neko nepasaka, kāpēc tev sava dzīvokļa durvis viņam jāver vaļā?

Un es gan ticu, ka attieksme var mainīties pēkšņi pēc vecmammas nāves un mantojuma saņemšanas. Rados bija līdzīgs gadījums. Ir cilvēki, kuriem mantiskās lietas ir svarīgākas. Šajā situācijā brāļa sieva pēc tam, kad šis mājas jautājums kļuvis aktuāls, jo vecmamma nomira, sāka uztraukties, ka Steisija2 kaut kādā ziņā pretendēs uz māju un tagad dara visu, lai māju nosargātu. Brālis nevar nostāties nevienā no pusēm, jo no vienas puses sievu neatbalstīt nav labi, sanāks kašķi utt., no otras puses, māsu/mammu neatbalstīt arī nav labi, sanāk cilvēks bez mugurkaula.
25.08.2015 22:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Izlasīju pēdējos komentārus. Tev viņa nepatīk. Protams,ka Tu viņai arī. Tad nafig iet uz to māju?
25.08.2015 22:04 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
palomare, vismaz viens cilvēks uzskata, ka rīkojos pareizi ... :) Brālim nav mugurkaula. ...

kristīnA, pilnīgi piekrītu,tagad arī neeju uz to māju, samierinos! Jo varbūt,viss kas notiek , notiek uz labu,..

Bet kā jau teicu, man sirdsapziņa grauž par to, ka teicu, ka nevēlos viņu redzēt savā Rīgas dzīvoklī .... ( lai gan :-/ )
25.08.2015 22:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tev ir nevis ar brāli tagad jārīdās, bet kārtīgi un nopietni jāizrunājas.. tā ir viņa kompetence savaldīt sievieti..
Tev ir jāpieņem tas, ka viņa ir slinka.. un vēl sazin kāda (respektējot brāļa izvēli).. tomēr viņa šauj pār strīpu, jo ir jāizrāda 2. puses radiniekiem elementāra cieņa.
25.08.2015 22:10 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Un jā, no brāli gaidīju ko vair\ak. bet tur jau neko vairs nevaru mainīt!

Priekš kam vispār tad uz to māju vēl iet?? Ja brālis nav gatavs cīnīties par tavu vietu viņa ģimenē, tad priekš kam tev savus nervus bojāt?
Un nemaz nemēģini justies slikti, ka neļauj savā dzīvoklī viņai kāju spert - lai sākumā nopelna savu vietu Tavā ģimenē un tad domās par ciemošanos! :D
25.08.2015 22:13 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Tā situācija ģimenē ir tik sarežģita! Man liekas, te būtu ko stāstīt un stāstīt. ... Un tur jau tā lieta, ka es netaisu nekādu strīdēšanos, dēļ tā, ka tā ir bijusi brāļa izvēle, un man tas jārespektē ...
25.08.2015 22:13 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Darla _ :) :*
25.08.2015 22:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sievietēs ir spēks.. bieži vien šādās situācijās rezultāts ir tāds, ka vīrietis uzgriež muguru Tuvākajiem radiniekiem, jo viņa sieva varēs spekulēt ar to, ka ''mani neviens neieredz!''
25.08.2015 22:16 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Man ar brāļa sievu arī ir galīgi sliktas attiecības. Ar brāli tiekos reti un neitrālā teritorijā.
Kāpēc?
Tāpēc, ka brālim šajā situācijā bija jāizvēlās - miers mājās, kur aug bērni, vai pareizs viedoklis un tādēļ mūžīgi kašķi ar sievu. Viņš man ir pateicis, ka saprot, ka man taisnība, bet mājās kašķēties netaisās. Es to pieņemu un liekos mierā, jo saprotu, ka tāda kasīšanās viņu abu starpā, var novest pie šķiršanās. Man būs taisnība, bet bērniem jāaug šķirtā ģimenē. Jēga?
25.08.2015 22:16 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.07.2015
Tu rīkojies pareizi. Un es ticu, ka ir tādi mantkārīgi cilvēki. Diemžēl.:-/
25.08.2015 22:18 |
 
Reitings 317
Reģ: 06.11.2012
Taisnība Alexxa!
Un brālim sieva tik tiešām ar viņu spekulē, tāpēc arī ir tik "nevarīgs". Bet brālim es piedodu, viņš ir maiga rakstura, nekad nav izcēlies ar lielu strīdēšanos. Bet viņa sievu tik tiešām nevēlos satikt, kur nu vēl manās mājās, kurās es dzīvoju, tīru un visu pērku.
25.08.2015 22:19 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Es gan saprotu sievu. Ko tu vazājies visu laiku pie vieņiem? Ar brāli ārpus mājas tikties nevari? Viņiem ir sava, atsevišķa ğimene kurā pie tam ir bērni, domā mieru un klusumu negribās vai tikai ar tevi čalot un laiku pavadīt? Kad pati būsi izaugusi un pašai būs ğimene, tad redzēsim cik apmierināta tu būsi ar kārtējiem ciemiņiem ;)
25.08.2015 22:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Steisija2, ja vēlies kādu piemiņas lietiņu no omes mājas, izdomā, ko tieši vēlies un palūdz brālim, lai Tev to atved. Par to, ka nelaid to dāmīti savā dzīvoklī, nav ko pārdzīvot - tas ir Tavs un Tev tur nav jāielaiž sev nevēlamas personas. Traki būtu, ja arī brāli būtu izmetusi.

vīrietis uzgriež muguru Tuvākajiem radiniekiem, jo viņa sieva varēs spekulēt ar to, ka ''mani neviens neieredz!''

Cormeum, mana brāļa situācijā ir "Ja Tu mani neatbalsti, tātad es Tev neesmu svarīga. Ņemšu bērnu un iešu pie mātes!" Bet bērns viņam ir visa pasaule. Šī spekulācija ir ne mazāk populāra par Tevis minēto.
25.08.2015 22:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man izklausas ka tā brāļa sieva tevi tā dzina prom jo beidzot ir dabūjusi to māju sev ja tā var teikt un cenšas aizbaidīt prom visus pārējos kuriem būtu arī likumīgas tiesības uz īpašumu.

Bet nu žēl ka tavs brālis tā sēž maliņā un noskatās uz to visu, viņam vajag izaudzēt mugurkaulu.
Tu gan man liekas darīji pareizi.
25.08.2015 22:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits