Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Gribas ari ko iekomentet.
Ka but situacija, piemeram.
Virs un sieva, visi dzives fiziskie un emocionalie raditaji ir uz pozitivi atzimes.
Bet ir viena detala virs velas pa retam, pienemsim minetu vai analo, bet sieva ir preti. Vai otradi sieva velas ar strap-on, bet virs kategoriski pret. Bet visi oarejie dzives apstakli un sex ir 9/10 ballem.
Ilgtermina pastav varbutiba ka trukstoso elementu sagribesies arpus majas.

Tas ir ka est sasliku bez kechupa, garsigs suligs, bet kaut ka trukst. Un ir karbonade ar kecupu, man ta karbonade negarso un nav patikama, bet, bet tur ir saldais forsais kechups.

Laikam si ir ta situacija kur otram butu japiekapjas ar sakostiem zobiem :D
05.09.2015 12:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Dionysus

--Sabiedrībā ir uzskats ka tādas vietas apmeklē „ērzeļi un palaistuves”. Bieži vien tie precēti pāri, kuriem ir ilggadīgas attiecības, bērni. Bet tie kas to dara tur visu noslēpumā, tā ka pat tuvākie radi un draugi pat nenojauš.--

Man šāda uzskata nav, bet jebkurā gadījumā, kaut kas ar ķobi tiem cilvēkiem kārtībā nav. :) Bet katrs jau dzīvo, kā grib, galvenais, lai otrs pāra dalībnieks nesāk darīt sev netīkamas lietas tikai tādēļ, lai noturētu to pirmo.
01.09.2015 00:46 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
vēl joprojām šis bezpriģelis ir dzīvs? :D
31.08.2015 19:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Beidziet pacelt šo tēmu :D
31.08.2015 19:05 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Es vairāk domāju tādā ziņā, ka ne vienmēr meklē mīļāko, kad ir atstāts novārtā. Bieži sievas tiešām ir fantastiskas, bet vīrieti pievelk kāda cita lēdija - fizisko dotību dēļ, varbūt koleģialitātes dēļ, varbūt īslaicīga kaisle, utt utt utt. Te jau drīzāk atkal Tavs kā vainīgās puses arguments - "es tiku atstāts novārtā" ;-)
31.08.2015 19:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Visos krāpšanas gadījumos par kuriem zinu, vīrs bija apčubināts un aprūpēts, un noteikti ne atstāts novārtā, lai gan ko ar to saprot... Dažreiz ir bijis pat pretēji - jo vairāk atstāj novārtā, jo vairāk viņš pie Tevis velkas


Tas laikam ir tikai cietušās puses arguments.
Viņas dara pilnīgi visu lai vīriem būtu labi, bet viņš ņem un piekrāpj.:-/
31.08.2015 18:49 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ja vīram ir mīļākā, tas nozīmē, ka viņš bija atstāts novārtā


Visos krāpšanas gadījumos par kuriem zinu, vīrs bija apčubināts un aprūpēts, un noteikti ne atstāts novārtā, lai gan ko ar to saprot... Dažreiz ir bijis pat pretēji - jo vairāk atstāj novārtā, jo vairāk viņš pie Tevis velkas
31.08.2015 18:35 |
 
Reitings 164
Reģ: 26.08.2015
Atkarīgs no sajūtām. Ja vīram ir mīļākā, tas nozīmē, ka viņš bija atstāts novārtā. Ko darīt, tev neviens nepateiks. Ja pēc laika viņš jutīs, ka pie tevis ir labāk, atgriezīsies. Tas vai tu to gribi, atkarīgs no pašas.
31.08.2015 18:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
AsD un Elizabete

Viss jau ir pareizi, vajag uzklausīt un saprast otru, vajag izrunāties, abiem vajag visu darīt lai viss attiecībās būtu labi. Tā tam būtu jābūt.
Kad sākam attiecības, esam ar labākajiem nodomiem un pārliecību ka viss būs labi un tiksim galā ar attiecību problēmām un krīzēm. Tā ir pareiza pārliecība un tā arī būtu jādara. Sekss ir labs un jūtas ir drošas. Un tas arī rada pārliecību, ka tā arī būs un ja ne, tad kopīgi visu atrisināsim.

Tad nāk sadzīves problēmas, mācības, darbs, dzīvesvieta, saimniecība, finanses. Dzimst bērni un vajadzību paliek vairāk. Un arī tad var risināt attiecību un seksa problēmas, ja tādas ir. Tikai jājūt un jāuzklausa otrs. Ar gadiem sekss paliek savādāks – nebūs vairs ka jaunībā, ir sava pieredze un vairāk var pievērst uzmanību kvalitātei, nevis daudzumam. Un abi var izdomāt kā to pilnveidot un uzlabot.
Tikai jautājums – LV šķirto laulību ir ļoti daudz un arī attiecības bez laulības jūk ārā. Tās attiecības kas ir sākušās kā pareizas un ar tālejošiem plāniem.
Lielākā daļa teiks – attiecības izjuka, tāpēc ka vainīgs ir viens. Vai viņš no paša attiecību sākuma plānoja tā rīkoties ? Laikam jau nē. Tas ir noticis kaut kad attiecību laikā, kad kaut kas nav gājis tā kā vajadzētu.
Kāpēc neizrunājās, kāpēc nerisināja problēmas ?
Tā arī ir problēma – cilvēks jau psiholoģiski jūt, kad var runāt. Visbiežāk tās ir bailes tikt nesaprastam un kritizētam. Un otrs var just, kad vienam ir problēmas un kamēr vēl nekas nav noticis. Var jau teikt – ja nerunāja tad pats vainīgs. Varbūt, bet tas ir jāizvērtē individuāli.

Un par mani – daudzas te raksta par piedošanām vai nepiedošanām. Sieva par maniem gājieniem neko daudz nezina, kā arī es daudz neko nezinu par viņas dēkam. Mes netaisījam viens otram pratināšanas un tiesas procesus. Un netaisāmies to darīt.

Mēs mīlam viens otru tādi kādi esam un mums ir labi kopā. Un man pat labāk patīka ka esam ar saviem baltumiem un melnumiem, nekā tikai balti un pareizie.
31.08.2015 14:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sabiedrībā ir uzskats ka tādas vietas apmeklē „ērzeļi un palaistuves”. Bieži vien tie precēti pāri, kuriem ir ilggadīgas attiecības, bērni. Bet tie kas to dara tur visu noslēpumā, tā ka pat tuvākie radi un draugi pat nenojauš.
31.08.2015 13:06 | nosūdz
+

tajos klubos kuru katru pretī neņem. It īpaši pāru klubos. Tur vispār visbiežāk ir pāšri ar 20 un 40 gadu laulību stāžu. Jā, cosmo čikses bŗionīsie, bet daudzi 60 it un vairāk gados sekso un kāāā vēl!
31.08.2015 13:11 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
lai piekristu doties uz to svingeru klubu, kas, manuprāt, nevienai patiesi sievišķīgai sievietei pēc idejas jau nevarētu patikt.


Sabiedrībā ir uzskats ka tādas vietas apmeklē „ērzeļi un palaistuves”. Bieži vien tie precēti pāri, kuriem ir ilggadīgas attiecības, bērni. Bet tie kas to dara tur visu noslēpumā, tā ka pat tuvākie radi un draugi pat nenojauš.
31.08.2015 13:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Beibe.Marta

Paldies, patīkami! :)
30.08.2015 19:22 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Elizabete +++
30.08.2015 16:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par runāšanu un skandalēšanu... Ja ir mīlošas attiecības un tomēr vienai pusei uzradusies vēlēšanās pēc cita cilvēka, tad, manuprāt, nevis tā ir problēma, bet gan simptoms kādai dziļākai problēmai pāra attiecībās. Protams, ka nevajag iet pie savas sievietes un kā pēdējam pamuļķim paziņot, ka, lūk, gribas izmēģināt citu mincīti, jo tad skandāls būs un ne jau bez pamata :D Tā vietā varbūt der pakustināt pelēkās šūniņas un paanalizēt, kāpēc tad tev gribas citu cilvēku. Vai seksa ir par maz, vai tas ir par vienveidīgu, varbūt vispār seksā nav problēma un tu vienkārši nejūties novērtēts kā vīrietis, tev trūkst uzmanības? Par tādām lietām ir mierīgā tonī, atklāti, bez pārmetumiem jārunā ar savu otro pusi - ja viņa jūs mīl, tad mēģinās kaut ko mainīt. Tās nav neatrisināmas problēmas.

Starp citu, ja problēma ir seksa biežumā, tad, visticamāk, to arī var risināt. Ja sieviete attiecību sākumā gribēja, bet tagad vairs negrib, tad der padomāt, kas pa šo laiku ir mainījies. Sievietes ir seksuālas būtnes, un kā vēl! Bet, ja ilgstoši viņas bauda būs atstāta otrajā plānā, tad nekas labs tur nesanāks. Starp citu, iemesli var būt arī emocionāli - tad ir jo īpaši svarīgi to izrunāt, citādi katrs ieņem galvā kaut ko savu, spītīgi klusē un nolaiž attiecības uz grunti, tā arī paliekot pie viedokļa, ka pie visa vainīgs ir tas otrs.
30.08.2015 16:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
AsD

arpus temas, bet velejos pateikt, ka tavu komentaru lasiju ar baudu, loti tekosa valoda, patikami lasiit.
30.08.2015 08:33 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Bet par Dionīsu es patiesībā domāju, ka acīmredzot jau sievai bija vērts viņam piedot, jo viņš, vismaz pagaidām, krāpšanu vairs nav atkārtojis. Ja nu vienīgi sieva varbūt tika psiholoģiski apstrādāta, lai piekristu doties uz to svingeru klubu, kas, manuprāt, nevienai patiesi sievišķīgai sievietei pēc idejas jau nevarētu patikt. (Sorry, tā es uzskatu.)
Bet principā taču mēs visi esam cilvēki ar cilvēciskām vājībām, tāpēc vienreiz kļūdīties laikam būtu jāatļauj katram, kurš visādi citādi ir tā vērts, lai paliktu kopā. Bet tas ir tīri teorētiski no manas puses, nezinu, kā būtu realitātē. Jo, jā - krāpšanas iztēlošanās ir pretīga, nu vienkārši raisa riebumu, un es nezinu, vai es gribētu turpināt dzīvot attiecībās, kas nu jau būs ar vienmēr klātesošu pretīguma piegaršu. Negribās just, ka attiecības ir netīras - tieši tik vienkārši.
29.08.2015 22:30 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.08.2015
Blakus jau iepriekš minētajiem emocionālajiem krāpšanas aspektiem, man būtu ļoti nepatīkami arī tas, ka tieku tādā veidā pazemota sabiedrības priekšā. Pat ja tikšanās ar mīļāko saglabātos pilnīgā slepenībā no visiem pazīstamajiem cilvēkiem (ko nekad nevar garantēt), pati mīļākā tomēr zinātu, ka sieva tiek krāpta. Un cilvēki ir dažādi, tātad arī mīļākās, tāpēc es iedomājos variantu - satiek tā mīļākā uz ielas krāpēju ar sievu, varbūt pat izliekas, ka nepazīst, bet klusībā ieņirdz par to stulbo aitu viņam blakus, kurai liek ragus, un varbūt pat tīksmi izbauda apziņu, ka spējusi precēto vīrieti pavest, lai justos kaut kādā ziņā pārāka, varbūt viltīgāka vai seksuālāka. Cik nav lasīts internetā no mīļāko pozīcijām - man tiek aplidošana, uzmanība un bauda, kamēr sievai paliek tikai pienākumi un rūpes. Tāpēc, esošie un potenciālie pa kreisi laidēji, varbūt padomājiet, ka ir arī sievietes, kurām tas ir lielākais prieks pavest kādu precēto, lai truli pašapliecinātos, kamēr sieva tiek nolikta muļķes un apnikušās mēbeles lomā. Vai jūs tiešām to spējat nodarīt savai vistuvākajai?
29.08.2015 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Kam sliktums, kam labums. Jo vairāk vairāk pāru izšķiras, jo vairāk brīvu vīriešu parādās tirgū. Tā ka padomājiet labi :D
29.08.2015 20:37 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dion..es tev pat daudzkur piekritu tacu man nav saprotams kadel tik intensivi centies kautko pieradit/paradit. Te tacu ir cosmo


Es zinu kas ir Cosmo

Te rakstīt man nesagādā īpašas pūles.
Bet, jebkurā gadījumā, ir interesanti redzēt dažādu cilvēku emocijas un spriedumus...
29.08.2015 20:01 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Jo ari virieshi agrak bija daudz virishkigaki, tagad ir kaut kada ono eera.
29.08.2015 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits