Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Dionysus,protams, tev nav mute, lai runātu par problēmu ar sievu, bet vieglāk vālēt citu wc, un pēc tam uzdot retorisko jautājumu ,kāpēc...smieklīgi
28.08.2015 21:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Es atbildu par savu rīcību.
Nu Tu pilnīgi noteikti neatstāj tādu iespaidu, ja apgalvo, ka Tava sieva ir līdzvainīga tajā, kādus lēmumus Tu pieņem, bet tie, kas kritizē Tavu rīcību, droši vien paši esot tie lielākie "grēcinieki".
Tā nav atbildības uzņemšanās.
Tā ir daļēja atbildības novelšana uz citiem.

Un ko gribi pierādīt tu ?
Pierādīt? Nevaru uz šo jautājumu atbildēt, jo nejūtos tā, ka censtos kaut ko pierādīt. Ja nu vienīgi norādīt uz iemesliem, kādēļ daļa no Tevis rakstītā ir pretrunīgs un / vai neloģisks, un / vai neatbilstošs realitātei.
To daru tāpēc, lai "aizstāvētu" realitāti (jo paliek iespaids, ka Tu to gaužām nepieklājīgi izturies pret to).

Bet, ja jau izvēlējis šādi noformulēt jautājumu man (par kaut kā "pierādīšanu"), tad laikam pats ko centies pierādīt. Kas tas būtu? Un kāpēc? Ja jau jūties tik ļoti pasaules kārtību labāk saprotošs par visiem pārējiem ar savu , ties gan, ne pārāk apskaužāmo krāpēja attiecību pieredzi, tad kāpēc ar putām uz lūpām attaisnojies un nespēj atzīt, ka Tavi lēmumi ir Tava (un tikai Tava) atbildība?
28.08.2015 21:30 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
freya

Kāpēc viens attiecībām izvēlas krāpšanu ? Riskē zaudēt attiecības, ģimeni un visu kas ir kopīgs ?
Kāpēc ?
28.08.2015 21:20 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... un ja sieviete uzskata ka viņas vajadzības pēc romantikas vīrietim ir katrā ziņā jāapmierina, bet vīrieša vajadzības (tā kā viņam to vajag nevis tā kā viņa ir iedomājusies to par pareizu esam) var īsti neņemt vērā tad laipni lūdzu jums - garantēti būs sānsoļi un mantu savākšanas lai pārceltos uz dzīvi pie citas.
28.08.2015 21:19 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vīrietim būtībā ir tikai viena vajadzība un tas ir sekss. Viss pārējais ir tikai veids kā pie iepriekšminētā tikt. Nu bet nevar to iestāstīt, nevar. Nepielec princesēm jo gribas domāt ka večiem noteikti jābūt tādiem pašiem kā viņas - jāmīl vienu vienīgo un jājūsmo par rozā ponijiem un sunīšiem ar bantēm ap kaklu. :-D:-D:-D
28.08.2015 21:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tad kāpēc neuzņemies atbildību pats par sav rīcību, bet gan nemitīgi meklē kādus attaisnojumus un centies novelt daļu vainas uz citiem, uz ko vien var?
Ko tad Tu gribi notēlot un ko parādīt?


Es atbildu par savu rīcību.
To ko esmu izdarījis, to esmu.
Es neesmu ideālais un pareizais cilvēks.
Man ir pietiekami liela attiecību pieredze un varu spriest un vērtēt savu dzīvi. Es nedzīvoju fantāzijās par to kā ir pareizi un kas ir pieļaujams attiecības un kas nē. Zinu ne viss iet tā ka plānots un jāprot rast risinājums visgrūtākajās situācijās. Tas ir labāk neka nepārtraukti kladzināt kurš pie kā ir vainīgs.

Un ko gribi pierādīt tu ?
28.08.2015 21:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
visnotaļ interesanta diskusija... Bet es īsti nesaprotu vienu - kā var būt kopā, jo īpaši laulībā ar cilvēku, ar kuru nevar izrunāt visu, kas uz sirds? Ar savu vīru esmu kopā teju 10 gadus un man nav problēmu viņam pateikt pilnīgi visu, ko domāju, kā jūtos, mēs varam izrunāt visas savas seksuālās vēlmes līdz pēdējam sīkumam un gribētos teikt, ka esam izmēģinājuši teju visu iespējamo.

Un gribētos īpaši veltīt komentāru Dionysus - Tu visu laiku saki un uzsver, ka vainīgs nekad nav viens, viena pagale nedeg, ja kāds no pāra krāpj, tad tajā ir arī otras pusītes vaina un tā tālāk un tā joprojām. Pie problēmām attiecībās var būt vainīgas abas puses, bet pie krāpšanas - vainīgs ir tikai un vienīgi krāpējs. Vainīgs par visiem 100%, bez jebkādiem BET un izņēmumiem! Ja kādam no pāra gribas seksu vai cita veida tuvību ar kādu citu - tad vispirms izšķiries no savas otrās pusītes un tad guli ar citu! Jo šobrīd daži labi (gan vīrieši, gan sievietes) ir labi iekārtojušies - ar vīru/sievu mājās ir ērti/otra puse finansiāli nodrošina, bet ar citu vīrieti/sievieti ir ekšens un labs sekss utt. Tas ir pilnīgi normāli, ja pēc daudziem gadiem attiecībā vai laulībās zūd dzirkstele, ikdiena pārvērtusies par rutīnu un sākam seksuāli iekārot kādu citu - bet vārds "krāpšana" nozīmē, ka mēs guļam ar kādu citu, esot attiecībās/laulībā un tas, lūk, ir nepiedodami un pretīgi.

Vīra vecāki ir šķīrušies, bet viņa tētis vispirms pārtrauca esošo laulību, pirms līda citas gultā - lūk, tādu cilvēku es cienu! Savukārt mani vecāki dzīvo laulībā jau 30 gadus, bet tētis ir krāpis mammu. Kad tas nāca gaismā, gāja traki, bet mamma piedeva, tētis pārtrauca sānsoļus un tagad viņi joprojām dzīvo kopā, bet kopš tā brīža jebkāda cieņa pret manu tēvu kā tēvu man ir zudusi, lai cik daudz par mani viņš visu dzīvi būtu rūpējies, lai cik labi tagad rūpētos par mammu...
28.08.2015 21:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tad kāpēc neuzņemies atbildību pats par sav rīcību, bet gan nemitīgi meklē kādus attaisnojumus un centies novelt daļu vainas uz citiem, uz ko vien var?
Ko tad Tu gribi notēlot un ko parādīt?
28.08.2015 20:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tev patīk lavierēt un izlocīties, lai par katru cenu neatzītu savu nesmuko uzvedību. Vai, kad esi "iedzīts stūrī", tad daļu atbildības pārlikt no sevis uz kāda cita.
Ne tikai uz sievas, bet vēl uz tiem, kas Tavu rīcību kritizē.


Es neesmu sabiedrības "pareizais" un mana sieva tāda nav.
Pēc morāles un tikumības postulātiem es neesmu paraugpilsonis. Un negribu tāds būt...

Un es arī nepiederu tai sabiedrības masai kura uzspēlēti grib parādīt sevi kā pareizo un pieņemamo.
28.08.2015 20:54 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Nabaga sieva un izvirtulis vīrs

nu ne jau sieva tevi krāpa ... sieva vaininiece.
28.08.2015 20:28 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tb - izskatās, ka Tev patīk
28.08.2015 20:17 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Tev patīk lavierēt un izlocīties, lai par katru cenu neatzītu savu nesmuko uzvedību. Vai, kad esi "iedzīts stūrī", tad daļu atbildības pārlikt no sevis uz kāda cita.
Ne tikai uz sievas, bet vēl uz tiem, kas Tavu rīcību kritizē.
28.08.2015 20:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es vispār tā padomāju un izsecināju pēc Dionysus visa teiktā, ka sievietei kā stulbai aitai vajag piekrist un izpildīt visas vīriešu seksa fantāzijas, lai tik šis nepašļūktu pa kreisi, jo nabadziņam pietrūkst asumiņa, bet nemaz nepadomā par sievieti, ja nu viņai nekas no tā nepatīk, bet galvenais, lai vecim ir labi un superīgi. Un , ja sievietei kaut kas no tā nepatiks, tad vīrietis bez sirdsapziņas pārmetumiem var šļūkt pa kreisi, jo nabaga vīrieti nesaprot un atrod visādas atmaskas par laulības ilgumu, utt.


Man patīk šāda sieviešu attieksme :-D:-D:-D
Nabaga sieva un izvirtulis vīrs :-P Kādas šausmīgas šausmas (s)
28.08.2015 20:13 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Parasti gan otra apvainotāji paši ir ar savu grēku bagāžu, kurus tie nespēj atzīt
Kārtējā savas vainas mazināšana, izliekoties, ka tā jau visi dara, bet, ja noliedz, tad vēl jo vairāk. Pats tam tici arī vai tikai citus centies pārliecināt?
28.08.2015 20:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Par swingerklubu apmeklesanu jau nu lepoties nevajadzetu. Ja jau tik smagi iet dzive, ka bandit tik zemu. Fu


Ir piedzīvots. Bet tur ir savādāk neka daudziem strādā fantāzija...:-O
28.08.2015 20:10 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es vispār tā padomāju un izsecināju pēc Dionysus visa teiktā, ka sievietei kā stulbai aitai vajag piekrist un izpildīt visas vīriešu seksa fantāzijas, lai tik šis nepašļūktu pa kreisi, jo nabadziņam pietrūkst asumiņa, bet nemaz nepadomā par sievieti, ja nu viņai nekas no tā nepatīk, bet galvenais, lai vecim ir labi un superīgi. Un , ja sievietei kaut kas no tā nepatiks, tad vīrietis bez sirdsapziņas pārmetumiem var šļūkt pa kreisi, jo nabaga vīrieti nesaprot un atrod visādas atmaskas par laulības ilgumu, utt.
28.08.2015 20:09 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Par swingerklubu apmeklesanu jau nu lepoties nevajadzetu. Ja jau tik smagi iet dzive, ka bandit tik zemu. Fu
28.08.2015 19:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Neskatoties uz to, ka ir masāžas un citi saloni.. ir muļķīgi spriest, runāt visu vīriešu vārdā.
Ja jau sievietes ir ar dažādām gaumēm, uzskatiem un izvirtības pakāpēm.. kāpēc gan lai visi vīrieši būtu vienādi?


Visi vīrieši nav vienādi. Es neesmu apmeklējis šādas vietas un negribu to darīt.
Viens secinājums - ja tādas vietas pastāv tad apmeklētāju pietiek.
Un man kā vīrietim ir saprotamāka vīriešu daba. Nevienam jau uz pieres nav rakstīts kurš izmanto šādas izklaides.

Bet es negribu nevienu apvainot - jūsu draugi un vīri gan jau tādi nav. 8-)
28.08.2015 19:39 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Labi, paliekam pie tā, ka mēs katrs esam ar saviem tarakāniem un savām vajadzībām. Labi, ka jūs viens otru esat atraduši!
Man gan nav par ko apskaust jūsu "saticību", jo sev ko tādu noteikti nevēlētos...


Protams, vajag taču pieņemt citus tādi kādi tie ir.
Es arī nevienu neapskaužu, man patīk mana dzīve. Mums ar sievu ir sava dzīve un savi noslēpumi, par kuriem neviens nezin, jo tā ir mūsu darīšana.
Mēs esam kopā pietiekami ilgi un paliksim kopā
28.08.2015 19:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neskatoties uz to, ka ir masāžas un citi saloni.. ir muļķīgi spriest, runāt visu vīriešu vārdā.
Ja jau sievietes ir ar dažādām gaumēm, uzskatiem un izvirtības pakāpēm.. kāpēc gan lai visi vīrieši būtu vienādi? :)
28.08.2015 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!