Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Klasisks piemērs - ja vienam seksu vajag 2x biežk nekā otram
Var sublimēt seksuālo enerģiju un iet cirst malku :D Ja nu nopietnāk - var masturbēt. Var mēģināt partneri ieinteresēt seksā (nevis vienkārši pieprasīt, jo, redz, gribas), ja nu galīgi negribas, tad ir taču citas iespējas, kā apmierināt otru (un kas nerada tās problēmas, ko vaginālais sekss). Galu galā var arī mēģināt vienoties par atvērtām attiecībām un iespējām tikties ar citiem cilvēkiem, nevis melot un aizmuguriski to darīt.
22.08.2015 19:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Ne jau viss ir tik vienkārši - sekss ir ļoti svarīgs attiecībās. Pirms pārmest ko otram - paskaties uz sevi.

Viss ir tieši tik vienkārši cik mēs paši to nesarežģījam! Ja vienam attiecībās sekss ir par maz un viņš ar to nav gatavs samierināties, tad ir jāmeklē jaunas attiecības, nevis papildus seksa partneris!
22.08.2015 19:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Viss ir tieši tik vienkārši cik mēs paši to nesarežģījam! Ja vienam attiecībās sekss ir par maz un viņš ar to nav gatavs samierināties, tad ir jāmeklē jaunas attiecības, nevis papildus seksa partneris!


Ja attiecības ir balstītas tikai uz seksu tad nav problēmas mainīt partnerus
Viss ir vienkārši, tiem kuri nav dzīvojuši ilgtermiņa attiecībās, kas ir balstītas uz mīlestību un ģimenes atbildību.

Arī pie seksuālas nesaderības var atrast risinājumu kas apmierina abus.
22.08.2015 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ja tā pavisam godīgi (un absolūti teorētiski), es laikam gan uz karstām pēdām nešķirtos. Es varbūt jau esmu veca un kaut kādu piepi savai iekšējai kājas piecirtējiņai un maksimālistei uzaudzējusi, varbūt vienkārši privātīpašnieciskumu mazliet nodeldējusi, bet attiecības ir daudzšķautņaina lieta. Jo vairāk pieredzes, jo vairāk neviennozīmīgi vērtējamu šķautņu ieraugu. Protams, daudz kas būtu atkarīgs no dažādiem blakusfaktoriem - cik ilga laulība, cik ilga un kādās emocijās balstīta ir viņa dēka, vai apkārtjādelēšana bijusi ilgstoša un sistemātiska, ko viņš par notikušo domā u.tml. Tas noteikti būtu smags izdzīvošanas process. Izķepurosimies vai nē. Jā, noteikti būtu puņķi un asaras, viss daiļvārdu arsenāls pār viņa galvu nogāzts,un apakšbikses koferī satūķētas, bet kaut kādus atriebības plāniņus nekaltu un kaujas operācijas neizstrādātu. Tā man šķiet.

Un jā...Lai gan nevaru vispārināt, novērojumi rāda, ka daļa kategorisko promgājēju kļūst stipri vien kūtras, kad lieta nonāk līdz darīšanai. Tas arī fakts.
22.08.2015 20:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu vispār jau arī vīrietim, kurš nevar locekli laulībā noturēt, nevajadzētu iesaistīties bērnu audzināšanā. Tādam pat suni audzināt neuzticētu!

Es piekrītu! Taču izlikties, ka vīrs/bērnu tēvs ir "miris" diez vai izdotos... Lai brauc tad pie manis un kopā ar mani un bērniem pavada noteiktu laiku ( vot mīļākā tad varēs pašūmēties!).

Ja mīļākā, zinot, ka vīrietis ir precēts un tam ir bērni, turpina ar viņu satikties un veidot slepenas attiecības, tad, lai cik ļoti vīrs arī nebūtu vainīgs primāri, tomēr tāda sieviete manās acīs cieņu arī nav pelnījusi
22.08.2015 20:17 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Viss ir vienkārši, tiem kuri nav dzīvojuši ilgtermiņa attiecībās, kas ir balstītas uz mīlestību un ģimenes atbildību.

Jā jā.. tiem kuri ir dzīvojuši ilgtermiņa attiecībās, kas balstītas uz mīlestību, liksies, ka krāpšana ir normāls attiecību problēmu risinājums..
Es saprotu, ka tev nav nekādas pašcieņas un tu būtu gatavs samierināties, ka tavā ģimenē ienāk jauns radinieks - sievas mīļākais! Tomēr ne man, ne manam vīram tas nebūtu pieņemami!
22.08.2015 20:21 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Lai brauc tad pie manis un kopā ar mani un bērniem pavada noteiktu laiku

Aizliegt vispār tikties tiešām nevajadzētu, bet tieši audzināšanu gan vajadzētu līdz minimumam samazināt.
22.08.2015 20:23 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Un jā...Lai gan nevaru vispārināt, novērojumi rāda, ka daļa kategorisko promgājēju kļūst stipri vien kūtras, kad lieta nonāk līdz darīšanai. Tas arī fakts.

Precīzi. Viena lieta ir spriedelēt par to, kā būtu ja būtu, kaut gan patiesībā tādai situācijai pat tuvu nav būts, otra lieta - pēc entajiem laulībā pavadītiem gadiem, kopīgiem bērniem, iedzīvi un emocijām atklāt krāpšanas faktu. Tas nav tik vienkārši un nevar visu sabāzt vienā maisā, situācijas un cilvēki ir ļoti dažādi.
22.08.2015 20:46 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā jā.. tiem kuri ir dzīvojuši ilgtermiņa attiecībās, kas balstītas uz mīlestību, liksies, ka krāpšana ir normāls attiecību problēmu risinājums..


Krāpšana nav problēmu risinājums, tā ir attiecību problēmu aizberga virsotne. Problēmu kuras nav radušās negaidīti, bet ir jau sen un nav izdevies atrisināt. Neattaisnoju krāpšanu, bet nevar visu bērt viena maisā.

Es saprotu, ka tev nav nekādas pašcieņas un tu būtu gatavs samierināties, ka tavā ģimenē ienāk jauns radinieks - sievas mīļākais! Tomēr ne man, ne manam vīram tas nebūtu pieņemami!


Tu neko nezini ne par mani, ne par manu ģimeni un attiecībām lai tā spriestu.
Es saprotu - sievietes ir emocionālas - krāpšanas gadījumā gribas visu atrisināt kā ar cirvi - viss skaidrs - vainīgs un cauri.

Jārok dziļāk - un var sanākt arī otrādi. Atkārtoju - attiecības problēmas bieži vien nav atrisināmas - vainīgais/cietušais.
Bet sabiedrībā ir pieņemts vainot to kas kaut ko ir izdarījis nevis to kas neko nav darījis.
22.08.2015 21:08 |
 
Reitings 168
Reģ: 20.07.2015
Kaut kādi izdomāti sabiedrības rāmji, citur pasaulē mīļākā, jeb otra sieva nebūtu nekas neparasts. Atslābsti, kamēr vecis var uzturēt jūs abas tikmŗēr dzīvo un iekrāj slepenus krājumus :-D
22.08.2015 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Protams, ka šķirtos.
Ja es esmu uzticīga un daru visu, lai šīs attiecības būtu veiksmīgas un laulības laiks skaists, bet otra puse iedur dunci mugurā un meklē jaunas kājstarpes, tad nekādu nākotni ar tādu cilvēku neredzu. Es gaidu no otras puses, ka viņš runās ar mani, ja radīsies kādas problēmas vai neapmierinātība un es runāšu ar viņu, ja man kas tāds radīsies, jo tā ir cieņa un vēlēšanās kopt attiecības, strādāt pie tām, novērst problēmas. Drāzt svešas kājstarpes pa kreisi un vēl apvainot otru, ka viņš pie tā ir vainīgs, jo no actiņām nenolasīja kaut kādas vainas, ir necieņa un vienkārši pretīga rīcība. Es neesmu kājslauķis, pa kuru mīcīties.

Krāpšana nav problēmu risinājums, tā ir attiecību problēmu aizberga virsotne. Problēmu kuras nav radušās negaidīti, bet ir jau sen un nav izdevies atrisināt.


Pasaki, lūdzu, kā var kaut ko risināt, ja otrs vispār neko nesaka. Klusē un vienkārši drāž kādu pa kreisi.
Mums vajag lasīt domas? Zīlēt kafijas biezumos? Katru rītu jautāt ''dārgais, vai tu esi apmierināts? Viss ir lieliski vai arī tu izjūtu vēlmi padrāzt kādu pa kreisi?''?
Problēmas var risināt tikai tad, ja otrs runā, saka, kas neapmierina utt. Nevis klusē un drāžas pa kreisi.
22.08.2015 21:22 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Protams, ka šķirtos.

Problēmas var risināt tikai tad, ja otrs runā, saka, kas neapmierina utt. Nevis klusē un drāžas pa kreisi.

+++++
22.08.2015 21:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pasaki, lūdzu, kā var kaut ko risināt, ja otrs vispār neko nesaka. Klusē un vienkārši drāž kādu pa kreisi.
Mums vajag lasīt domas? Zīlēt kafijas biezumos? Katru rītu jautāt ''dārgais, vai tu esi apmierināts? Viss ir lieliski vai arī tu izjūtu vēlmi padrāzt kādu pa kreisi?''?
Problēmas var risināt tikai tad, ja otrs runā, saka, kas neapmierina utt. Nevis klusē un drāžas pa kreisi.


Nerunāt var arī "cietušais" kurš uzskata ka ar seksu viss ir normāli un nemēģina neko uzlabot.
Un nerunāšana jau norāda uz problēmām attiecībās. Varbūt jau ir mēģināts runāt, bet bez rezultātiem.
Ko domā par vīrieti ja viņam vajag vairāk seksa - ērzelis un krāpnieks.
Ko domā par sievieti ja viņam vajag vairāk seksa - mau*a.

Viss ir lieliski vai arī tu izjūtu vēlmi padrāzt kādu pa kreisi?''?


Domāju ka gan vīrietis, gan sieviete to šad tad izjūt.
Bet izjust - nenozīmē darīt. Tas arī paliek domu līmenī.
22.08.2015 21:33 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Un nerunāšana jau norāda uz problēmām attiecībās. Varbūt jau ir mēģināts runāt, bet bez rezultātiem.

Nu tad jāšķiras. Priekš kam būt ar cilvēku kopā, ar kuru nevar izrunāt un nokārtot tik svarīgu lietu attiecībās kā sekss?

Man liekas pretīga krāpnieku attaisnošana ar "sieviete nedeva seksu tik bieži, cik vajag/nedeva seksā to, ko vajag" vai kaut ko tamlīdzīgu. Ja sekss attiecībās nav tāds, kā vajag un izrunāšanās nelīdz tad ir nevis jākrāpj, bet jāšķiras.
22.08.2015 21:47 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
kuššššš pateica desmitniekā :D:)
22.08.2015 21:47 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Jārok dziļāk - un var sanākt arī otrādi.

Nu nevar nekas sanākt otrādi!!!
Ja viena puse attiecībās nav seksuāli apmierināta un otra puse atsakās ko mainīt, tad vai nu pirmā puse samierinās ar seksuālo neapmierinātību vai nu attiecības pārtrauc un tad meklē seksuālo apmierinājumu citur!
Tu neko nezini ne par mani, ne par manu ģimeni un attiecībām lai tā spriestu.

Pēc tā ko tu raksti, varu gan diez gan labi spriest par to cik tu esi nepilnvērtīgs (un tā kā attiecības ir komandas darbs, tad komanda nekad nebūs laba, ja tajā būs nepilnvērtīgi posmi!)! Pats raksti, ka neattaisno krāpšanu, tomēr katrā komentārā tieši meklē tai kādu attaisnojumu (tad viena puse nerunā, tad negrib neko risināt u.t.t.).
sievietes ir emocionālas

Tā nav emocionalitāte, tas ir veselais saprāts!
22.08.2015 21:52 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Noteikti nepiedotu un šķirtos, ja ilglaicīga mīļākā. Ja īslaicīgi, piemēram, komandējuma mīļākā un pats pēc tam atzītos, tad piedotu, varbūt.
Viena paziņa reiz teica, ka viņas vīram, lai ir mīļākā kaut visu mūžu, tik, lai viņa par to neuzzina- dīvains viedoklis, manuprāt.
22.08.2015 21:56 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Viena paziņa reiz teica, ka viņas vīram, lai ir mīļākā kaut visu mūžu, tik, lai viņa par to neuzzina- dīvains viedoklis, manuprāt.

Esmu dzirdējusi šādu viedokli, tās sievietes, kas to izteica, arī pamatoja to - piemēram, ja sieviete ir finansiāli atkarīga no vīrieša un negrib šķirties, jo būt attiecībās ar vīrieti ir izdevīgi. Vai ja ir ilga laulība, īpašumi, bērni - arī negrib šķirties izdevīguma pēc, jo ērtāk palikt kopā to apstākļu dēļ, negrib neko mainīt utt. Un tad jau, protams, labāk nezināt par vīrieša neuzticību, lai nebūtu jāpārdzīvo to.

Bet nu es gribētu zināt jebkuros apstākļos un arī šķirtos..
22.08.2015 22:01 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu tad jāšķiras. Priekš kam būt ar cilvēku kopā, ar kuru nevar izrunāt un nokārtot tik svarīgu lietu attiecībās kā sekss?


Tur jau ir tā problēma - ja pieķer - tas jāšķiras.
Un ja nepieķer - tad ģimene viss OK

Statistika ir diezgan nežēlīga - krāpšanas % attiecības ir diezgan liels. It īpaši tajās ģimenēs kur uzskata kas viss ir pilnīgi droši.
Sabiedrībās valda uzskats - kamēr vīrs vai sieva nav pieķerti krāpšanā viss ir kārtībā. Patiesībā daudzās ģimenēs nekas nav kārtībā.
Visticamāk abi jau sen daudz ko varēja darīt lai nenonāktu līdz krāpšanai. Krāpšana ir rezultāts ilgstošām attiecību problēmām.
22.08.2015 22:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, krāpšana ir vaiāk demonstrē morāli un vērtības... ne problēmu apjomu attiecībās.. :-/
22.08.2015 23:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!