Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tomēr svarīgi būtu vairāki faktori tur... Cik nopietnas ir šīs attiecības, kā es jūtos šāda pavērsiena mirklī un kā vīrietis izturētos pret mani. Ja attiecības ir balstītas uz materiālo labumu gūšanu un blakus ir vienkārši cilvēks, kurš labi izturās pret mani- varbūt arī pieklusētu, lai jau...(Nenosodīsim, situācijas dzīvē mēdz būt dažādas, attiecības arī mēdz būt dažādas!) Ja blakus cilvēks, ko tik tiešām mīlu - neredzu iespēju sadzīvot ar domu, ka ir cita.
29.08.2015 10:11 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Apbrīnojami, ka jūs vēl mēģiniet ar to tipu runāt. Meitenes, nav vērts savu enerģiju tērēt.
29.08.2015 10:34 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Jo ir gļēvs/-a un nevar ar godu un cieņu pārtraukt iepriekšējās attiecības, pirms līst citā gultā! Ja cilvēks ir runājis ar otru, stāstījis par problēmu un otrs to laiž gar ausīm un nav gatavs neko darīt attiecību labā - tas tik un tā nedod tiesības krāpt. Tu jebkurā brīdī vari pārtraukt nelaimīgas attiecības un stāties citās.

Ja mans vīrs man kādreiz paziņotu, ka vairs nejūtas laimīgs un vairs nav nekādu cerību attiecības glābt, ka vēlas tās pārtraukt/uzsākt attiecības ar citu - es spētu pret viņu saglabāt cieņu, jo viņš būtu bijis godīgs. Ja mums būtu bērni, es ļautu bērniem tikties ar tēvu utt. Bet, ja vīrs mani krāptu, tad būtu zaudējis jebkādu cieņu manās acīs uz visiem laikiem un nekas to nespētu vērst par labu.

Zigfrīd, izklausās, ka Tu uzskati, ka tikai vīrietim interesē sekss. Arī sievietēm interesē. Nez kāpēc daži vīrieši domā, ka paši var gulēt ar citām, jo redz tāda vienkārši ir vīriešu daba, bet ja viņu sievas/draudzenes gulētu ar citiem, tad būtu lielā traģēdija.


Nāksies vien atzīt ka vīrieši no sievietēm atšķiras. Bet ja nu tuvākas ir šodien skolās iemācītās tumsonības tad neko - [aliekam pie tā kas ir! :-D:-D:-D
29.08.2015 10:40 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Pārdomu ziņā pilnībā piekrītu Dionysus, jo galvenais attiecībās ir tas, ka cilvēki padara viens otru laimīgu nevis vergo Superego daļai mūsu psihē, kura saka - nedrīkst, nedrīkst, nedrīkst!!! Un arī tad ir iespējams cienīt un būt godīgam.
Diemžēl tā ir, kad cilvēka uzdevums ir apvienot sevī dzīvniecisko un dievišķo (mīlestību). Tas ir neizbēgams konflikts no kā cieš daudzi cilvēki.
Protams, tiktāl cik iet runa par svingeru klubiem vienīgi jau sāku šaubīties. Kā tur īsti ir, vai sieva ar kuru ļoti ilgi būts kopā nekļūst neinteresanta uz "svaigās gaļas" fona? Jebkurā gadījumā,savās attiecībās neesmu to izmēģinājusi un diez vai "kluba" veidā jebkad arī to izmēģinātu. Bet es daudz vairāk cienu cilvēkus, kas kaut ko izmēģina nevis šķiras ik pēc 3 gadiem gadiem kad tā savstarpējā ķīmija sāk noplakt.
29.08.2015 11:00 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Atbildot uz diskusijas jautājumu - rīkotos atbilstoši situācijas izvērtēšanai. Ja piemēram, manās attiecībās būtu problēmas, kuras negribētu pieņemt un risināt tad šķirtos. Ja es būtu laimīga kopā, tad gan padomātu, ka varbūt ir vērts ko mainīt, lai nebūtu jākrāpj.
29.08.2015 11:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Diemžēl tā ir, kad cilvēka uzdevums ir apvienot sevī dzīvniecisko un dievišķo (mīlestību). Tas ir neizbēgams konflikts no kā cieš daudzi cilvēki.


Jā, attiecības ir balstītas uz daudzu lietu nu jūtu apvienojuma. Jā viens no attiecībā nonāk līdz krāpšanai - tās ir sekas kādai problēmai. Protams viņu var uzskatīt par vainīgu pie visa, bet ja otrs būtu zinājis šo iemeslu kāpēc tā notika, tas varēja arī nenotikt.

Izrunāties ?
Ja vīrs atnāk pie sievas un saka - es ļoti gribētu seksu ar citu sievieti- , domāju ka būtu skandāls no otras puses - kāpēc viņš atļaujas tā gribēt, (lai gan nekas nav noticis). Un viņš jau būtu vainīgs avansā.
Tāpēc jau vīri un draugi neko nesaka un neteiks. Vai krāps ? Varbūt jā, varbūt nē...

Protams, tiktāl cik iet runa par svingeru klubiem vienīgi jau sāku šaubīties. Kā tur īsti ir, vai sieva ar kuru ļoti ilgi būts kopā nekļūst neinteresanta uz "svaigās gaļas"


Nav tik traki, tur var labi pavadīt laiku arī bez seksa no malas...
29.08.2015 11:28 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Izrunāties ?
Ja vīrs atnāk pie sievas un saka - es ļoti gribētu seksu ar citu sievieti- , domāju ka būtu skandāls no otras puses - kāpēc viņš atļaujas tā gribēt, (lai gan nekas nav noticis). Un viņš jau būtu vainīgs avansā.
Tāpēc jau vīri un draugi neko nesaka un neteiks. Vai krāps ? Varbūt jā, varbūt nē...


Tieši tā - izrunāties. Kāpēc tā nevarētu pateikt? Ir sievietes, kuras varbūt atļaus (ļot maz tādu ir, bet ir), galvenais, lai vīrs pēc tam atgriežas pie viņas. ir sievietes, kuras uzreiz gribēs šķirties. Un būs sievietes, kuras sapratīs, ka ir problēma un gribēs kaut ko darīt lietas labā, mēģinās kopīgi ar vīru/draugu uzlabot seksuālo dzīvi, lai vīrietim pārietu vēlme pārgulēt ar citu sievieti. Tieši tāpēc ir svarīgi par šādām vēlmēm pastāstīt PIRMS tās ir īstenotas, jo tad ir kaut kādi varianti, arī sievietei kaut kādā ziņā ir dota izvēle. Un nevis PĒC, kad viss jau ir neatgriezenisks... Ne jau vēlme gulēt ar citu ir slikta - katram mums ir savas vēlmes un vajadzības.
gļēvi ir klusēt un nerisināt problēmu, nedot otram iespēju.
29.08.2015 11:42 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Bet varbūt ne tajā sievietē ir vainā, bet pašā vīrietī, pats savu sievieti nemāk kārtīgi uzbudināt, apmierināt, lai uzšķiltu uguni un tad nu šamējam liekas, ka sieviete ir vainīga, lai gan vainīgs ir vīrietis un viņa neprasme savu sievieti pēc tik ilga laikā kopdzīvē kārtīgi samīļot.
29.08.2015 11:47 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Vīriešu viena no lielākajām problēmām attiecībās ir klusēšana. Labāk neko neteikt,lai lieki neuztrauktu nekā izrunāties. Tas ir nepareizi.
29.08.2015 11:49 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vīriešu viena no lielākajām problēmām attiecībās ir klusēšana. Labāk neko neteikt,lai lieki neuztrauktu nekā izrunāties. Tas ir nepareizi.

Vīrieši paredz kāda reakcija būs no runāšanas - un skandāli nevienam nepatīk.

Bet varbūt ne tajā sievietē ir vainā, bet pašā vīrietī, pats savu sievieti nemāk kārtīgi uzbudināt, apmierināt, lai uzšķiltu uguni un tad nu šamējam liekas, ka sieviete ir vainīga, lai gan vainīgs ir vīrietis un viņa neprasme savu sievieti pēc tik ilga laikā kopdzīvē kārtīgi samīļot.

Taisnība
Arī sieviete var aiziet pa kreisi un sava vaina ir arī vīram. Bieži vien, ar gadiem, attiecībās vīrieši par maz veltī uzmanību sievām.

Tieši tā - izrunāties. Kāpēc tā nevarētu pateikt? Ir sievietes, kuras varbūt atļaus (ļot maz tādu ir, bet ir), galvenais, lai vīrs pēc tam atgriežas pie viņas. ir sievietes, kuras uzreiz gribēs šķirties. Un būs sievietes, kuras sapratīs, ka ir problēma un gribēs kaut ko darīt lietas labā, mēģinās kopīgi ar vīru/draugu uzlabot seksuālo dzīvi, lai vīrietim pārietu vēlme pārgulēt ar citu sievieti.


Izklausās ka izveidot attiecības ir nieka lieta dažiem. Saiet kopā, izšķiras, sameklē citu, izšķiras - taisni jābrīnas cik viss ir vienkārši.
29.08.2015 12:04 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pilnībā piekrītu Mēnesnīcai - vīriešu lielākā problēma ir klusēšana un baidīšanās runāt par savām vēlmēm un sajūtām, viņi (vismaz tādi kā Dionysus) problēmas risina, lienot citas gultā, nevis par problēmām runā tad, kad tās vēl nav par vēlu risināt.

Un, Dionysus, ja Tu uzskati, ka runāt ir jēga tikai tad, ja sieviete uz Tevis teikto reaģē pilnīgi mierīgi un bez emocijām, tad man tiešām ir ļoti ļoti žēl Tavas sievas. Katrs citādāk izpauž savu sāpi, cits mierīgi pie sevis var to "sagremot", citam emocijas laužas uz āru un vajag izkliegties, izraudāties, pirms sākt konstruktīvi risināt problēmu. Turklāt bieži vien pēc tādas riktīgas izlamāšanās vienam ar otru seko tāds sekss, par kādu ikdienā varētu vien sapņot ;)

Man šobrīd izklausās, ka esi audzis absolūti sterilos apstākļos, kur apkārtējie ir rūpējušies par to, lai, nedod Dievs, kāds kādreiz Tev skarbāku vārdu pateikt, pakritizētu vai uzkliegtu Tev. Ja sāc attiecības ar sievieti un pēc laika stājaties laulībā, tad Tev vajadzētu zināt, kā šī sieviete pauž emocijas dusmu un skumju brīžos. Ja sieviete mēdz rīkot skandālus, kas ir kā nāvīgs trieciens Tavām ausīm, nu tad kāpēc sevi mocīt un būt kopā ar tādu cilvēku?

Ļoti ceru, ka Tavu viedokli nekad neuzzinās tie jaunie puiši, kuri tikai tagad sāk veidot attiecības ar meitenēm un tic skaistai un bezgalīgai mīlestībai līdz mūža galam. Jo katrā komentārā Tavs viedoklis pažu to, ka runāt par problēmām nav jēgas un visām attiecību problēmām ir tikai viens risinājums - sekss ar citu sievieti!
29.08.2015 12:51 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Vīrieši paredz kāda reakcija būs no runāšanas - un skandāli nevienam nepatīk.
Jā,mēdz būt skandāli,bet ne vienmēr,ir iespējams visu normāli izrunāt un risināt problēmu. Tomēr varbūt beidzot ir pienācis laiks attiecībās sākt runāt nevis savā galvā kaut ko paredzēt. Tas attiecināms uz visiem gan vīriešiem,gan sievietēm,kas izvēlas būt pareģotāji.
Un vispār tas,ka cilvēks ir emocionālāks nenozīmē,ka viņš nav pelnījis,lai otra pusīte ar viņu censtos izrunāties. Pietam emocionālās otrās pusītes,var ļoti ātri un mierīgi nomierināt,kas rezultējas ar turpmāku mierīgu sarunu,tikai dīvainā kārtā tas netiek darīts. Un piedod Dionysus lai gan es piekrītu tavam viedoklim par to,ka attiecības ir milzīgs darbs un ka pāriem būtu jācenšas kopīgi iziet cauri sliktajiem periodiem(nav obligāti jābūt krāpšanai),es tomēr uzskatu,ka tavas domas par vīriešu paredzēšanu un tādēļ klusēšanu,ir kļūda. Tik tiešām der padomāt tomēr par to,ja reiz tu esi par attiecību saglabāšanu.
29.08.2015 12:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
es tomēr uzskatu,ka tavas domas par vīriešu paredzēšanu un tādēļ klusēšanu,ir kļūda. Tik tiešām der padomāt tomēr par to,ja reiz tu esi par attiecību saglabāšanu.


Ir cilvēki kuriem daži vārdi var samaitāt attiecības uz ilgu laiku. Protams ka izrunāties ir labāk.
Bet spriežot pēc emocijām kā šajā diskusijā, kur daudzas no gara teksta uztver tikai dažus atsevišķus vārdus "sekss" un "krāpšana" - un tad maļ un maļ savu, pārējo tekstu pat neaptver un negrib aptvert.

Pilnībā piekrītu Mēnesnīcai - vīriešu lielākā problēma ir klusēšana un baidīšanās runāt par savām vēlmēm un sajūtām, viņi (vismaz tādi kā Dionysus) problēmas risina, lienot citas gultā, nevis par problēmām runā tad, kad tās vēl nav par vēlu risināt.


Iemācies lasīt un saprast lasīto (t)

Man šobrīd izklausās, ka esi audzis absolūti sterilos apstākļos, kur apkārtējie ir rūpējušies par to, lai, nedod Dievs, kāds kādreiz Tev skarbāku vārdu pateikt, pakritizētu vai uzkliegtu Tev. Ja sāc attiecības ar sievieti un pēc laika stājaties laulībā, tad Tev vajadzētu zināt, kā šī sieviete pauž emocijas dusmu un skumju brīžos. Ja sieviete mēdz rīkot skandālus, kas ir kā nāvīgs trieciens Tavām ausīm, nu tad kāpēc sevi mocīt un būt kopā ar tādu cilvēku?


Tu droši vien vari atstāstīt manu biogrāfiju. Patīk sievietes kurām labi strāda fantazija

Ļoti ceru, ka Tavu viedokli nekad neuzzinās tie jaunie puiši, kuri tikai tagad sāk veidot attiecības ar meitenēm un tic skaistai un bezgalīgai mīlestībai līdz mūža galam.


Kāda Latvijā ir šķirto laulību statistika ? Tas jau visu pierāda. Ir labi ticēt lielajai un skaistajai mīlestībai līdz mūža galam. Vēl svarīgāk ir mācēt nodzīvot attiecībās visu mūžu.
29.08.2015 14:35 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Ir cilvēki kuriem daži vārdi var samaitāt attiecības uz ilgu laiku.
Tādēļ cilvēki iegulda attiecībās darbu,lai vēlāk vairs nebūtu situācijas,kad tiek teikts pirmais,kas ienāk prātā,bet gan tiek veidotas diskusijas un rasts risinājums problēmai.
29.08.2015 14:41 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un, Dionysus, ja Tu uzskati, ka runāt ir jēga tikai tad, ja sieviete uz Tevis teikto reaģē pilnīgi mierīgi un bez emocijām, tad man tiešām ir ļoti ļoti žēl Tavas sievas. Katrs citādāk izpauž savu sāpi, cits mierīgi pie sevis var to "sagremot", citam emocijas laužas uz āru un vajag izkliegties, izraudāties, pirms sākt konstruktīvi risināt problēmu. Turklāt bieži vien pēc tādas riktīgas izlamāšanās vienam ar otru seko tāds sekss, par kādu ikdienā varētu vien sapņot

Man šobrīd izklausās, ka esi audzis absolūti sterilos apstākļos, kur apkārtējie ir rūpējušies par to, lai, nedod Dievs, kāds kādreiz Tev skarbāku vārdu pateikt, pakritizētu vai uzkliegtu Tev. Ja sāc attiecības ar sievieti un pēc laika stājaties laulībā, tad Tev vajadzētu zināt, kā šī sieviete pauž emocijas dusmu un skumju brīžos. Ja sieviete mēdz rīkot skandālus, kas ir kā nāvīgs trieciens Tavām ausīm, nu tad kāpēc sevi mocīt un būt kopā ar tādu cilvēku?

Ļoti ceru, ka Tavu viedokli nekad neuzzinās tie jaunie puiši, kuri tikai tagad sāk veidot attiecības ar meitenēm un tic skaistai un bezgalīgai mīlestībai līdz mūža galam. Jo katrā komentārā Tavs viedoklis pažu to, ka runāt par problēmām nav jēgas un visām attiecību problēmām ir tikai viens risinājums - sekss ar citu sievieti!


Aha. Ķipa vīriešiem ir jābūt absolūtā starā kad viņu otras puses skandalē, taisa visādas cūcības, aurē, plēš traukus, lien kauties (pie tam, nedo dies viņai atbildēt ar to pašu) un taisa augšā histērijas. Un pēc tam būšot pirmklasīgs sekss. :-D:-D:-D:-D:-D
Perversija kkāda. Vīrietis - mazohists. :-D:-D:-D
Par jaunajiem puišiem ... Nu tieši tāpat kā arvien vairāk sieviešu zina un aizstāv savas tiesības - tieši tāpat vīrieši arvien vairāk lieliski apzinās savas intereses konkrētajā situācijā. Tāpēc jau lielākā daļa no jums te ir "attiecībās" nevis laulībā. Ar laiku (kad pēc saiešanās ar jums pāriet slimība ar nosaukumu "iemīlēšanās") lielākā daļa veču saprot kur un kādā situācijā ir nonākuši. Tālākais gana bieži vairs nenotiek tā kā sievietēm gribētos ... Un pašas vien pie tā vainīgas. :-D
29.08.2015 16:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Interesanti, kur tad Jūs, Zigfrids un Dionysus, tādas sievietes atrodat, kuras ir histēriķes un nemitīgi taisa skandālus, plēš traukus, kaujas utt.? Ja reiz Jums šķiet, ka jebkura ne pārāk patīkama saruna starp vīrieti un sievieti vienmēr beigsies ar skandālu?
29.08.2015 16:21 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Latvijaa jau reti kursh viirietis var sievu un gimeni pietiekamaa limenii uzturet, kur te vel par vairakam runat. Reti kuram te tas limenis atbilstosh, lai vertu muti valjaa :)
29.08.2015 16:22 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Cosmo te tikai dazji ir tadi, kuros verts ieklausities. 80 % procenti ir pilniigs aarprats.
29.08.2015 16:24 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tādēļ cilvēki iegulda attiecībās darbu,lai vēlāk vairs nebūtu situācijas,kad tiek teikts pirmais,kas ienāk prātā,bet gan tiek veidotas diskusijas un rasts risinājums problēmai.


Jā tā būtu pareizi. Ja attiecībās viens otru vairāk mēģinātu saprast, nevis tikai apvainot. Problēma reti kad ir 100% viena vaina
29.08.2015 16:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Interesanti, kur tad Jūs, Zigfrids un Dionysus, tādas sievietes atrodat, kuras ir histēriķes un nemitīgi taisa skandālus, plēš traukus, kaujas utt.? Ja reiz Jums šķiet, ka jebkura ne pārāk patīkama saruna starp vīrieti un sievieti vienmēr beigsies ar skandālu?
°

Man jau šķiet ka histēriķes ir Cosmo pa pilnam.
Ir izņēmumi, bet vairums sieviešu no Cosmo patīk meklēt utis otra kažokā un pierādīt kur viņš ir vienīgais vainīgs pie visa...
It kā tas būtu risinājums problēmai
29.08.2015 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits