Ja vīrietim ir mīļākā

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Šoreiz ne par to - kura ir bijusi mīļākās lomā un kādas frontes ieņemšana... Bet par to, kā rīkotos Tu, ja Tavam vīram (uzsvars uz laulības esamību) parādītos mīļākā? Cik svarīgi ir nosargāt laulību vai pareizāk ir šķirties?
22.08.2015 13:35 |
 
Reitings 8
Reģ: 17.08.2015
Dionysus, ja runa ir par daudzveidību intīmajā jomā, kur problēma nav tā, ka vienkārši gribās svaigu gaļu, tad kas ir tas, ko otra puse nevar sniegt? Rotaļlietas, lomu spēles, anālais, minets utt. ir teju vai katrā mūsdienu pārī, ko vēl jaunu var izgudrot, lai spētu būt 20 gadus ar vienu partneri? Vai arī viss slēpjas tikai nepieciešamībā pat pēc vienkāršām darbībām ar citu cilvēku laiku pa laikam?
27.08.2015 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Skirtos un uz alimentiem. Butu interesanti uzzinat-kapec blakus siev ieviesis
27.08.2015 17:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja jau pēc 10 gadu kopdzīves var visādi sanākt, rodas jautājums, priekškam vispār vajag precēties un veidot ilgstošas attiecības? Sanāk, ka vairums cilvēku māna sevi un citus - sola mūžīgu uzticību, bet realitātē to pārkāpj. Kam šis teātris vajadzīgs? Varbūt lai visi krāpnieki saietas ar krāpniekiem, bet godīgie ar godīgajiem? Būs mazāk asaru!
27.08.2015 17:19 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Nerea - neviens jau nezin, kā viņš jutīsies un ko domās pēc 10 gadiem ! BET.. tas nekad mūžā nav attaisnojums krāpšanai.


Es pilnībā esmu PRET krāpšanu. Arī uzskatu, ka ja kāja sāk slīdēt, tad ir jāizrunājas, jāmēģina darīt kaut kas lietas labā. Ja izdodas- lieliski, ja neizdodas- tad iet katram uz savu pusi un mēģināt laimi citur.


Bet vienmēr ir jāatceras, ka rutīna ( kuras dēļ, bieži notiek krāpšana) ar laiku būs visās attiecībās. Tāpēc tie krāpēji- padomājiet. Paiet 10 gadi un jums paliek garlaicīgi, jūs sākat krāpt. Nododat un iznīcinat visu labo, kas bija starp jums. Uzticību galvenokārt.
Jūs sākat attiecības ar to jaunu sirdsāķīti, bet šeku reku, pēc 10 gadiem atkal rutīna klāt. Un atkal jāmeklē jauns sirdsāķītis.
Un tā visu dzīvi. Jēga? izčakarēta dzīve, kamēr varējāt vienkārši, izrunāt, atsvaidzināt, atjaunot mīlu savās esošajās attiecībās. Jo ne jau tāpat vien aiz neko darīt reiz solījāties viens otram.
27.08.2015 17:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, ja runa ir par daudzveidību intīmajā jomā, kur problēma nav tā, ka vienkārši gribās svaigu gaļu, tad kas ir tas, ko otra puse nevar sniegt? Rotaļlietas, lomu spēles, anālais, minets utt. ir teju vai katrā mūsdienu pārī, ko vēl jaunu var izgudrot, lai spētu būt 20 gadus ar vienu partneri? Vai arī viss slēpjas tikai nepieciešamībā pat pēc vienkāršām darbībām ar citu cilvēku laiku pa laikam?


Jā, kopīgi, abi var daudz kam rast risinājumu. Daudz ko var izdomāt lai seksu padarītu interesantāku un saitošāku abiem. Mēs esam daudz no tā visa darījuši un daudz mēģinājuši, esam pat apmeklējuši sex pasākumus. Tad gan vairs neprasās kaut ko domāt par kreisajiem gājieniem.
27.08.2015 19:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Bet vienmēr ir jāatceras, ka rutīna ( kuras dēļ, bieži notiek krāpšana) ar laiku būs visās attiecībās.


Var un vajag daudz ko darīt lai tā nebūtu.
Sakumā šķiet ka sekss būs foršs, kaislīgs un aizraujošs vienmēr. Bet ar laiku rutīna dara savu un ja neko necenšas uzlabot, tad tas noplok ar vien vairāk.
Daudzi tam atrod attaisnojumu – darbs, bērni, visas rūpes un vajadzības, kāds tur brīnums ka seksu vajag daudz mazāk nekā attiecību sakumā.

Var daudz ko kopīgi darīt, izdomāt un mainīt lai uzlabotu intīmās attiecības. Un abi var atļauties ko tādu kas attiecību sakumā bija nepieņemams
27.08.2015 19:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Paldies Dievam, manās attiecībās pastāv arī daudz kas cits, ne tikai primāri sex, sex, sex, sex... Man ir krietni vien vairāk citu nodarbju, nekā visu laiku galvu lauzīt par to, ka tik sexā neiezogas kaut neliela rutīna. Un prieks, ka ar manu vīru mums domas saskan!
28.08.2015 01:37 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Paldies Dievam, manās attiecībās pastāv arī daudz kas cits, ne tikai primāri sex, sex, sex, sex... Man ir krietni vien vairāk citu nodarbju, nekā visu laiku galvu lauzīt par to, ka tik sexā neiezogas kaut neliela rutīna. Un prieks, ka ar manu vīru mums domas saskan!


Jocīgi uzskati - ja mēs rūpējamies un pilnveidojam savas intīmās attiecības, tad dzīve tas ir "galvenais"
Jā mums tas ir svarīgi. Un tas galīgi netraucē pavadīt daudz laika ar bērniem, gan labi pavadīt brīvo laiku un paveikt daudz ko citu. Var paspēt visu ko + labs sekss. Kas tur slikts ?
28.08.2015 07:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dionysus, no ta iem tekstiem var skaidri saprast, ka sex tavā dzīvē ir pārāks un savarīgāks par jebko citu. Zini, mums arī ir labs sex bez visa tā, kas ir nepieciešams tev, lai tas būtu labs. Saprotu, ka cilvēki ir dažādi un nepieciešamības atšķiras, taču tāda primitīva trīcēšana par sexu un tās paniskās bailes no rutīnas - izklausās varen nožēlojami...
28.08.2015 07:44 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man ar jāsmejas par to cik šausmīgi daudz par to seksu būs jādomā. Jāsāk jau kalt plāni uz priekšdienām. Jeb no sākuma nolaiž pa kreisi un tad tikai sāk domāt kā to rutīnu izskaust no ikdienas?
28.08.2015 08:10 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
sekss ir svarīgs, bet ne tik ļoti, lai laulību grautu. te tika rakstīts, ka tagad gandrīz visu visi seksā atļaujas, tā nav. ir arī konservatīvi cilvēki, pāris zin ko viens no otra var sagaidīt un negaida nekādus brīnumus, iemācījušies iegūt lielisku seksu arī neņemot viens otru priekšā visos caurumos!
28.08.2015 08:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, no ta iem tekstiem var skaidri saprast, ka sex tavā dzīvē ir pārāks un savarīgāks par jebko citu. Zini, mums arī ir labs sex bez visa tā, kas ir nepieciešams tev, lai tas būtu labs. Saprotu, ka cilvēki ir dažādi un nepieciešamības atšķiras, taču tāda primitīva trīcēšana par sexu un tās paniskās bailes no rutīnas - izklausās varen nožēlojami...


Jā man patīk sekss, pat ļoti, jau daudzus gadus. Ko lai dara, kam dota laba potence, tam tāda ir. Un man patīk viss kas ap to griežas. Un kas tur var būt slikts ?
Un vēlreiz atkārtoju labs sekss nekad nav par daudz un nekam dzīvē netraucē. Žēl, bet tev laikam problēmas izlasīt, vai saprast izlasīto. Kā uzraksta par seksu – tā uzreiz „tad jau dzīve nekas vairs neinteresē”
Un, tiešām, izskatās ka daudziem ir problēmas, gan ar attiecībām, gan ar seksu, jo citādi nevar izskaidrot to pārspīlēto kritiku un naidu.
28.08.2015 12:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
sekss ir svarīgs, bet ne tik ļoti, lai laulību grautu. te tika rakstīts, ka tagad gandrīz visu visi seksā atļaujas, tā nav. ir arī konservatīvi cilvēki, pāris zin ko viens no otra var sagaidīt un negaida nekādus brīnumus, iemācījušies iegūt lielisku seksu arī neņemot viens otru priekšā visos caurumo


Taisnība
Galvenais ka abi ir atraduši risinājumu un ir apmierinati.

Kāpēc pastāv tik daudz „masāžas salonu”, bordeļu un citu izvirtības perēkļu ???
Ne jau ārzemniekiem un vientuļniekiem par prieku vien. Ļoti daudzi uzticamie, godīgie un kārtīgie vīri tos apmeklē. Un arī tie ar kuru attiecībām un seksu, ārēji viss ir OK.
Tad jau to iestāžu tik daudz nebūtu.
28.08.2015 13:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ar labu potenci tam nu gan mazs sakars... Un izskatās, ka sex tev pat atņēmis normālu spriestspēju. :D Laikam laiks nolaist tvaiku, lai smadzenēm dotu iespēju pastrādāt! :-P
Tur jau tā lieta, ja vnk runātu par sexu, kā vairums šī foruma lietotāju, tad viss būtu kā visiem, taču tavā gadījumā pat bērnam būs skaidrs, ap ko tev visa dzīve griežās, un nav svarīgi ne morālie principi, ne cieņa, ne mīlestība, ne jebkas cits. Ka tik sex nekļūtu garlaicīgs...

Poedod par rupjību! Nenoturējos...
28.08.2015 13:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ar labu potenci tam nu gan mazs sakars...


Tieši potences ietekmē gribas seksu un visu kas tam apkārt.
Ko tavuprāt nozīmē laba potence ??

taču tavā gadījumā pat bērnam būs skaidrs, ap ko tev visa dzīve griežās, un nav svarīgi ne morālie principi, ne cieņa, ne mīlestība, ne jebkas cits


Manuprāt tev galīgi nav svarīgi ne morālie principi, ne cieņa, ne mīlestība, ne jebkas cits, jo spried pēc dažiem teikumiem. Laikam tu esi cilvēku attiecību eksperte un jau no pāris tekstiem zini kas cilvēkam ir svarīgs un kas nav. Tādi cilvēki bieži vien paši nelaimīgi un ar problēmām, jo patstāvīgi meklē vainu citos.
28.08.2015 14:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bez potences pastāv arī smadzenes. Sliktu potneci parasti ārstē. Tas, ka tev fiziski bieži ir stienis, nenozīmē, ka to ir jālaiž lietā pie jebkuras izdevības.

Manuprāt tev galīgi nav svarīgi ne morālie principi, ne cieņa, ne mīlestība, ne jebkas cits, jo spried pēc dažiem teikumiem.

Tev te n-tās reizes meitenes visādi uzdeva jautājumus par morāliem principiem, mīlestību, cieņu un visu pārējo, no kuriem tu izlocījies kā nu varēji, bet tāpat tava nostāja spraucās cauri pavisām vīlēm. Tie nebija daži teikumi. Nav jābūt ekspertam, lai saprastu.
28.08.2015 16:10 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Man ar jāsmejas par to cik šausmīgi daudz par to seksu būs jādomā. Jāsāk jau kalt plāni uz priekšdienām.


Nu, taču neviens nepiespiež - nedomā un nedomājiet! Tik pēc tam negaudojiet te un citur par to ka mans mīļotais aizgāja pie citas un es nesaprotu ko viņš tādā .... ir atradis. :-D:-D:-D
28.08.2015 17:30 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tev te n-tās reizes meitenes visādi uzdeva jautājumus par morāliem principiem, mīlestību, cieņu un visu pārējo, no kuriem tu izlocījies kā nu varēji, bet tāpat tava nostāja spraucās cauri pavisām vīlēm. Tie nebija daži teikumi. Nav jābūt ekspertam, lai saprastu.



Un cik man reizes jāarkārto ?
Es mīlu un cienu savu sievu. Man ļoti patīk bērni, patīk par tiem rūpēties un pavdīt laiku kopā.
90 % no sava brīvā laika es pavadu kopā ar ģimeni. Man patīk mana sieva, viņa ir ļoti sievišķīga un forša. Viņa ļoti labi prot uzturēt mājīgumu mājās un ir ļoti mīļa mamma bērniem. Dažkārt viņa ir gatava uz trakulībam un ar viņu ir interesanti.
Protams viņa ir emocionāla, reizēm kaprīza, reizēm gatava uz ēverģēlībām. Un viņa man patīkt tāda kāda ir.
28.08.2015 18:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Labi, paliekam pie tā, ka mēs katrs esam ar saviem tarakāniem un savām vajadzībām. Labi, ka jūs viens otru esat atraduši!
Man gan nav par ko apskaust jūsu "saticību", jo sev ko tādu noteikti nevēlētos...
28.08.2015 18:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neskatoties uz to, ka ir masāžas un citi saloni.. ir muļķīgi spriest, runāt visu vīriešu vārdā.
Ja jau sievietes ir ar dažādām gaumēm, uzskatiem un izvirtības pakāpēm.. kāpēc gan lai visi vīrieši būtu vienādi? :)
28.08.2015 19:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits