Proteīnu pulveris

 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Tomēr nesadraudzējos un olbaltumvielas labāk uzņemu ar biezpienu un gaļu, tāpēc vēlos pārdot iesāktu iepakojumu ar FA Whey proteīna pulveri ar cepumu garšu.
No 900g palikuši 600+. Gribētos 10 eur.

Ir arī šeikeris, ja vajag, 2 eur.

Rīga, centrs.
20.08.2015 18:00 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
bet ja neveals pulverus lietot - visas iespejas.. uznem ar uzturu ja pietiks laika un rakstura ... nekadu problemu
21.08.2015 09:56 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Dionysus – lai arī Tu noteikti esi zinošs un erudīts cilvēks, šajā diskusijā Tu esi aizšāvis galīgi garām; un turpini mērķēt pa to pašu vietu..

Pirmkārt, Tev ir pilnīgi aplams pieņēmums, ka visiem būtu jāgrib būt par to, ko Tu pats saproti ar vārdu "normāls". Godīgi sakot, tas ir pēdējais, kas es gribētu būt. Ja Tev patīk gatavot ēst, ir laiks, lai tādā veidā uzņemtu Tavam organismam nepieciešamās uzturvielas sabalansētā veidā, un Tu šo nodarbi vēl spēj padarīt par ģimenes kopīgu aktivitāti, tad tas ir tikai apsveicami (pat apskaužami) – Tev tiešām nav nepieciešamības pēc uztura bagātinātājiem. Bet visi nav vienā maisā metami.. Ir cilvēki, kuriem patīk pavadīt vakarus aktīvākā veidā, tādējādi patērējot vairāk uzturvērtību.

Otrkārt, nevajag jaukt – pulverīši nav uztura aizvietotājs, bet uztura bagātinātājs. Es, piemēram, sešas reizes dienā veselīgi ēdu tradicionālā veidā (no kurām 3 regulāri gatavoju pats), bet tam papildus izdzeru arī to it kā "šausmīgo" pulveri. Un man vēl sportošanas grafiks ir ārkārtīgi pieticīgs, ja salīdzina ar profesionālo līmeni. Neaizmirsti, ka kvalitatīvi uztura bagātinātāji satur ne tikai olbaltumvielas, bet arī citas vitālas uzturvielas, kuru loma ir būtiska kā fiziskai, tā arī mentālai slodzei. Palasi par neirotransmiteriem, piemēram.

Tāpēc nevajag paļauties uz stereotipiem, jo ne viss Tev nezināmais ir slikts, un ne viss, kas saistīts ar sporta uzturu, ir neveselīga ķīmija. Līdzīgi kā ne visi sportiskas miesas būves cilvēki ir "dumji zābaki"; daži no tiem ir pat ļoti, ļoti.. apķērīgi. Varbūt turpmāk mēģinām skatīties tālāk par vāciņu?

Un noslēgumā man gribas, lai Tu pats sev pajautā – kad Tu pēdējo reizi ar bērniem biji kādā no ātrās ēdināšanas iestādēm? Kad Tu pēdējo reizi viņiem nopirki kādu no pārsālītajām uzkodām? Vai kad Tu pēdējo reizi pārlēji ieteicamo eļļas devu, gatavojot veselīgās vakariņas? Retoriski jautājumi, bet ir vērts aizdomāties, vai dzīvē nereti negadās tā, ka meklējam skudras citu namu priekšā, tanī pat laikā ignorējot ziloni savā pagalmā – atbilde zināma vien Tev.
21.08.2015 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Jēziņ nu nepierādisi nevienam savu taisnību.
Katram savs dzīves ritms, katrs savi mērķi utt. Tāpēc jau cilvēkam ir dota IZVĒLE, iepazīsties ar konkrēto produktu, gribi lieto, gribi nelieto:-)
21.08.2015 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nu man lidziigi ka Brandons.. ikdiena eedu 5x dienaa parastu sabalansetu uzturu ... proteina kokteili dzeru tikai no riitiem un pec treninja... reali kpeja ikdienas uztura bilancee tas ir labi ja 10-15% no visam obv ko uznemu
21.08.2015 10:03 |
 
Reitings 20
Reģ: 21.08.2015
Kabans
Varbūt vari padalīties ar alternatīvām iespējām Herbalife vietā ? :-)
21.08.2015 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
par herbalife neko labu nevarēšu pateikt.
Man paziņa uz turieni aizgāja, jo tur itkā piedāvā arī notievēt un viņi to dēvē par "veselīgo klubiņu" vai tml. Viņa samaksāja naudu un tika apsolīti ēšanas plāni, lekcijas par uzturu utt. Un te tavu parsteigumu, bāzās ar saviem kokteiļiem virsū taka traki :-D Viņa stāsta, ko ēd šie tikai viss ir super, tikai vajag vēl OB, protams kokčiks priekšā:-D viņā vērsās pie manis pie padoma, kur var dabūt OB ikdienā, iekļāva to ēdienkartē, un uzmini nu, vng kokčiks vajadzīgs, savādāk nav jēgas turpināt programmu, bez tā viņa neko nenometīs utt... tā kā man par šo kantori labas atsauksmes nav
21.08.2015 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Dottie
butiba jebkurs obv pulveris .... sojas obv pulverus var atrast ebay , sporta veikalos utt....
21.08.2015 10:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Protams profesionālajā sporta nevar iztikt bez pārtikas piedevām. Ja grib n organisma izspiest vairāk neka tas spēj, tad kaut kas ir jalieto.

Pirmkārt, Tev ir pilnīgi aplams pieņēmums, ka visiem būtu jāgrib būt par to, ko Tu pats saproti ar vārdu "normāls". Godīgi sakot, tas ir pēdējais, kas es gribētu būt.


Man pieņēmums ir mans pieņēmums, tās ir manas domas un priekš manis tās ir pareizas. Neesmu tas kurš piekrīt vairākumam un skrien pakaļ baram. Un ne pārāk ticu reklāmu brīnumiem.

Es, piemēram, sešas reizes dienā veselīgi ēdu tradicionālā veidā (no kurām 3 regulāri gatavoju pats), bet tam papildus izdzeru arī to it kā "šausmīgo" pulveri.


Kas notiktu ja tu to nedzertu. Visticamākais ka nekas. Vajag tikai ticēt ka tas palīdz. Tik pat daudz kā reklāmu par uztura bagātinātājiem ir arī viedokļi ka daudz jēgas no tiem nav.

Un noslēgumā man gribas, lai Tu pats sev pajautā – kad Tu pēdējo reizi ar bērniem biji kādā no ātrās ēdināšanas iestādēm?


Diezgan reti. Lai gan Mcdonalds ir netālu no mūsu dzīves vietas apmeklējam tos ~3x gadā. Un arī tad izvēlamies, piemēram cēzara salātus. Ne es ne mani bērni nekad dzīvē nav ēduši burgerus

Es pats nedzīvoju un neēdu ideāli veselīgi, lai gan cenšos to darīt.
Bet uztura bagātinātāju industrijai ir ļoti spēcīgs mārketings un liela daļa cilvēku vairs nevar bez viņiem iztikt.

Kā jau minēju, labi atceros Herbalife un Fitline ēras
21.08.2015 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Ne es ne mani bērni nekad dzīvē nav ēduši burgerus

Nu žēl man tevis, jo tā var būt arī veselīga štelle, ja uztaisa pats un garšīgi arī;-)
21.08.2015 10:35 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu žēl man tevis, jo tā var būt arī veselīga štelle, ja uztaisa pats un garšīgi arī


Jā, ja tas nav no baltmaizes un no nezināmas izcelsmes maltās gaļas plāceņa, tad var būt arī OK
Es neiebilstu pret rudzu rupjmaizes burgeru.
21.08.2015 10:48 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Dionysus - man varbūt nav tik liela apetīte kā tev, ēdu maz. Un tas, ka es vēlētos pamēģināt šos pulverus, pēc tavām domām, esmu sliņķe, kas neprot pagatavot ēdienu un meklē vieglāko ceļu? Ja es vēl eju uz treniņiem, tad man varbūt pēc treniņa būtu ērtāk uztaisīt proteīna kokteili nevis tad, kad beidzot nokļūtu mājās, vēl gatavotu, piemēram, vistu, kuru tāpat neapēstu, tik niecīgu porciju.
Piekrītu NordicBelle
Dionysus, es domāju, ka tu savā dzīvē lieto čupām produktu un pakalpojumu, kuriem citi cilvēki neredz jēgu. And so what?
Tas tāpat kā es tev stāstītu, ka ābolus ēst ir stulbi, jo man negaršo un var taču ēst citus augļus.

Tāda tiešām sajūta ir, Dionysus, ka tu zombē cilvēkus, ka tas ir slikti lietot šos pulverus bez nekādiem argumentiem un zināšanām. Nu ja tev nepatīk, tad nelieto, visiem jau tāpat neinteresē ko tu lieto vai nelieto. Neviens jau tev nespiež. Vienkārši tavi apgalvojumi ir tik smieklīgi, kā, piemēram, par tiem nedabīgajiem muskuļiem. Tas, ka gribu pabarot muskuļus ir nedabīgi, nu okey. :-D
21.08.2015 10:56 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Atbilde uz Tavu jautājumu ir atrodama manā iepriekšējā komentārā, bet Tev gribas atbildēt ar pretjautājumu - kā Tu vari apgalvot, ka visticamāk man nekas nenotiks, ja Tu dzīvo pavisam citā realitātē?

Patiesībā par šo tematu argumentēt ir lieki, jo Tev nav nekādas ekspozīcijas, kas Tev tādējādi ļauj mētāties ar subjektivitāti. Gluži kā likt vientuļam pensionāram balsot par to, vai tā valstij jādodas karot – cik objektīva ir šāda balss, Tavuprāt?
21.08.2015 10:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tāda tiešām sajūta ir, Dionysus, ka tu zombē cilvēkus, ka tas ir slikti lietot šos pulverus bez nekādiem argumentiem un zināšanām. Nu ja tev nepatīk, tad nelieto, visiem jau tāpat neinteresē ko tu lieto vai nelieto. Neviens jau tev nespiež. Vienkārši tavi apgalvojumi ir tik smieklīgi, kā, piemēram, par tiem nedabīgajiem muskuļiem. Tas, ka gribu pabarot muskuļus ir nedabīgi, nu okey.
°

Jā es "zombēju" cilvekus neticēt reklāmām par uztura bagātinātāju brīnumiem :-D:-D:-D

Man ir savs viedoklis un savs skatījums uz to. Nevienam neko neuzspiežu. Ja esmu kādam ko uzspiedis - paradi kur ?
Iespējams daudziem viedoklis ir atšķirīgs, bet es bieži nepiekrītu vairākumam.
Mēs dzīvojam kapitālismā un tas ar mārketinga labi manipulē ar cilvēkiem - it īpaši ja runa ir par tik populāru tēmu kā veselīgs dzīvesveids. Un lai dzīvotu veselīgu dzīvi - noteikti vajag pirkt, to un to.

Ja par šo tēmu sāk runāt cilvēki parasti apvainojas un nepiekrīt. Ir taču patīkami tērēt līdzekļus veselīgam dzīvesveidam - tā reklamē un tā dara daudzi.

Nu ja uzskatāt ka bez proteīna kokteiļiem un uztura bagātinātajiem nevar iztikt - lietojiet un ticiet.
21.08.2015 11:17 |
 
Reitings 20
Reģ: 21.08.2015
Draugam mājās stāv šāds

http://dion.lv/en/sportlab/BRUTAL/MASS-GAINER/379/

Sanāk, ka es viņu varu lietot Herbalife vietā vai tomēr vajadzētu savādāku? (saprotu, ka jālieto pirms un pēc treniņa) Sanāktu krietni lētāk :-D
21.08.2015 11:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka to proteīna pulveru spožumu vai postu varēs izvērtēt tā pa īstam tikai pēc vairākiem gadu desmitiem :)
21.08.2015 11:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Jūs te visi strīdaties bez konkrētiem argumentiem. OBV pulveris varētu būt kaitīgs tikai divu iemeslu dēļ.
1. Tas, kā jau koncentrāts, varētu saturēt nevēlamus piemaisījumus, kas radušies to iegūšanas procesā (visticamāk - ķīmiskā).
2. To viegli uzņemt pārdozētā veidā.
Man trūkst konkrētas informācijas par pirmo punktu, tāpēc neko tālāk neanalizēšu. Kas attiecas uz otro - ja kādam tie pulveri dod tikai 15% no OBV devas, tad, ņemot vērā 1. punktā aprakstīto risku, vai ir vērts tos lietot vispār vai arī var pacensties mazliet vairāk paēst parastu ar OBV bagātu ēdienu.
21.08.2015 11:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Un vēl. Varbūt organismam labāk patīk uzņemt sabalansētu uzturu, nevis atsevišķas vielas koncentrātu. Tas pats attiecas arī uz mākslīgajiem vitamīniem.
21.08.2015 11:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es domāju, ka to proteīna pulveru spožumu vai postu varēs izvērtēt tā pa īstam tikai pēc vairākiem gadu desmitiem


+++
21.08.2015 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Dottie
Tu jau jauc proteīnu ar geineri.... tas ir 2 dazadi maisjiumi ar dazadu pamatuzturvielu....
21.08.2015 14:46 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.12.2012
Pilnībā visu diskusiju nelasīju, taču vienu gan varu pateikt - pārmērīga obv, oh un visa pārējā uzņemšana kaitē veselībai. Šeit tika minēti pro - tā ir cita pasaule, tā ir viņu dzīve, ar to viņi pelna naudu. Taču parastais gym apmeklētājs, kurš ļoti skrupulozi seko katram gramam proteīna, skaita kalorijas - nu, ja ir dzelzs veselība, tad uz priekšu.

Pats vairākus gadus nodarbojos ar svaru cilāšanu, paralēli lasīju daudz par uzturu, arī gribējās baigi uzaudzēt musīšus. Proteīna pulverus visnotaļ reti lietoju, vairāk ēdu ierasto paiku - vistas fileja, rīsi, griķi, biezpiens, auzu putra utt. Biju daudz salasījies par visu, par to, cik kas jāuzņem, ka nereti sanāca pat ēst īpaši negribot, pie visa tā, ka kuņģis jau bija pastaipīts.

Daudz kas tika darīts kā vairums bilderu iesaka, taču vienu labu brīdi kuņģis vai kas cits (līdz pat šim brīdim īsti nav zināms) pateica nē. Sākās liela pūšanās, pa retam kaut kas iesāpējās. Pārstāju ēst tik daudz, palika labāk, taču tā kā negribējās mest to visu pie malas, atsāku ēst filejas un visu pārējo. Un atkal tas pats. Aizgāju pie ārsta, asins analīzes caurmērā labas, vien pāris pozīcijas aknām varētu būt labākas. Taču, salīdzinot ar pirms 5 gadiem veiktajām analīzēm, kopumā tās ir nedaudz sliktākas pie visa tā, ka vēl esmu ļoti jauns. Alkoholu lietoju ļoti reti.

Tagad esmu pārstājis tik smalki tam pieiet, trenējos pilnīgi bez jebkādiem mērķiem, vienkārši formas uzturēšanai, ēdu arī tikai kad gribās. Pašsajūta uzlabojusies jūtami.

Ko es ar šo penteri gribu pateikt? Ka veselam cilvēkam nav vajadzīgi tie milzīgie 90+ kilogrami, ja vien augums nav virs 185. Cilvēks nav tā veidots un jo īpaši mūsdienās. Tādēļ iesaku jebkuram, pirms apsvērt uzsākt šādu dzīvesveidu, nedaudz vairāk painteresēties, cik stiprs ir organisms.

Bet tiem, kas ar to nodarbojas gadiem un dien dienā ēd porcijas lielos kvantumos un nekāda vaina - priecājaties, jums ir paveicies! Veiksmi!
21.08.2015 17:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!