Proteīnu pulveris

 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Tomēr nesadraudzējos un olbaltumvielas labāk uzņemu ar biezpienu un gaļu, tāpēc vēlos pārdot iesāktu iepakojumu ar FA Whey proteīna pulveri ar cepumu garšu.
No 900g palikuši 600+. Gribētos 10 eur.

Ir arī šeikeris, ja vajag, 2 eur.

Rīga, centrs.
20.08.2015 18:00 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā, sasodīts! Atklāji visu fitnesiešu ilgi glabāto noslēpumu - apēd paku ar cepumu pulveri un pārvērties par Popeye the Sailor Man! :-D:-D:-D

20.08.2015 22:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Paskaidro man ludzu ka no lbaltumvielam var iegut nedabiskus un vel uzpustus muskulus?
Cik es zinu nav tikpatka nekadas starpibas vai teiksim 20g obv uznem ar pulveri vai ar vistu... respektivi ja edisi daudz vistu uzaugs nedabigi muskuli?


Teorētiski var lietot proteīnu pulverus, vitamīnu kapsulas. Var arī intrevenozi ievadīt cilvekam visu nepieciešamo dzīvošanai. Un gremošanas sistēma vispār nav vajadzīga.

Man personīgi patīk gatavot ēdienu, patīk dažādot un mēģināt. Lai gan neesmu īpaši izvēlīgs un kaprīzs, bet labāk izvēlos gatavotu ēdienu.

Par muskuļiem - manuprāt, nav jēgas tos izcelt masu un zaudē izturību. Lai spēcīgs cilvēks spēj pacelt attiecīgu svaru un noskriet 30km
20.08.2015 22:40 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Piekrītu kabans teiktajam. :)
Dionysus - tev baigā sāpe, ka kāds lieto pulverus? Es nesaprotu, ko var muldēt un pataisīt cilvēkus par sliņķiem, kas nevar paši sev pagatavot ēdienu. Kā jau teica, pēc treniņiem nesanāk uzreiz kaut ko pagatavot, kā arī grūti uzņemt sportistiem tik lielu daudzumu OBV.
Par tiem nedabīgajiem muskuļiem vispār pērle. :D
20.08.2015 22:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus - tev baigā sāpe, ka kāds lieto pulverus? Es nesaprotu, ko var muldēt un pataisīt cilvēkus par sliņķiem, kas nevar paši sev pagatavot ēdienu. Kā jau teica, pēc treniņiem nesanāk uzreiz kaut ko pagatavot, kā arī grūti uzņemt sportistiem tik lielu daudzumu OBV.
Par tiem nedabīgajiem muskuļiem vispār pērle.


Tās ir manas domas.
Es savai ģimenei piedāvāju vakariņas - svētku proteīna pulveri :-D

Par profesionālajiem sportistiem skaidrs - lai izspiestu no organisma maksimālo - bez piedevām nevar. Tikai par veselība tad īpaši nedomā.
20.08.2015 22:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par muskuļiem - manuprāt, nav jēgas tos izcelt masu un zaudē izturību. Lai spēcīgs cilvēks spēj pacelt attiecīgu svaru un noskriet 30km

Kopš kura laika BB ir vienīgie cilvēki kuriem ir muskuļi? Uztura bagātinātājus tādā vai citādā formā lieto visi, kuri sporto vairāk par pāris stundām nedēļā. Tajā skaitā skrējēji, riteņbraucēji, futbolisti utt.
Es saprotu, ka tev šausmīgi aizspriedumi pret lifteriem un BB, bet tajā nav nekā tik mistiska - tie ir cilvēki, kas smagi strādā, lai varētu strādāt vēl smagāk. Un tie muskuļi ir tikai daļa no stāsta.
20.08.2015 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Dionysus
Konkrētā sporta veida atlēytiem jēga ir primāri tām īpašibām kas nepieciešamas konkrētajam sporta veidam.. cik zinu kultūristiem vai svarcēlājiem neliek sacensībās skriet garos gabalus un pēc tā nevērtē... starpcitu vairums parastu fizkultūriešu (parasts sporta zāles apmeklētājs kas to dara regulāri) kas lietas dara pareizi var gan gana pacelt gan pietiekoši labi arī noskriet.... pat lielei muskuļu kalni kad liesē kardio slodzē nereti noskrien entos km
20.08.2015 22:49 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Es savai ģimenei piedāvāju vakariņas - svētku proteīna pulveri


Jā un tad tavai ģimenei uzpūtīsies nedabīgi muskuļi, ak šausmas! :D
20.08.2015 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Un atkal pievienojos NordicBelle pedejam komentam.... UB lieto praktiski tejui visui sporta veidu parstavji kas to dara gana nopietna limenii... un te nejiet runa tikai un vienigi par pro sportu... UB nereti lieto ari amatieru limenja atleti
20.08.2015 22:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Konkrētā sporta veida atlēytiem jēga ir primāri tām īpašibām kas nepieciešamas konkrētajam sporta veidam.. cik zinu kultūristiem vai svarcēlājiem neliek sacensībās skriet garos gabalus un pēc tā nevērtē... starpcitu vairums parastu fizkultūriešu (parasts sporta zāles apmeklētājs kas to dara regulāri) kas lietas dara pareizi var gan gana pacelt gan pietiekoši labi arī noskriet.... pat lielei muskuļu kalni kad liesē kardio slodzē nereti noskrien entos km


Atārtoju
Tās ir manas domas. Es uzskatu ka cilvēks savu fiziskos panākumus vislabāk var parādīt ar zelta vidusceļu - būt gana stiprs, izturīgs un veikls.
Protams tas neiet kopā ar sporta kategorijām. Es arī neatbalstu profesionālo sportu. Tas beigu beigās vairāk sagrauj neka paceļ. Labāk to darīt sev, savas veselības dēļ.
Bet protams sporta postulātiem tas neatbilst.
20.08.2015 22:55 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Nathan Sylvester, kurš ir gan IFBB Pro, gan skrien maratonus. Reta parādība, jo, ja interesē maratona rezultāti, tad lielais vairums izvēlas nenest līdzi vairākus desmitus kg muskuļu. :-)
20.08.2015 22:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kopš kura laika BB ir vienīgie cilvēki kuriem ir muskuļi? Uztura bagātinātājus tādā vai citādā formā lieto visi, kuri sporto vairāk par pāris stundām nedēļā. Tajā skaitā skrējēji, riteņbraucēji, futbolisti utt.
Es saprotu, ka tev šausmīgi aizspriedumi pret lifteriem un BB, bet tajā nav nekā tik mistiska - tie ir cilvēki, kas smagi strādā, lai varētu strādāt vēl smagāk. Un tie muskuļi ir tikai daļa no stāsta.


Tur jau tā lieta ka profesionālie sportisti spiež no sevis rezultātus vairāk nekā organisms spēj.
Kā dēļ ? Lai uzkāptu uz pjedestāla ? Un kā ar veselību ?
20.08.2015 23:00 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.07.2015
Es tik tā līdz galam vēl aizvien neesmu sapratis, kāpēc visi tā iespringst uz to, ka lieli muskuļi nav ikdienā nepieciešami, ir "mākslīgi" utt., bet nebrūk virsū, teiksim, F1 pilotiem, jo viņi, redz, pārāk ātri brauc un ikdienā tas nav vajadzīgs un ir bīstami.
20.08.2015 23:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 10.07.2015
Dionysus,

Šādās kategorijās mēs varētu spriest tad, ja nesportotāji būtu ar ideālu veselību utt. Diemžēl, bet tā nav, tāpēc parasti uz sportistiem ar pirkstu rāda vēl slimāki cilvēki, kuriem veselības problēmu ir DAUDZ vairāk (un tas, ka viņi par tām nezina, nepadara viņus veselākus).
20.08.2015 23:07 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
piekriitu ka proteina pulveris aizstaj tas reizes kad nepietiekami uznjemts OBV daudzums! Es galju,olas needu un nesanak pietiekami savakt ar citiem produktiem, tadelj iikdiena lietoju proteina pulveri ;)
20.08.2015 23:10 |
 
Reitings 276
Reģ: 30.05.2015
Dionysus - tu gribi teikt, ka lietot proteīna pulverus ir neveselīgi?
20.08.2015 23:13 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dionysus, viņi to dara, jo tas ir tas, ko viņi vislabāk prot, viņi to dara no bērnības, tā ir viņu sirdslieta, viņi ir trenējušies visu dzīvi tam.. un viņiem patīk sasniegt vairāk kā viņi spēja vakar. Tas, ka visi zina, ka profesionalais sports nav veselīgs, nenozīmē, ka nesportisti (kā jau iepriekš minēja( būtu ļoti veselīgie.
20.08.2015 23:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Šādās kategorijās mēs varētu spriest tad, ja nesportotāji būtu ar ideālu veselību utt. Diemžēl, bet tā nav, tāpēc parasti uz sportistiem ar pirkstu rāda vēl slimāki cilvēki, kuriem veselības problēmu ir DAUDZ vairāk (un tas, ka viņi par tām nezina, nepadara viņus veselākus).


Daudziem cilvēkiem veselība ir slikta pašu nolaidības dēļ.
Profesionālie sportisti ir otra galējība - tie un to treneri izspiež visu no sevis visu, paiet aktīvie gadi, ar medaļām vai bez un neesi vairs nevienam vajadzīgs. Labākajā gadījumā var izmācītie spar treneri, sliktākajā - nonīkt ar sabeigtu veselību un nevienam nevajadzīgs.

Pareizāk būtu rūpēties par savu veselību priekš sevis, nevis rezultātu vai sasniegumu dēļ
20.08.2015 23:15 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Profesionāliem sportistiem sports ir darbs. Sportiskam cilvēkam parasti ir cits darbs, bet viņi izvēlas veltīt laiku arī sportam. Visbiežāk vismaz 5 stundas nedēļā. Un šajās 5 stundās tiek mērķtiecīgi noslogoti muskuļi ar mērķi tos padarīt efektīvākus un labākus. Lai to panāktu muskuļi ir jānoslogo, jāpabaro un jāatpūtina. Muskuļu barība ir olbaltumvielas un ir visai labi izpētīts, cik daudz šīs barības ir vajadzīgs, lai muskulis kļūtu maksimāli stiprāks. Jā, šo barību var uzņemt ar mencu, vistu, liellopu, olām un biezpienu, bet ērtības labad cilvēki izvēlas arī UB. Otrs aspekts ir tieši par "mīlēšanu gatavot", jo lielais vairums gardo lietu nav tik veselīgas un sportiskam dzīvesveidam optimālas kā gribētos. Whey tiek plaši lietots kā ēdienu sastāvdaļa, lai celtu OB sastvu produktā.
20.08.2015 23:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus - tu gribi teikt, ka lietot proteīna pulverus ir neveselīgi?


Visticamāk ka tie neskaitās neveselīgi, bet neredzu jēgu no tiem, ja vien nevajag no sevis izspiest brīnumu
20.08.2015 23:17 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Dionysus, es domāju, ka tu savā dzīvē lieto čupām produktu un pakalpojumu, kuriem citi cilvēki neredz jēgu. And so what?
Tas tāpat kā es tev stāstītu, ka ābolus ēst ir stulbi, jo man negaršo un var taču ēst citus augļus. :-D
20.08.2015 23:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!