Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

otrapuse.lv

 
Reitings 79
Reģ: 14.11.2013
Sveikas, meitenes!

Šodien noskatījos "Viņas melo labāk" sēriju un beidzot uzdrīkstējos piereģistrēties otrapuse.lv. Uzreiz vēlējos ar jums parunāties par to. Paskatījos senākas diskusijas, bet tās jau ir diezgan vecas, tāpēc uztaisīju jaunu.. :D

Esmu tur pusstundu un jau tik daudz frīku raksta, bet īsti nevienam neatbildu, jo ziņas ir tiešām glupas un garlaicīgas.

Kāda ir jūsu pieredze ar šo iepazīšanās portālu?

Vēlos papļāpāt, tāpēc negatīvos komentārus šoreiz tiešām paturiet pie sevis, dāmas.

Neziņa :)
19.08.2015 21:57 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Esmu pa dažādiem iepazīšanā portāliem paceļojusi pēc šķiršanās aiz "neko darīt". Pieredze neitrāla. Jā, raksta visādus komplimentus, kas paceļ garastāvokli, bet diezgan sekli tur cilvēki un pārsvarā tikai vienu grib, tāka garākās sarunās pat nav vēlme iesaistīties. Daudzi vīrieši tur meklē tikai mīļākās un to pašu seksu..
30.08.2015 04:06 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Esmu izmantojusi Tinder aplikāciju - patīk ideja, ka match ir abpusēja simpātija. Biju uz randiņu ar tiešām sakarīgu puisi - 30 gadi, labs darbs, nodrošināts, ļoti pieklājīgs, intresants, patīkams! Labs ķēriens :) vienīgi nebija "manā gaumē", bet nekāds frīks nešķita.
29.08.2015 23:25 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.11.2013
Wow! Biju satikties ar vienu 33 gadīgu vīrieti, un ziniet, viņš tiešām bija normāls, sakarīgs, ar mašīnu, labu darbu, nodrošināts, bet nu kaut kā neatradām to kontaktu un draudzīgi atvadījāmies. Bet nu viņš, atbildot uz jautājumu, kādēļ tur ir, atbildēja, ka viņš tusēt neejot un tā ir gandrīz vienīgā vieta, kur iepazīties.. bet nu neesot saticis vēl nevienu, ar ko būtu gatavs kaut ko veidot. Tiešām sakarīgs, bet nu ne mans tips, galīgi nē. Žēl, jo, ja vizuāli piesaistītu, varētu teikt, ka ideāls vīrietis. Gudrs, sakarīgs, nodrošināts. :D
29.08.2015 22:51 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
nuu, es tajā portālā satiku savu vīru. un man tas neprasija vairāk par 3h. :D
vienkārši īstajā laikā un vietā piereģistrējos un tagad esam precēti un ne es, ne viņš neesam frīki vai kā jums te patīk saukt tos dīvainos cilvēkus otrapuse.lv. mans nodoms nebija meklēt nekādas attiecības, vienkārši vēlējos pakavēt laiku.
protams, rakstīja nenormāli daudz dīvainīši un visi šitie - cjawww mazzaaa... sexu gribi?
arī viena no manām draudzenēm drīz precās ar pusi, ko iepazina otrapuse.lv, vēl viena cita ir attiecībās ar puisi no tā paša portāla. tā kā nav tik traki, ja būs lemts, iepazīsies internetā, kafejnīcā, klubā vai uz ielas! :)
26.08.2015 23:07 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Ahmedi un Abduli tinderī uzrodas uz vīkendiem - sabrauc piedzerties un meiteni atrast.

Jā, mums ir salīdzinoši mazs lietotāju loks, latvieši, bet var atrast, var, ja ir gribēšana :)

Tikai, diemžēl, vairums sarunu neuzsāks un tad, kad uzsāksi Tu, nemācēs arī viņu normāli veidot. Nav mūsu puikas diez ko runīgi, or maybe it's just me.
26.08.2015 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
ā un tajā Tinder- cik ātri piereģistrējos, tik ātri pazudu no turienes. Nez, varbūt līdz galam nesapratu to aplikāciju. Meklēju pēc atrašanās vietas - Rīgas, man tur tik visādus Ahmedus un Abdulus piedāvāja... tie 260 bēgļi jau laikam ieradušies, meklē fiktīvās līgavas!!!!!

es letiņu bāleliņu tomēr labāk gribētu, nevis austrumnieku!
26.08.2015 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Es kādu laiku atpakaļ biju piereģistrējusies portālā. Satiku 2 sakarīgus džekus, tikai nebija "mani cilvēki", bet kebkurā gadījumā - neprecēti, kārtīgi, vientuļi cilvēki. Mana draudzene arī tur iepazinās ar vīrieti - nu jau 2 gadus kā kopā. Es uzskatu, ka ir ļoti labas izredzes. Protams, daļa tur ir frīki, kas sēž gadiem, bet ir arī sakarīgi cilvēki. Tāpat kā mēs - meitenes, kad zaudējām ticību atrast savu otro pusīti uz ielas, klubā vai bibliotēkā, mēs taču piereģistrējāmies -arī Tu. Tu taču esi sakarīga :D Džeki tur arī ir sakarīgi.
26.08.2015 22:16 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
o, jā! Pievienojos visām, kas raksta par dīvaiņiem un tādiem, kas nemāk rakstīt.
Domāju jau ka esmu pārāk izvēlīga, bet ar pāris draudzenēm, kaut kad par šo runājām, viņām līdzīgas domas.
Esmu tur bijusi vairākas reizes reģistrējusies, ar kādiem pārtraukumiem (1-2 mēnešiem, gadu). Izbesī, izdzēšos, tad aiz neko darīt atkal piereģistrējos. Plus vēl par to jāmaksā. Interesanti, ka jā, sejas tur pat gada laikā nemainās. :D
vēl interesanti redzēt paziņu precētos vīrus un taml.
bet neviena ilgstoša sarakste, tikšanās nav sanākusi. vienkārši nav ar ko!!!

Meičas, help! kur var sakarīgus vīriešus ap 30 satikt???
26.08.2015 22:09 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Vairākus gadus atpakaļ, kad strādāju veikalā, aiz garlaicības piereģistrējos otrapuse.lv, jo klientu bija maz un nebija, ko darīt :D

Ar pāris puišiem satikos, bet nekas sakarīgs. Piekrītu meitenēm par dīvaiņiem.

Tagad, toties, esmu liela Tinder fane. :D

Man patīk daudz labāk. Jā, arī, protams, nav viss tik vienkārši un ir gana daudz frīku, bet esmu arī labus cilvēkus satikusi, lieliski pavadījusi laiku un visādos piedzīvojumos iekūlos. Nopietnas attiecības gan tur atradusi neesmu, tuvākais tajā virzienā man bija mēnesi ilgs romāns ar lielisku vīrieti, vēl bijām kopā ceļojumā.. Bet pēc tam konstatējām, ka nebūs, un šobrīd esam vienkārši labi draugi. :D

Esmu satikusi arī ārzemniekus. Bija brīvdienas, visi draugi prom no pilsētas, sāku ar vienu čatot un beigās visu dienu viņam izrādīju Rīgu, pastaigājāmies un pļāpājām, ļoti jauks cilvēks.

Tā kaut kā. :)

Frīki arī ir dažādi. Vieni raksta "caw ejam seksot" un citi raksta garas mīlestības vēstules par to, cik es skaista sieviete un ka nu tik varētu dzīvi baudīt.. Parasti noignorēju.

Ā, vēl man stāv neaiztikts match ar bijušo priekšnieku. Diezgan neveikli. :D :D
24.08.2015 20:33 |
 
Reitings 79
Reģ: 14.11.2013
meksikanta, izlasīju par to čali, kas pārņemts ar močiem un filmu scenārijiem, un sapratu, ka uzķēros uz to pašu čali. Kaaaaa es smejos! :D

Eu, meičas, tur tiešām pēc 5. dienas jāmaksā par to, lai nosūtītu vēstuli?

Katrā ziņā, mana pieredze pa 4 dienām... vesels bataljons ar "caw, ko dari, ka iet smukinjaa", tad vēl ir vienkārši "Sveika!", daži sarakstījuši tāaaaaadus tekstus, ka, ja būtu naiva, uzreiz aizskrietu. Un vēl ir daži, kuri pat tiešām pacentušies, uzrakstot, cik skaisti es tajā un tajā bildē izskatos, ka man tas un tas piestāv, ka tas un tas man smuks.. Bet jā, nu jau vairs nevienam tur neatbildu, izņemot divus džekus, ar kuriem ir izveidojušās tiešām superīgas sarunas. Un galvenais - pilnīgi dažādas. Liekas tiešām normāli un forši puiši, bet tāpat meklēju to āķi, jo nu nevar būt tik forši viss. :D
24.08.2015 20:08 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Tas bija domāts, ka pēc piecām dienām, ja neesi nopircis abonementu vai ko tur, tad tu nevari nevienam atbildēt uz vēstulēm, ne redzēt, kas tevi apskatījis, un bija arī citas lietas, kuras vairs nevarēja darīt bez maksas.
21.08.2015 16:30 |
 
Reitings 143
Reģ: 29.06.2015
Ķiršu Zēns otrapuse.lv ir bezmaksas 5 dienas, pēc tam tev ir jāmaksā pat par to, lai aizsūtītu vēstuli.
21.08.2015 16:27 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
pat apbrīnojami! šodien 3 uzrakstīja pašas. uz atsauci- kura vēlās būt mana kucīte ?

un tiešām , bez feikiem , un bez čakarēšanas.. 3 jaukas meitenes! (l)(l)(l)(l)

tas ir forši, un zinu ar kuru satikšos , viena ir tiešām skaista !!! (l)(l)(l)
21.08.2015 16:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu re, kādas atsaucīgas dāmas... :)
21.08.2015 15:54 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015


vispār diezgan rēcīgs ir tas flirts. lv:-D
21.08.2015 15:52 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Man gan nav pieredze tieši ar otrapuse.lv, bet ar flirts.lv :D
Pilns ar lohiem.
Ļoti reti kāds normāls cilvēks, ar vienu satikos pat un izrādījās jauks.
Bet kur tie laiki. :D
21.08.2015 14:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015

:D :D :D ]
tomēr flirtā arī gadās kas labs #!! 8-)8-)8-)8-)
21.08.2015 13:47 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
senāk man ļoti patika - oho.lv .. bieži varēja sarunāt randiņus... tagad tas ir tinder..
flirtā arī mēģinu, bet tur ir nereāli grūti , ir jāpiepūlās ar normālām sarakstēm utt. jo laikam čaļu uzmanība ir katrai neglītenei pat.. kaut kā atbaidīt sāk tas flirts. laika nosišana laikam, kur vecenes saņem uzmanību, kuru ikdienas situācijās nesaņem,...

bet kas ir īsti otra puse??? tas pats ?
21.08.2015 11:19 |
 
Reitings 274
Reģ: 12.08.2015
īss jautājums- otra puse ir bezmaksas ???
21.08.2015 11:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
4 gadus atpakaļ tur piereģistrējos,aiz neko darīt,ar domu pačakarēšu prātus un satiku tur cilvēku,kas arī bija piereģistrējies aiz neko darīt,pakavēt laiku,parunāt.Esam kopā 4,5 gadus.Viss ir iespējams
tagad chakareetaj praatus viens otram :D
21.08.2015 11:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits