otrapuse.lv

 
Reitings 79
Reģ: 14.11.2013
Sveikas, meitenes!

Šodien noskatījos "Viņas melo labāk" sēriju un beidzot uzdrīkstējos piereģistrēties otrapuse.lv. Uzreiz vēlējos ar jums parunāties par to. Paskatījos senākas diskusijas, bet tās jau ir diezgan vecas, tāpēc uztaisīju jaunu.. :D

Esmu tur pusstundu un jau tik daudz frīku raksta, bet īsti nevienam neatbildu, jo ziņas ir tiešām glupas un garlaicīgas.

Kāda ir jūsu pieredze ar šo iepazīšanās portālu?

Vēlos papļāpāt, tāpēc negatīvos komentārus šoreiz tiešām paturiet pie sevis, dāmas.

Neziņa :)
19.08.2015 21:57 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Esmu izmantojusi Tinder aplikāciju - patīk ideja, ka match ir abpusēja simpātija. Biju uz randiņu ar tiešām sakarīgu puisi - 30 gadi, labs darbs, nodrošināts, ļoti pieklājīgs, intresants, patīkams! Labs ķēriens :) vienīgi nebija "manā gaumē", bet nekāds frīks nešķita.
29.08.2015 23:25 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Esmu pa dažādiem iepazīšanā portāliem paceļojusi pēc šķiršanās aiz "neko darīt". Pieredze neitrāla. Jā, raksta visādus komplimentus, kas paceļ garastāvokli, bet diezgan sekli tur cilvēki un pārsvarā tikai vienu grib, tāka garākās sarunās pat nav vēlme iesaistīties. Daudzi vīrieši tur meklē tikai mīļākās un to pašu seksu..
30.08.2015 04:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits