otrapuse.lv

 
Reitings 79
Reģ: 14.11.2013
Sveikas, meitenes!

Šodien noskatījos "Viņas melo labāk" sēriju un beidzot uzdrīkstējos piereģistrēties otrapuse.lv. Uzreiz vēlējos ar jums parunāties par to. Paskatījos senākas diskusijas, bet tās jau ir diezgan vecas, tāpēc uztaisīju jaunu.. :D

Esmu tur pusstundu un jau tik daudz frīku raksta, bet īsti nevienam neatbildu, jo ziņas ir tiešām glupas un garlaicīgas.

Kāda ir jūsu pieredze ar šo iepazīšanās portālu?

Vēlos papļāpāt, tāpēc negatīvos komentārus šoreiz tiešām paturiet pie sevis, dāmas.

Neziņa :)
19.08.2015 21:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tur vairāk vai mazāk sēž vieni un tie paši purni mēnešiem. Protams, ar izņēmumiem.
Tas attiecas ne vien uz vīriešiem, bet arī uz sievietēm. Secinājums: iepazīšanās portālos reģistrējas, galvenokārt, ļoti izvēlīgi cilvēki. Un pie tam meitenes puišus novērtē pēc pirmās vai pirmajām divām vēstulēm, it kā tajās cilvēks varētu atklāt visu savu būtību. Trešo parasti neraksta, lai neuzbāztos, ja vien nav nozombēts uz sexu. Un vispār internetā sarakstoties ir neiespējami radīt par sevi pilnīgu iespaidu, jo apmainās tikai ar textiem. Nedzird otra balsi, tās intonāciju, neredz kustības, mīmiku, žestus, nezin, kā otrs rīkojas kādā konkrētā situācijā, nejūt otra attieksmi utt.
20.08.2015 10:01 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
kādu laiku atpakaļ arī es tur apgrozījos...viens piedāvāja braukt uz lielveikaliem, lai nodarboties ar seksu pielaikošanās kabīnēs...slimi:-D
20.08.2015 10:14 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Nesaprotu tādus tinder.. vienreiz joka pēc pamēģināju, uzliku savu atrašānās vietu..

1. man uzradīja tikai visādus musulmaņus, niggas, čainīzerus, kaut gan uzliku 80km rādiusu :-D
2. vai tie citi cilvēki redz manu (diezgan precīzo) atrašanās vietu? tad jau kaut kādi maniaki un slimie var vazāties gar manām mājām un censties mani ''satikt' :-D
20.08.2015 10:16 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
bet jā, tajos iepazīšanos portāli 90% vai vairāk ir tiešām slimi vai tirliņi :-D BET ja pavada tur ļooti daudz laika (iespējams mēnešus), var gadīties, ka joka pēc beidzot piereģistrējas kāds normāls puisis un kaut kas sanāk :-D
20.08.2015 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Liekas, ka tas ir izmisums.


Absolūti muļķīgi tā domāt! Ne visiem cilvēkiem lemts iepazīties uz ielas vai saskrieties. Izmisumu vairāk var redzēt da jebkurā klubā, kur meitene ar īsiem svārkiem rīvējas gan puišu bikšu priekšām.

Esmu tur bijusi reģistrējusies laika posmā, kad biju izšķīrusies no sava drauga, jā tur ir dīvaiņi un tādi "patstāvīgie", bet neviens, taču neliek atbildēt. Esmu satikusi arī superīgus cilvēkus un sarakstoties, var jau aptuveni nojaust puiša domu gājienu utt. Pilnīgi neko sliktu nesaskatu šādā veidā iepazīstoties, daudzi tiešām atrod savas īstās pusītes :)

Dīvaini cilvēki ir visapkārt, atšķirība tāda, ka monitora otrā pusē viņi visi pēķšņi ir vareni.
20.08.2015 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Turklāt, kad paklausās, ko puiši stāsta, ne mazāk slimas meitenes tur apgrozās.
20.08.2015 11:05 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.08.2015
Biju tur piereģistrējusies 2 reizes. Pirmā reize bija neilgi pēc šķiršanās ziemas periodā, kad jutos ļoti vientuļi un otra reize bija nesen - jūnija sākumā, lai pakavētu laiku.
Pirmajā reizē ar draudzeni katra izveidojām savu profilu un tad nu sazvanījāmies un stāstījām savu pieredzi. :-D Bija tā, ka daudzi puiši rakstīja gan viņai, gan man vienu un to pašu. Ziemas periodā biju aizgājusi pat satikties ar vienu puisi, kas likās sakarīgs, bet tur nekas nesanāca.
Otrajā reizē jau veicās labāk. Protams, bija visādi dīvaini piedāvājumi (kļūt par mīļāko, pelnīt naudu web čatā u.c.) :-D , bet tomēr atradu pāris variantus, ar kuriem vēl šobrīd sarakstos FB un domāju tikties septembra sākumā. :-)
20.08.2015 12:48 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Es piereģistrējos, bet neviens neraksta man, laikam bildei jābūt tur,.
20.08.2015 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
xzx, nē zini, pēc uzvārda nosaka, vai tu simpatizē vai nē :D
20.08.2015 13:09 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
pēc šķiršanās tur piereģistrējos...laiku pakavēt...un satiekotiesar 4 vīriešiem no tā portāla-visi izrādijās kautkādi lohi :-D
20.08.2015 13:28 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Es pirms sava esošā drauga biju piereģistrējusies otrapuse.lv. Kā piereģistrājos, tā bira vēstules, šausmīgi daudz rakstīja, nespēju atbildēt, pēc tam arvien mazāk rakstnieku kļuva. Es ļoooti sen biju oho.lv un kā par pārsteigumu, dažs labs no oho tur bija pārsviedies ar tām pašām bildēm kas pirms 5 gadiem :-D baisi neveicās laikam šiem.
2 nedēļas tur pačatojos un aizgāju uz kādiem 5 randiņiem, ilgi laiku nevilku, jo sastāstīt pasakas var visādas, bet dzīvē uzreiz redzi ir vai nav normāls. 3 tikšanās bija vilšanās, džeki galīgi garām, man bija garlaicīgi, 2 puiši bija normāli, bet arī man nepieķērās pie sirds. Secinājums - ļoti maz tur ir vīrieši bez problēmām, un man problēmu vīrietis neinteresēja, īpaši tie kas stāsta un kunkst par bijušajām, boooring, tieši tādas pašas dāmas tur sēž, kas jau pirmajā randiņā izstāsta savu skaidro dzūvesstāstu. 8-) |-)
20.08.2015 14:04 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.08.2014
Mana draudzene tur arī atrada savu tagadējo puisi, bet arī teica, ka dīvaiņi tur netrūkst un tās pašas sejas, ja ilglaicīgi sēž, bet redz, ja tomēr pagaida un pameklē var atrast :)
20.08.2015 16:05 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Tās, kuras lieto Tinder, vai tas ir tikai domāts randiņošanai vai arī draugu/kontaktu gūšanai? :)
20.08.2015 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
māsīca tā satika savu nu jau vīru :) kaut piereģistrējās joka pēc :D
20.08.2015 16:23 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Favel, tas jau atkarīgs no tā, kā pēc tam bīdās sarakste ar tiem match, taču pamatā Tinder domāts randiņošanai un otrās puses meklējumiem.
20.08.2015 16:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kaut kad sen ar draudzeni prikola pēc piereģistrējāmies, jo bija totāla garlaicība. Ielikām manu foto... Nu tā ir, ka sākumā raksta nenormāla jūra, jo laikam tur var redzēt, ka jauniņā piereģistrējusies un tiešām klūp virsū jaunai gaļai :D

Ai, kādi prikoli nav bijuši tik.. Viens džeks uzrakstīja tik garu un galvenais (!) gramatiski un stilistiski pareizu vēstuli, piedāvājot kļūt par mīļāko (pat bail iedomāties, cik daudzām meičām šo ir rakstījis un ko būtu darījis, ja vairākas pieteiktos :D), viens arī tāds inteliģents patrāpījies. Izlasīju viņa vēstuli un nepaspēju atbildēt, pēc 2 min. no inteliģenta nepalika ne miņas. Teica, ka laikam esmu no tām, kuru drāz*** tik interesē. Ai, lieki teikt, ka bija smieklīgi, jo tāds a lā nūģis un tāds izteiksmes veids galīgi negāja roku rokā.. Viens vispār bija apsēsts ar močiem un veciem vāģiem, iztēlojās scenāriju ar mani uz moča, gribēja filmu filmēr.. Karoč, sviests pilnīgākais..

Bet kā draudzene stāstīja - jo ilgāk Tu esi, jo mazāk Tev raksta, bet tajā pašā laikā tad, kad pēc uzmanības lavīnas paliks vien pšiks, kā reiz tad ir iespēja, ka sāks rakstīt normālie puiši, kas neklūp virsū svaigai gaļai, bet jau atlasa tiešām meitenes pēc kopīgām interesēm utt.

Bet vispār vienmēr biju un laikam palikšu skeptiska pret iepazīšanos tādos portālos (nē, nē, nesaku, ka tas nav iespējams. Pašai zināmi vairāki veiksmes gadījumi)
20.08.2015 16:32 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
es arī pāris reižu tur esmu bijusi. un nav tā, ka es izmisīgos meklējumos tur gāju, bet parunāt ar dažiem tiešām varēja tīri jauki. tomēr dzīvē nevienu nesatiku. Tagad arī vēl daži kontakti ir fb, ar kuriem vienkārši ar parunāt. :)

manai draudzenei tur smieklīgs gadījums arī sanāca- viens piedāvāja kaut kādu intīmo saraksti ar bildēm un tā, viņa joka pēc piekrita un teica, lai šis pirmais sūta kādu bildi. tā nu viņš atsūtīja linku.
Viņa kārtīgi sāka jūsmot par to bildi (kuru nemaz viņa nevarēja atvērt) ar visādiem uzvelkošiem teikumiem, un tas vīrietis laikam pat nobijās un pazuda. :D :D
20.08.2015 16:45 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es arī esmu pāris reizes piereģistrējusies garlaicības mākta. Piekrītu, ka sākumā nāk lielais vilnis ar desmitiem vēstuļu no kurām puse ir copy/paste variants. Nopietnos nolūkos ne ar vienu tā arī neiepazinos, taču pāris foršus sarunu biedrus gan sanāca atrast.
Reiz gan draugiem.lv viens dīvainis atrakstīja vēstuli par kuru sākumā pasmējos, tomēr sarunā iesaistījos. Beigu beigās nez kāpēc piekritu satikties un papļāpāt dzīvē. Tā nu dīvainis beigu beigās bija lielisks, gudrs, jauks puisis ar kuru izveidojās skaistas 2 gadu ilgas attiecības, bet tagad esam palikuši labi draugi. Tā ka laikam tomēr pastāv arī veiksmes stāsti. :)
20.08.2015 19:34 |
 
Reitings 80
Reģ: 18.10.2013
Nespēju to saitu uztvert nopietni, vienkārši nē. :D
20.08.2015 19:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tik daudz frīku raksta
kā arī visādi dīvaiņi un izvirtuļi
dīvaiņu tur netrūkst
Laba reklāma cilvēkiem ar līdzīgām interesēm :D
20.08.2015 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits