Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara jau gandrīz galā...

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
... sveikas, meitenes! Klāt augusts. Brr, drīz rudens! Gribējās zināt, ko jūs labu būsiet sadarījušas pa šiem diviem vasaras mēnešiem? Par spīti saules mazajai klātbūtnei, noteikti ir arī, kas tāds par ko pasmaidīt! (l) Ballītes, pārgājieni, festivāli, tripiņi utt? Varētu padalīties ar bildēm no vietām, kuras esat apskatījušas. Kādas jums emocijas pa šo vasaru? Kā plānojat pavadīt atlikušo vasaras mēnesi?
Liekam un rakstam visu, kas jums saistījās ar šo vasaru! (l)
04.08.2015 21:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Es dzīvoju 3 min gājienā līdz jūrai bet vēl šogad neesmu peldējusies ne jūrā ne upē un man liels kauns par to :D
Jūtos izniekojusi vasaru, lai gan biju atpūsties šur tur un arī uz ballītēm, bet viss jūnijs bija sesija un tā bija ļoti smaga, tāpēc man šķiet, ka vasara tikai tagad uzņem apgriezienus, strādāju un arī atpūšos :) būšu uzkrājusi spēkus jaunajam mācību gadam. Priekšā vel laivu brauciens un citi pasākumi.
05.08.2015 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Šovasar par spīti aukstajam jūlijam, kurā kā par nelaimi biju paņēmusi atvaļinājumu (bet kas gan to zināja, ka karstums iestāsies tikai tagad) esmu gan nedaudz paspējusi nosauļoties burtiski tverot katru silto dienu, ļoti daudz ogojusi (melleņu pilna saldētava), bijusi ekskursijā pa Latgali, izbaudījusi lauku mieru mammas mājās un tagad ar draugu plānojam pārvākšanos uz jaunu dzīvokli. Peldējusies esmu tieši 1 reizi :D
05.08.2015 14:45 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
pabeidzu magistrus, stradaju un stradaju, pamatigi izcelojos un vel dosos celojuma, vasaras beigas atkal parvaksos, bet kopuma ne reizi pat neesmu ne uz vienu balliti bijusi ta isti. ta kaut ka.
05.08.2015 11:44 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Darbs no 8-19 katru darba dienu, tad bija izlaidums, tad atkal darbs, tad 2 dienu komandējums Vīnē, tad 2 ned.biju ceļojumā uz Horvātiju un Serbiju, tagad atkal darbs, nākamnedēļ uz Parīzi un PV koncetru Valmierā, pēc tam darbs, tad uz lielām jubilejas svinībām radiniekam būs jābrauc, un tad darbs līdz tam vissliktākajam laikam gadā, kad darbs beidzas laikā, kad nav vispār necik saules gaismas.

Riebīgā laika dēļ sanāk maz būt laukā, maz visādu augļu un ogu, maz vitamīnu, ar bažām skatos uz nākamajiem mēnešiem kā tikai uz drūmiem besīgiem vakariem. Šodien pēc darba nopirkšu mellenes :D
05.08.2015 11:20 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ak jā, šī ir pirmā vasara, kad esmu tik bāla, ne reizi vēl nesauļojusies un nepeldējusies :D tas galīgi nav forši.
05.08.2015 10:40 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man tikai tagad beidzot sāksies vasara, ir tāds laiks, kādu gaidīju un augusts viss pilns ar foršiem plāniem, vairāki koncerti, ballītes, atpūtas braucieni, can't wait (l)

Bet ir jau sadarīts šis tas foršs arī vasaras pirmajos 2 mēnešos, brīvdienas Parīzē, pārvākšanās uz savu dzīvesvietu, kur katru dienu no sajūsmas kaifoju, atpūtas braucieni un dažas foršas aktivitātes. Vienīgi laikapstākļi nedaudz pabojājuši bija manu emocionālo fīlingu un vēlmi vakaros sēdēt ar kokteiļiem terasēs, nereti tas nebija iespējams. Vēl es nedaudz ilgojos pēc pagājušās vasaras perfektajām sajūtām, kas bija saistītas ar kāzām un to organizēšanu, kā arī pēc tam ilgstošo pēckāzu eiforiju, ko tādu es emocionāli nebiju izjutusi nekad. Toties šovasar svinēsim 1 gada kāzu jubileju, jūtu, ka vīrs gatavo kādu foršu pārsteigumu (l)
05.08.2015 10:38 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
tieši vakar norunājām, ka šovasar ir bijis tik neeenormāli daudz braucienu, piedzīvojumu un vnk pārforšu lietu, ka maz neliekās :D nav bijusi neviena nedeļas nogale, kurai nebūtu plānu. šogad laikam beidzot varu teikt, ka vasara, par spīti laikapstākļiem, ir izdevusies lieliska (l) daudz, daudz vakara izbraucienu uz nezināmām vietām ar velo/moto ar piknikiem, aktivitātēm un muļķībām, pāris ceļojumi/mazie atvaļinājumi, perfekti nosvinēta dzimšanas diena, Jāņi un visi pārējie svētki, daudz aktivitāšu pa Rīgā notiekošajiem pasākumiem (izstādes, brīvdabas kino, sporta aktivitātes utt), 3 braucieni uz Kurzemi (katrreiz ar citu galamērķi, kompāniju un tansporta līdzekli), festivāli (Laba Daba, Dikļu pils mūzikas fests + daži upcoming festi), laivošana, perfekts darba pasākums, vairākas orientēšanās ar velo un moto pa Rīgu/Latviju, 3 dienu atpūta Vidzemē pie Tinderī iepazītiem draugiem (:D), pārvākšanās un vēēēēl un vēēēl.
Un augusts būs vēl inčīgāks - Weekend festival, Ezera skaņas pasākums, spontāni ieplānots izbrauciens uz kādu no novadiem uz weekendu, draugu pasākums laukos pirtī utt.
Es tikko sapratu, ka baigi daudz uzrakstīju :D
05.08.2015 10:25 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Jūniju, jūliju strādāju. Tā kā strādāju naktsmaiņas + visus vīkendus, jāņus, laika nebija vispār nekam. Neviena ballīte, neviena reize pie jūras, neviens koncerts/festivāls. Protams, laikapstākļi katastrofāli. Pēc/pirms darba pat dārzā saulītē kafiju nevarēja iziet padzert.
Tagad augustā ir atvaļinājums, braukšu uz Spāniju, ceru atgūt visu nokavēto. :D
05.08.2015 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Vasara nav mans mīļākais gada laiks, tāpēc nekā īpaša arī nav bijis - lietaini Jāņi dzīvoklī - vienīgais šisvasaras tusiņš. :-D Nē, nu Jūrmala, izbraucieni ar riteni, sports, darbs, pasēdēšanas ar draudzenēm, bet nu nekas tāds vauuuu. Ļoti gaidu rudeni un ziemu! (l)
05.08.2015 09:46 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Vasara nekas īpašs - darbs un mājas. Noriebies jau :D Kkādas pasēdēšanas ar draugiem ir bijušas, bet tas viss notiek arī pārējos gadalaikos, nekas tāds woow nav bijis. Vispār man šitas gads ir pilnīgi garām. Gaidu nākošo :D
05.08.2015 09:39 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man šī vasara laikam ir bijusi baigā bomba :D
to par tik lielisku padarījušas manas kāzas, gatavošanās tām; pārvākšanās; ikgadējais vairākdienu izbrauciens ar pašiem mīļākajiem; lielas balles, kā arī seriāla cienīgi sižeti visam cauri. Vispār viss vēl turpinās :-)
Šī vasara viennozīmīgi bijusi spraiga, bet nevaru sagaidīt jau nākamo, kas arī solās būt ļoti interesanta un nebijušiem notikumiem bagāta. :-)
05.08.2015 09:26 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.10.2014
Atradu darbu, kurš patīk. Jo gadu nosēdēju bez darba. Tāpēc visu vasaru strādāju, strādāju. Protams, bija arī brīvdienas, kurās braucu uz jūriņu sauļoties. Pēc nedēļas uz laukiem. :-) Patīk šī vasara!

Bet rudeni arī ļoti gaidu, viens no mīļākajies gadalaikiem. Tajā ir kaut kas maģisks.(l)
05.08.2015 09:22 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Vasara ir "pagājusi" diezgan garlaicīgi svētku un prieku ziņā.
Pat plecus nevienu reizi neesmu parādijusi saulītei...vienreiz tik rokas nosauļoju. Peldējusies protams arī neesmu. Ir bijušas 2 bēres un visa vasara pavadīta stulbas darba kolēğes murgu izdomas čakarēšanā saistībā ar mani.
05.08.2015 09:19 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Man šovasar ir darbs, darbs un vēlreiz darbs.. (t)
Protams, ir bijušas ballītes, izlaidumi un vēl šādi tādi pasākumi, bet kopumā nekas īpašs.
Draugam tikko sākās atvaļinājums, bet izskatās, ka kopā ļoti maz laika pavadīsim.
05.08.2015 09:18 |
 
Reitings 52
Reģ: 15.07.2015
Daudz darba, bet šovasar tā diegan izbraukāju Latviju - skaistas pilsētas (Kurzeme topā :-)). Dažādi pilsētu svētki - piemēram, Sabiles vīna svētki (pilnīgi negaidīti, garām braucot - izložņāju visu pilsētu, katrā kalnā uzkāpu, patusējos, niiice) :)
Neizpalika dažādi naksnīgie braucieni pa pilsētu ar draugiem un neplānotie brīnumi.
Augustā jaunas apņemšanās, vasaru nelaidīšu vaļā.
Kad beigsies vasara, lidošu uz siltākiem laukiem (l)
05.08.2015 09:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu nekas tāds super wow nav bijis, bet kopumā diezgan labi aizvadīta vasara - izgāju kursus, pastrādāju, bet tajā pašā laikā paballējos, bijām zaļumballē, ar draugiem patusēt, pirmdien vēl brauksim uz Tarzānu, tūlīt, tulīt sākas 2 nedēļu atvalinājums, bet nezinu, vai kaut kur došos, tikai uz laukiem tur atpūsties, pavadīt laiku ar mammu, jo nesanāk tik bieži kā vēlētos! (l) otru nedēļu pie drauga, gribētos pirmo reizi aizbraukt uz Daugavpili, viņš diezgan netālu dzīvo, neesmu bijusi, vēlētos apskatīt mazliet.
05.08.2015 08:58 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man šī vasara ir tik daudzveidīga un priecīga bijusi, ka negribas šādu depresīvo diskusiju par to, ka tā būs galā tūlīt jau :D Man vasara šovasar tiešām gandrīz kā skolā, kad 3 mēnešus ir pilnīga apstākļu maiņa līdz septembrim, kad atkal sāksies studijas, tāpēc noteikti esmu pamanījusi, ka ir cits gadalaiks :D
Nebūs sajūtas septembrī, ka tikai tikko maijā no Rīgas tiku laukā, bet jau atpakaļ, būs sajūta par labi, lietderīgi un no sirds pavadītiem 3 mēnešiem. Šovasar finanses neļāva nekur daudz tālāk par par ierastajiem maršrutiem aizdoties, bet tas netraucēja nedaudz ieskicēt nākamās vasaras ceļojumu plānus.
05.08.2015 08:56 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man visa jautrība vēl tikai priekšā - visu augustu. :D
bet jūniju un jūliju esmu nostrādājusi pārsvarā.
05.08.2015 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Viena no nejēdzīgākajām vasarām, ļoti daudz darba, maz laika, slikts laiks. Nekur daudz neesmu bijusi. Bet priekšā ir augusts, viss vēl ir iespējams.
05.08.2015 08:42 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Mana vasara nekāda. Darbs,darbs, izlaidums, atkal darbs... Un viss ko es daru ir strādāju. Peldējusies esmu laikam vienu reizi.
05.08.2015 08:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits