Vasara jau gandrīz galā...

 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
... sveikas, meitenes! Klāt augusts. Brr, drīz rudens! Gribējās zināt, ko jūs labu būsiet sadarījušas pa šiem diviem vasaras mēnešiem? Par spīti saules mazajai klātbūtnei, noteikti ir arī, kas tāds par ko pasmaidīt! (l) Ballītes, pārgājieni, festivāli, tripiņi utt? Varētu padalīties ar bildēm no vietām, kuras esat apskatījušas. Kādas jums emocijas pa šo vasaru? Kā plānojat pavadīt atlikušo vasaras mēnesi?
Liekam un rakstam visu, kas jums saistījās ar šo vasaru! (l)
04.08.2015 21:30 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Darbs no 8-19 katru darba dienu, tad bija izlaidums, tad atkal darbs, tad 2 dienu komandējums Vīnē, tad 2 ned.biju ceļojumā uz Horvātiju un Serbiju, tagad atkal darbs, nākamnedēļ uz Parīzi un PV koncetru Valmierā, pēc tam darbs, tad uz lielām jubilejas svinībām radiniekam būs jābrauc, un tad darbs līdz tam vissliktākajam laikam gadā, kad darbs beidzas laikā, kad nav vispār necik saules gaismas.

Riebīgā laika dēļ sanāk maz būt laukā, maz visādu augļu un ogu, maz vitamīnu, ar bažām skatos uz nākamajiem mēnešiem kā tikai uz drūmiem besīgiem vakariem. Šodien pēc darba nopirkšu mellenes :D
05.08.2015 11:20 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
pabeidzu magistrus, stradaju un stradaju, pamatigi izcelojos un vel dosos celojuma, vasaras beigas atkal parvaksos, bet kopuma ne reizi pat neesmu ne uz vienu balliti bijusi ta isti. ta kaut ka.
05.08.2015 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 6205
Reģ: 01.04.2009
Šovasar par spīti aukstajam jūlijam, kurā kā par nelaimi biju paņēmusi atvaļinājumu (bet kas gan to zināja, ka karstums iestāsies tikai tagad) esmu gan nedaudz paspējusi nosauļoties burtiski tverot katru silto dienu, ļoti daudz ogojusi (melleņu pilna saldētava), bijusi ekskursijā pa Latgali, izbaudījusi lauku mieru mammas mājās un tagad ar draugu plānojam pārvākšanos uz jaunu dzīvokli. Peldējusies esmu tieši 1 reizi :D
05.08.2015 14:45 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Es dzīvoju 3 min gājienā līdz jūrai bet vēl šogad neesmu peldējusies ne jūrā ne upē un man liels kauns par to :D
Jūtos izniekojusi vasaru, lai gan biju atpūsties šur tur un arī uz ballītēm, bet viss jūnijs bija sesija un tā bija ļoti smaga, tāpēc man šķiet, ka vasara tikai tagad uzņem apgriezienus, strādāju un arī atpūšos :) būšu uzkrājusi spēkus jaunajam mācību gadam. Priekšā vel laivu brauciens un citi pasākumi.
05.08.2015 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits