Jauna dzīvesvieta - jauni kaimiņi

 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Sveikas!

Līdz šim man ļoti paveicies ar kaimiņiem, taču pirms nepilniem diviem mēnešiem pārvācos uz jaunu dzīvokli. Nevienu šeit nepazīstu. Kāpņutelpā sasveicināmies, vecākas sievietes ir jautājušas, vai patīk jaunais dzīvoklis. Esmu ievērojusi, ka no mājas iziet un ieiet jauni un veci cilvēki, sievietes ar bērniem. Drīz gaidāma mājas sapulce, tad arī ceru iepazīties ar kādu no jaunajiem kaimiņiem.

Pieļauju, ka daudzas no mums pēc pārvākšanās nevienu no mājās iemītniekiem nepazīst, taču ar laiku kaimiņi kļūst par labākajiem draugiem - kopā svin svētkus, aizņemas viens no otra dažādus pārtikas produktus.

Varbūt varat padalīties pieredzē, ieteikt, kā ātrāk sadraudzēties ar jaunajiem kaimiņiem? :-)
30.07.2015 19:04 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
vēl viens iemesls, kāpēc nedraudzēties ar kaimiņiem, kā šie gribēs kur aizbraukt, aiziet, kļūsi par bezmaksas suņa aukli.


Man arī nebūtu grūti foršiem kaimiņiem izvest suni pastaigā. Un mums arī ir kaķis, kuram dažkārt noderētu barotājs nedēļas nogalēs :-D
31.07.2015 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)