Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Aih, nesaprotu, kādā veidā šis komentārs nonāca šeit?
21.11.2016 00:41 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Biju par TRAMPU un arī tagad esmu par viņu.
Uzvares Hilarija tak sen skaidrs.onka ir stingri slims!
Smējos. Tieši otrādi, stingri slima ir Klintone, aizmirst ko runā, zaudē samaņu, raustās. Epilepsija, vai vēl sazin kādas kaites.
Palasot to, ko raksta daļa latviešu, nav brīnums, ka Latvijas valsts ir izzagta un atrodas tādā dirs*, kādā esam mēs šobrīd.
21.11.2016 00:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet, lai jums un jūsu bērniem vienmēr labs darbs!


Paldies !
03.08.2015 12:58 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, tad patiešām besī ŠIS:

Man vienalga par nelaimīgo kasieri (vajadzēja dzīvē kaut ko savādāk darīt, tad nebūtu tur kur ir)


TEKOŠI.. tikko diskusijas ir par naudu un darbiem, šādi teksti..

Johaidī meitenes!!!!! Skarbi neizteikšos, bet, lai jums un jūsu bērniem vienmēr labs darbs! ;) 8-)
03.08.2015 12:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nē, mani absolūti nekaitina citi cilvēki , nu vismaz ne tik ļoti lai par to tā ceptos. Nu baro, māte publiski bērnu, eju garām , padomāju, ka psc un viss. Garās rindas veikalos, mani nebesī , es to laikā bakstu telefonu ... Preču atdalāmie u.c štrinti - vispār nepievēršu uzmanību. Man vienalga par nelaimīgo kasieri (vajadzēja dzīvē kaut ko savādāk darīt, tad nebūtu tur kur ir ), preces primāri kārtoju tā lai man ir ērti un nē man nav ērti ar 275 maisiņiem, katrā pa 3 končām. Ja redzu ko interesantu varu arī nogaršot kaut kad pat bez tabu stāstīja, ka vekali nav kategoriski pret degustāciju.
Ja es kādam traucēju vai nepatīk , sab. telpā , man pajāt ... nopietni , kaut kādi publiski airādījumi- es iesmietu un 99,9% gadījumu atbildu, vai mēs esam pazīstami !? nē ! visu labu ar nepazīstamiem sarunās neielaižos .... :-) Tieši tik viekārši , man ir mana dzīve , kas mani uztrauc daudz vairāk par rindu, cepumumu , nepalaišanu kaut kur u.c lietām
03.08.2015 12:47 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Marchixa
+
03.08.2015 12:38 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Un ja tāda muļķe stāv rindā un bendē savus nervus, nav mana problēma. Gribēja fiksi, vajadzēja iet mazā veikaliņā.

A reizēm tieši mazajos veikaliņos ir baigās rindas, ka tieši lielveikalā sanāk ātrāk, pēc manas pieredzes - ļoti laipni palūdzot, ātrāk lielveikalā kāds palaidīs pa priekšu, nevis mazākā veikaliņā.
Bet, jā, ļoti piekrītu visam rakstītajam. :-)

Jā, es arī reizēm iekšēji paburkšķu, bet nav tā, ka stāvētu zobus sakodusi, trinoties un jūtot kā nervu šūnas sairst, bet vienkārši tajā brīdī nedaudz kaitina. Un tas, ka pie tām nelaimīgajām končām nav pielikta zīme, ka jāšķiro, tajā brīdī apgrūtina kasierei darbu, varu iedomāties, cik bieži dienā sanāk tā šķirot, droši vien arī naktī guļot sapņo ka končas jāšķiro. :-D Tīri cilvēcīgi jūtu viņai līdzi tajā brīdī. Un par to laicīgo iziešanu no mājas - es atvainojos, bet reizēm tādas bremzes visur priekšā, ka šķiet, ka līdz nākošajam rītam būs rindā jāstāv (un Dievs pasargi, ja tā vēl ir bankā un citās vietās un iestādēs, kur sanāk kādreiz doties, nu gribot negribot tas nedaudz omu pasliktina). :)
03.08.2015 12:34 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Alexxa
+++

gluži manas domas.
03.08.2015 10:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kas par šedevriem.
Ja neskaita bravūru, par visu citu varu teikt, ka nevis jāaudzina cilvēkus, bet jāmazina savs egoisms.
Končas vienā maisā? Ja veikala vadība nav parūpējusies par info, ka tā nevajag darīt, tad kā man to zināt? Piemērs ar šokolādi un roltonu ir neveiksmīgs no tā viedokļa, ka tās ir dažādas lietas. Piektdien sametu vienā maisiņā Kāruma sieriņus ar dažādām garšām. Pārdevēja šķiroja. No kādas nervozas preilenes viedokļa, tā ir viņas laika kavēšana. No ekoloģijas viedokļa 7 maisiņi ar diviem sieriņiem katrā, ir briesmīgāk, kā iztērēta minūte to šķirošanai.
Vai man veikalā būtu jāsatraucas, ka kāds aiz manis steidzas? Domāju, ka nē. Ejot lielveikalā mēs zinām, ka tur būs daudz cilvēku un rindas. Cerēt, ka būs ātri, var tikai muļķi. Un ja tāda muļķe stāv rindā un bendē savus nervus, nav mana problēma. Gribēja fiksi, vajadzēja iet mazā veikaliņā.
Māmiņu kasēs VISPIRMS apkalpo māmiņas. Tas nenozīmē, ka tai jāstāv dīkstāvē, ja bērnu tobrīd nav.
Sīknauda arī ir maksāšanas līdzeklis. Man tā nav citur jāsamaina, lai veikalā varētu maksāt ar baknoti. Vai mans laiks, ko patērētu mrklējot, kur tās kapeikas samainīt, ir mazāk vērtīgs par nervozās rindā stāvētājas laiku?
Stāv rindā pie biļešu kases, prasa uzziņas un vienlaicīgi zvana? Nav ienācis prātā, ka tam cilvēkam nav laika otru reizi rindā stāvēt?
Omītes brauc uz tirgu astoņos? Un ja nu tas ir vienīgais laiks kad viņas to var? Vēlāk, varbūt, jāiet pie ārsta un tad pirmklasnieku pēc skolas jāpieskata. Bet tas jau nav svarīgi, Cosmo skatījumā, pensionāri uz tirgu brauc nevis iepirkties, bet tracināt citus rīdziniekus.
Nepakāpj nost no taciņas un dāmītei jāiekāpj sniegā. Tagad es eju pa tādu taciņu un man pretī nāk tāda dāmīte. Kas ir tie parametri, pēc kuriem tiek noteikts, kurai no mums jāpiegāž apavi ar sniegu un tad jāiet tālāk slapjām kājām?
Tracina mammītes, kas ar ratiem piebaksta pie muguras? Jūs vispirms izmēģiniet ārā, stāvot otram aiz muguras metra attālumā, laipnā tonī kaut ko pateikt un tad pajautājiet vai dzirdēja. To nevar dzirdēt. Bļaut? Gan bērnu pamodināšu, gan atkal kādai preilenei būs iemesls netā rakstīt, ka māmiņa ar ratiņiem uz viņu sabļāva, bet tas, ka nav ko stāvēt kā kazai pa vidu tur, kur citi staigā, nemūžam prātā neienāks.
Kāds iet lēnāk gar autoostu? Jopcig, ko atļaujās! Bet to, ka saplānot savu laiku un iziet ātrāk, lai nav jāskrien, to gan ne.

Uz sevi paskatieties. Egoisms pa ausīm nāk ārā, bet jāvaino citus, ka neiztop princesēm.
03.08.2015 03:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ak Dieviņ tētīt. Lūk,tādi cilvēki kā Vējonis tiešām ir tik augstdzimuši un nekad nav strādājuši nekad savā mūžā ar precēm un to uzskaiti. Tas,ka precei ir viena cena,nenozīmē,ka varu likt visu vienā maisā. Sabāzīsi vienā maisā roltonu par 39centiem un KitKat šokolādi par 39 centiem,pārdevējai būs jāņem ārā,jāpārskaita,jāpārsver un visiem pārējiem tiek kavēta rinda. Tiešām tas ir tik sarežģīti un nesaprotami?


Ak, mī un žē. Nu, es arī nekad neesmu strādājusi veikalā. Jā, pavāries vēl par šo faktu, ka ne visi cilvēki strādāja par pārdevējiem/plauktu krāmētājiem vismaz kādu laika posmu savā dzīvē. Tiešām iedzer nervu nomierinošās zāles!

P.S. Jā, es arī vienreiz sabāzu vienā maisiņā 2 konču šķirnes, jo nezināju un izsecināju, ja jau cena viena, nekas traks. Pārdevēja man normāli visu paskaidroja, es atvainojos par sagādātajām neērtībām (labi, ka citas šķirnes končas bija tikai pāris gab. un rindas nebija). Turpmāk zināšu! Priecājos, ka man pakausī nav elsusi tāda neapmierināta ar dzīvi meiča, kurai nu būtu iemesls pašaus'mināties par citu "stulbumu" :D
02.08.2015 17:09 |
 
Reitings 363
Reģ: 05.04.2015
Mani kaitina māmiņas ar ratiņiem, kas brauc iekšā kājās uzreiz, nevis laipni palūdz, lai palaiž. Un brauc kājās ar tādu spēku, ka gribot negribot ir jāpiepūlas, lai atmuguriski neiekristu viņas ratos!! Tracina!!
02.08.2015 11:44 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Ahj, laikam būs jāiet uz veikalu pēc tām populārajām končām:-P
01.08.2015 20:21 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dzīve ir jāuztver vieglāk.
Katram savas problēmas un negatīvismu gāzt visam virsū.
Cilvēki ir tādi kā tie ir un ar kašķēšanos neko neizmainīsi
01.08.2015 19:39 |
 
Reitings 65
Reģ: 16.06.2014
Mani kaitina cilvēki,kurus viss kaitina. Iedomājaties kādu negatīvisma lādiņu jūs sevī nesat? Principā cilvēks pats pievelk lietas un notikumus,tāpēc tas ir tikai jūsu spogulis...
31.07.2015 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Mani tik daudz lietu netracina, jo pastāvīgi nedzīvoju Latvijā. Vienīgais, ar ko atkal sastapos un pie kā neesmu pieradusi - tā šausmīgā rupjība un nelaipnība.
2 reizes nācās braukt ar starppilsētu autobusu un jau gaidīju kārtējos depresijas nomāktos
šoferīšus ar vēlmi visu savu žulti izgāzt uz pasažieriem. Bet biju patīkami pārsteigta, ka abos gadījumos bija laipni, vienā - pat draudzīgi ieinteresēts - cilvēks.
Taču diemžēl nācās saskarties ar ārkārtīgi, nu tiešām ļoti, augstprātīgu, nelaipnu un rupju ceļu policistu pāri. Biju 5cm no savas pacietības robežas un joprojām apsveru iespēju rakstīt sūdzību par amatam neatbilstošu uzvedību.
31.07.2015 20:01 |
 
Reitings 706
Reģ: 28.04.2013
Interesanta diskusija :D Es esmu cilvēks ar ļoti vājiem nerviem, bet tādas sīkās ikdienas lietas mani nekaitina...ok, protams, aiz sajūsmas plaukstas nesitu, ja 4 cilvēkiem no 5 pie kases ir kādas problēmas...vienam nav prece nosvērta, otram cena nepareiza, trešajam viss sīcenē...bet nu neko, papūšos pie sevis un aizmirstu, bet lietas, kas mani TRACINA vairāk saistītas ar auto vadīšanu:
1. Slāšana pāri ceļam tam neparedzētās vietās. Un galvenais - lēna slāšana, nevis - fiksi, fiksi, mašīna brauc. Es mazliet bailīga, piebremzēju, bet arī kārtīgi nopīpinu, vīrs drošāks - vīrs vienkārši brauc virsū - nemaina trajektoriju un nepiebremzē - paspēs, paspēs, ja ne...paši vainīgi. Un pareizi ir. Pagaidām gan nevienam virsū nav uzbraucis, tik lec gan tie cilvēki kā tādas gazeles no ceļa nost :D
2. Jaunās māmiņas ar ratiem, kas stāv pie ceļa/pārejas, bet rati jau ir uz brauktuves. Reiz šādi braucu pilsētā, vienvirziena ceļš, 2 joslas, abas pilnas. Gājēju pāreja (regulējama), man zaļais, braucu pa pirmo joslu, jo tulīt jāgriežas pa labi, stāv mamma un 80% no ratiem uz ceļa. Sabremzējos un lēnām ripinos ar domu, kurā brīdī diez pamanīs. A šī tā aizrāvusies pa telefonu muldot, ka nemaz i neredz. Es apstājos pie pašiem ratiem un šī nekustās! Nu bāc...man tā zīdaiņa bija žēl, bet man tā gribējās sapīpināt tā, ka kurla paliek. Tikai tad, kad blakus esošie cilvēki viņu piebakstīja, šī attapās, parāva ratus atpakaļ un man TĀDU skatienu veltīja...nebūtu man pašai bērns mašīnā, izkāptu un pateiktu visu, ko domāju par tādu mamašu. Beigās noteikti es sliktā paliku, ka braucu viņas bērnam virsū. Un ne viņa tāda vienīgā! Nu comon! Smadzeņu vispār nav?
3. Par veikaliem runājot...tracina aizkrautās ailes. Prece salikta 3 vai 4 rindās tā, ka ārā nevar dabūt, lai nesagāztu visu. Rimi reiz saucu pārdevēju, lai viņa man izceļ konservēto zirņu burku no plaukta, jo salikts bija tā, ka ņemot vienu, līdzi nāk vēl 2, augšējo paņemt nevar, jo tā ir aiz tās plaukta maliņas, apakšējo nevar, jo tā velk līdzi 2 citas, bet tās pieturēt nevar, jo ar vienu roku jau turi augšējo burku...nospļāvos un pasaucu pārdevēju, lai izceļ man. Šī lūdz man palīdzēt, jo redz viena nevarot :D Liekas, ka viņa tajā nodaļā strādā, varbūt nākamreiz padomās :D Bet tas ir par veikala darbiniekiem, jo apkārtējiem cilvēkiem katram savas dīvainības, ja par visām dusmotos, prātā sajuktu :D Bet nu jā, reizēm fascinē cilvēku attieksme un uzvedība publiskās vietās.
4. Aaaaa, atcerējos vēl vienu lietu, kas mani NEJĒGĀ tracina. Necieņa pret citu darbu, skaistumu un arī sevi, attiecībā uz apzaļumojumiem. Cilvēki, kā tādas govis zaļā pļavā, lai tikai nebūtu jānoiet 2 lieki metri, visam brien pāri, kur tik var pārbrist. Zālājiem pāri taciņas, puķu dobēm!!! pāri taciņas...nu reāli ietaupītas sanāk 5 sekundes un 2 metri, bet neeee, jābrien pāri tai zālītei, tām puķītēm, nu goda vārds! Pašiem nepatīk dzīvot skaistā vidē? Nu tiešām nav nekādas cieņas pret cilvēkiem, kas cenšas kaut ko darīt, lai MŪSU vide būtu skaista? Man puišelis reizēm grib līdzi skriet, tad es paņemu viņu pie rokas un tā skaļi nosaku - Nē, dēliņ, mēs neesam govis zaļā pļavā, kas brien pāri zālienam/puķītēm, cilvēki iet pa trotuāru! :D Oi, reizēm visādus skatienus uz atpakaļu esmu dabūjusi :D
31.07.2015 19:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tad man tāds stulbs pretjautājums Jums cienītās dāmas, kāpēc vairums no Jums pērkot kosmētiskos līdzekļus, šampūnus, losjonus, vispirms izspaidelē tās tūbiņas tā, lai iztek ārā un var paostīt, pārbaudīt, bet pēc tak paņem citu? Ah tad tas ir normāli? Turklāt pēc tam paņem veselu / neskartuiepakojumu... Tie diemžēl nav testeri. Tad vēl ieradums sasmaržināties ar testeriem ...


Vienīgais ko es ņemu uz spiežu un izmēģinu ir testeris un ja ar es kādu tūbiņu izspiestu tad to pašu ar ņemtu.
31.07.2015 19:39 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Aether, nevajag atkal iebraukt pārspīlējumu grāvī. Nu gan salīdzināji - trīs minūtes pastāvēt rindā ar svešiem cilvēkiem, vai arī vakariņot restorānā kopā ar kādu, kam manieres krietni pieklibo. Skaidrs, ka otro gadījumu ir grūtāk izturēt un tas būtu normāli pieklājīgi aizrādīt.

Man, piemēram, ir tīri cilvēciska interese par lietām, kas notiek apkārt, par vidi, kādā man jāstrādā, par vidi, kurā atrodos dažādās dzīves situācijās, nedzīvoju ar klapītēm uz acīm un austiņām uz ausīm

Nu ja reiz tā ''cilvēciskā interese'' noved pie cepšanās un liekas stresošanas par to, cik visi ir nepareizi, slikti un neaudzināti, tad varbūt tomēr vajadzētu šo interesi nedaudz noslāpēt, tīri lai pasaudzētu savus nervus un vairāk domas veltīt produktīvākām lietām. Kā jau teicu, nevajag pārspīlēt, es arī nedzīvoju ar nekādām klapītēm un austiņām, lieliski apzinos, ka sabiedrība nav pūkaina un rožaina, liela daļa cilvēku nepiekopj tādas lietas kā elementāru pieklājību un taktiskumu attiecībā uz pārējiem, un tieši tāpat apzinos, ka visus cilvēkus nekad nepārmācīsi, tādi nepieklājīgie un normu-pārkāpjošie bija, ir un būs vienmēr un visur.

Audzini saviem bērniem, māsām, brāļiem, krustmeitām, brālēniem to pieklājību un takta sajūtu, pati to piekop, saviem tuvajiem mierīgi aizrādi, ja viņi nejauši (starp citu, tieši nejaušība lielākoties ir pie vainas visām nesmukajām situācijām; šaubos, ka tās tantes pamostas ar domu ''vot, tagad aizkātošu uz veikalu, kādam uzkāpšu uz papēžiem un sākšu lamāties!'') izdara kaut ko ne tā - tas viss ir labi un pareizi, un tā būtu jārīkojas visiem, bet diemžēl ir cilvēki kas to nekad nesapratīs.

Man arī ir interese par apkārtesošiem cilvēkiem, man patīk novērot situācijas un cilvēkus un ir skaidrs, ka ikdienā izmantojot sabiedrisko transportu un iepērkoties masu veikalos, nākas sastapties arī ar ne tik pozitīviem uzvedības piemēriem, bet nesaprotu, kāpēc to ir visu laiku jāvelk sev līdzi, jāmaļ galvā, jādusmojas un jābubina, cik visi slikti un stulbi.
Gūsti savu mācību, normāli reaģē uz situāciju un neieciklējies tik ļoti uz to slikto, ja asi atcirtīsi pretī, uzkurināsi kašķi vēl vairāk un izgāzīsi savu aizkaitinājumu par to, ka visi ir slikti, sabiedrība noteikti labāka nepaliks. Tad kāda jēga tērēt nervus?
31.07.2015 18:05 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Interesanti kāpēc drīkst degustēt tikai odziņas un zefirinus.. Jūs arī ābolos un tomātos iekozaties.. Un noliekat atpakaļ, jo ja nu negarsos... :-D
31.07.2015 17:40 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Neesmu veikalos izmantojuši lūpu spīdumu testerus krēmu uc testerus.. Piem Douglas veikalā piemeklējot sev smaržas pārdevēja pati ir man uz rokas uzputusi smaržu testeri lai es pastaigājot vai man tā smarža netraucē uz manis un vakarā ja viss ok varu ienākt nopirkt un ir bijis ka atgriezos un pērku tas smaržas, ja tiešām iepatikās un galva nesap no viņām....
Dušas želejas esmu vērusi un ostijusi, bet nu nav gadījies ka puspudeli izspiezu ārā un nolieku atpakaļ, ja patīk to pašu pudeli lieku grozā un eju pirkt.. Bez zaudējumiem veikalam..
31.07.2015 17:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits