Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Acīmredzami cosmo dāmas vienīgi ar mašīnām braukā un sabiedriskajā kāju nemaz nesper. Prieks par jums, bet runājot tās omes braukā 1.VAIRUMĀ, ka nav kur kāju spert, nerunājot par apsēšanos, 2.tāpēc, ka nav ko darīt + sacelt traci autobusā no rīta viņām ir svēta lieta, 3. un māmiņām ar maziem bērniem no rīta uz dārziņu bērnu aizvest ir viena vienīgā mocīšanās. Kaut gan... kam es te šo stāstu. Visas ir trakoti iecietīgas. Sēžot auto sastrēgumā.


Dienu dienā braucu ar sabiedrīsko, pat vairākiem un ļoti retu reizi esmu saskārusies vai pat redzējusi no malas tantes kuras būtu nepieklājīgas vai kaut kā savādāk censtos celt kašķi.

Tantes ne tikai brauc jo viņām nav ko darīt, bet arī dēļ tā ka vajag pie ārsta braukt, ciemos braukt, citās ikdienas darīšanās braukt kuras pie mājas nevar nokārtot. . Vienīgie kas pa īstam brauc jo viņiem nav ko darīt tad drīzāk ir sīkie kam gribas vizināties.

Nezinu kādā maršrutā tev iznāk braukāt ar sabiedriskajiem, bet man laikam ir baigi paveicies kad tikai satieku normālus cilvēkus sev apkārt. Kā ar pēc tava izrunāšanās veida un attieksmes liekas ka tu pati nevarētu būt diez ko laba sabiedrība kam stāvēt blakus sabiedriskajā. Gan jau ka pati vien tos kašķus sacel dienu dienā:D
31.07.2015 15:59 |
 
Reitings 249
Reģ: 30.07.2015
Negatīvi cilvēki, pievelk sev negatīvas situācijas.
31.07.2015 16:02 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Diskusija lika pasmaidīt no sirds :-D it īpaši par ļaunajiem cepumu laizitajiem un degustetajiem..

Ja godīgi ne velti taču ir degustesanas stendi un nesaprotu tos cilvēkus kuri staigā pa veikalu un visu pagaršo.. Ir arī ievērots piemēram rimi kur bulciņas pats vari paņemt ar knaiblem... Staigā garām padomju omītes un ne tikai kuras var pacamdit ar plikām rokām vai tā bulciņa ir mīksta un aiziet vai arī ar ielasit maisiņā bulciņas ar plikām rokām.. Nu fui, man pēc tam negribas vairs pirkt tas bulciņas.. Tad labāk aiziešu uz Gustava bekereju vai Mārtiņa bekereju, kur pārdevējas ar cimdiem un knaiblem ielasa maisiņā man bulciņas... Varbūt dārgāk, bet vismaz neko nesakersu nekādu vīrusu...

Vēl mani izbrīna cilvēki kuriem stāvot aiz manis obligāti ir jājūt kopības sajūta un ar savu vēderu jaskaras man mugurai klāt, ja es atskatos un paeeju uz priekšu, ne viņš nesapratīs un bidisies vienalga man virsū... Ok ar sakostiem zobiem varu paciest tas trīs minūtes..

Rindas cenšos nekad nestaties aiz pensionāriem, jo zinu ka tās ir beigas... Viņiem noteikti neapmierinās kāda cena produkcijai, sāks skaidroties kāpēc kas un kā pat par desmit centiem.. Vienreiz lai atrisinātu situāciju, kur cena bija norādīta ka akcijas un laika nebija noņemta viena ome sacēla traci un lai viņai atdod to teju par tiem 26 centiem lētāk nekā maksā, jo akcija beigusies, es pati iedevu pārdevējam tos centus... Ome uz mani paskatījās pat paldies nepateica un aizgāja purpedema, kādi cilvēki utt.. Tas man liek domāt ka cilvēks iziet no mājas meklējot kašķi un neko vairāk..
31.07.2015 16:26 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Vienreiz lai atrisinātu situāciju, kur cena bija norādīta ka akcijas un laika nebija noņemta viena ome sacēla traci un lai viņai atdod to teju par tiem 26 centiem lētāk nekā maksā, jo akcija beigusies, es pati iedevu pārdevējam tos centus...

Neesmu nabadzīgs pensionārs, 26 centi mani nabadzīgāku nepadarītu, atšķirībā no viņiem. Bet man būtu princips atteikties no preces, kurai cena ir savādāka kā norādīts. Bieži ņemu preci tāpēc, ka akcija. Ja akcija nav, cena norādīta nepareizi, kādēļ man to pirkt?
31.07.2015 16:37 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Neesmu nabadzīgs pensionārs, 26 centi mani nabadzīgāku nepadarītu, atšķirībā no viņiem. Bet man būtu princips atteikties no preces, kurai cena ir savādāka kā norādīts. Bieži ņemu preci tāpēc, ka akcija. Ja akcija nav, cena norādīta nepareizi, kādēļ man to pirkt?


Ok, nav problēmu, neapmierina precescena, jo bija nepareizi norādīta, veikalā darbinieku vaina... Piekrītu pircēja tiesības neņemt to preci un var pateikt es to nepirkšu un viss, BET kāda suņa pēc ir jātaisa kašķis un pusstundu un kā tirgū jāmēģina nokaulet tos pāris centus???
Neesmu strādājusi veikalos bet cik zinu maxima rimi utt ir fiksēta cena un pārdevējs nav tiesīgs kaulēties un laist lejā cenu.. Bet ne jāstav jakaulejas citiem jākavē laiks... Atsakies no preces un Viss!!! Done!!! (e)
31.07.2015 16:45 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Gribas kaulēties par cenu, ej uz tirgu un dari to , cik zinu tur tas ir iespējams..
31.07.2015 16:48 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ir reizes, kad pilnīgi piekrītu šāda tipa posteriem, kā REBEl ieliktais, bet tomēr... primitīvs piemērs - ja es stāvu veikalā rindā un man aiz muguras divi cilvēki skaļi sarunājoties aiz katra otra vārda lieto lamuvārdus, tad vaina ir manī, nevis viņos?

Nu bāc, cik reizes ir jāatkārtojas? :D Kurā vietā ir teikts, ka tā ir tava vaina, ka viņi aiz katra otrā vārda lieto lamuvārdus?

Tā ir tava vaina, ja tevi tas tik drausmīgi uztrauc un neliek mieru. Nu c'mon, kādā garlaicības pakāpē ir jāatrodas, lai klausītos, pievērstu īpašu uzmanību un atcerētos random svešu cilvēku sarunu veikalā? Cik ilgu laiku tu pavadi pie tās kases? Trīs minūtes? Piecas? Tiešām tas laiks ir tik milzīgs, lai divu neaudzinātu cilvēku saruna ietekmētu tavu dienu, pašsajūtu un noskaņojumu? Lamājas... nu ak tu mūžs, nepievērs uzmanību, samaksā par pirkumiem un dodies savās darīšanās. Vai arī ej uz veikalu ar austiņām.

Goda vārds, nesaprotu šo cepienu. Skumji, ja jūsu dzīves un nervu sistēmas tik ļoti ietekmē sveši, galīgi maznozīmīgi cilvēki, kuru tuvumā jāatrodas vien kādu minūti.
31.07.2015 16:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Patvaļīgu degustēšanu veikalā neizprotu, bet mani tas nekaitina, jo tā ir veikala un apsargu problēma. Ja apsargi neaizrāda, tātad viss kārtībā. Mani laikam neesat redzējušas veikalā, jo, iespējams, izpelnītos atsevišķu diskusiju par vienu trako, kas vēsi var veikalā pirkt 1-2 cepumus vai konfektes vai tējk. riekstus vau rozīnes. Ja man ir šaubas, vai produkts labs/ man garšos, nekautrējos pirkt smieklīgi maz. Kāda citiem un kasierei daļa, cik pērku. Kaut piecus riekstus un trīs rozīnes.
Ja kāds stāv nepareizā rindā, vai nobloķē eju tā, ka netiek garām vai rindā stāv par tuvu, man nav nekāda problēma palūgt citus tā nedarīt. Laikam neesmu kompleksaina princese, kas par visu besās :D
31.07.2015 16:51 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
"Nezinu kādā maršrutā tev iznāk braukāt ar sabiedriskajiem, bet man laikam ir baigi paveicies kad tikai satieku normālus cilvēkus sev apkārt. Kā ar pēc tava izrunāšanās veida un attieksmes liekas ka tu pati nevarētu būt diez ko laba sabiedrība kam stāvēt blakus sabiedriskajā. Gan jau ka pati vien tos kašķus sacel dienu dienā."

Pirmkārt jau, "Tev" raksta ar lielo burtu, bet tas tā... Otrkārt, nu nebūs Jums spriest pēc šīs konkrētās situācijas kāda "sabiedrība" es esmu. Treškārt, nevienam virsū sabiedriskajā nebrūku, līdz ar ko šis viss ir uzkrājies un, respektīvi, dalos ar to forumā, nevis klupdama kādam virsū. Ceturtkārt, man ir vecāki cienījamā vecumā ar saprašanu, kuriem nav grūti doties pie ārsta/ciemos/citur tajā laikā, kad cilvēki patiešām steidzas.

Braucu es ar 15.trolejbusu. Iesaku.
31.07.2015 16:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Marija54
"Tev" ar lielo burtu raksta tikai vēstulēs nevis forumos :)
31.07.2015 16:57 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
r tām degustēšanām jau tad mierīgi var ieiet veikalā ar rūcošu vēderu,bet ārā iziet jau paēdis. :D un jā,man tiešām nav vienalga,ka viss ar kailām rokām tiek apgrābstīts un citam pēc tam tas ir jāpērk. Varat jau teikt-nepērc tad,bet kā tad vēl lai es to produktu sev dabūju?
31.07.2015 17:02 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Un sīkie, Miss Joker, no rīta brauc uz skolu, ja kas. Un brīvlaikā 8:00 no rīta pieturā kaut kā neesmu redzējusi.
Es neesmu par to, ka omēm ir jāaizliedz vizināties bezmaksas vai vizināties vispār. Tie ir veci cilvēki, kā gan savādāk viņām pārvietoties. BET, jābūt arī cieņai pret tiem, kas maksā nodokļus, lai viņi varētu bezmaksas vizināties. Vairākkārt esmu redzējusi aicinājumus ierobežot šos vizināšanās laika posmus, lai nevarētu braukt bezmaksas 7-9 (un 17-19 citviet). Tas ir diez ko vardarbīgi, bet citādi braukšanas kultūru sabiedriskajā nevar attīstīt, sanāk.
31.07.2015 17:02 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
teika_spolite, es arī pērku divus cepumus, četras konfektes utt. :D Lai nogaršotu un zināt vai var pirkt vairāk. :) .
31.07.2015 17:09 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
BET, jābūt arī cieņai pret tiem, kas maksā nodokļus, lai viņi varētu bezmaksas vizināties.

Foršs hobijs penšiem. Nav ko darīt, iet vizināties un krist uz nerviem sabiedriskajos, kad svarīgām personām jāsteidzas. Ļaunuma sakne omes trolejbusos.
31.07.2015 17:13 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Izskatās, ka šeit dāmām patīk pārspīlēt. Sanāk, ja es iepērkos veikalā par kārtīgu summu un pirms paņemu vīnogas un vienu nogaršoju, tad palieku par noziedzinieku, neaudzinātu, u.tml., tipiņu, kas ikreiz ieejot veikalā vispirms nostaigā visas letes un norijas pilnu mūli?

Tad man tāds stulbs pretjautājums Jums cienītās dāmas, kāpēc vairums no Jums pērkot kosmētiskos līdzekļus, šampūnus, losjonus, vispirms izspaidelē tās tūbiņas tā, lai iztek ārā un var paostīt, pārbaudīt, bet pēc tak paņem citu? Ah tad tas ir normāli? Turklāt pēc tam paņem veselu / neskartuiepakojumu... Tie diemžēl nav testeri. Tad vēl ieradums sasmaržināties ar testeriem ...

Redziet viss ir stiepjams jēdziens, man nekad nevienā veikalā nav atteikts, ja pirms pirkšanas palūdzu mazu gabaliņu žāvētu gaļu nogriezt nogaršot, varbūt tāpēc, ka pieklājīgi palūdzu un lielākoties arī nopērku, nevis eju pierīties.

Tie, kas pērk 1 konfekti - es arī mēdzu pirkt, jo vēlos tikai vienu.
31.07.2015 17:13 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Izskatās, ka šeit dāmām patīk pārspīlēt. Sanāk, ja es iepērkos veikalā par kārtīgu summu un pirms paņemu vīnogas un vienu nogaršoju, tad palieku par noziedzinieku, neaudzinātu, u.tml., tipiņu, kas ikreiz ieejot veikalā vispirms nostaigā visas letes un norijas pilnu mūli?

Heh, izskatās ka tev patīk pārspīlēt. Nekur nelasīju komentārus, kur būtu saukta par noziedznieci vai neaudzinātu tipiņu. Nevajag izsūkt no pirksta muļķības. Šeit drīzāk izskanēja retorisks jautājums.
31.07.2015 17:19 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Tad vēl ieradums sasmaržināties ar testeriem ...


Kāpēc nevar iesmaržināties ar testeri? Kāda starpība uzpūšu uz lapiņas vai sev? Turklāt smaržas jāpārbauda uz savas ādas. :-P
31.07.2015 17:20 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Goda vārds, nesaprotu šo cepienu. Skumji, ja jūsu dzīves un nervu sistēmas tik ļoti ietekmē sveši, galīgi maznozīmīgi cilvēki, kuru tuvumā jāatrodas vien kādu minūti.


Man šķiet, ka mēs tomēr par dažādām lietām runājam. Turklāt, es nekur neminēju, ka man šādā situācijā teju vai nervu sabrukums iestājas, vai sāku nenormāli pārdzīvot. Man, piemēram, ir tīri cilvēciska interese par lietām, kas notiek apkārt, par vidi, kādā man jāstrādā, par vidi, kurā atrodos dažādās dzīves situācijās, nedzīvoju ar klapītēm uz acīm un austiņām uz ausīm. Es runāju par to, ka sabiedrība kopumā lielā daļā sastāv no tādiem indivīdiem, kuriem ir nospļauties uz apkārtējiem un apkārt notiekošo, uz normām un kaut kādu kompromisu starp sava ego apmierināšanu un vienlaikus citu neaizskaršanu. Protams, kādu tas dzen izmisumā, bet kādam ir pilnīgi vienaldzīgi - tas ir apburtais loks.

Manuprāt, ja labi audzināts cilvēks atradīsies restorānā pie viena galdiņa ar čāpstinātāju, kurš strēbj zupu, šņauc degunu un maltītes beigās vēl atraugājas, tas varētu mazliet pabojāt maltītes kopējo noskaņu, ja vien tas labi audzinātais cilvēks nav absolūti bezjūtīgs indivīds. Un par to jau arī ir runa - jo biežāk rodas šādas situācijas, jo vairāk tas var cilvēku izsist no līdzsvara un iedomātā kokona, ka "es jau džīvoju ideālā pasaulē un man nospļauties, kas notiek apkārt" :)
31.07.2015 17:22 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Tad vēl ieradums sasmaržināties ar testeriem ...

Testeris tādiem mērķiem paredzēts, ja nezināji.:-D
31.07.2015 17:24 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un vispār - šodien ir pilnmēness un ir kārtējā diskusija, kurā cepiens uz līdzenas vietas gatavs. Galvenais jau dzīvot savā ideāli pozitīvajā pasaulē, kur visi ir smaidīgi, laipni un katram smakojošajam bomzim apkārt patiesībā virmo vijolīšu aromāts, jo tas jau ir attieksmes jautājums :)
31.07.2015 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits