Ja godīgi,patiešām besī.

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Sveiki! Man jau tās tēmas parasti gaudulīgas,bet te nu es atkal. Par to,ka cilvēki sabiedriskajā telpā viens ar otru nerēķinās un pat neiedomājas,ka vajadzētu. Uzvilka šodienas gadījums. Piemājas Maximā skatos,skuķim sakrāmētas vienā maisā 1kg apmēram visas kopā-Snickers,Twiks,Bounty u.c končas. Pienāk rinda,pārdevēja jau novaidās un sāk šķirot,bet skuķis tik nočiepst-a viņām tak viena cena! Vai tiešām nav skaidrs jebkuram idiņam,ka veikalos utt ir tāda lieta kā uzskaite,inventarizācijas?! Labi,necepšos vairākās rindās par vienu un to pašu. Vēl-arī veikalos visi pie letes bāž savas preces virsū iepriekšējām. Vai arī- redzi tak,ka tai pat veikalā pa šauro eju tev pretī nāk vēl kāds un grib tikt garām. Bet nē-tak nepabīdīsies ne par centimetru,lai ļautu otram tikt garām,labāk jau ļaut izbakstīt sevi un savu pirkumu grozu,cenšoties izbīdīt sev ceļu. Ziemā,cilvēki,ejot ne gluži pa ceļu,bet pa sniegā iemītām taciņām,tak nedod Dievs pagriezt otram ceļu. Lai iet pa sniegu,kad sniegs "līdz kulei',atvainojos,kungs vai kundze dur pa taisno un pat sānu pieklājības pēc nepagriezīs. Un vēl tā savu pirkumu bāšana virsū iepriekšējiem...
Sabiedriskajā-sēdēšana ārmalā(kur divas sēdvietas). Nu it kā jau man nav grūti palūgt palaist apsēsties iekšmalā. Bet manā praksē ir bijis,kad vecene pēc mana lūguma nepabīdās ne mazdrusciņas,tikai "da,da" , un kamēr es kāpju ar lielu soli viņas tašai pāri,vēl burkšķ,ka tāda jauna meitene un netiek garām. Grrrr... vai es pārāk pamanu to visu vai vēl kadam besī šīs u.tml.lietas???
30.07.2015 18:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
MyBody
Tieši tā, kur tev tos melnos centus likt, ja kāds pārdevējs dāsni tevi ar tādiem apveltījis. Bankomāts vienmēr dod smukus papīrus, bet tieši veikalos gadās, ka vairākus eiro izdod sīcenē. Paši iedeva, paši lai skaita :D
31.07.2015 10:00 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Laikam, citi nevar pārdzīvot to, ka kādam nepatīk :) galvenais izpatikt, nu ja.
31.07.2015 10:00 |
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
Un tgad man jāņem tās 1 cm lielās končas un ar lupu jāpēta svītru kods?? Un ja nu es tajā mirklī , kad ar lupu pētu svītru kodu , traucēju kādai ''princesei'' tikt man garām?
sanāk , ka es atkal kaitinātu nabaga autori ? :o
31.07.2015 10:01 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Nē, sanāk, ka esi pilnīga nūģe, kurai nav dzīves izņemot to, ka visu dienu pirkt konfektes :-D:-D
31.07.2015 10:05 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Btw jox, nekas personīgs
31.07.2015 10:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tgad man jāņem tās 1 cm lielās končas un ar lupu jāpēta svītru kods?? Un ja nu es tajā mirklī , kad ar lupu pētu svītru kodu , traucēju kādai ''princesei'' tikt man garām?
sanāk , ka es atkal kaitinātu nabaga autori ? :o


man jau liekas ka pie končām klāt ir arī svītru kods kur cena ir uzrakstīta ar gana lieliem skaitļiem kur arī var apskatīties konkrētajām konfektēm koda beigas vai ir vienādas un parasti jau atšķirīgas konfektes tiek saliktas atsevišķos nodalījumos lai atvieglotu dzīvi un uzreiz varētu saprast ka tās ir citas končas, pat ja abiem veidiem cenas ir uzliktas vienādas.

Esmu redzējusi ka cilvēki liek nodažādiem iedalījumiem konfektes vienā maisiņā, pat neskatoties uz cenām un tad pēc tam tiešām tiek kavēta rinda jo viņas ir jāškiro. Vai tad tik grūti paņemt dažādus maisiņus katrām atsevišķi.

Un ja arī vienu reizi tur pastāvēsi un patraucēsi kādu kamēr apskaties tos svītrukodus, nākamreiztoties zināsi un nebūs tādas problēmas vairs, bet kasē būs jāšķiro katru reizi.
31.07.2015 10:15 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Pagaidām gan diskusiju izlasīju tikai līdz pusei, bet jau ļoti daudzu lietotāju komentāri mani pārsteidza. Varbūt esmu dīvaina vai kā, bet man atkal nekad mūžā nebūtu ienācis prātā salikt vienā maisiņā dažādas končas. Jo, cik atceros, allaž veikalos dažādas končas ir bijušas jāliek atsevišķos maisiņos. Un man tas arī liekas pašsaprotami, katram produktam taču ir savs kods. Tāpēc sabrīnījos, ka izrādās, ka tas nemaz tik pašsaprotami nav. :D


Pievienojos šim :) Tas, runājot par tām nelaimīgajām konfektēm. Tomēr, manuprāt, ne jau konfektes, vai "vāji nervi" ir autores problēma. Tām, kuras autorei caur puķēm (vai vairāk vai mazāk tieši) norāda, ka šīs situācijas ir viņas pašas attieksmes problēmas, man ir vēlme pajautāt - kādā veidā cilvēku egoisms un nerēķināšanās ar citiem ir mana attieksmes problēma? Jo tieši šīs divas iezīmēs pēdējā laikā ļoti spilgti izpaužas apkārtējā sabiedrībā. Katrs uzskata, ka viņam uz visu ko ir tiesības, bet īsti nav jāievēro vispārpieņemtas ētikas vai pieklājības normas, nav jārēķinās ar apkārtējiem cilvēkiem.

Protams, var jau teikt, ka jādzīvo pozitīva pasaulē, nav jāpievērš tādiem sīkumiem uzmanība, bet, manuprāt, lielā mērā tieši šī uzpspēlētā un pārspīlētā tolerance noved tieši pie tā, ka visiem šķiet, ka apkārtējiem jāpiecieš viņu izgājieni.
31.07.2015 11:12 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Aether,paldies par atbalstu.
Man parasti nešķiet,ka būtu vāji nervi,jo ikdienā attiecībās ar cilvēkiem,darbā utt esmu pacietīga un "pa gaisu" neeju.
Bet,ja man ir maršuts- mājas-veikals-transports-darbs-veikals-transports-mājas,un katrā no šīm vietā notiek šādi te "sīkumi",kad vnm atrodas kāds,kas absolūti neievēro kādu pieklājību,kam nav telpas izjūtas,smird,uzbāžās,kavē citiem laiku,tad jau tiekot līdz darbam esi izbesījies. Un nē,es nestrādāju Maximā vai Narvesenā,visas šīs lietas pamanu,pati esot klients.
31.07.2015 12:14 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos šim Tas, runājot par tām nelaimīgajām konfektēm. Tomēr, manuprāt, ne jau konfektes, vai "vāji nervi" ir autores problēma. Tām, kuras autorei caur puķēm (vai vairāk vai mazāk tieši) norāda, ka šīs situācijas ir viņas pašas attieksmes problēmas, man ir vēlme pajautāt - kādā veidā cilvēku egoisms un nerēķināšanās ar citiem ir mana attieksmes problēma? Jo tieši šīs divas iezīmēs pēdējā laikā ļoti spilgti izpaužas apkārtējā sabiedrībā. Katrs uzskata, ka viņam uz visu ko ir tiesības, bet īsti nav jāievēro vispārpieņemtas ētikas vai pieklājības normas, nav jārēķinās ar apkārtējiem cilvēkiem.

Protams, var jau teikt, ka jādzīvo pozitīva pasaulē, nav jāpievērš tādiem sīkumiem uzmanība, bet, manuprāt, lielā mērā tieši šī uzpspēlētā un pārspīlētā tolerance noved tieši pie tā, ka visiem šķiet, ka apkārtējiem jāpiecieš viņu izgājieni.


Uguni ar benzīnu neviens nedzēš. Laipnība, pacietība ir labākās zāles pret šādām kaitinošām situācijām. Ja ir ļoti liela degsme, vari uzrakstīt veikala ierosinājumu grāmatā pielikt uzrakstu pie končām, ar lūgumu nejaukt kopā garšas. Ja ir vēl lielāka aizrautība, vari stāvēt veikalā pie končām, visus laipni aicinot katru garšu likt savā maisiņā.
31.07.2015 12:28 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
1.Cilvēki, kas aizņem rindu kasē ģimenēm ar maziem bērniem/topošajām māmiņām. Bieži esmu redzējusi , ka tur ir ļoti gara rinda un varbut tik 1 ģimene ar mazu bērnu.
2. Tas pats par kasēm, kur var iet cilvēki , kuri vēlas iegādāties līdz 5 precēm.
Šīs abas lietas taču pie kasēm uzrakstītas lieliem , skaidri saredzamiem burtiem. Kāpēc to tik grūti ievērot?
3. Kad stāv rindā aiz muguras tā, ka pilnīgi jau kāpj virsū un elpo pakausī.
4. Kad krāmē savas preces virsū pilnīgi jau manām. Rinda taču nepazudīs un Tava kārta tapat būs pēc manis...
Šīs principā ir tās lietas, kas veikalos mēdz mazliet nokaitināt. Bet tomēr tas ir dzīves sīkums!:-)
31.07.2015 13:13 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Uguni ar benzīnu neviens nedzēš. Laipnība, pacietība ir labākās zāles pret šādām kaitinošām situācijām. Ja ir ļoti liela degsme, vari uzrakstīt veikala ierosinājumu grāmatā pielikt uzrakstu pie končām, ar lūgumu nejaukt kopā garšas. Ja ir vēl lielāka aizrautība, vari stāvēt veikalā pie končām, visus laipni aicinot katru garšu likt savā maisiņā.


Jā, piekrītu, tomēr es vairāk vēlējos uzsvērt to, ka šīm lietām būtu jāsākas ģimenē, skolā, sevī, savās mājās. Proti - jāmācās pašam un jāmāca saviem bērniem būt pieklājīgiem, rēķināties ar citiem, neizmirst, ka "Tavas tiesības beidzas tur, kur sākas mans degungals". Tomēr šobrīd aug tik neiecietīga un egoistiska paaudze, ka brīžiem ir pat bail nākt klajā ar savu laipnību, jo tam otram taču ir tiesības un ambīcijas, kuras es ar savu laipnību un atsaucību tacu pilnīgi noteikti aizskaršu ;)
31.07.2015 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
pārējais vēl tā, bet jā, līšana kasē, kur tev nav ko meklēt. vecāku vai 5 preču kasē sanāk visādi mudaki :@
31.07.2015 14:04 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Katru reizi lasu kā humoru autores diskusijas. Te jau ieteica padzert nervu tējas, vai to pašu nervostrong, vai varbūt sēdēt mājās, ja tik nesabiedriska un viss besī? :-D
31.07.2015 14:25 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Tik nesakiet, ka esmu neadekvāta. Un Laurentija arī tāda nav. Vienkārši dažreiz nenormāli uzvelk. Veikali mani gan tā ne visai, jo tur vismaz telpa ir plašāka, un neviens pakausī bez maz vai neelpo, BET...
SABIEDRISKAIS (!!!)
1. Omes.
Kaut kad aprīlī/maijā braucu uz darbu, man tas laiks, kas pavadīts trolejbusos ir ~ 8:00-8:50. Un še nu viņas sēž, divas. Un dzirdu sarunu:
- Interesanti, ko tik daudz cilvēki šodien transportā?..
- Laikam uz skolu/darbu brauc..
- Laikam.
NO-PIET-NI? Jūs pirms tam neesat dzirdējušas, ka cilvēki rītos brauc uz skolu/augstskolu/darbu?! Tā ir kaut kāda atklāsme? Un tad novēroju, kā šīs abas iziet laukā pie Origo C-tirgus pusē un čāmo tirgus virzienā. GABALS ATKRITĪS aizbraukt (pus)stundu vēlāk, kad visi jau darbā sēž.
2. Kontrole stāv/kāpj iekšā ierastās vietās un laikos, kad smirdīgie bomži zaķi paspēj izkāpt, ar savu smaku piegrūžojot visu transportu. Un šitāds prieks maksā 50 EUR/mēn. Nu pilnīga svētlaime!:-D
Tā jau daudz teksta, vairs nerakstīšu, bet daudz kas sakāms..
P.S. Rīgas Satiksme manis ignorēšana ir vispār kronis visam. Cik nerakstīju par to, lai ievieš mājaslapā aptaujas nevis par "plakātiem uz sienas/kampaņām/u.c.sūdiem jauninājumiem", bet par kādu jaunu maršrutu, tādu kā balsojumu - VISS PIE KĀJAS!:-/
31.07.2015 14:37 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kapeec omei buutu jaabrauc pusstundu veelaak uz tirgu? :D tikai tapeec,ka tev nepatiik,ka vinja tur atrodas un aiznjem vietu? :D
nepatiik jums tik loti sabiedriskais, brauciet ar savu mashiinu vai taksi
31.07.2015 14:42 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
SABIEDRISKAIS (!!!)
1. Omes.
Kaut kad aprīlī/maijā braucu uz darbu, man tas laiks, kas pavadīts trolejbusos ir ~ 8:00-8:50. Un še nu viņas sēž, divas. Un dzirdu sarunu:
- Interesanti, ko tik daudz cilvēki šodien transportā?..
- Laikam uz skolu/darbu brauc..
- Laikam.
NO-PIET-NI? Jūs pirms tam neesat dzirdējušas, ka cilvēki rītos brauc uz skolu/augstskolu/darbu?! Tā ir kaut kāda atklāsme? Un tad novēroju, kā šīs abas iziet laukā pie Origo C-tirgus pusē un čāmo tirgus virzienā. GABALS ATKRITĪS aizbraukt (pus)stundu vēlāk, kad visi jau darbā sēž.

Ak vai, šie briesmīgie, piespiedu sabiedriskie transporti. Ej ar kājām, nebūs problēmu. Vai ko tu iesaki? Nelaist sab.tr. noteiktu cilvēku grupu, jeb piešķirt pensionāriem konkrētu grafiku? :-D Cilvēku egoismam nav robežu, tikai es, man, mans.
31.07.2015 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nevaru nepiekrist, man arī ļoti tracina šīs konkrētās lietas. Īpaši sabiedriskais un īpaši veikalā, kad nevar "papist malā ne centimetru" :-D
31.07.2015 14:47 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
31.07.2015 15:07 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
REBEL Precīzi.
31.07.2015 15:12 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Mani tracina tas, ka es izlasu diskusiju par lietām, kas citus tracina un vienīgais, ko es tagad gribu - aiziet uz veikalu un nopirkt tās sasodītās končas, jo es nezināju, ka tādas ir :D
31.07.2015 15:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits